Jaki makijaż najlepszy dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 21:40   #1
Galleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
GG do Galleta
Smile

Jaki makijaż najlepszy dla mnie?


Mam dość małe, niebiesko-szare oczy. Mam po zewnętrznych i wewnętrznych stronach baardzo opadające rzęsy. Moje rzęsy nie są fajne, strasznie ,,smucą'' mi oczy. Poza tym, mam trądzik. W szczególności na żuchwie pojawiają mi się krostki i na policzkach. Wyciskam je, jak sie tylko pojawią i mam takie czerwone blizny na policzkach i żuchwie. Znasz jakiś fajny korektor i puder, podkład, żebym promiennie wyglądała?
Dobrze kryjący korektor i puder, żeby nie tworzył tzw. maski? Proszę o pomoc jeszcze w tym, jak mam malowac oczy, żeby przykuwały uwagę i żeby moje oczy tak tajemniczo i sexownie wyglądały.
Galleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 15:51   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaki makijaż najlepszy dla mnie?

Myślę, że warto wrzucić swoje zdjęcie do działu metamorfoz, żeby dziewczyny mogły Ci dokładnie doradzić. A zmian skórnych za nic nie wyciskaj! Bo właśnie w ten sposób powstają blizny, które później chcesz zatuszować i błędne koło się zamyka. Puder najlepiej jakiś łagodny, mineralny, z podkładu przy cerze trądzikowej najlepiej na jakiś czas zrezygnować.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.