AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 23:06   #691
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Witam dziewczyny

"napaliłam się" na te podkłady jak głupia, ale jak wiekszosc was mam dylemat jaki odcień wybrać. Moze cos zdołacie doradzić?

Wiem, że powinnam kupić próbki i sama zdecydować, ale trochę zalezy mi na czasie a i kazdy grosz na chwilę obecna się liczy.

Niby mam słowiańską urodę, ale nigdy nie kupuję najjaśniejszych podkladów, bo sie bardzo odznaczają. Otóż mam jasną, ale nie bladą cerę, i przy drogeryjnych podkladach zwykle pasują mi średnio jasne podkłady, beże (a nie np. kosci słoniowe itp). Mam też przebarwienia na twarzy, drobniutkie, ale sporo. Pomyślałam o odcieniach typu olive albo honey z racji na zielone i żółte tony (które może pomoglyby zakamuflować czerwoność), ewentualnie neutralny. Wolę mieć ton za ciemny podkład niż za jasny, wiec strzelam w środkowe odcienie, czyli cardamom albo summer sand, a z honey soft honey albo butterscotch.

Doradzicie mi cokolwiek?
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 23:18   #692
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie wprowadziłam nikogo w błąd, chyba po prostu moja twarz ma jakiś dziwny kolor, bo oba podkłady wyglądają na niej całkiem dobrze. Na pewno znacznie lepiej niż jakikolwiek podkład w płynie
Swoją drogą - podziwiam dziewczyny, które same mieszają podkład z pigmentów, ja mam spore trudności z oceną koloru w opakowaniu, o doborze na podstawie zdjęć w necie nie wspominając Bez próbek ani rusz.
nie zrozum mnie źle ja napisałam jak na mojej twarzy oba wyglądają. a ocenić kolor podkładu jest ciężko bo na to mają wpływ również takie rzeczy jak kolor włosów, kolor oczu itd..
dlatego polecam próbki
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 01:42   #693
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
nie zrozum mnie źle ja napisałam jak na mojej twarzy oba wyglądają. a ocenić kolor podkładu jest ciężko bo na to mają wpływ również takie rzeczy jak kolor włosów, kolor oczu itd..
dlatego polecam próbki
Jasne, bez próbek ani rusz Mam wrażenie, że w przypadku minerałów trudniej jest dobrze opisać kolor i efekt, jaki daje na skórze, bo dopasowują się do cery znacznie lepiej niż tradycyjne podkłady i na każdej osobie mogą wyglądać zupełnie inaczej (zauważyłam to, szukając blogerek używających golden fair z AM).

U mnie oba odcienie pasują, ale dają inny efekt - golden fair lekko rozjaśnia, tłumi zaczerwienienia i niestety nadaje trochę niezdrowy odcień. Amilie ożywia koloryt, wygląda zdrowiej, ale rzeczywiście zalatuje pomarańczką i obawiam się, że będzie za ciemny na zimę. Na szczęście to wszystko rzuca się w oczy dopiero przy nałożeniu dwóch grubych lub trzech cienkich warstw (przy których krycie jest już naprawdę mocne).

Tak czy siak - im więcej opinii i opisów na wizażu, tym łatwiej wybrać coś dla siebie
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 08:47   #694
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

"napaliłam się" na te podkłady jak głupia, ale jak wiekszosc was mam dylemat jaki odcień wybrać. Moze cos zdołacie doradzić?

Wiem, że powinnam kupić próbki i sama zdecydować, ale trochę zalezy mi na czasie a i kazdy grosz na chwilę obecna się liczy.

Niby mam słowiańską urodę, ale nigdy nie kupuję najjaśniejszych podkladów, bo sie bardzo odznaczają. Otóż mam jasną, ale nie bladą cerę, i przy drogeryjnych podkladach zwykle pasują mi średnio jasne podkłady, beże (a nie np. kosci słoniowe itp). Mam też przebarwienia na twarzy, drobniutkie, ale sporo. Pomyślałam o odcieniach typu olive albo honey z racji na zielone i żółte tony (które może pomoglyby zakamuflować czerwoność), ewentualnie neutralny. Wolę mieć ton za ciemny podkład niż za jasny, wiec strzelam w środkowe odcienie, czyli cardamom albo summer sand, a z honey soft honey albo butterscotch.

