peeling usta pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 23:26   #1
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694

peeling usta pomocy


witam,
mam pytanie... poniewaz przeszukalam cale forum i praktycznie nic nie znalazlam na temat mnie interesujacy
chodzi o peeling do ust i jakis dobry balsam... mam problem nie wiem skad mi sie to wzielo ale jak sie deneruwje a nawet czasami tak bez niczego zaczynam obgryzwac sobie wargi... nie jakos tragicznie do krwi czy cos poprostu czuje jakbym miala na ustach jakies takie malutkie wystajace skorki a nawet moze nie skorki tylko cos na usyach i to zgryzam...
dodam ze bez kremu nivea ani rusz - z domu bez tego nie wychodze zreszta w domu rowniez non stop smaruje usta... ale to nie pomaga nie sa one wtedy tylko takie suche... bo z tym tez mam prblem.. kiedys uzywalam pomadek ochronnych ale.... je tez zgryzalam... jak posmaruje usta czymkolwiek ochronnym to dopoki sie nie zapomne ze cos na nich mam to jest w miare ale jak sie zdeneweuje albo robie cos to tak jakbym zgryzala sobie ten krem czy pomadke...
czy to mozliwe ze mam tak wysuszone usta od tych pomadek kremow ze nie maja one jakiegos naturalnego nawilzenia i dlatego sa suche? ze przyzwyczailam je do kremow itp ?
czy jest na to jakis sposob?? czasami masuje sobie usta miekka szczoteczka do zebow i kreme nivea wtedy przez dzien jest ok nie zgryzam tych warg... tak samo jak np smaruje na noc z 4 razy usta miodem to tez na nastepny dzien jest ok ale to tylko jeden dzien i znowu to samo((
juz naprawde nie wiem co z tym zrobic bardzo mnie to denerwuje bo po pierwsze nieladnie to wyglada zaden blyszczyk ani pomadka bo zaraz to zgryze.... no i zawsze czy lato jesien wiosna czy zima ja musze miec pudlo kremu nivea ktory i tak dziala na chwile bo tez go zjadam..

dziewczyny pomozcie(((

pozdrawiam
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:58   #2
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: peeling usta pomocy

peeling slyszałam że można zrobić z cukru+miod
ale mysle ze lepiej by bylo gdybys na noc smarowała wazelina kosmetyczna i do tego zawsze jakas ochronna pomadka w ciagu dnia ( w aptekach sa bardzo dobre z witaminami)

Tutaj jest wątek o tym:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122695
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:01   #3
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: peeling usta pomocy

polecam:

Carmex - nie jest drogi, w słoiczku, różne smaki
Balsam do ust Ziaja KWC
Pomadki pielęgnacyjne Nivea
Pomadki pielęgnacyjne Bebe
Masełka do ust The Body Shop KWC

tutaj masz najlepiej oceniane kosmetyki pielęgnacyjne do ust - KLIK
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:35   #4
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: peeling usta pomocy

dziekuje za pomoc... wlasnie przejrzalam watek ktory podala jedna z was tylko kurcze tam nikt nie pisze o "zjadaniu" wszelkiego rodzaju kosmetykow jakie sie ma na ustach ehh...
sprobuje cos wybrac z tego co mi polecilyscie moze sie uda...moze nie bede zjadac;p

pozdrawiam

P.S.
pytanie na szybko poniewaz wlasnie znalazlam na allegro te maselka do usta z body shop... a nie moge znalezc zadnych opinii na kwc o nich czy one sa dobre?? nie w sensie smakowym ;p bo troszke drogie sa i nie wiem czy jest sens sie decydowac na nie czy nie... a link ktory podalas sharlottek jak klikam na kwc w Twoim poscie to wyskakuje mi moj post:/

dziewczyny prosze o opinie

P.S 2
ok juz znalazlam opinie o tych maselkach i nietstey widze ze sa dosc nieciekawe:/ a juz myslalam...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:52   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: peeling usta pomocy

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc... wlasnie przejrzalam watek ktory podala jedna z was tylko kurcze tam nikt nie pisze o "zjadaniu" wszelkiego rodzaju kosmetykow jakie sie ma na ustach ehh...
sprobuje cos wybrac z tego co mi polecilyscie moze sie uda...moze nie bede zjadac;p

pozdrawiam

P.S.
pytanie na szybko poniewaz wlasnie znalazlam na allegro te maselka do usta z body shop... a nie moge znalezc zadnych opinii na kwc o nich czy one sa dobre?? nie w sensie smakowym ;p bo troszke drogie sa i nie wiem czy jest sens sie decydowac na nie czy nie... a link ktory podalas sharlottek jak klikam na kwc w Twoim poscie to wyskakuje mi moj post:/

