Mój zestaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 10:13   #1
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010

Mój zestaw


Mój styl ubierania się.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:26   #2
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Aż jest na tyle brzydki,że dostałam 1?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:26   #3
Muskato
Rozeznanie
 
Avatar Muskato
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 652
Dot.: Mój zestaw

Bluzka i spodenki tworzą fajną całość. Jednocześnie bluzka - cała w koronce jest dość mocnym elementem, dlatego ja zrezygnowałabym z tych korali na rzecz chociażby samej broszki. Jeśli korale to raczej delikatniejsze. Jeśli chodzi o torebkę to jest świetna, ale nie brałabym jej pod uwagę akurat do tego stroju, bo uważam, że robi się tak... "babcinie".
No ale to tylko moje zdanie
__________________
Z aparatem w ręce
i kotem pod pachą.

Dobrze mi z tym


BLOG
Muskato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:30   #4
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Mój zestaw

Wszystko ok poza torebką.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:42   #5
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Mam koleżankę stylistkę i powiedziała,że ta torebka jak najbardziej pasuje do tego stroju.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:50   #6
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę stylistkę i powiedziała,że ta torebka jak najbardziej pasuje do tego stroju.
Ok, ale ja po prostu nie przepadam za takim typem torebek. Nie bierz tego do siebie
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:38   #7
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę stylistkę i powiedziała,że ta torebka jak najbardziej pasuje do tego stroju.
a co to zmienia? co stylista to inna rada ... mi również się torebka nie bardzo podoba wybrałabym raczej większą kopertówkę
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:43   #8
Judyta__
Raczkowanie
 
Avatar Judyta__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 230
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
a co to zmienia? co stylista to inna rada ... mi również się torebka nie bardzo podoba wybrałabym raczej większą kopertówkę
Popieram, zmień torebkę i będzie dobrze
Judyta__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:46   #9
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę stylistkę i powiedziała,że ta torebka jak najbardziej pasuje do tego stroju.
A ja nie muszę być stylistką by uznać, że mi również torebka nie pasuje do tego zestawu- zarówno jej kolor, jak i kształt gryzie się z resztą ubioru. Zrezygnowałabym także z korali, ponieważ na górze robi się przesyt.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:53   #10
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
a co to zmienia? co stylista to inna rada ... mi również się torebka nie bardzo podoba wybrałabym raczej większą kopertówkę
To zmienia bardzo wiele bo stylista się na tym zna lepiej niż ktoś inny.Poza tym każdy ma swój styl i ja osobiście bym w życiu do tego zestawu nie wybrała kopertówki.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
A ja nie muszę być stylistką by uznać, że mi również torebka nie pasuje do tego zestawu- zarówno jej kolor, jak i kształt gryzie się z resztą ubioru. Zrezygnowałabym także z korali, ponieważ na górze robi się przesyt.
Nie gryzie się bo zarówno bluzka jak i kuferek są w identycznym odcieniu nude,tylko na zdjęciu bluzeczka wyszła jaśniejsza.Mnie się podoba i nie mam zamiaru nic zmieniać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:59   #11
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
To zmienia bardzo wiele bo stylista się na tym zna lepiej niż ktoś inny.Poza tym każdy ma swój styl i ja osobiście bym w życiu do tego zestawu nie wybrała kopertówki.
ale to w końcu Twój styl czy koleżanki "stylistki" ?
też jestem po szkole stylizacji i wizażu jeżeli to dla Ciebie tyle zmienia
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 12:06   #12
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ale to w końcu Twój styl czy koleżanki "stylistki" ?
też jestem po szkole stylizacji i wizażu jeżeli to dla Ciebie tyle zmienia
Mój styl,a ona mi tylko podpowiedziała,że ta torebka pasuje do tego zestawu.A powiedź mi co mnie to interesuje po jakiej jesteś szkole?Przecież nie pytam się nikogo o zdanie czy ta torebka pasuje czy też nie?Tak jak napisałam w temacie to jest mój styl i nie zamierzam tego zmieniać bo komuś nie podoba się torebka Poza tym to jest ubiór na co dzień,tak chodzę ubrana np.na uczelnię i w tym przypadku kopertówka by się nie sprawdziła.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:15   #13
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Nie gryzie się bo zarówno bluzka jak i kuferek są w identycznym odcieniu nude,tylko na zdjęciu bluzeczka wyszła jaśniejsza.Mnie się podoba i nie mam zamiaru nic zmieniać
Jak dla mnie na tym zdjęciu bluzeczka jest w białym kolorze a kuferek szaro-brązowy
Skoro nie masz zamiaru nic zmieniać, po co zamieściłaś na szafie wieszak? To normalne, że jeśli zestaw jest średni dziewczyny chętnie doradzają jak uczynić go piękniejszym. Twojemu przydałyby się poprawki.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:23   #14
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie na tym zdjęciu bluzeczka jest w białym kolorze a kuferek szaro-brązowy
Skoro nie masz zamiaru nic zmieniać, po co zamieściłaś na szafie wieszak? To normalne, że jeśli zestaw jest średni dziewczyny chętnie doradzają jak uczynić go piękniejszym. Twojemu przydałyby się poprawki.
Wiem,że kolory są inne,ale robiłam zdjęcie tel.i stąd inne odcienie,poza tym na bluzkę padło światło a na kuferek cień.Jeśli zamieściłam wieszak na szafie to nie oznacza,że chcę coś w nim zmienić Ważne,że mi się podoba Dziękuję za porady
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:39   #15
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mój zestaw

