Akryl czy zel? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 11:55   #31
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Nie zgodzę się, że akryl trudniej nałożyć. Jeśli stylistka jest doświadczona i nie robi paznokci na odwal sie - bo sa i takie które robia to aby zarobić -
Akryl też można zrobic na tipsie, tak jak żel na szablonie.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:40   #32
MKarkosz
Przyczajenie
 
Avatar MKarkosz
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Akryl czy zel?

Dziewczyny,
Mam strasznie zjedzone paznokcie i chciałabym założyć sobie tipsy. Czy dobra kosmetyczka zrobi to tak aby wyglądało ładnie i czy te paznokcie będą się trzymać w miare długo??
MKarkosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:27   #33
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez MKarkosz
Dziewczyny,
Mam strasznie zjedzone paznokcie i chciałabym założyć sobie tipsy. Czy dobra kosmetyczka zrobi to tak aby wyglądało ładnie i czy te paznokcie będą się trzymać w miare długo??
Proponuje zalozenie paznokci na formieakryl lub zel. Takie paznokcie beda do konca opuszka, naturalny do malowania lakierem i trzeba co 2 tyg uzupelniac. Jak paznokiec naturalny urosnie do konca opuszka mozna pokusic sie o dluzsze przedluzenie.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:56   #34
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Akryl czy zel?

[QUOTE=paulakrk]Oł maj gad.....nie ma zupełnie zadnego znaczenia przedłużenie jaką metodą wybierzesz!!!!! Ja noszę tipsy od 4 lat , sama się tym zajmuje i powiedzmy ,że mogę tu , mowić o moich preferencjach bo cosik sie na tym znam!! Ale dla laika nie ma najmniejszego znaczenia czy to bedzie akryl czy zel , forma czy nie !!!!!!

Idąc do mechanika nie mowie mu jakich srubek ma uzywac i nie wypytuje o rodzaj smaru czy klucza jakiego będzie uzywał!!! Oddaje mu po prostu samochod i ciesze sie ,że jezdzi. I zaczynam sie martwic dopiero wtedy gdy cos bedzie nie tak jak trzeba!!!

Więc idz po prostu do stylistki i powiedz ,że chcesz french i tyle !! I nie zabieraj sie przy niej za filozowanie , ktora z metod i jaką technika bedzie lepsza , bo naprawdę efekt tego będzie smieszny!!! Dopiero kiedy stwierdzisz ,ze cos zostało żle wykonane ( produkt odchodzi, zapowietrza sie , szybko sie łamią itp) bedziesz musiała sie zastanawiac nad ewentualną zmianą i wyborem innej metody - a raczej stylistki !!!! !!!!!!
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:15   #35
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: Akryl czy zel?

DZIEWCZYNY !!! ~Jak to czytałam to mnie ciarki przechodziły... zgadzam sie tylko z tą wypowiedzią powyzej Ja nie rozumiem w ogóle po co piszecie takie głupoty popierwsze to ani zel ani akryl nie poprawi kondycji paznokci nie ma sie co łudzić nie powinien jej zniszczyć.!!!!! Natomiast to czy żel czy akryl to też zalerzy od natłuszczenia naturalnego płytki paznokciowej.O tym powinna zadecydowac doświadczona stylistka....I NIE PISZCIE AKRYL AKRYL .. najlepszy bo akurat wy zakładacie akryl bo to trudniej i w ogóle ...bezsens Żel Żel ...bo coś tam...ale żel peka czy inne bzdury jak coś jest dobrze zrobione to nie ma prawa nic sie z tym stać czy jest to szablon czy tips bo tak naprawdę drogie Panie robicie to co jest wam wygodnie robic i to w jakiej metodzie czujecie się (manicurzystki) najlepiej czy to tips czy szablon zel czy akryl albo jedwab albo inne cuda ale nie róbcie antyreklamy innym metodom i technikom. Bo jest ich wiele. Czasmi w tych metodach jest tyle plusów co minusów i nie mozna tak naprawdę odpowiedzieć na pytanie akryl ...czy żel ???????pozdrawim
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:46   #36
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