dziewczyny prosze o opinie
a po co Ci taki drogi kosmetyk .Mysle ze przez smak jeszcze bardziej bedziesz go "zajadac".
Lepiej kup jakas pomadke w aptece albo nawet ten slynny carmex- i na pewno zaplacisz mniej
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:29   #6
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: peeling usta pomocy

no nie wiem myslalam ze te maselka sa dobre skoro ktos tutaj mi je polecil wiec myslalam nad nimi... ale z opinii wynika ze jednak nie takie dobre... jedynie to dobre w smaku...
co do pomadek ochronnych to pisalam nie moge ich uzywac bo jak posmaruje usta taka pomadka (nivea, bebe, i te wszytskie inne neutrogena-jeszcze jakos uszla, )to zgryzam ta pomadke bo czuje ze mam cos na ustach i delikatnie zgryzam to zebami - wiem ze to dziwnie brzmi ale ja nie obgryzam skorek z warg jak tutaj dziewczyny niekotre pisaly ja poprostu czuje ze mam "cos" na ustach - jest to zazwyczaj wlasnie pomadka i ja sobie zgryzam - ja nie urywam skorek czy cos podobnego... zjadam powloke ktora mam na ustach - i wlasnie w przypadku pomadek roznego rodzaju zjadam pomadki - przynajmniej tak mi sie wydaje bo nie mam zadnych ranek na ustach ani nie obgryzam skorek... jeszcze jakos ujdzie krem nivea nie wiem czemu jest dla mnie lepszy od pomadek no ale jest i tyle...z apteki mialam tisane balsma czy jakos tak to sie pisze na poczatku bylo ok ale pozniej tez zaczelam go zjadac a do tego ma strasznie niewydone opakoewanie i jak dla mnie bardzo niehigieniczne przy moim nawyku ze co chwile musze smarowac usta w domu ok umyje rece ale jak gdzies jestem to niehigieniczne...
a ten carmex dostanie sie gdzies w sklepie czy raczej tytlko na allegro??
a jeszcze mialam zapytac o to cudo:
CERALIP firmy La Roche-Posay
jaka moze byc tego cena bo sie nie orientuje i czy to dobre czy nie??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:07   #7
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: peeling usta pomocy

masełka body shopu ślicznie pachną smakują okej i świetnie nawilżają, uratowały mi usta więc wiem
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 22:22   #8
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: peeling usta pomocy

no tak ale to chyba zalezy jak na kogo to bedzie dzialac... moze i sie skusze na te maselka - zobaczymy narazie kupie cos tanszego z kosmetykow ktore mi polecilyscie...

a peelingi jakies moze domowe z czego robic...??
jedna z was pisala ze z cukru i miodu, ale jak to cukier z miodem wymieszac i potem usta tym masowac?? czym nakladacie takie cuda i czym masujecie??

moze ktos zna jeszcze jakies dobre peelingi domowej roboty lub sklepowe byle byly do usteczek
pozdrowki
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 22:29   #9
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: peeling usta pomocy

bierzesz troszkę miodu, dodajesz troszkę cukru i paluszkiem nakladasz na usta i masujesz
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 23:15   #10
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: peeling usta pomocy

A ja uwielbiam pomadki ochronne z Bebe - też mi zawsze "życie" ratują
Poza tym kiedys miałam Satynowe usta z Mary Kay peeling+balsam są bardzo fajne, chociaż cena taka średnia, niby wydajne ale kosztują chyba z 88zł. Zreszta ostatnio ich w katalogu nie widziałam - może wycofali
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 06:23   #11
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: peeling usta pomocy

Wydaje mi sie ze masz nerwice natrectw
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 09:26   #12
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: peeling usta pomocy

slucham??????? nerwice natrectw????? a coz to takiego????? to chyba bylo troche niemile...

wczoraj zakupilam sobie balsam do ust z ziaji kokosowy i od razu posmarowalam nim usta i wiecie co nie zgryzalam tego z ust.... moze moje usta sie przyzwyczajaja do kosmetykow jakich uzywam i dlatego...
zobaczymy pouzywam to sie okaze
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:11   #13
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: peeling usta pomocy

idź do dermatologa to przepisze ci dobrą wazelinkę, mi pomogła - a ponad to nie przegryzaj tak warg bo może w przyszłości zrobić się rak.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:21   #14
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: peeling usta pomocy

Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (ZOK, nerwica natręctw, angielska nazwa: OCD - skrót od obsessive-compulsive disorder) - zespół zachowań, w których pojawiają się myśli obsesyjne i natrętne, przymusowe (kompulsyjne) ruchy i zachowania, niemal zawsze bardzo przykrych dla osoby przeżywającej je.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:04   #15
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: peeling usta pomocy

autorka chciała się dowiedzieć o prawidłowej pielęgnacji ust a takie osądy powinien stwierdzać lekarz bądź osoba, która przebywa z nią dzień w dzień, przez internet tego nie stwierdzisz
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.