Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 09:36   #781
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxx, a moze inna formula? Dziekuje, ale naprawde przed Twoim przyjsciem rabnelam porzadny kryjacy CM
Pieje z zachwytu nad padsami AHA. Przez ostatnie 2 tygodnie ciagle cos mi wyskakuje, zaczelam stosowac metode pads wieczorem, porzadne wchloniecie i na to juz nic. Wczoraj przed snem rosla mi gula na brodzie, dzis ani sladu!
Pranie, zamówiłam właśnie te padsy Tylko jak Ty ich używasz? Nakładasz na twarz i zostawiasz czy jak? Na dlugo w ogóle opakowanie takie starczy? Myślisz, że na przebarwienia coś pomogą? Wybacz za atak pytań
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:48   #782
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

przylaczam sie do pytania o padsy bo przez Was tez wzielam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:10   #783
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pranie mam próbki różnych formuł i już nakładałam bez względu na to czy kolor pasuje czy nie No i niestety nic z tego Ale w sumie i tak już mam pełnowymiarowe Lily Lolo i 2 Aftergloły to się nie prędko wykończę
W ogóle boję się wchodzić na inne wątki o obcych mi na razie nazwach, żeby się zbytnio nie zasypać W ogóle muszę chować tą swoją kolekcje ( w porównaniu z wami tutaj i tak relatywnie małą ale dla całej reszty niezmineralonych to są stery proszku ) A już w ogóle jak komuś coś mówię używając fachowej Minerałoklatury to mają duże gałki oczne Ostatnio sie rozgadałam o żelu hialuronowym - dobrze, że reklama Nivea Była to mi wierzą:
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:09   #784
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

PADSY: Na poczatku traktowalam jak tonik. Czyli co ktorys dzien przecieralam po myciu buzi i na to kladlam krem. Ale pozniej zaczely mi gule wychodzic, wiec zastosowalam metode przecierania, wchloniecia i zostawiania bez kremu i tak zabijaja wszelkie niespodzianki w jedna noc! padsy sa bardzo mocno nasaczone, wyciagam jeden bardzo cieniutki i starcza na cala buzie. Zobacze na ile starcza i Wam napisze. Zeszlo mi na razie moze 1/10 opakowania.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 19:46   #785
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ułaaaaa, do moich próbek jasnych żółtków dorzucili kilka odcieni gratis, między innymi Aidę spoza oficjalnej listy Chyba dają mi do zrozumienia, że czas się już zdecydować na jakiś :P

Anastasia wydaje się być idealna na teraz, jest wystarczająco żółta z minimalną nutką oliwki. Jutro będę testować wszystkie 13 odcieni, żeby zdążyć na promocję z pełnym opakowaniem. Zimowego odcienia chyba nie będę zamawiać, bo jasnych próbek starczy mi na 4 miesiące bladości A pełne opakowanie będę zużywać chyba do końca życia...
Oprócz tego przyszły 2 ciepłe róże: Carribean Queen Light i Corals Copper [obłedny!]. Są bardziej transparentne niż EDM, ale to dla mnie zaleta.

W weekend wrzucę fotki.





.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:19   #786
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

quesadila czekam niecierpliwie na Twoje fotki. Czy mogłabyś również zrobić jedną porównującą odcienie Anastasia i Shannon?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:41   #787
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja robilam chyba z 6 razy zakupy (no moze 8) i raz dostalam tylko probke gratis :/
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 21:13   #788
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
quesadila czekam niecierpliwie na Twoje fotki. Czy mogłabyś również zrobić jedną porównującą odcienie Anastasia i Shannon?
Wrzucę wrzucę ) Anastasia jest wyraźnie bardziej żółta niż Shannon i jest najbardziej żółtą z jasnych Yellowów [zamówiłam wszystkie od Pauli do Anastasii]

Tootsie: żaden z podkladow z tego zakresu nie jest aż tak żółty jak Fawn EDM. Wrzuce Ci jutro porównanie Anastasii z Fawnem.


Czy możecie napisać cos o odżywkach do włosów? Zwłaszcza Deep HCC? Jakieś porównanie z działaniem ogólnie dostępnych na polskim rynku albo tych "salonowych"? Zastanawiam się nad zakupem, chociaż po wrzuceniu do koszyka Anastasii i zestawu B&E + AHA pads za 18$ zbliżam się do przekroczenia zaplanowanego budżetu na ten miesiąc


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 21:14   #789
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Wrzucę wrzucę ) Anastasia jest wyraźnie bardziej żółta niż Shannon i jest najbardziej żółtą z jasnych Yellowów [zamówiłam wszystkie od Pauli do Anastasii]

Tootsie: żaden z podkladow z tego zakresu nie jest aż tak żółty jak Fawn EDM. Wrzuce Ci jutro porównanie Anastasii z Fawnem.


