Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 16:56   #1681
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jesli gwint jest dobry kulka nie powinna sie odkrecic-ale raz na jakis czas warto czystymi umytymi rekami sprawdzic czy jest dobrze dokrecona
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:11   #1682
jollenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki za odpowiedź Kolczyk jest tytanowy z Wildcata więc mam nadzieję, że dobrej jakości
jollenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 16:11   #1683
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Wink Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cześć. Jestem tu nowa,tzn.często śledzę to forum,ale nigdy jakoś nie miałam nic ciekawego do powiedzenia,więc wolałam tylko Was czytać
Jednak w przyszłym tygodniu chciałabym zrobić sobie kolczyk w nosie. Jestem z Opola i chcę iść do studia Evil Moon. Dlatego chciałbym się was zapytać:
po pierwsze: co sądzicie o tym studio? macie jakieś doświadczenia z nim związane?
po drugie: czy muszę mieć zgodę rodziców?
pozdrawiam serdecznie


Pytania już nieaktualne,ponieważ dzisiaj poszłam do tego studia piercingu. I już chodzę z kolczykiem w nosku

Pozdrawiam

Edytowane przez orangemisia
Czas edycji: 2009-08-20 o 11:18
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:10   #1684
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam jednak jeszcze jedno pytanie Odnośnie pielęgnacji tego kolczyka. Wyczytałam w tym wątku,że najlepsze do pielęgnacji przekłucia jest sól fizjologiczna i octenisept dlatego też już wczoraj je kupiłam. A dzisiaj pan który mi robił kolczyk dał mi buteleczkę i powiedział że mam tym przemywać nosek. I teraz nasuwa mi się pytanie czym mam w końcu przemywać przekłucie? Solą fizjologiczną,octenisepte m czy tym od pircera? Czy może wszystkim?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź(jeśli to tylko możliwe

Pozdrawiam
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:48   #1685
justyssiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja przeczytałam forum od początku do końca .; d ! Chciałam sobie zrobić kolczyk , dodam że idę teraz do pierwszej gim. Rozmawiałam z rodzicami , zgodzili się. Kolczyka robię tylko dla siebie , ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam że poczekam jeszcze rok. Uważacie że dobrze robię czekając ? Pozdrawiam wszystkie wizażystki ! ;*
justyssiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:13   #1686
Maylee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto cudów
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez NataszQ Pokaż wiadomość
Czesc...mam zamiar przebic sobie nos..ciagle slysze ceny od 70-60zl...nie macie moze tanszych kosmetyczek takich co przebijaja do 50zl ze swoim kolczykiem??tylko zeby to bylo w sosnowcu albo ok..czyli dabrowa gornicz...prosze ratujcie...z gory dziekuje

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

czesc...pomozcie potrzebuje taniej kosmetyczki do 50zl od osoby...ktora przebije mi nos oraz mojej siostrze majac swoj kolczyk...nie wiecie moze gdzie jest jakas w sosnowcu albo jego okolicach??
jeśli Ci to jeszcze pomoże- ja przebijałam w Sosnowcu, w studiu tatuażu i piercingu Scorpion na Modrzejowskiej 26 (samo centrum) igłą, kolczyk był w cenie, a płaciłam 60 zł. No i jeszcze ładne wytłumaczenie, co i jak, wszystko sterylnie i wgl cacy Taniej raczej w okolicy nie znajdziesz, chyba że pójdziesz do kosmetyczki i zapłacisz 20 zł... tak btw to moja przyjaciółka poszła do kosmetyczki w Katowicach, robiła pistoletem i ta dziurka ją tak potem bolała, że musiała po tyg. kolczyka wyjąć ;/. Zresztą sama poczytaj całe forum, to może Ci się jakoś rozjaśni W każdym razie nie oszczędzaj na zdrowiu, pozdro

a i jeszcze do justyssiak: myślę, że to nie robi różnicy, chociaż to zależy do jakiego gimnazjum będziesz chodziła (;

Edytowane przez Maylee
Czas edycji: 2009-08-22 o 22:19
Maylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 10:53   #1687
justyssiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hm . w sumie jeszcze sama nie wiem jakie ono jest ; DD . pójdę to się przekonam . Ale nie chce żeby każdy myślał , że jestem młoda i robię to dla innych . Nie ! Taki kolczyk marzy mi się już koło trzech lat . ; D ! . Pozdrawiam ; )
justyssiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 11:57   #1688
lili14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: jak wyjac kolczyk z nosa????

