Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-02, 09:42   #1051
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No tak... Pachnieæ...

My to pokrêcone jestesmy z tymi @ i w ogóle a facet ca³e ¿ycie ma ulgowe. Tylko siedzi, je, sra i domaga siê bzykania co 5 min.
dobre

my narazie dzidzi chcemy unikn±æ z tego wzglêdu, ¿e w czerwcu ¶lub wieæ nie chcia³abym z ko¶cio³a na porodówkê

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

a co do w³osków to ja bym posz³a i zobaczy³a czym mi chce robiæ t± dekoloryzacjê... jak proszek to bym wysz³a a jak postaæ p³ynna i ¶mierdz±ca to bym zrobi³a
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 10:46   #1052
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ivoncia je¶li to dobry fryzjer (a nie jak mój osiedlowy) to bêdzie u¿ywa³ dobrego produktu. Prawdziwy dekoloryzator nie spali w³osów bo jest na bazie siarki bez rozja¶niacza itp. Ja dlatego kupi³am go sobie. Powinien pachnieæ zgni³ymi jajami. Zrób raz a dobrze a nie katuj odrostów co chwila ró¿nymi farbami.
No ale to twoja decyzja. A je¶li ju¿ chcesz ciemny odcieñ jak ta mocha to palona kawa.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------



Witaj w klubie mnie ju¿ odchodzi. Jednak faceci na czym¶ siê znaj±. Ja szuka³am s³odyczy gdzie siê da i dar³am gêbê na wszystko co w pobli¿u: m±¿, dzieci, facet na ulicy lub baba za kierownic±.
Kochula82,ja specjalnie jecha³am ze swojej ma³ej miejscowo¶ci do cenionego fryjzera w wiêkszym mie¶cie,i zrobi³ mi z moich zdrowych w³osów siano,wciska³,¿e bêdzie robi³ profesjonalnym produktem który i tak zniszczy³ mi w³osy.Wiêc trudno powiedzieæ,jak w³osy iwonci16 to znios±.Nie ma pewno¶ci,¿e dobrze.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 13:38   #1053
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no wlasnie dlatego nie ide
kupilam ta palona kawa z mariona ale troszke potrwa zanim zrobie tak z 3 tym moze miesiac
ale napewno wam zdam relacje
ale jutro sie pobawie na weseluuuu
z tej okazji skusilam sie na brwi henna
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:04   #1054
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Tylko nie krzyczcie. Kupi³am znowu farbê. Promocja w Rossmannie mnie namówi³a na wybór odcienia po dekoloryzacji. Pad³o na Loreal Excellence 7.43. Kolor zawsze na mnie spogl±da³ gdy chodzi³am ciemna czy jako blondyna. Po prostu kolor cudo i kupi³am ju¿ przedostatni ( w jednym Rossmannie od rana ju¿ go wykupili). Zap³aci³am 25z³ i jakie¶ grosze ale... sprzeda³am co¶ na allegro i zarobi³am na t± farbkê akurat Tak¿e nie bardzo mnie to kosztowa³o. No ale farbowanie za jaki¶ czas dopiero.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg HCo14_17.jpg (15,7 KB, 22 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:46   #1055
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula, piêkny jest ten kolor! Wyjdzie Ci taki jak masz w awatarku.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:55   #1056
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula!!! Marzê o tej farbie odk±d te farby s±! Ten kolor to jest cudowny!
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:35   #1057
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko nie krzyczcie. Kupi³am znowu farbê. Promocja w Rossmannie mnie namówi³a na wybór odcienia po dekoloryzacji. Pad³o na Loreal Excellence 7.43. Kolor zawsze na mnie spogl±da³ gdy chodzi³am ciemna czy jako blondyna. Po prostu kolor cudo i kupi³am ju¿ przedostatni ( w jednym Rossmannie od rana ju¿ go wykupili). Zap³aci³am 25z³ i jakie¶ grosze ale... sprzeda³am co¶ na allegro i zarobi³am na t± farbkê akurat Tak¿e nie bardzo mnie to kosztowa³o. No ale farbowanie za jaki¶ czas dopiero.
¶liczny kolor
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 18:59   #1058
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula, bardzo fajny kolor a¿ ¿a³ujê, ¿e sama mam zimny typ urody
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:06   #1059
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, bardzo fajny kolor a¿ ¿a³ujê, ¿e sama mam zimny typ urody
w³a¶nie ja te¿ zimny mozna zapytaæ w jakie farby celujesz ? wiem ze jest osobny w±tek, ale tam dziewczyny juz u¿ywaj± farb profesjonalnych, ale ja nie jestem jeszcze na tym etapie wtajemniczenia
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:10   #1060
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