Doradzicie mi cokolwiek?
Wklej zdjęcie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 15:56   #695
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kurcze, miały być pod koniec października odcienie, mi zostało podkładu na max tydzień,a tu summer sand nie ma.
Poproszę chyba o wymieszanie summer sand i soft honey jak już będą bo trochę mnie wystraszyłyście, że może mi przyjść odrobinę ciemniejszy odcień

edit: odpisali mi, ze uzupełnienie brakujących kolorów planują na drugą połowę listopada

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2013-11-04 o 07:36
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 06:16   #696
kasia2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Jestem tutaj nowa, więc proszę o wyrozumiałość Postanowiłam napisać, ponieważ mnie również pogorszyła się cera po ok. 3 tygodniach używania AM- pojawiły się pryszcze na policzkach, na brodzie miałam 4 w tym samym czasie (!), dodatkowo cera zaczęła się o wiele bardziej przetłuszczać i jednocześnie przesuszać, a sam podkład ważył się na skórze, co wyglądało bardzo nieestetycznie. Na początku nie pomyślałam, że to AM miało wpływ na to pogorszenie, ponieważ żaden płynny podkład mnie nigdy nie zapchał, więc uznałam, że minerał tym bardziej nie mógł tego zrobić. Niestety myliłam się. Teraz czekam na próbki z Amilie i po przeczytaniu Waszych opinii porównawczych jestem bardzo ciekawa, czy także u mnie sprawdzi się Amilie
Ja z AM miałam tak samo. W życiu nie miałam skóry w tak kiepskim stanie . Też mam zamiar wypróbować amilie, jak tylko uzupełnią brakujące odcienie. Na razie byłam zmuszona zakupić pierwszy korektor tuszujący niedoskonałości w życiu
kasia2b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 15:56   #697
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny czy któraś z Was próbowała mieszać kolor Golden Fair z Creme Brulee? Bo Sesame nie wiadomo kiedy się pojawi, a ja znowu kombinuje
Zastanawiałam się własnie jakby wyglądało takie wymieszanie pół na pół Poziomu 1 z poziomem 3 z palety Golden. Któras probowała? Może nawet swatch jakiś się znajdzie? :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 17:48   #698
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Witajcie dziewczyny

Bardzo proszę o pomoc - wg was, który kolor z palety Amilie jest najbardziej podobny do Lily Lolo China doll? Szukam czegoś maksymalnie podobnego, lub nawet ciut ciemniejszego, ale w tej samej tonacji. Macie doświadczenie, to pewnie wiecie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 18:39   #699
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzolls tutaj masz wypowiedź Chimay, która jest podobna kolorystycznie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zamówiłam w końcu i ja próbki podkładów. Mam jasną, chłodną karnację, do tej pory używałam China Doll/Blondie Lily Lolo, Beige Fair/Natural Fair Anabelle.

Przy Amilie mam mały problem. Nie sprawdza się u mnie przedstawiona w tym wątku zasada, że Amilie są jaśniejsze od Anabelle i poziom 2 Amilie odpowiada Fairest Anabelle. Kierując się tą zasadą zamówiłam próbki z poziomu 3:
-Cool Peach (Cool) - u mnie to za ciemny pomarańcz
-Biscuit (Beige) - po prostu za ciemny, ale żaden zdecydowany odcień się tu nie wybija
-Summer Sand (Natural) - ten o dziwo nie jest za ciemny, wygląda naturalnie, dość ładnie się stapia z moim odcieniem skóry.

Wzięłam też Shell Rose (Cool, poziom2) i na mojej twarzy wygląda on bardzo podobnie do Summer Sand, jakby nie było między nimi różnicy jednego poziomu. Żałuję, że nie zamówiłam jeszcze Cream Beige i Cashmere z poziomu 2. Potrzebuję podkładu "na już", więc nie będę czekać aż niedostępny Cashmere się pojawi w ofercie i wybiorę pomiędzy Summer Sand a Shell Rose. Wyraźnie chłodny Shell Rose wydaje się wyostrzać rysy twarzy i moje pandy pod oczami są trochę bardziej widoczne, więc chyba zdecyduję się na Summer Sand.