Miss Velnflon mam pewien problem a widze , że doskonale znasz się na kolczykch . 2 miesiące temu przekułam sobie kolczyk w nosie w salonie i facet dał mi do onsa takiego kolczyka ze spiralą ,bardzo małego .Moje pytanie to ..jak go wyjąć górą ,dołem?? nie mam pojęcia Pomóż !!!Prosze!!
lili14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:04   #1689
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

orangemisia buteleczka ktora dal ci pan to wlasnie sol fizjologiczna, wiec mozesz tym spokojnie przemywac.
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:14   #1690
kruszynka_madz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam wszystkich
tydzień temu, dokładnie w piątek przebiłam sobie nos. przebiłam w salonie, igłą. nos goi się bardzo dobrze, po jednym dniu już w ogóle nic nie bolało. i teraz mam pytanie do osób zorientowanych w temacie, a widzę że tutaj takich sporo. po jakim czasie mogę po raz pierwszy wyjąć tego kolczyka i zmienić na innego? i jak już wyjmę i nie włożę żadnego przez kilka godzin [podczas pobytu w szkole] to czy jest możliwość, że dziurka w tak szybkim czasie się zarośnie?
proszę o odpowiedź, pozdrawiam wszystkich.
kruszynka_madz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:48   #1691
Maylee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto cudów
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie powinno się wyjmować do 1,5 miesiąca, chociaż ja wyjęłam już po tygodniu i wymieniłam, ale szczerze nie polecam ;/
a jeśli chodzi o zarastanie się dziurki: po 6 godzinach w szkole nic nie powinno się dziać, ale może być potem problem z włożeniem kolczyka jeśli wcześniej dziurka się dobrze nie wygoiła.
Maylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:29   #1692
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Maylee Pokaż wiadomość
nie powinno się wyjmować do 1,5 miesiąca, chociaż ja wyjęłam już po tygodniu i wymieniłam, ale szczerze nie polecam ;/
a jeśli chodzi o zarastanie się dziurki: po 6 godzinach w szkole nic nie powinno się dziać, ale może być potem problem z włożeniem kolczyka jeśli wcześniej dziurka się dobrze nie wygoiła.
ja zostałam "zmuszona" do wyciągnięcia po miesiącu (wypadła mi cyrkonia) od początku miałam kolczyk zakręcony a w domu tylko te proste więc na takiego chciałam wymienić. bez problemu wyciągnęłam stary, ale prosty nie chciał mi przejść przez dziurke od środka. mysłałam, że mam już wszystko wygojone, ale zaczęła lać się krew, wszystko spuchło i ani tyle nie mogłam włożyć tego kolczyka. pech chciał, że wyciągnęłam w niedziele, więc nie miał kto uratować sytuacji chodziłam z takim włożonym praktycznie do połowy, na noc zakeiłam plastrem, a w poniedziałek wio do kosmetyczki. niestety od środka było już pozarastane i trzeba było kłuć, dlatego teraz bez potrzeby kolczyka wyjmować nie będę (i na pewno nie w niedziele)
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:57   #1693
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
orangemisia buteleczka ktora dal ci pan to wlasnie sol fizjologiczna, wiec mozesz tym spokojnie przemywac.
Dzięki za odpowiedź Już od tygodnia(bo tyle mam kolczyk) tym przemywa plus octenisept i jak na razie jest ok

Mam tylko do was takie pytanie które mnie nęka. Kiedy będę mogła poruszać kolczykiem(w górę i w dół), nie chodzi mi o wyciąganie.
Tak sobie myślę,że dopiero chyba jak mi się dziurka zagoi bo przecież moge w ten sposób naruszyć kanał,prawda? Ale boje się, że mi kolczyk w tej dziurce zarośnie;/ No nie wiem może wymyślam sobie sama problemy
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:04   #1694
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Musisz dwa razy dzienne delikatnie kolczykiem poruszać.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 23:22   #1695
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam serdecznie mam pytanie, nie wiem czy padło - wątek jest długi a ja nawet nie wiem co wpisac w wyszukiwarkę żeby znaleźć odpowiedź.

Mam kolczyk w nosie od 2 miesięcy, zawinięty. Gojenie przebiegało całkowicie bezboleśnie, nie było momentu żeby mnie coś zabolało. Niestety od kilku tygodni wewnątrz nosa mam taką jakby narośl.. Żadnej ropy, zero bólu.. Ale no jest coś takiego i przyznam że mnie to trochę denerwuje, jak zadrę nos to oczywiście widać. Czy wie któraś z Was jak to się nazywa specjalistycznie i jak mogę pomóc narośli zniknąć? Z góry dziękuję
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 23:56   #1696
emilia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
GG do emilia91
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez lili14 Pokaż wiadomość
2 miesiące temu przekułam sobie kolczyk w nosie w salonie i facet dał mi do onsa takiego kolczyka ze spiralą ,bardzo małego .Moje pytanie to ..jak go wyjąć górą ,dołem??
Moja droga, taką spiraleczkę musisz wyciągnąć górą jednocześnie delikatnie ją przekręcając pozdrawiam

Ja przebiłam sobie ( w Częstochowskich salonach oczywiście ) nos,język i pępek. Powiem szczerze, że najgorzej bolało przebicie tego ostatniego czyli pępka, a kompletnie nie bolało przebicie języka.
Gojące się miejsca smarowałam (pępek nadal smaruje bo jeszcze świeży)
maścią TRIBIOTIC --> taniocha.