no wlasnie o 4-5 mm myslalam, bo dlugasnych szponow tez nie chce,bo niepraktyczne... mam zamiar zalozyc na okres swiateczny i sylwester itd. ale pewnie juz nie uzupelnie bo zacznie sie szkola i wf :/ chociaz moja kolezanka ma prawie cm swoich i niby jej nie przeszkadza

heh no to mozecie mi napisac jak wyglada to przedluzanie zelowe bez tego tipsa? i jakie tunele...?
eh teraz to juz w ogle sie wacham...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:47   #37
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Talking Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
czy jest to szablon czy tips bo tak naprawdę drogie Panie robicie to co jest wam wygodnie robic i to w jakiej metodzie czujecie się (manicurzystki) najlepiej czy to tips czy szablon zel czy akryl albo jedwab albo inne cuda ale nie róbcie antyreklamy innym metodom i technikom. Bo jest ich wiele. Czasmi w tych metodach jest tyle plusów co minusów i nie mozna tak naprawdę odpowiedzieć na pytanie akryl ...czy żel ???????
Źle trafiłas ze swoimi zarzutami Sybi.
wiele z nas tu przedluza paznokcie obydwoma metodami- zel i akryl i to zaróno na tipsie jak i na szblonie i w obydwu jest równie dora, zatem twój argument upada.
Przeczytaj sobie chocby postButterfly powyzej Twojego.
Poza tym piszemy, że najlepiej by to co bedzie na paznokciach doradziła stylistka, zatem nie wiem skąd w ogóle Twoje wnioski?
Fakt, faktem, ze kazda stylistka ma swoja ulubiona metode- np ja wole akryl, ale to nie znaczy, ze robie gorsze zele, po prostu wole akryl, tak samo jak lubie różowy, co nie znaczy, że nie mam brązowych ciuchów!!!
Cytat:
czy jest to szablon czy tips bo tak naprawdę drogie Panie robicie to co jest wam wygodnie robic i to w jakiej metodzie czujecie się (manicurzystki) najlepiej czy to tips czy szablon zel czy akryl albo jedwab albo inne cuda ale nie róbcie antyreklamy innym metodom i technikom. Bo jest ich wiele. Czasmi w tych metodach jest tyle plusów co minusów i nie mozna tak naprawdę odpowiedzieć na pytanie akryl ...czy żel ???????
chyba żadna z nas nie napisała, ze żel, czy akryl odżywi paznokcie, ale fakt jest taki, że w wielu przypadkach może pomóc- np przy obgryzaniu paznokci moze spowodowac, że ktos zaprzestanie tego.
Dwa. Odpowiedz mi tylko proszę na jedno pytanie, skor wsio rawno, czy tips, czy szabon, to czemu wiekszośc mistrzów w stylizacji paznokci (a w kazdym razie wszyscy, których zdążyłam poznać) pracuja na szablonie?

Cytat:
Natomiast to czy żel czy akryl to też zalerzy od natłuszczenia naturalnego płytki paznokciowej.
Jaka metode zastosuje zalezy nie tylko od stopnia natłuszczenia naturalnej płytki, ale jak juz wczesniej pisałam od przebytych chorób, branych leków, ogólnego stanu organizmu, oraz trybu zycia.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 15:28   #38
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Albertyna
BRAWO Paulakrk!!!!
zgadzam sie w 100%!!!!
Doświadczona stylistka po krtkim wywiadzie przeprowadzonym z dana osoba bedzie wiedziała co jej najlepiej za proponowac. W 90% metoda nie bedzie miec znaczenia!
Nierozumiem po co sie bulwersujesz potwierdziłam to co ty tez napisałaś i nie pisałam nic takiego że jak ktoś umie czy nie umie ale co woli.A poza tym nie pisałam nic o tym co robią mistrzowie .o ile sobie dobrze przypominam to chodziło o doradzenie kolezance a nie o mistrzostwa.
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:55   #39
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Olcia
no wlasnie o 4-5 mm myslalam, bo dlugasnych szponow tez nie chce,bo niepraktyczne... mam zamiar zalozyc na okres swiateczny i sylwester itd. ale pewnie juz nie uzupelnie bo zacznie sie szkola i wf :/ chociaz moja kolezanka ma prawie cm swoich i niby jej nie przeszkadza