hej dziewczyny chcia³a bym siê wam pochwalic moim kolorkiem moze komus by siê spodobal ale nie moge cos zaladowac fotek nie wiem czemu w jaki jeszcze sposob moge tu wstawic wam fotki?
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:33   #1061
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie ja te¿ zimny mozna zapytaæ w jakie farby celujesz ? wiem ze jest osobny w±tek, ale tam dziewczyny juz u¿ywaj± farb profesjonalnych, ale ja nie jestem jeszcze na tym etapie wtajemniczenia
przez d³ugie lata farbowa³am siê na blond i wtedy celowa³am w naturalne blondy lub w popielate (zimne)
od jakiego¶ czasu eksperymentuje z br±zem i mój najbardziej udany kolor jak do tej pory to by³a s³odko - gorzka czekolada z Palette (taki czekoladowy kolor opalizuj±cy troszkê na fioletowo)

generalnie napewno fioletowy kolor te¿ super by pasowa³, ale bojê siê i¶æ w taki kolor nienaturalny

musisz i¶æ w ch³odne odcienie (w nazwie zimny, popielaty), np z serii Recital z Loreala jest taki br±z E Bruges i podobno on wychodzi ch³odno, ale ja jeszcze nie farbowa³am nim

a wiêkszo¶æ moich nieudanych koloryzacji to zarówno blondy jak i br±zy które sp³ukuj± siê na rudo lub z³oto, masakrycznie wtedy wygl±dam

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny chcia³a bym siê wam pochwalic moim kolorkiem moze komus by siê spodobal ale nie moge cos zaladowac fotek nie wiem czemu w jaki jeszcze sposob moge tu wstawic wam fotki?

pod okienkiem wiadomosci jest taki fioletowy pasek z opisem:
Dodatkowe opcje

a pod nim:

Za³±cz pliki
Wa¿ne rozszerzenia plików: gif jpe jpeg jpg pdf png


Zarz±dzaj za³±cznikami


i tam w³asnie musisz klikn±æ
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 19:58   #1062
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
przez d³ugie lata farbowa³am siê na blond i wtedy celowa³am w naturalne blondy lub w popielate (zimne)
od jakiego¶ czasu eksperymentuje z br±zem i mój najbardziej udany kolor jak do tej pory to by³a s³odko - gorzka czekolada z Palette (taki czekoladowy kolor opalizuj±cy troszkê na fioletowo)

generalnie napewno fioletowy kolor te¿ super by pasowa³, ale bojê siê i¶æ w taki kolor nienaturalny

musisz i¶æ w ch³odne odcienie (w nazwie zimny, popielaty), np z serii Recital z Loreala jest taki br±z E Bruges i podobno on wychodzi ch³odno, ale ja jeszcze nie farbowa³am nim

a wiêkszo¶æ moich nieudanych koloryzacji to zarówno blondy jak i br±zy które sp³ukuj± siê na rudo lub z³oto, masakrycznie wtedy wygl±dam

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------




pod okienkiem wiadomosci jest taki fioletowy pasek z opisem:
Dodatkowe opcje

a pod nim:

Za³±cz pliki
Wa¿ne rozszerzenia plików: gif jpe jpeg jpg pdf png


Zarz±dzaj za³±cznikami


i tam w³asnie musisz klikn±æ
Kate25 ja te¿ jestem typow± zim±,kiedy¶ pofrabowa³am w³osy ciemnym fioletem Garnier 100%,i wysz³a czerñ z fioletowym po³yskiem.Super to wygl±da³o.Teraz farbujê ciemnym br±zami co wychodzi jak naturalna czerñ i te¿ pasujewed³ug mnie zimie pasuja wszelkie,popielate,zimne odcienie br±zu oraz czernie

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-02 o 20:00
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:27   #1063
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
przez d³ugie lata farbowa³am siê na blond i wtedy celowa³am w naturalne blondy lub w popielate (zimne)
od jakiego¶ czasu eksperymentuje z br±zem i mój najbardziej udany kolor jak do tej pory to by³a s³odko - gorzka czekolada z Palette (taki czekoladowy kolor opalizuj±cy troszkê na fioletowo)

generalnie napewno fioletowy kolor te¿ super by pasowa³, ale bojê siê i¶æ w taki kolor nienaturalny

musisz i¶æ w ch³odne odcienie (w nazwie zimny, popielaty), np z serii Recital z Loreala jest taki br±z E Bruges i podobno on wychodzi ch³odno, ale ja jeszcze nie farbowa³am nim

a wiêkszo¶æ moich nieudanych koloryzacji to zarówno blondy jak i br±zy które sp³ukuj± siê na rudo lub z³oto, masakrycznie wtedy wygl±dam
no w³a¶nie ja tez nie cierpie jak sie u mnie sp³ukuje na taki rudo miedziany kolor

E Bruges jest ¶liczny, ale troszke ciemny ba³abym sie, ¿e wyjdzie mi czarny...
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:33   #1064
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, bardzo fajny kolor a¿ ¿a³ujê, ¿e sama mam zimny typ urody
No ja w³a¶nie jestem latem i ch³odne tonacje mi pasuj± ale jak siê cz³owiek dobrze przypudruje i umaluje to wszystko prawie pasuje Rudy pasuje ka¿dej ale trzeba dobraæ odcieñ rudo¶ci. Mi np pasuje taki z czerwieni±, lub ciemnawy. Ten kupi³am bo podobno nie wychodzi jak na pude³ku tylko ciemniej. Jak w moim avatarze

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie ja tez nie cierpie jak sie u mnie sp³ukuje na taki rudo miedziany kolor
Jak ja p³aka³am zesz³ego lata jak mi Joanna siê tak wymywa³a a teraz nie wyobra¿am sobie siebie bez tego ciep³ego odcienia a przecie¿ jeszcze miesi±c temu na ch³odne chorowa³am i siostra z UK mi przywioz³a nawet farbê! Gusta siê zmieniaj± a i trzeba tak¿e czasem pozytywnie na taki odcieñ spojrzeæ. Ja zmieni³am makija¿ i szminkê i okazuje siê ¿e nawet nawet wygl±dam. St±d ta decyzja o nag³ej zmianie na rudy.

A i ten garnier wymywa siê strasznie szybko. Prawie 14z³ za farbê jak szampon to co¶ nie tak. Ja mia³am ze trzy mycia i jestem coraz ja¶niejsza.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-02 o 20:35
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:41   #1065
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula ja nie wykluczam mozliwo¶ci, ¿e kiedys mi sie odmieni tym bardziej, ¿e rude kolory s± nieziemskie, kwestia odcienia masz racje I zgadzam sie, ¿e odpowiedni makija¿ mo¿e zdzia³aæ cuda Ale aktualnie ju¿ nie moge patrzeæ na ten miedziany pob³ysk
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:41   #1066
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Kate25 ja te¿ jestem typow± zim±,kiedy¶ pofrabowa³am w³osy ciemnym fioletem Garnier 100%,i wysz³a czerñ z fioletowym po³yskiem.Super to wygl±da³o.Teraz farbujê ciemnym br±zami co wychodzi jak naturalna czerñ i te¿ pasujewed³ug mnie zimie pasuja wszelkie,popielate,zimne odcienie br±zu oraz czernie
ja nie jestem niestety zim± (a ¿a³ujê) jestem latem i w czerni chyba ¼le bym wygl±da³a ale z reszt± kolorków siê zgodzê