Ja rowniez jestem stylistka i smie twierdzic,ze torebka nie pasuje a korale do koronek to juz stanowczo za duzo,pozatym zamieszczajac tutaj nawet swoj styl oczekiwalas samych pozytywow mi sie to nie podoba nie na co dzie i nie dla mlodej dziewczyny.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:54   #16
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja rowniez jestem stylistka i smie twierdzic,ze torebka nie pasuje a korale do koronek to juz stanowczo za duzo,pozatym zamieszczajac tutaj nawet swoj styl oczekiwalas samych pozytywow mi sie to nie podoba nie na co dzie i nie dla mlodej dziewczyny.
Ooo teraz każda napisze,że jest stylistką Z koralami przesadziłam-to fakt Natomiast rozbroiłaś mnie tekstem,że "nie dla młodej dziewczyny" Pani "stylistką" Mam 23 lata i nie wiedziałam,że koronkę jak i kuferki noszą tylko starsze Panie Hmmm to co mam nosić w moim wieku?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:07   #17
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Ooo teraz każda napisze,że jest stylistką Z koralami przesadziłam-to fakt Natomiast rozbroiłaś mnie tekstem,że "nie dla młodej dziewczyny" Pani "stylistką" Mam 23 lata i nie wiedziałam,że koronkę jak i kuferki noszą tylko starsze Panie Hmmm to co mam nosić w moim wieku?
Skoro uwazasz ,ze to jest fajne i Ci sie podoba to prosze Cie bardzo nos sobie ale powinnas wiedziec,ze koronki to raczej bardziej elegancki dodatek a co za tym idzie na jakies okazje O ILE CHODZI O MLODA DZIEWCZYNE no chyba,ze jestes juz pania kolo 50 i klasa i elegancja jest Ci niezbdna do tego zeby wygladac LADNIE I MODNIE ,pozatym skoro znasz sie tak na modzie i masz taki swietny gust to powinnas wiedziec ,ze dodatek w postaci korali zupelnie nie pasuje do koronek gdyz korale same w sobie uznawane sa za dosc mocny dodatek do stroju,moim skromnym zdaniem do koronki jak najbardziej pasowalby jakis delikatny lancuszek ktory bedzie ledwo widoczny,nastepna istotna rzecza jest to,ze wszelkiego rodzaju koronki uwazane sa za styl wieczorowy,karnawalowy lub slubny i moi zdaniem tez najlaepiej tam by je idziala .....na pewno nie na co dzien i na dzien.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:20   #18
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Skoro uwazasz ,ze to jest fajne i Ci sie podoba to prosze Cie bardzo nos sobie ale powinnas wiedziec,ze koronki to raczej bardziej elegancki dodatek a co za tym idzie na jakies okazje O ILE CHODZI O MLODA DZIEWCZYNE no chyba,ze jestes juz pania kolo 50 i klasa i elegancja jest Ci niezbdna do tego zeby wygladac LADNIE I MODNIE ,pozatym skoro znasz sie tak na modzie i masz taki swietny gust to powinnas wiedziec ,ze dodatek w postaci korali zupelnie nie pasuje do koronek gdyz korale same w sobie uznawane sa za dosc mocny dodatek do stroju,moim skromnym zdaniem do koronki jak najbardziej pasowalby jakis delikatny lancuszek ktory bedzie ledwo widoczny,nastepna istotna rzecza jest to,ze wszelkiego rodzaju koronki uwazane sa za styl wieczorowy,karnawalowy lub slubny i moi zdaniem tez najlaepiej tam by je idziala .....na pewno nie na co dzien i na dzien.
Czyli koronki można tylko nosić wieczorem i na szczególne okazje? Co innego gdyby to była koronkowa sukienka,ale to jest prosta bluzka koronkowa i moim zdaniem do prostych w jednolitym kolorze spodni jak najbardziej nadaje się na dzień i na co dzień.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:26   #19
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Czyli koronki można tylko nosić wieczorem i na szczególne okazje? Co innego gdyby to była koronkowa sukienka,ale to jest prosta bluzka koronkowa i moim zdaniem do prostych w jednolitym kolorze spodni jak najbardziej nadaje się na dzień i na co dzień.
Gdyby to byla bluzka z DODATKIEM koronki to sie zgodze,(sama posiadam kilka),ze dla mlodej dziewczyny jak znalazl ale po 1 po co dodawac sobie powagi jak na to jest jeszcze czas a po 2 skoro znasz sie na modzie i gustach to powinnas wiedziec,ze teraz raczej panuje minimalizm no chyba,ze rozchodzi sie o kolory to co innego ,Twoj wybor Twoja sprawa
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 14:01   #20
idetamgdzieide
Raczkowanie
 