heh no to mozecie mi napisac jak wyglada to przedluzanie zelowe bez tego tipsa? i jakie tunele...?
eh teraz to juz w ogle sie wacham...
Przedłużenie bez tipsa czyli na formie polega na podłożeniu pod pazurek takiej karteczki na której formuje sie pazurek i którą zdejmuje się po utwardzeniu paznokcia a więc pazurek jest tylko żelowy lub tylko akrylowy, w wypadku na tipsie dochodzi tu przyklejony do płytki tips - tworzywo sztuczne i na niego nakłada się żel lub akryl.
Obie metody są tak samo dobre jeśli są odpowiednio zrobione.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:10   #40
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Przedłużenie bez tipsa czyli na formie polega na podłożeniu pod pazurek takiej karteczki na której formuje sie pazurek i którą zdejmuje się po utwardzeniu paznokcia a więc pazurek jest tylko żelowy lub tylko akrylowy, w wypadku na tipsie dochodzi tu przyklejony do płytki tips - tworzywo sztuczne i na niego nakłada się żel lub akryl.
Obie metody są tak samo dobre jeśli są odpowiednio zrobione.
hmm a ktora metoda jesst drozsza u stylistki, sam zel czy na tipsie?
bo ja kompletnie sie na tym nie znalam i bedac u babki powiedzialam ze chce zele... no i mialam te na tipsie,a jak bylam ui kosmetyczki na regulacje brwi (teraz juz sama robie ) to mowila mi ze jej corka robi same zele i ze mniej niszcza plytke niz te na tipsie.. to jest prawda czy tylko tak maxymalnie robila reklame corce? no bo w sumie jestem sklonna uwierzyc jej bo jak naklada sie sam zel to nie przykleja sie tego tipsa etc...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:03   #41
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Olcia
to mowila mi ze jej corka robi same zele i ze mniej niszcza plytke niz te na tipsie.. to jest prawda czy tylko tak maxymalnie robila reklame corce? no bo w sumie jestem sklonna uwierzyc jej bo jak naklada sie sam zel to nie przykleja sie tego tipsa etc...
To jest własnie metoda robienia żelu na formie- czyli na szablonie. Podkleja sie pod wystająca częśc paznocia (twz wolny brzeg) papierek zwany forma i na nim formuje sie z zelu przedłuzenie, pote forme sie usuwa i zostaje sam paznokcietek żelowy
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 19:17   #42
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Obie metody powinny być w tej samej cenie, ale często metoda na tipsie jest droższa. W niektórych salonach robi sie tylko jedna metodą w innych obiema.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:23   #43
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

ok ok to rozumiem, ale w jaki sposob sam zel wplywa na paznokiec ?
tzn w jakim stopniu szkodzi i przez co, bo nie ma kleju nie ma plastiku...?
slyszalam ze jak sie puknie zelem o cos i sie zlamie to lamie sie od razu plytka paznokcia naturalna:/ no ale to chyba wtedy jak sa za dlugie ze np plytka jest za mala a przedluzenie jest tak dlugie jak np cala plytka, albo zle nalozone...?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:35   #44
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Łamanie paznokci z naturalna płytką następuje naogół gdy masa żelowa lub akrylowa jest założona zbyt gubo. Zaleca sie przedłużanie płytki maksymalnie 70% jej naturalnej długości.

I kto powiedział, że akryl lub żel szkodzi?
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:36   #45
asika7
Raczkowanie
 
Avatar asika7
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kolobrzeg
Wiadomości: 46
GG do asika7
Dot.: Akryl czy zel?

mozna wiedziec na jakich roduktach pracujesz?
asika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:39   #46
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Akryl czy zel?