kiedy¶ pokusi³am siê o tak± analizê kolorystyczn± u wiza¿ystki w Katowicach i mi wysz³o, ¿e jestem lato szmaragdowe cokolwiek to znaczy
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:43   #1067
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie jestem niestety zim± (a ¿a³ujê) jestem latem i w czerni chyba ¼le bym wygl±da³a ale z reszt± kolorków siê zgodzê

kiedy¶ pokusi³am siê o tak± analizê kolorystyczn± u wiza¿ystki w Katowicach i mi wysz³o, ¿e jestem lato szmaragdowe cokolwiek to znaczy
hehe szmaragdowe lato,jak to ³adnie brzmi
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:54   #1068
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ja nie wykluczam mozliwo¶ci, ¿e kiedys mi sie odmieni tym bardziej, ¿e rude kolory s± nieziemskie, kwestia odcienia masz racje I zgadzam sie, ¿e odpowiedni makija¿ mo¿e zdzia³aæ cuda Ale aktualnie ju¿ nie moge patrzeæ na ten miedziany pob³ysk
Odmieni ci sie, odmieni.... Ja kiedy¶ jak kogo¶ rudego widzia³am to plu³am i szczypa³am sie trzy razy. Tak kiedy¶ kto¶ powiedzia³ i ja tak robi³am w dzieciñstwie. A teraz sama bêd± ta na któr± dzieci pluj±

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
hehe szmaragdowe lato,jak to ³adnie brzmi
Czego to nie wymy¶l±. Ja wg takich typów jestem latem a jednak w³osy mysi blond ciemny tak mi rude siê robi³y w lato ¿e to by³ powód pierwszego farbowania. A teraz wracam do korzeni, prawie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:59   #1069
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

I tak z innej beczki. A wiecie kto jeszcze by³ rudy? Patrzcie zdjêcie Bo¿e jak ja kocha³am t± bajkê
I dla kogos kto powie, ¿e rudy to nie br±z:
Rudy to taki bardzo jasny z³ocisto miedziany br±z Dlatego przy watku na pewno zostanê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mala_syrenka12_bajepl.jpg (25,7 KB, 4 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-02 o 21:00
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 21:14   #1070
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

chyba sie uda³o wgrac jak sie komus kolor spodoba to powiem co i jak
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wloski1.jpg (29,0 KB, 48 za³adowañ)
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:17   #1071
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ja nie wykluczam mozliwo¶ci, ¿e kiedys mi sie odmieni tym bardziej, ¿e rude kolory s± nieziemskie, kwestia odcienia masz racje I zgadzam sie, ¿e odpowiedni makija¿ mo¿e zdzia³aæ cuda Ale aktualnie ju¿ nie moge patrzeæ na ten miedziany pob³ysk
Tindomerel, odcieñ to podstawa! Ja jestem jesieñ, super wygl±dam i czujê siê w lisim rudym, w karmelu, w takim odcieniu jak ten 7,43 teraz biegam taka karmelowo-ruda i czujê siê super. Ale- dwa miesi±ce temu fryzjerka machnê³a mi stra¿ack± czerwieñ, wpadaj±c± w wi¶niê, wygl±da³am jak pó³ d..y zza krzaka. Z kolei moja przyjació³ka, zima, wygl±da w takiej wi¶niowej czerwieni przecudnie......
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:20   #1072
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

o super ! Wrzuci³aby¶ zdjêcie o jaki kolor chodzi ? bo ja w³a¶nie jestem zima
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:27   #1073
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Odmieni ci sie, odmieni.... Ja kiedy¶ jak kogo¶ rudego widzia³am to plu³am i szczypa³am sie trzy razy. Tak kiedy¶ kto¶ powiedzia³ i ja tak robi³am w dzieciñstwie. A teraz sama bêd± ta na któr± dzieci pluj±