A i jeszcze chciałam dodać, że Summer Sand zamówiłam jako najmniejszą próbkę za 1,99 zł (większej nie było) i niestety w przypadku podkładu to zbyt mała ilość, żeby dobrze go przetestować. Ledwo wystarcza na całą twarz, ale nie ma mowy, żeby zrobić jakieś większe testy np porównać z kilkoma podobnymi odcieniami.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 20:33   #700
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dzolls tutaj masz wypowiedź Chimay, która jest podobna kolorystycznie
dziękuję, ale wcale mi to nie rozjaśnia
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 15:50   #701
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Który odcień będzie najbardziej zbliżony do cream z Lucy ?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 11:45   #702
oranzada_
Raczkowanie
 
Avatar oranzada_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 114
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy najjaśniejsze odcienie są bardzo jasne? Nie jestem jakoś ekstremalnie blada, aczkolwiek sporo podkładów jest dla mnie za ciemna. I myślę nad odcieniem latte, ale nie wiem czy nie będzie jednak za jasny
oranzada_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 11:54   #703
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez oranzada_ Pokaż wiadomość
Czy najjaśniejsze odcienie są bardzo jasne? Nie jestem jakoś ekstremalnie blada, aczkolwiek sporo podkładów jest dla mnie za ciemna. I myślę nad odcieniem latte, ale nie wiem czy nie będzie jednak za jasny
latte jest BARDZO jasny, BARDZO prawie bialy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:04   #704
oranzada_
Raczkowanie
 
Avatar oranzada_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 114
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

To może jednak poczekam aż dołożą Cashmere A są tam różowe tony?
oranzada_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:09   #705
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dla mnie prawie wszystkie drogeryjne sa za ciemne (nie mowiac juz o efekcie pomaranczy lub trupiego bezu, ktory robi mi kazdy), a amilie mam shell rose, czyli ten drugi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:41   #706
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez oranzada_ Pokaż wiadomość
To może jednak poczekam aż dołożą Cashmere A są tam różowe tony?
tu masz swatche
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 16:54   #707
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Proszę.. pomożecie mi mniej więcej z doborem jasności/odcienia? Swatche na opalonych rękach niewiele mi mówią a ja jestem totalnie niezdecydowana, a próbek za wiele zamówić nie mogę, albo chociaż powiedzcie mi jaki mam ton cery. Dodaję dużo zdjęć z naoczną cenzurą, mam nadzieję że nie przerażę swoją facjatą <lol2>
http://imageshack.us/a/img15/8699/1kex.jpg
http://imageshack.us/a/img822/5727/lijl.jpg
te 2 to chyba najnaturalniejszy kolor bez tapet, chyba tylko affinitone 03 w pudrze użyty. taki bardzo jasny, żóltawy odcień
http://imageshack.us/a/img51/4510/t362.jpg
fajne mom oksy. Na bokach twarzy, tzn tych żuchwowych kościach nie nałożone nic i właśnie tam najwięcej pudrów bywa za ciemnych
http://imageshack.us/a/img132/1561/ersd.jpg
cokolwiek tu użyłam, to na dolnych partiach twarzy było za różowe
http://imageshack.us/a/img28/6044/zxjt.jpg
tutaj: annabelle minerals natural fair - horror, za ciemne, za różowe..
http://imageshack.us/a/img689/1213/tkzw.jpg
tu jako tako z bliska.. jak coś jecie to nie klikajcie