Avatar idetamgdzieide
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez sylwia21_2010 Pokaż wiadomość
Mam koleżankę stylistkę i powiedziała,że ta torebka jak najbardziej pasuje do tego stroju.
Skoro wielka stylistka takoz rzecze, to inaczej byc nie moze
idetamgdzieide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:07   #21
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez idetamgdzieide Pokaż wiadomość
Skoro wielka stylistka takoz rzecze, to inaczej byc nie moze
Nie chodzi o to,mój styl to moja indywidualna sprawa.Najważniejsze,że ja dobrze się w tym czuję i opinia innych wówczas nie ma dla mnie żadnego znaczenia.Poza tym o gustach się nie dyskutuje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:09   #22
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Mój zestaw

niektórzy po prostu nie znoszą krytyki no może tylko od koleżanki stylistki dziewczyno dziś po takiej szkole może być każdy ... więc nie rób z tego wielkiego halo ... Stylu niestety nie da się nauczyć ani kupić ... I trochę pokory, skoro wystawiasz tu wieszaki licz się z różnymi opiniami... Co myślałaś że będziemy się tu rozpływały nad średnim wieszakiem? Jeżeli tak to wybacz Twoje niedoczekanie.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:26   #23
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
niektórzy po prostu nie znoszą krytyki no może tylko od koleżanki stylistki dziewczyno dziś po takiej szkole może być każdy ... więc nie rób z tego wielkiego halo ... Stylu niestety nie da się nauczyć ani kupić ... I trochę pokory, skoro wystawiasz tu wieszaki licz się z różnymi opiniami... Co myślałaś że będziemy się tu rozpływały nad średnim wieszakiem? Jeżeli tak to wybacz Twoje niedoczekanie.
Ale ja nawet nie chcę,żeby ktoś wychwalał mój wieszak bo mam to gdzieś.Noszę to co mi się podoba i nie sugeruję się zdaniem innych osób.Nawet jeśli koleżance ten zestaw by się nie podobał to i tak mimo wszystko bym w nim chodziła.Gdyby każdy miał jednakowy gust to świat by musiał przestać istnieć.Ubieram się tak jak ja lubię a nie inni i nie zmienię tego
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:08   #24
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Mój zestaw