Czy możecie napisać cos o odżywkach do włosów? Zwłaszcza Deep HCC? Jakieś porównanie z działaniem ogólnie dostępnych na polskim rynku albo tych "salonowych"? Zastanawiam się nad zakupem, chociaż po wrzuceniu do koszyka Anastasii i zestawu B&E + AHA pads za 18$ zbliżam się do przekroczenia zaplanowanego budżetu na ten miesiąc


.
do mnie dopiero leci wsjo do wlosow, Pranie zachwalala
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 21:29   #790
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

quesadila jeżeli to możliwe to jeszcze poproszę o porównanie Anastasii z Olive Fair EDM (takie fotograficzne i opisowe). Przepraszam, że tak męczę, ale jakby by wszystko było ok to może bym wzięła zamiast Shannon duże opakowanie Anastasii. A z tego co kojarzę, to Ty z EDM właśnie Olive Fair jesteś, więc miałabym dobre odniesienie.

A tak w ogóle, to dzisiaj znów z podkładem Shannon cały dzień chodziłam i jestem wciąż zachwycona. Zapewne zmiana pielęgnacji się do tego mocno przyczyniła, wcześniej aż takich ochów i achów nie było.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 21:33   #791
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
do mnie dopiero leci wsjo do wlosow, Pranie zachwalala
Pranie chyba nie jest za bardzo odżywkowa Pisała:

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
...Odzywka tez fajna, ale w sumie nie musze uzywac wiec nie zachwycam sie tak bardzo, natomiast szampon rewelka...
Z resztą Pranie: chwalisz wszystko co z EGM, podejrzewam, że Cię opłacają

Dorzuciłam do koszyka kilka brzoskwiniowych róży i jutro klikam "confirm", jak tylko upewnię sie, że Anastasia to Ta Jedyna

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
quesadila jeżeli to możliwe to jeszcze poproszę o porównanie Anastasii z Olive Fair EDM (takie fotograficzne i opisowe). Przepraszam, że tak męczę, ale jakby by wszystko było ok to może bym wzięła zamiast Shannon duże opakowanie Anastasii. A z tego co kojarzę, to Ty z EDM właśnie Olive Fair jesteś, więc miałabym dobre odniesienie.

A tak w ogóle, to dzisiaj znów z podkładem Shannon cały dzień chodziłam i jestem wciąż zachwycona. Zapewne zmiana pielęgnacji się do tego mocno przyczyniła, wcześniej aż takich ochów i achów nie było.
Nie ma sprawy
Mi w Shannon podobał się ten zdrowy koloryt i trochę bałam się, że jaśniejszy podkład mnie tego pozbawi, ale Anastasia jest naprawdę naturalnie wyglądającym odcieniem, mimo względnej jasności. Myślę, że to te żółte tony.


.

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2009-05-22 o 21:40
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 21:37   #792
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziś testowałam Rebbeccę. Co mnie podkusiło, żeby nakładać podkład bez uprzednich testów tuż przed wyjściem do pracy, to nie wiemEfekt - pojechałam z biało-szarawą maską na twarzy i robiłam dziarską minę pt "mam normalny makijaż a podkład pasuje jak ulał"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:01   #793
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Mi w Shannon podobał się ten zdrowy koloryt i trochę bałam się, że jaśniejszy podkład mnie tego pozbawi, ale Anastasia jest naprawdę naturalnie wyglądającym odcieniem, mimo względnej jasności. Myślę, że to te żółte tony.
Skoro Anastasia jest jaśniejsza od Shannon to może być teraz dla mnie za jasna, najwyżej jako zimowy kolor byłaby ok. Mi się Shannon ogólnie bardzo podoba, bo też uważam, że nadaje zdrowego kolorytu buzi, ale jest minimalnie za słabo żółta lub też oliwkowa. Widać delikatną różnicę w stosunku do mojej szyi.