Proszę o porównanie z np szyją czy dekoltem bo tam nigdy nic nie nakładam i właśnie do tego miejsca mi najtrudniej dobrać. przez naczynka myślałam zawsze że jestem różowa, potem się ogarnęłam i teraz myślałam że porcelanowa.. A teraz znowu nie wiem, bo natural za różowe a inne będą za żółte, czy za ciemne..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:14   #708
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Alexzus ja tam u Ciebie widzę nutkę żółci i nawet trochę oliwki. Ale może to tylko skrzywienie mojego ekranu. Jeśli z AM natural fair był za ciemny i za różowy to może Golden fairest? Albo coś z Olive/Golden z Amilie?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:22   #709
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Alexzus ja tam u Ciebie widzę nutkę żółci i nawet trochę oliwki. Ale może to tylko skrzywienie mojego ekranu. Jeśli z AM natural fair był za ciemny i za różowy to może Golden fairest? Albo coś z Olive/Golden z Amilie?
Myślę że to nie skrzywienie ekranu tylko prawda, której do siebie nie dopuszczałam Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! Pomyślę nad tym
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 17:03   #710
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie wiecie co z próbkami 0.3g? bo zaraz do annabelle wrócę na upartego..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 18:23   #711
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie wiem, ale wkurza mi Amilie, ważna sprawa, 3 meile napisałam i nic, na facebooku wiadomość napisałam i też nic, nie zapłacę dopóki nie odpiszą bo nie wiem na czym stoję. Mam wrażenie, że przerasta ich sprzedaż, prowadzenie strony internetowej i obsługa meila
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:18   #712
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chyba dobre wrażenie.. na fcb nikomu nie odpisują, jakby się od 5 dni pod ziemię zapadli. Szkoda, że trafiłam akurat na taki okres..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:45   #713
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Tylko nie to... Wczoraj złożyłam zamówienie... I też na maila nie przyszło mi potwierdzenie zapłaty ani nic :/
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:50   #714
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ale z tego co kojarzę to nigdy nie przychodziło potwierdzenie zapłaty
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:04   #715
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jak sprawują się wam korektory? Miałam próbki z AM, ale mi nie pasują. Amilie ma więcej odcieni. Wysuszają? Są choć trochę kremowe? Ktoś z cerą suchą może używa?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:04   #716
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, wiecie może czy Amilie nie planuje jakiejś zniżki z okazji Mikołajek? Mam zamiar zamówić pełnowymiarowy podkład, puder i sporo próbek róży, ale nie wiem, czy mam jeszcze czekać, czy już klikać.
Tak swoją drogą napisałam do nich z pytaniem, czy mogliby mi wymieszać angel dust z sunshine dust w proporcjach 50%/50%... Ciekawe, kiedy mi odpiszą
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 17:42   #717
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy Amilie nie planuje jakiejś zniżki z okazji Mikołajek? Mam zamiar zamówić pełnowymiarowy podkład, puder i sporo próbek róży, ale nie wiem, czy mam jeszcze czekać, czy już klikać.
Tak swoją drogą napisałam do nich z pytaniem, czy mogliby mi wymieszać angel dust z sunshine dust w proporcjach 50%/50%... Ciekawe, kiedy mi odpiszą
Z tego co kojarzę to ma być jakaś promocja świąteczna, więc ja bym poczekała gdybym planowała większe zakupy
Mi już dzisiaj odpisali rano, także pewnie Ty też otrzymasz niedługo odpowiedź
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 17:42   #718
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

W piątek zrobiłam przelew a tu ani paczki, ani żadnej wiadomości że przelew dotarł czy że zamówienie zostało wysłane.. Czy to u nich normalne? To moje pierwsze zamówienie. Mam jeszcze pytanie. Zamówiłam podkład Sesame i puder Sunshine Dust i czy to już nie za dużo żółci? Niby piszą, że ten puder jest transparentny, ale czy to prawda?
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:03   #719
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
W piątek zrobiłam przelew a tu ani paczki, ani żadnej wiadomości że przelew dotarł czy że zamówienie zostało wysłane.. Czy to u nich normalne? To moje pierwsze zamówienie. Mam jeszcze pytanie. Zamówiłam podkład Sesame i puder Sunshine Dust i czy to już nie za dużo żółci? Niby piszą, że ten puder jest transparentny, ale czy to prawda?
To normalne
Nigdy nie przesyłają wiadomości o potwierdzeniu wpłaty, możesz się zalogować na stronie, wejść w 'moje konto' zobaczysz jaki status ma przesyłka
Sesame z tego co kojarzę jest bardzo jasny, pudru nie miałam więc się nie wypowiem
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:29   #720
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez natka605 Pokaż wiadomość
W piątek zrobiłam przelew a tu ani paczki, ani żadnej wiadomości że przelew dotarł czy że zamówienie zostało wysłane.. Czy to u nich normalne? To moje pierwsze zamówienie. Mam jeszcze pytanie. Zamówiłam podkład Sesame i puder Sunshine Dust i czy to już nie za dużo żółci? Niby piszą, że ten puder jest transparentny, ale czy to prawda?
Niestety... Nie informuja
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.