Tips nie jest naklejony na cała długośc paznokcia, jedyunie na jego końcówke, zatem nie "chroni" przed zelem.
Prawidłowo nałozony i ZDJETY zel, czy akryl nie ma negatywnego wpływu na płytke paznokcia.
Mity o ich szkodliwości rodza sie gdy dziewczyny same ściągaja sobie żel, czy akryl zdrapując go, zgryzając, bądź podważając. Wtedy rzeczywiście mozna uszkodzic paznokiec naturalny, nawet bardzo!
Paznokiec naturalny miże złamac sie razme z żelowy, czy akrylowym gdy jest nieprawidłowo nałozony- gdy jest zbyt grubo i gdy nie ma zachowanej krzywej C- paznokcie sa płaskie i gdy nie ma tunelu- "wygięcia" paznokcia, gdy patrysz z boku, orz gdy zamiast chodzić reguralnie na uzupełnienie nosisz paznokcie przez ponad kilka tygodni- wtedy cała prawidłowa konstrukcja paznokcia przsuwa sie wraz ze wzrostem paznokci.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:57   #47
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez asika7
mozna wiedziec na jakich roduktach pracujesz?
NSI i juz niedługo SPN
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 13:42   #48
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

I kto powiedział, że akryl lub żel szkodzi

duzo slysze sie o tym ze tipsy szkodza na plytke(w koncu to ingerencja w nature), a bynajmniej jej nie wspomagaja.no ale jakby mi zdjeto jak najlepiej tipsy to przeciez plytka i tak nie bedzie twarda itd no nie?
hm a po czym ja - niedoswiadczona i nie znajaca sie na rzeczy moge poznac ze te zele sa zle zrobione za grubo lub cos? bo chcialabym uniknac zlamania naturalnej plytki paznokcia, w ogole nie wyobrazam tego sobie, jak to musi bolec i w ogole musi byc fuj ...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 15:10   #49
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
NSI i juz niedługo SPN
a ja juz mam SPN
Cytat:
hm a po czym ja - niedoswiadczona i nie znajaca sie na rzeczy moge poznac ze te zele sa zle zrobione za grubo lub cos? bo chcialabym uniknac zlamania naturalnej plytki paznokcia, w ogole nie wyobrazam tego sobie, jak to musi bolec i w ogole musi byc fuj ...
Olcia, po pierwsze jezeli w trakcie zabiegu bedzie Cie coklwiek bolało, to dawaj od razu znac stylistce! nie powinno bolec i nie daj sobie tego wmówic, jak boli, a stylistak na to nie reaguje (może sie zdarzyc, że cię coś zaboli, a stylistka nie ma o tym pojęcia- nie siedzimy w Was i nie znamy waszej granicy bólu), to znaczy, że cos jest źle (jedyny yjatek to utwardzanie w lampoie, sa bardzo dobre żele, które niestey pieką, ale i na to jest sposób )
Po drugie, gdy juz zrobisz sobie paznokietki, obfotografuj je ze wszystkich stron, a my ci powiemy, czy wszystko jest ok
Po trzecie idąc do salon popros o dyplomy tej pani- jezeli ma klika, znaczy, że sie ciagle kształci i nie "spoczywa nalaurach" po pierwszym szkoleniu; jeżeli zdecydujesz ie skorzystać z usług dziewczyny dojeżdżającej do klienta tez popros o dyplomy- może ci je przywieźć, lub tak jak u mnie, sa do wgladu na stronie internetowej
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 15:41   #50
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Akryl czy zel?