A teraz mi się przypomniało, że jak pytałam ich kiedyś o kolor dla mnie, to zaproponowali mi Frances. Prosiłam wtedy o kolor jaśniejszy i bardziej żółty od Joyce.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:04   #794
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A mnie cały czas niezmiennie zaskakuje, jak nasze cery się różnią. Mnie Rebecca ożywia, wyglądam w niej super i jak skończę odwyk to kupię pełny wymiar. A przed minerałami to wszystkie tych samych podkładów używałyśmy i najważniejsze było tylko żeby jasnością nie odstawał
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:08   #795
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A mnie cały czas niezmiennie zaskakuje, jak nasze cery się różnią. Mnie Rebecca ożywia, wyglądam w niej super i jak skończę odwyk to kupię pełny wymiar. A przed minerałami to wszystkie tych samych podkładów używałyśmy i najważniejsze było tylko żeby jasnością nie odstawał
Potwierdza się, że zbyt duży wybór nie zawsze jest dobry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:19   #796
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Skoro Anastasia jest jaśniejsza od Shannon to może być teraz dla mnie za jasna, najwyżej jako zimowy kolor byłaby ok. Mi się Shannon ogólnie bardzo podoba, bo też uważam, że nadaje zdrowego kolorytu buzi, ale jest minimalnie za słabo żółta lub też oliwkowa. Widać delikatną różnicę w stosunku do mojej szyi.

A teraz mi się przypomniało, że jak pytałam ich kiedyś o kolor dla mnie, to zaproponowali mi Frances. Prosiłam wtedy o kolor jaśniejszy i bardziej żółty od Joyce.
Frances jest trochę jaśniejsza i mniej żółta niż Anastasia. To Frances jest jak Olive Fair, którego używam zimą. Teraz z EDMu mieszam Olive Fair ze Sweet Almond 1:1 [złapałam pierwsze promienie słońca, hehe] i z EGM chciałam czegoś w stylu tej mieszanki. I Anastasia prawie spełnia ten warunek, brakuje jej jednak tego minimalnego oliwkowego odcienia, który daje domieszka Sweet Almond. Ale przeżyję to, bo odcień piękny.
Jutro fotki


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:29   #797
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Potwierdza się, że zbyt duży wybór nie zawsze jest dobry.
Oj prawda, ja się cały czas doszukuję "dziur w całym", nie raz na siłę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:54   #798
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ułaaaaa, do moich próbek jasnych żółtków dorzucili kilka odcieni gratis, między innymi Aidę spoza oficjalnej listy Chyba dają mi do zrozumienia, że czas się już zdecydować na jakiś :P

Anastasia wydaje się być idealna na teraz, jest wystarczająco żółta z minimalną nutką oliwki. Jutro będę testować wszystkie 13 odcieni, żeby zdążyć na promocję z pełnym opakowaniem. Zimowego odcienia chyba nie będę zamawiać, bo jasnych próbek starczy mi na 4 miesiące bladości A pełne opakowanie będę zużywać chyba do końca życia...
Oprócz tego przyszły 2 ciepłe róże: Carribean Queen Light i Corals Copper [obłedny!]. Są bardziej transparentne niż EDM, ale to dla mnie zaleta.

W weekend wrzucę fotki.
.
o dalej ją dają? ciekawe czemu jej nie dadza do oferty - chyba zebym nie miała latwo... chyba bałabym sie zamawiac pełny wymiar czegos i pisać w uwagach"halo, ale tak naprawde to chodzi mi o aidę"

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja robilam chyba z 6 razy zakupy (no moze 8) i raz dostalam tylko probke gratis :/
a ja zawsze dostawałam, mimo że zamówienia były na niewiele w sumie - ale może dlatego że kazdorazowo były jakies opoznienia w wysylce?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 23:12   #799
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

moze widza ze i tak zamowie hehe
co do pisania w uwagach zamowin to zwracaja na o uwage i mozna zamowic jeden kolor a prosic o inny :x
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 09:57   #800
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

:love : Pranie ten highliter od Ciebie peaches&cream jest przeboski
W ogóle tak się nakręciłam na te higlitery i bronzery , że mam ochote z każdego wziąć próbkę .
Ciekawi mnie jeszcze ten Contour Peaches&cream
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:18   #801
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
:love : Pranie ten highliter od Ciebie peaches&cream jest przeboski
W ogóle tak się nakręciłam na te higlitery i bronzery , że mam ochote z każdego wziąć próbkę .
Ciekawi mnie jeszcze ten Contour Peaches&cream
musi byc niezly skoro odrazu na zakupy Cie wzielo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:26   #802
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
:love : Pranie ten highliter od Ciebie peaches&cream jest przeboski
W ogóle tak się nakręciłam na te higlitery i bronzery , że mam ochote z każdego wziąć próbkę .
Ciekawi mnie jeszcze ten Contour Peaches&cream

a ja się na niego czaję
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:48   #803
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a ja się na niego czaję
Czaj się czaj i to intensywnie Z resztą robię zbiorowe zamówienie z EGM jutro więc jak chcesz to możesz złapać Higlitera

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
musi byc niezly skoro odrazu na zakupy Cie wzielo
Wzięło i to fest jak to mój kolega mówi Ale wzięło mnie na inne higlitery i rozświetlacze brązery i inne tego typu szmery bajery

