Długie, piękne blond włosy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 10:08   #241
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mmm jakie zakupy koniecznie daj znać jak kosmetyki sprawują się na włosach najbardziej ciekawi mnie ta ampulka kerastase aquaoleum kiedyś chciałam ją kupić a ja się zastanawiam czy nie zmienić koloru włosów, bo blond strasznie je zniszczył tylko zastanawiam się na jaki sama to chyba nigdy się nie zdecyduje
Idź do stylistki! na pewno Ci coś doradzi. Ja też myślałam nad zmianą, ale jak oglądam setki soich zdjęć z kilku lat, z kilkoma różnymi kolorami włosów, od platyny po czerń, to w ciepłym blondzie mi jednak najładniej... Ale myślałam o lekkim przyciemnieniu do takiego naturalnego efektu, naturalnego średniego blondu...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:32   #242
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Idź do stylistki! na pewno Ci coś doradzi. Ja też myślałam nad zmianą, ale jak oglądam setki soich zdjęć z kilku lat, z kilkoma różnymi kolorami włosów, od platyny po czerń, to w ciepłym blondzie mi jednak najładniej... Ale myślałam o lekkim przyciemnieniu do takiego naturalnego efektu, naturalnego średniego blondu...
też tak sobie myślę właśnie o naturalnym srednim blondzie popielatym jeszcze takim
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:21   #243
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mmm jakie zakupy koniecznie daj znać jak kosmetyki sprawują się na włosach najbardziej ciekawi mnie ta ampulka kerastase aquaoleum kiedyś chciałam ją kupić a ja się zastanawiam czy nie zmienić koloru włosów, bo blond strasznie je zniszczył tylko zastanawiam się na jaki sama to chyba nigdy się nie zdecyduje
Dam od razu znać jak wypróbuję. Tak podświadomie to chyba wolę żeby była niewypałem bo jak się okaże jakąs rewelacją, to kurde nie wiem jak ja sobie poradzę z takim wydatkiem... 16.50 dałam za jedną sztukę
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:53   #244
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dam od razu znać jak wypróbuję. Tak podświadomie to chyba wolę żeby była niewypałem bo jak się okaże jakąs rewelacją, to kurde nie wiem jak ja sobie poradzę z takim wydatkiem... 16.50 dałam za jedną sztukę
niestety drogie te ampułki są ale podobno wystarczy użyć jej raz w miesiącu, bo efekt utrzymuje się długo. Szkoda tylko, że działa to na zasadzie silikonowego oblepienia ja kilka tyg temu przeczytałam na jednym wizażowym wątku, że do swoich maseczek można dodawać inne substancje, ktore potęgują działanie masek. I tak zakupiłam keratynę hydrolizowaną, jedwab hydrolizowany i d-panthenol. Użyłam maski z tymi dodatkami dwa razy i bardzo podoba mi się efekt po żadnej fryzjerskiej czy drogeryjnej masce nie miałam takich fantastycznych włosow a co najważniejsze nie jest to silikonowe oblepienie będę na przemian używała z KeraBondem
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:35   #245
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

A gdzie coś takiego kupić? Ile trzeba tego wlać do maseczki? Tzn wszystkie te specyfiki na raz trzeba dodać do jakiejkolwiek swojej odżywki do włosów? Dobrze się to spłukuje?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 06:15   #246
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A gdzie coś takiego kupić? Ile trzeba tego wlać do maseczki? Tzn wszystkie te specyfiki na raz trzeba dodać do jakiejkolwiek swojej odżywki do włosów? Dobrze się to spłukuje?
ja kupiłam na mazidla.com. Sprzedają to w szklanych buteleczkach ok 10ml ( najmniejsza porcja). Nie jest to drogie. taka buteleczka kosztuje 10-15zł, a wystarcza na dłuuuugo, tak mi się wydaje ja do porcji maseczki daje kilka ( ok. 4 krople tego i tego) keratyny i D-panthenolu. Włosy dobrze się spłukują jedwab daję jak już włosy wyschną, wylewam troszkę na rękę i wmasowuję we włosy. Efekt- miękkie, błyszczące i tak jakby zdrowsze włosy. Tak jak wcześniej napisałam,po żadnej masce nie miałam takiego efektu na włosach, jak po tej stuningowanej. Ważne jest żeby te roztwory dodawać do masek BEZ SILIKONÓW. Użyłam tego dopiero dwa razy ale ejstem naparwdę zadowolona
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 06:33   #247
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