Olcia odezwij sie do Iskierki http://www.tipsy.poznan.prv.pl Ona napewno zrobi Ci pożądne pazurki
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:02   #51
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez Olcia
I kto powiedział, że akryl lub żel szkodzi

duzo slysze sie o tym ze tipsy szkodza na plytke(w koncu to ingerencja w nature), a bynajmniej jej nie wspomagaja
Gdyby każda ingerencja w naturę miała mieć katastrofalne i mordercze skutki to dziś nie uzywałybyśmy maskar, szminek, farb do włosów, płynow do mycia naczyn,papieru toaletowego, o sztucznych cyckach czy liftingach nie wspominając...Więc bez przesady - wszystko jest dla ludzi!!!!!
Ja po 4 latach noszenia tipsów mam płytkę absolutnie normalną - paznokiec sie nie udusił, nie zszedł, nie zsiniał i nie stal się cienki jak papierek..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:30   #52
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Gdyby każda ingerencja w naturę miała mieć katastrofalne i mordercze skutki to dziś nie uzywałybyśmy maskar, szminek, farb do włosów, płynow do mycia naczyn,papieru toaletowego, o sztucznych cyckach czy liftingach nie wspominając...Więc bez przesady - wszystko jest dla ludzi!!!!!
Ja po 4 latach noszenia tipsów mam płytkę absolutnie normalną - paznokiec sie nie udusił, nie zszedł, nie zsiniał i nie stal się cienki jak papierek..
nie mowie ze tipsy maja katastrofalne czy mordercze skutki :| w ogole pytam o to, a nie powiesz mi ze farba nie szkodzi wlosom heheh szkodzi.wiadomo ze nie ze wypadna i nie odrosna ale szkodzi.przynajmniej spora wiekszosc z dostepnych na rynku.z tym plynem do naczyn i papierem toaletowym to nie przesadzaj..

zobacze ta strone,ale jest tam cennik? bo mi chodzi o to zeby to bylo tanio,bo 100zlotych na ten czas nie wydam tymbardziej ze co miesiac uzupelnienie zalozmy wtedy 60zl a ja nie zarabiam wiec... a ta dziewczyna ktora jest po kursie/kursach co prawda nie ma doswiadczenia duzego (no ale na kims w koncu musi je nabyc no nie?) a ceny nie wynikaja tylko z tego ale z tego tez ze nie oplaca salonu etc.
hehe ok sfotografuje :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:34   #53
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Akryl czy zel?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Oł maj gad.....nie ma zupełnie zadnego znaczenia przedłużenie jaką metodą wybierzesz!!!!!
dla laika nie ma najmniejszego znaczenia czy to bedzie akryl czy zel , forma czy nie !!!!!!

Idąc do mechanika nie mowie mu jakich srubek ma uzywac i nie wypytuje o rodzaj smaru czy klucza jakiego będzie uzywał!!! Oddaje mu po prostu samochod i ciesze sie ,że jezdzi. I zaczynam sie martwic dopiero wtedy gdy cos bedzie nie tak jak trzeba!!!

Więc idz po prostu do stylistki i powiedz ,że chcesz french i tyle !! I nie zabieraj sie przy niej za filozowanie , ktora z metod i jaką technika bedzie lepsza , bo naprawdę efekt tego będzie smieszny!!! Dopiero kiedy stwierdzisz ,ze cos zostało żle wykonane ( produkt odchodzi, zapowietrza sie , szybko sie łamią itp) bedziesz musiała sie zastanawiac nad ewentualną zmianą i wyborem innej metody - a raczej stylistki !!!!
Paula - po raz drugi mamy to samo zdanie
A teraz do Olci - idź do stylistki i nie marudź - ona lepiej od ciebei będzie wiedziała co ma zrobić . powiem tez że za pierwszym razem nie będziesz i tak wiedziala na co masz zwrócić uwagę choćbyś całe forum tutejsze przeczytała.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 00:03   #54
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Akryl czy zel?

