Problemy z cerą! Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 23:39   #1
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81

Problemy z cerą! Proszę o pomoc


Witam, mam ogromny problem ze cerą. Ciągle wyskakują mi jakieś niedoskonałości to są chyba pryszcze. Mam już ponad 30 lat i nie mogę się tego pozbyć. Próbowałam już wszystkiego. Nie wiem czym to jest uwarunkowane. Dużo ćwiczę, pływam i biegam. Oprócz tego pale papierosy i prowadzę dosyć szybki tryb życia. Może to jest przyczyną. Koleżanka powiedziała mi żebym poszła do kosmetyczki, ponieważ mam strasznie zapchane pory. Taka wizyta troszkę kosztuje. Zastanawiam się czy muszę coś zmienić, może jakaś dieta? A może powinnam zrezygnować z pewnych nałogów? Pomóżcie proszę!!
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:03   #2
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

jeśli masz zapchane pory to trzeba by je oczyścić, najlepiej chyba właśnie u kosmetyczki. Pielęgnować odpowiednio cerę aby jak najmniej się te pory zapychały. A rezygnacja z nałogów oczywiście zawsze wyjdzie na plus zachęcam do rzucenia palenia
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:28   #3
Entuzjazm
Raczkowanie
 
Avatar Entuzjazm
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 51
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

Rybaczek, najlepiej gdybyś rzuciła palenie... Bo może to nie wpływa bezpośrednio na niedoskonałości, ale na pewno generalnie pogarsza stan skóry, koloryt robi się taki szary i ziemisty... Pewnie sama zauważyłaś że to naprawdę widać po twarzy czy dziewczyna pali czy nie (przynajmniej ja mogę poznać). A w szczególności na dłuższą metę... U takich pań po 40-stce które palą długo twarz wygląda źleeeee.. Ale to pewnie byłby dość duży krok. Pozdrawiam!
Entuzjazm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 17:04   #4
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

Witam.Mam spory problem,wrażliwą i zarazem tłustą cere.Od kilku dni stosuję kuracje Isotrexinem i nie wiem jakich kosmetyków użyć do codziennej pielengnacji twarzy.Czy jestem skazana tylko na apteczne kosmetyki(Avene,Bioderma, La Roche Posay,Iwostin)?Czy mogę używać drogeryjnych produktów?Ostatnio upatrzyłam sobie kosmetyki Dermiki,bo słyszałam,że są bardzo dobre,nie wiem jednak czy nie podrażnią mi skóry podczas używania isotrexinu.
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 08:32   #5
RYBACZEK33
Raczkowanie
 
Avatar RYBACZEK33
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 81
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

Z paleniem walczę już od miesiąca, chyba będę musiała naprawdę coś z tym zrobić. Jeżeli chodzi o zapchane pory to faktycznie, już umówiłam się na piątek do kosmetyczki. Dziękuję wam za porady. Pewnie jeszcze się tutaj pojawię. Z kolejnymi pytaniami. Pozdrawiam was ciepło.
RYBACZEK33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:30   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

Palenie papierosów to zabójstwo dla cery. Wizyta u kosmetyczki to najgorszy z pomysłów - będzie jeszcze gorzej po wizycie. Należy wybrać się do dermatologa, być może jesteś po prostu chora na trądzik (tzw. adult acne) i stosować pielęgnację apteczną (na noc kwasy, które pomogą również na pierwsze zmarszczki) a w dzień kremy nawilżające z filtrami. I tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 10:36   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Problemy z cerą! Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez violet.heather Pokaż wiadomość
Mam wrażliwą i zarazem tłustą cere.Od kilku dni stosuję kuracje Isotrexinem .Czy jestem skazana tylko na apteczne kosmetyki(Avene,Bioderma, La Roche Posay,Iwostin)?Czy mogę używać drogeryjnych produktów?.
mogą być drogeryjne, ale w aptece łatwiej znaleść coś odpowiedniego.
eris jest w miarę delikatny. dobrze, jeśli kosmetyki będą w wersji do cery wrażliwej, a niekoniecznie trądzikowej czy tłustej. unikaj alkoholu, środków zatykających pory, mydeł i agresywnych środków myjących (np. z sls), mechanicznych peelingów. wiecej ino jest na podforum biochemicznym.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.