Koloryzacja Redken, farbowanie zniszczonych wlosow. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 16:29   #1
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468

Koloryzacja Redken, farbowanie zniszczonych wlosow.


Hej dziewczyny, czy któraś z was stosowała może farby Redken?
Poszukuję w miare łagodnej koloryzacji.

Niestety, mam teraz zniszczone włosy... nie uwieżycie jakie spustoszenie poczynił pewien renomowany fryzjer, do tego za całkiem "przyjemną" cenę...
Przemęczyłam się trochę z odrostami, ale jednak muszę wyrównać jakoś różnicę i powoli przejść na kolor bardziej zbliżony do mojego naturalnego.

Czy macie wypróbowane sposoby na odżywienie przesuszonych farbowaniem włosów? Nie mogę się zdobyć na drastyczne skrócenie fryzury...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:46   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Koloryzacja Redken, farbowanie zniszczonych wlosow.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was stosowała może farby Redken?
Poszukuję w miare łagodnej koloryzacji.
A gdzie te farby można kupić w Polsce i jakie mają składy ? Jeśli poszukujesz lagodnej profesjonalnej koloryzacji to dziewczyny polecają Majirel, ja od siebie mogę polecić Alfaparf Color Wear - jest bez amoniaku, z wyciągmi roślinnymi, delikatna ale bardzo trwala.

Cytat:
Czy macie wypróbowane sposoby na odżywienie przesuszonych farbowaniem włosów? Nie mogę się zdobyć na drastyczne skrócenie fryzury...
Na podforum "Pielęgnacja wlosów" jest ogrom wątków a ten temat więc je poczytaj. Najpopularniejsze sposoby to stosowanie Lagodnych szamponów i mocnych odżywek (polski Wax, odżywki z silikonami, olej kokosowy, rycynowy, nafta itd.)
Nie musi być drastyczne cięcie . Zetnij tylko najbardziej zniszczoną część, jak mniemam są to końcówki, a o resztę dbaj polecanymi sposobami.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:03   #3
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Koloryzacja Redken, farbowanie zniszczonych wlosow.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A gdzie te farby można kupić w Polsce i jakie mają składy ? Jeśli poszukujesz lagodnej profesjonalnej koloryzacji to dziewczyny polecają Majirel, ja od siebie mogę polecić Alfaparf Color Wear - jest bez amoniaku, z wyciągmi roślinnymi, delikatna ale bardzo trwala.
Nie wiem czy można je kupić w Polsce... teraz jestem "emigrantką"
W kraju ratowalam się farbami Goldwell, przyznaję były dosyć łagodne.
Jednak Goldwell nie jest popularny na zachodzie, polecono mi własnie Redken, farby Shades EQ... można je łączyć z innymi, fryzje kładzie te łagodniejsze na zniszczone partie... takie czary-mary nie znam się...
http://www.redken.com/international/

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Na podforum "Pielęgnacja wlosów" jest ogrom wątków a ten temat więc je poczytaj. Najpopularniejsze sposoby to stosowanie Lagodnych szamponów i mocnych odżywek (polski Wax, odżywki z silikonami, olej kokosowy, rycynowy, nafta itd.)
Nie musi być drastyczne cięcie . Zetnij tylko najbardziej zniszczoną część, jak mniemam są to końcówki, a o resztę dbaj polecanymi sposobami.
Dzięki, świetne rady! Jutro zakupię szampon dla dzieci i poszukam oleju kokosowego.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.