Kwoty jakie zapłaciłam za poszczególne przekłucie:
nos - 40zł (kolczyk salonowy) [GOJENIE-> 4 tygodnie]
język - 50zł (kolczyk salonowy) [GOJENIE-> 2 tygodnie]
pępek - 30zł (własny kolczyk) [GOJENIE-> trwa..]
__________________
" Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni " !!

Edytowane przez emilia91
Czas edycji: 2009-09-18 o 00:04
emilia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 16:56   #1697
bea26
Raczkowanie
 
Avatar bea26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Prestatyn, UK
Wiadomości: 70
GG do bea26
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość

Mam kolczyk w nosie od 2 miesięcy, zawinięty. Gojenie przebiegało całkowicie bezboleśnie, nie było momentu żeby mnie coś zabolało. Niestety od kilku tygodni wewnątrz nosa mam taką jakby narośl.. Żadnej ropy, zero bólu.. Ale no jest coś takiego i przyznam że mnie to trochę denerwuje, jak zadrę nos to oczywiście widać. Czy wie któraś z Was jak to się nazywa specjalistycznie i jak mogę pomóc narośli zniknąć? Z góry dziękuję
Prawdopodobnie to ziarnina. Też to miałam. Zrób sobie papkę z soli fizjologicznej i aspiryny. Mi pomogło bardzo szybko.
bea26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:57   #1698
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez emilia91 Pokaż wiadomość
Moja droga, taką spiraleczkę musisz wyciągnąć górą jednocześnie delikatnie ją przekręcając pozdrawiam

Ja przebiłam sobie ( w Częstochowskich salonach oczywiście ) nos,język i pępek. Powiem szczerze, że najgorzej bolało przebicie tego ostatniego czyli pępka, a kompletnie nie bolało przebicie języka.
Gojące się miejsca smarowałam (pępek nadal smaruje bo jeszcze świeży)
maścią TRIBIOTIC --> taniocha.

Kwoty jakie zapłaciłam za poszczególne przekłucie:
nos - 40zł (kolczyk salonowy) [GOJENIE-> 4 tygodnie]
język - 50zł (kolczyk salonowy) [GOJENIE-> 2 tygodnie]
pępek - 30zł (własny kolczyk) [GOJENIE-> trwa..]
Nie pisz takich głupot! Tribiotic to jest antybiotyk i świeżych miejsc się nim NIE SMARUJE, antybiotyku nie używa się bez powodu. Poza tym nos na pewno nie zagoił Ci się w 4 tygodnie. I dość dziwne ceny 40zł, 50zł... Czy te salony to "salony" przypadkiem? Ew. jakieś kosmetyczne?
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 18:18   #1699
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Ja mam kolca od 9 miesięcy i do tej pory starsznie boli przy wyciąganiu.. Powinnam całkiem wogóle już nie nosić czy to normalne?
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 18:37   #1700
Diesel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 312
GG do Diesel
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

A mi się marzy malutki, skromny dla samej siebie... tylko to niestety nie jest akceptowane przez moich rodziców
A najbardziej boje sie bólu i tego, że nie zagoi się jak trzeba
Dziewczyny napiszcie mi ile może trwać gojenie, czy do salonu trzeba iść z właśnym kolczykiem...? Byłabym wdzięczna za odp.
__________________
_______________


,,Wszyscy jesteśmy głupcami, jeśli chodzi o miłość."
Diesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 19:07   #1701
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Masz o tym 57 stron... litości
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 22:56   #1702
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez aada0 Pokaż wiadomość
Ja mam kolca od 9 miesięcy i do tej pory starsznie boli przy wyciąganiu.. Powinnam całkiem wogóle już nie nosić czy to normalne?
Normalne, nos jest bardzo wrażliwy miejscem.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:42   #1703
Samvrita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja sobie kinola kułam na przełomie czerwca z lipcem i też boli przy zmianie kolczyka (dodam, że pierwszy raz wyciągnęłam sobie kolczyka przez nieuwagę wydmuchując nos - zahaczyłam chusteczką o główkę a mam taki zakręcany i... masz babo placek).
Za pierwszym razem wkładałam 20 minut, bo zakręcany to i gorzej wchodzi. Za drugim ciut dłużej, a największy hit był, jak sprawdzałam czy prosty srebrny nie będzie mi wypadał. Wypada ^^. W dodatku 7 mm jest za krótki, nawet końca nie widać wewnątrz nosa, chyba będzie trzeba się ładnie uśmiechnąć do znajomego jubilera, bo mam ładne 3 srebrne proste kolczyki których póki co nie mogę nosić. Tylko ciekawe, czy uda mu się dolutować taki cieniutki drucik bez zgrubień .
Tak poza tym, do tej pory noszę kolce wyłącznie z "plastiku", ostatnio zaszalałam w Wildcatcie, kupiłam kolczyk zupełnie bezbarwny, bez kryształka żeby był mniej widoczny, bo na uczelni pełno luda rodem z Anglii wiktoriańskiej, który 90% ozdób szeroko akceptowalnych społecznie wrzuca do kosza z nazwą "niestosowne" i co? I... nie dość że teraz wszyscy zaczęli widzieć mojego "pryszcza" to jeszcze odpadła "kopułka" z góry i teraz jak popatrzeć z boku wygląda jak by mi ktoś mini lejek do nosa wetknął --' porażka jednym słowem.
Samvrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 08:55   #1704
mianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