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Czego to nie wymy¶l±. Ja wg takich typów jestem latem a jednak w³osy mysi blond ciemny tak mi rude siê robi³y w lato ¿e to by³ powód pierwszego farbowania. A teraz wracam do korzeni, prawie
nie mogê siê doczekaæ a¿ pofarbujesz tym rudym i siê poka¿esz myslê,¿e bêdzie Ci pasowaæja to jestem zim±,blada,czarne brwi,jasne oczy,i popielato mysie w³osy.Ka¿dy mówi,¿e tylko czerñ mi pasuje,a ja upar³am siê na ciep³e br±zy w ktorych nie wygl±dam zbyt korzystnie...
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:06   #1074
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
nie mogê siê doczekaæ a¿ pofarbujesz tym rudym i siê poka¿esz myslê,¿e bêdzie Ci pasowaæja to jestem zim±,blada,czarne brwi,jasne oczy,i popielato mysie w³osy.Ka¿dy mówi,¿e tylko czerñ mi pasuje,a ja upar³am siê na ciep³e br±zy w ktorych nie wygl±dam zbyt korzystnie...
Na pewno z miesi±c poczekam bo w³osy mi ci±gle wypadaj± a nawet ju¿ przestawa³y. Zmieni³am skrzypovitê na silice i zobaczê. Mo¿e jeszcze zacznê pokrzywê piæ. A jak nie to dermatolog mnie czeka...
A i jeszcze jedno. Wiecie jak szukac kosmetyków bez silikonów? Czy na butelce np szamponu bêdzie napisane silocon czy jako¶ tak?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-03 o 08:07
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:39   #1075
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno z miesi±c poczekam bo w³osy mi ci±gle wypadaj± a nawet ju¿ przestawa³y. Zmieni³am skrzypovitê na silice i zobaczê. Mo¿e jeszcze zacznê pokrzywê piæ. A jak nie to dermatolog mnie czeka...
A i jeszcze jedno. Wiecie jak szukac kosmetyków bez silikonów? Czy na butelce np szamponu bêdzie napisane silocon czy jako¶ tak?
tak jest napisane,ja zawsze sprawdzam.Polecam szampony ziaji.Nie zawieraj± siliconów ani ¿adnych ¶wiñstw.Jest ¶wietny szampon do w³osów suchych,albo farbowanych.Ja obecnie mam do suchych.Szampon ma 500ml i kosztuje nie ca³e 10z³ w Naturze,lubn Rosmanie.Nawet nie wiesz jak stan moich w³osów nie po nich poprawi³.Uwa¿am,¿e zarówno od¿ywki jak i szampony Ziaji s± genialneprzewa¿nie do suchych,zniszczonych i wypadaj±cych w³osów.Wklejam link do szamponów http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny mam do was wielka pro¶bê ¿eby¶cie mi doradzi³y...^ lat farbowa³am w³osy na czarno,potem mi siê znudzi³o i posz³am w ciep³e br±zy.Ka¿dy mówi,¿ebym wróci³a do czerni ale nie wiem co robiæ.Dodaje dwa zdjêcia.Jedno w czerni,drugie obecne w spranej rudawej gorzkiej czekoladzie Wellatonu.Dorad¼cie proszê jak lepiej.Oba zdjêcia bez makija¿u.Przez prawie ca³y rok jestem tak blada jak na zdjêciu w czerni,w lecie ³apie trochê s³oñca ale malutko to czern http://imageshack.us/photo/my-images/823/czern.png/ , a to braz http://imageshack.us/photo/my-images/11/brazb.png/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 09:44
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:19   #1076
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