To tak właściwie po co wystawiłaś ten wieszak ? Krytyka nie, bo Cie to nie interesuje, wychwalanie też nie, więc w jakim celu , bo nie rozumiem?
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:11   #25
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Mój zestaw

Jak dla mnie ten strój jest trochę przytłaczający. Może i nadaje się na uroczyste wyjścia, ale nie na uczelnie. To nie jest ten typ elegancji... Jak już chcesz wyglądać elegancki na co dzień to może powinnaś pójść w kierunku biurowego dress code ?
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:19   #26
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Mój zestaw

nawet, nawet
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:58   #27
olus0607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 30
Dot.: Mój zestaw

Wg mnie torebka nie pasuje.
__________________
MY
studia
olus0607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 16:00   #28
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Mój zestaw

Moim zdaniem ten stroj tak naprawde jest ani ladny ani elegancki ani tym bardziej takie koronki dla mlodej dziewczyny,skoro autorke nie interesuja opinie ani zdania innych to nie wiem po co zamieszcza tutaj swoje wieszaki,moim zdaniem to miejsce sluzy do radzenia i zasiegniecia porad od innych.
Pozatym dla mnie elegancja wyglada troszke inaczej,mlodosc kieruje sie swoimi zasadami i dziewczyny nie powinny dodawac sobie lat strojem,jest tyle ladnych i MODNYCH RZECZY NA CZASIE ,ze niekoniecznie trzeba wyszukiwac ciuszkow ktore juz kiedys byly modne
ja np czuje sie dobrze w dresach a niekoniecznie sie widze w nich na codzien nie zawsze jest fajne ito w czym dobrze sie czujemy.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:45   #29
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten stroj tak naprawde jest ani ladny ani elegancki ani tym bardziej takie koronki dla mlodej dziewczyny,skoro autorke nie interesuja opinie ani zdania innych to nie wiem po co zamieszcza tutaj swoje wieszaki,moim zdaniem to miejsce sluzy do radzenia i zasiegniecia porad od innych.
Pozatym dla mnie elegancja wyglada troszke inaczej,mlodosc kieruje sie swoimi zasadami i dziewczyny nie powinny dodawac sobie lat strojem,jest tyle ladnych i MODNYCH RZECZY NA CZASIE ,ze niekoniecznie trzeba wyszukiwac ciuszkow ktore juz kiedys byly modne
ja np czuje sie dobrze w dresach a niekoniecznie sie widze w nich na codzien nie zawsze jest fajne ito w czym dobrze sie czujemy.
A czy ja tym strojem dodaje sobie lat?Poza tym te ubrania są z nowej kolekcji 2011.
Liczą się dla mnie opinie i rady innych,ale niektóre są dużo przesadzone,typu,że kuferki noszą babcie a bluzki z koronki starsze kobiety.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503766
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:49   #30
Agnes1906
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnes1906
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 929
GG do Agnes1906
Dot.: Mój zestaw

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten stroj tak naprawde jest ani ladny ani elegancki ani tym bardziej takie koronki dla mlodej dziewczyny,skoro autorke nie interesuja opinie ani zdania innych to nie wiem po co zamieszcza tutaj swoje wieszaki,moim zdaniem to miejsce sluzy do radzenia i zasiegniecia porad od innych.
Pozatym dla mnie elegancja wyglada troszke inaczej,mlodosc kieruje sie swoimi zasadami i dziewczyny nie powinny dodawac sobie lat strojem,jest tyle ladnych i MODNYCH RZECZY NA CZASIE ,ze niekoniecznie trzeba wyszukiwac ciuszkow ktore juz kiedys byly modne
ja np czuje sie dobrze w dresach a niekoniecznie sie widze w nich na codzien nie zawsze jest fajne ito w czym dobrze sie czujemy.
__________________
Długość dźwięku samotności...
Agnes1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.