obawiam się, że jubiler może tylko próbować rozciągnąć kolczyk. Na pewno nie opłaca się lutowanie (jeśli to w ogóle możliwe), bo metal użyty do lutowania będzie podrażniał skórę... To znaczy - tak mi się zdaje, na tyle, na ile wiem cokolwiek o metalach i robieniu biżuterii. A ja mam problem ze swoim zakręconym z bioplastu - część z cyrkonią wystaje mi jakiś milimetr nad nos. Czyli pewnie kolczyk jest za długi. Jak raz mi wypadł i założyłam prosty, to prosty siedział pięknie, z cyrkonią wprost na skórze, tylko wyskakiwał przy najprostszych czynnościach, więc wróciłam do zakręconego. Czy można kupić krótszy zakręcony? Orientujecie się? nie, żeby mi się spieszło do zmieniania, to cholerstwo się paskudnie zakłada nawet na zagojony nos
mianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:38   #1705
kwiatuszek19942
Przyczajenie
 
Avatar kwiatuszek19942
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
mogłabyś pisać normalnym kolorem [czarnym] a nie jakimś oczowalonym?
kosmetyczka nie jest od piercingu. znieczulenie powinno inaczej wyglądać. zapewne o sterylnych warunkach można pomarzyć. wenflon by kolczyk lepiej się trzymał?! powodzenia
jak się nie podoba to masz problem ;]
a tak dla Twojej wiadomości to to jest bardzo dobra kosmetyczka;] która zna sie i wie co robi Qumpeli przebijała pępek i wszystko było sii
a już niedługo mam zamiar przebic i to nawet u niej)
a welfron zostawiła żeby mi kolczyk nie wypadł przez pierwszą noc;]]
Drugiego dna już go wyciągnełam;]

_________________________ _________________________ ________________
Pępek 80 zł[gojenie-2tygodnie]
Nos 60 zł [gojenie-6dni]
Język już nie długoo

Edytowane przez kwiatuszek19942
Czas edycji: 2009-10-03 o 09:44
kwiatuszek19942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 11:54   #1706
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

padłam-niestety twoja kosmetyczka nie ma zielonego pojecia o piercingu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:02   #1707
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
padłam-niestety twoja kosmetyczka nie ma zielonego pojecia o piercingu
popieram ty chyba też masz niewielkie skoro sądzisz że to bardzo dobra kosmetyczka i wszystko było w jak najlepszym porządku
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:43   #1708
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja zle wspominam swojego kolczyka w nosie, nie przekluto mi go to konca i codziennie w nocy mi wylatywal, probowalam sama przekluc ta ostatnia warstwe ale nie dalam rady. Chodzcie do sprawdzonych salonow, moze robila mi to jakas praktykantka aha
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:43   #1709
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek19942 Pokaż wiadomość
jak się nie podoba to masz problem ;]
a tak dla Twojej wiadomości to to jest bardzo dobra kosmetyczka;] która zna sie i wie co robi Qumpeli przebijała pępek i wszystko było sii
a już niedługo mam zamiar przebic i to nawet u niej)
a welfron zostawiła żeby mi kolczyk nie wypadł przez pierwszą noc;]]
Drugiego dna już go wyciągnełam;]


Że co ?! o matko...brak słów, faktycznie 100% profesjonalizmu...
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:01   #1710
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to Ty wyciagasz kolczyk???hmm jezeli tak to radze uwazac, bo swiezy kanal latwo zainfekowac na nowo , lub zwyczajnie go rozerwac....

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez katka.c Pokaż wiadomość
to Ty wyciagasz kolczyk???hmm jezeli tak to radze uwazac, bo swiezy kanal latwo zainfekowac na nowo , lub zwyczajnie go rozerwac....
to bylo do " mianna "
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.