mi siê wydaje ¿e lepiej w czarnych ale ja te¿ mam ten problem ka¿dy mi mowi ze mi lepiej w czarnych ale wole siebie w takich jak wstawi³am wy¿ej fotki..
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:23   #1077
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê wydaje ¿e lepiej w czarnych ale ja te¿ mam ten problem ka¿dy mi mowi ze mi lepiej w czarnych ale wole siebie w takich jak wstawi³am wy¿ej fotki..
a ja w³a¶nie lepiej czujê siê w ciemnych,ale po paru latach to siê nudzi i dlatego posz³am w br±zy ale nienawidzê rudo¶ci,a przy zmywaniu br±zów zawsze one wychodz±.Dziêkujê za odpowied¼.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:49   #1078
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
tak jest napisane,ja zawsze sprawdzam.Polecam szampony ziaji.Nie zawieraj± siliconów ani ¿adnych ¶wiñstw.Jest ¶wietny szampon do w³osów suchych,albo farbowanych.Ja obecnie mam do suchych.Szampon ma 500ml i kosztuje nie ca³e 10z³ w Naturze,lubn Rosmanie.Nawet nie wiesz jak stan moich w³osów nie po nich poprawi³.Uwa¿am,¿e zarówno od¿ywki jak i szampony Ziaji s± genialneprzewa¿nie do suchych,zniszczonych i wypadaj±cych w³osów.Wklejam link do szamponów http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki.../szampony.html

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny mam do was wielka pro¶bê ¿eby¶cie mi doradzi³y...^ lat farbowa³am w³osy na czarno,potem mi siê znudzi³o i posz³am w ciep³e br±zy.Ka¿dy mówi,¿ebym wróci³a do czerni ale nie wiem co robiæ.Dodaje dwa zdjêcia.Jedno w czerni,drugie obecne w spranej rudawej gorzkiej czekoladzie Wellatonu.Dorad¼cie proszê jak lepiej.Oba zdjêcia bez makija¿u.Przez prawie ca³y rok jestem tak blada jak na zdjêciu w czerni,w lecie ³apie trochê s³oñca ale malutko to czern http://imageshack.us/photo/my-images/823/czern.png/ , a to braz http://imageshack.us/photo/my-images/11/brazb.png/
W czarnym Ci bardzo ³adnie, a w ciep³ym mo¿e inne zdjêcie bo jako¶ tak nie bardzo dla mnie wyra¼nie. Mo¿e uderzaj w ¶rednie, ciemne br±zy a najlepiej popielate.
Podobno po tym ¶wietny kolor wychodzi: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ nawet na wiza¿u go dziewczyny opisywa³y.
I wiesz mówi±, ¿e do bladej cery rudy idealny
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 12:21   #1079
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W czarnym Ci bardzo ³adnie, a w ciep³ym mo¿e inne zdjêcie bo jako¶ tak nie bardzo dla mnie wyra¼nie. Mo¿e uderzaj w ¶rednie, ciemne br±zy a najlepiej popielate.
Podobno po tym ¶wietny kolor wychodzi: http://www.palette.pl/nasze-produkty...opielaty-braz/ nawet na wiza¿u go dziewczyny opisywa³y.
I wiesz mówi±, ¿e do bladej cery rudy idealny
wszystkie zdjêcia mam s³abe bo s± z telefonu.Ale znalaz³am jedno z wakacji rok temu,kiedy zachcia³o mi siê rudego...U¿y³am wtedy Machoniu z Garniera.Kocham rudo¶ci,ale najbardziej na kim¶.porad¼cie proszê bo mam ju¿ odrosty i nie wiem co robiæ.Br±z,czerñ...czy co¶ innego...co do Palette kiedy¶ straci³am przez nia po³owe w³osów i nie chcê ju¿ ich u¿ywaæ,mo¿e s± jakie¶ popielate br±zy innych firm?a mo¿e po prostu u¿yæ zwyk³ego ciemnego br±zu?nie wiem co robiæ http://imageshack.us/photo/my-images/823/rudy.png/

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-09-03 o 12:24
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-03, 12:23   #1080
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1 775
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

agata moim zdaniem ch³odny br±z, ew. czerñ raczej nic ciep³ego
Tindomerel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.