Drugi redsik poszedł w pieronyyyyyyyyyyyyy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 07:15   #55
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Akryl czy zel?

dalej proponuje redkicka bo z redsikiem jak sama nazwa sugeruje - jest to taki czerwony sikacz ciekawe kiedy pojawią się fotografie.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:35   #56
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

A teraz do Olci - idź do stylistki i nie marudź - ona lepiej od ciebei będzie wiedziała co ma zrobić . powiem tez że za pierwszym razem nie będziesz i tak wiedziala na co masz zwrócić uwagę choćbyś całe forum tutejsze przeczytała.

a czy ja mowie ze wiem lepiej co ma zrobic? <lol> po to jest forum zeby zadawac pytania - wiec ja pytam a wy jako osoby ktore tu siedza i maja doswiadczenie odpowiadacie.
z reszta jak juz pisalam nie ide do stylistki tylko do dziewczyny ktora jest w trakcie nabierania doswiadczenia stad moje pytania :| mam nadzieje ze teraz rozumiesz o co mi chodzi..
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 16:45   #57
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Akryl czy zel?

Jeśli tylko pytasz o radę to na początek proponowałbym ci fiberglas na długość naturalnych pazurków. W miarę jak będą rosły będą dłuższe i dłuższe i będziesz miała zawsze możliwość skrócenia. Jeśli wybierzesz żele to zrób na tipsie. Śmiało można założyć, że wszystkie inne metody tez są dobre, ale na którąś musisz się zdecydować . Możesz zrobić tak. napisać na kilku karteczkach wszystkie metody - zrobić z karteczek kulki i wybrac jedną - najlepszą do zastosowania .
Prawda że proste?? Z tym losowaniem wcale nei żartowałem. Od nadmiaru informacji po prostu zatracisz możliwość podejmowania racjonalnej (a może jakiejkolwiek) decyzji.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:47   #58
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

mialam na tipsie kiedys a ta dziewczyna ktora by mi zrobila nie robi na tipsie tylko na szablonie (dobrze mowie? ) nie po to je zakladam zeby byly dlugosci moich naturalnych %) chodzi mi o to ze chce miec teraz dlugie, bo ogolnie mam male dlonie ikrotie paluszki jak dziecko%) a z dlugimi paznokciami to zupelnie inaczej wyglada, lepiej.
dlaczego Ty prroponujesz na tipsie?
dzieki
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 07:57   #59
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Akryl czy zel?

Szablon, tips - wybór stylistki przy aprobacie zawodniczki która sobie to funduje. Dokładnie tak samo jak wybór ściereczki do wycierania szyby w samochodzie - ała - duża czerwona ,żółta ( zależy jakie są w sklepie) bez przesady z tymi wyborami bo można zgłupieć.

Jeśli chodzi o fiberglass (celowo nie używam określenia jedwab) to proponuję ci przyszłość- czyli wzrost paznokcia z supertwardym supercienkim odzieniem w przeciwieństwie do żelu czy akrylu bo one są i muszą byc grubsze. Kolorystyka fiberglasu - 100% naturalnego paznokcia b tez fiberglass jest 100%towo transparentny -i co by nie powiedziec o wysiłkach stylistek bazujących na żelach czy akrylu takiego efektu nie da się osiągnąć. Oczywiście fiberglass ma swoje wady - jest słabszy mechanicznie od żelu i akrylu i szybciej można załapać się na odklejanie po bokach (ale z tym da się walczyć).

Olcia nie panikuj tylko wyciąg łapki przed siebie - oddaj się w objęcia (pardon - dobre ręce) koleżanki i odpocznij po trudach wyboru ...

życzy Jasiek
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 11:34   #60
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Akryl czy zel?

heh raz sie zyje wiec zrobie te zele
heh na przyszlosc to jak bede miala pieniadze to wyprobuje rozne odzywki ale mi po prostu paznokcie nie chca rosnac :/ najlepiej rosna male i serdeczne a wskazujace niemalze wcale i najbardziej sie rozdwajaja eh.
w kazdym razie zaloze te tipsy (najbardziej boje sie potem wfu :/) i z pieniedzy gwiazdkowych pokupuje sobie te lakiery z igielka i cienkim pedzelkiem i bede probowac swoich sil w wzorkach :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 15:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.