Dla mnie EGM jest boskie w każdym wymiarze prócz podkładu

A ma ktoś pomysł na fajny cień z EGM taki cielisty, świecący, naturalny ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-05-23 o 11:00
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 11:14   #804
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziś testowałam Rebbeccę. Co mnie podkusiło, żeby nakładać podkład bez uprzednich testów tuż przed wyjściem do pracy, to nie wiemEfekt - pojechałam z biało-szarawą maską na twarzy i robiłam dziarską minę pt "mam normalny makijaż a podkład pasuje jak ulał"
Dziś przy porządkowaniu próbek widzę, że się pomyliłam Wczoraj testowałam odcień Ruth - i to on był taki hardcore'owy , a nie Rebbeccę.

Tzn. Rebbeccę testowałam kilka dni wcześniej i łamałam się - bo raz była za jasna i za szara a potem nagle wtapiała mi się w cerę. Jednak doszłam do wniosku, że to nie to jeszcze.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:04   #805
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Foxx, w sumie tym konturem z zestawu tez bym mogla Cie poczestowac, bo mam dwa. Zbiorowe zamowienie z EGM mowisz? moze bym sie pokusila na pelen wymiar Peaches&Cream?
Wlasnie, EG powinno mi placic za darmowa reklame
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:28   #806
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxx, w sumie tym konturem z zestawu tez bym mogla Cie poczestowac, bo mam dwa. Zbiorowe zamowienie z EGM mowisz? moze bym sie pokusila na pelen wymiar Peaches&Cream?
Wlasnie, EG powinno mi placic za darmowa reklame
Nic z tego, całą kasę na reklamę zabrała Mała Kobietka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:32   #807
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxx, w sumie tym konturem z zestawu tez bym mogla Cie poczestowac, bo mam dwa. Zbiorowe zamowienie z EGM mowisz? moze bym sie pokusila na pelen wymiar Peaches&Cream?
Wlasnie, EG powinno mi placic za darmowa reklame
Powinni !! W ogóle to forum to jeden wielki "materking szeptany"
A możesz mi powiedzić czy jak brałaś Contoura to dostałaś do niego Higlitera ?
Bo tam coś takiego pisze, że do contour dołączany jest odpowiedni higliter.

Apetycznie mi wyglądają te wszystkie rozświetlacze
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:33   #808
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxx, w sumie tym konturem z zestawu tez bym mogla Cie poczestowac, bo mam dwa. Zbiorowe zamowienie z EGM mowisz? moze bym sie pokusila na pelen wymiar Peaches&Cream?
Wlasnie, EG powinno mi placic za darmowa reklame
No powinni powinni
Mam w koszyku róż Peaches&Cream w woreczku, mam też dodać highlighter?


Zrobiłam foty, zaraz je wrzucę. Frances to idealny odpowiednik Olive Fair matte, Anastasia jest ćwierć tonu jaśniejsza od Fawn semi-matte, ale żółtość tylko szczyptę mniejsza. Jednak poranne światło prawdę ci powie....


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:49   #809
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja do Lauressa napisałam, że im wątek założyłam i w ogóle, i przysłali mi podziękowanie i gratis balsam do ust Niewiele, ale zawsze miło
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:19   #810
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wklejam porównanie EGM Frances i Anastasii z EDM Olive Fair i Fawn [matko, jakie mam jasne wewnętrzne strony przedramion... czas na plażę ] W tej chwili Anastasia jest dla mnie najlepszą opcją i ją zamawiam z full sajzie.

Oprócz tego zestawienia próbek CM i YG z moich zbiorów. CM ulożone wg mojego własnego klucza. Pierwszy rząd- lekko ziemiste, drugi: złoto-żółtawe, trzeci: złoto- brzoskwiniowe, ostatnia - Camille- mocno brzoskwiniowa.

Plus dwa róże- dość intensywne w woreczkach, ale piękne po nałożeniu pędzlem. Carribean Queen jak bardziej transparentna wersja mieszanki TeaTime i Snuggle z EDM, Corals Copper jest złoto- miedziany, także delikatnie kryjący- latem do podkreślenia lekkiej opalenizny będzie idalny. Oba mają trochę błyszczacych drobinek, ale nie tyle, co Snuggle.

Do zamowienia dorzuciłam jeszcze kilka jaśniejszych róży w woreczkach, a przez was też highligter Peaches&Cream.



.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGM_EDM.jpg (36,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o_fair_anastasia.jpg (41,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm_blush.jpg (64,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm_yg.jpg (54,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm_cm.jpg (72,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm_cm2.jpg (71,3 KB, 72 załadowań)
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.