Kurcze to widzę że się znasz na tym nieźle
Ja nawet nie wiem jak rozpoznać silikony w składzie i które maseczki ich nie mają
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 06:39   #248
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Kurcze to widzę że się znasz na tym nieźle
Ja nawet nie wiem jak rozpoznać silikony w składzie i które maseczki ich nie mają
trochę liznełam na wizażu heh jest chyba taki wątek o produktach bez silikonów ( są tam szampony, odżywki, maseczki). Ja sama tuninguję kokosową Leo (kupuję na allegro), ale z tego co pamiętam bez silikonów jest maska Bingo ( dostępna w Tesco). Nie są to naprawdę drogie maski
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:14   #249
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Ważne jest żeby te roztwory dodawać do masek BEZ SILIKONÓW. Użyłam tego dopiero dwa razy ale ejstem naparwdę zadowolona
To zależy A inne substancje powłokotwórcze rozpoznajesz? Podejrzewam, że w masce Leo taka właśnie substancja się znajduje blisko początku składu. Zresztą, jak ma się już maskę/odżywkę, która zawiera jedynie substancje kondycjonujące, jak silikony, warto ją wzbogacić o proteiny, humektanty itp. Przy odpowiednio dobranych komponentach powinna włosom służyć lepiej, niż bez nich No i wielu farbowanym blondynkom silikony i inne substancje filmotwórcze po prostu służą, więc nie ma co się sugerować wizażową modą na kosmetyki bez silikonów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:39   #250
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
To zależy A inne substancje powłokotwórcze rozpoznajesz? Podejrzewam, że w masce Leo taka właśnie substancja się znajduje blisko początku składu. Zresztą, jak ma się już maskę/odżywkę, która zawiera jedynie substancje kondycjonujące, jak silikony, warto ją wzbogacić o proteiny, humektanty itp. Przy odpowiednio dobranych komponentach powinna włosom służyć lepiej, niż bez nich No i wielu farbowanym blondynkom silikony i inne substancje filmotwórcze po prostu służą, więc nie ma co się sugerować wizażową modą na kosmetyki bez silikonów.
mi silikony akurat nie sluza. mam po nich takie dziwne wlosy, jakby oblepione czymś... a możesz mi podsunąć jakies maski bez silikonów?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 17:26   #251
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mi silikony akurat nie sluza. mam po nich takie dziwne wlosy, jakby oblepione czymś... a możesz mi podsunąć jakies maski bez silikonów?
To ju trzeba szukać w wątku o kosmetykach bez silikonów. Na pewno słynna Gloria, maski Vatika, maska aloesowa Bioetika... zazwyczaj jednak maski/odżywki mają substancje, które działają podobnie jak silikony i trzeba samemu testować patrząc na składy, by dowiedzieć się, co nam służy a co nie. Mnie np. przeszkadza dużo silikonów czy innych substancji powłokotwórczych na początku składu, ale jakieś silikony w środku itp. to już nie. Niestety, nie ma tak łatwo. Tym bardziej, że potrzeby włosów mogą się zmieniać np. wraz z pogodą
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 17:08   #252
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziewczyny! Kupiłam oliwkę HiPP -głównie do używania do twarzy, ale słyszałam też, że można nakładać ją na włosy. Ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś konkretnej instrukcji jak to zrobić
tzn. czy na mokre włosy, czy na suche, przed czy po myciu, ile tej oliwki... Może któraś z Was to robiła i podpowie jak najlepiej się za to zabrać?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:44   #253
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kupiłam oliwkę HiPP -głównie do używania do twarzy, ale słyszałam też, że można nakładać ją na włosy. Ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś konkretnej instrukcji jak to zrobić
tzn. czy na mokre włosy, czy na suche, przed czy po myciu, ile tej oliwki... Może któraś z Was to robiła i podpowie jak najlepiej się za to zabrać?
Ja nie nakładalam czegoś takiego... zawsze olej kokosowy
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:10   #254
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kupiłam oliwkę HiPP -głównie do używania do twarzy, ale słyszałam też, że można nakładać ją na włosy. Ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś konkretnej instrukcji jak to zrobić
tzn. czy na mokre włosy, czy na suche, przed czy po myciu, ile tej oliwki... Może któraś z Was to robiła i podpowie jak najlepiej się za to zabrać?
Przed myciem powiedzmy na 2 godz., bądź chociaż 30 min. Nakładasz trochę oliwki na dłoń i po kolei pasmo po paśmie przeczesujesz włosy. Nie wiem jak będzie ze zmyciem bo mogą być małe problemy. Po myciu też pewnie można, tylko w DUŻO mniejszej ilości i raczej bardziej na końcówki.
Upewnij się tylko że oliwka ma "dobry" naturalny skład.

Edytowane przez ania smerfetka
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:11
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:31   #255
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Przed myciem powiedzmy na 2 godz., bądź chociaż 30 min. Nakładasz trochę oliwki na dłoń i po kolei pasmo po paśmie przeczesujesz włosy. Nie wiem jak będzie ze zmyciem bo mogą być małe problemy. Po myciu też pewnie można, tylko w DUŻO mniejszej ilości i raczej bardziej na końcówki.
Upewnij się tylko że oliwka ma "dobry" naturalny skład.
HiPP ma tylko 3 składniki, 2 oleje (migdałowy i sezamowy bodajże) i perfum, żadnej parafiny ani nic z tych rzeczy. A moczyć włosy przed nałożeniem? Chcę tylko na końcówki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:41   #256
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
HiPP ma tylko 3 składniki, 2 oleje (migdałowy i sezamowy bodajże) i perfum, żadnej parafiny ani nic z tych rzeczy. A moczyć włosy przed nałożeniem? Chcę tylko na końcówki
Ja kładę na suche.
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:38   #257
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

Espoir - przyszły moje zakupy allegrowe I mam pytanie. Czy jak kupiłaś te ampułki Fibreceutic - botoks to były one wypełnione tak w 3/4 jakby?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:17   #258
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Espoir - przyszły moje zakupy allegrowe I mam pytanie. Czy jak kupiłaś te ampułki Fibreceutic - botoks to były one wypełnione tak w 3/4 jakby?
tak. jakoś tak
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 05:55   #259
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: długie piękne blond włosy

Zastanawiam się też, czy używanie tej maski - botoksu , ale bez tych ampułek - daje jakiś efekt... Teoretycznie na opakowaniu nie ma w ogóle wzmianki o ampułkach....
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 06:26   #260
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się też, czy używanie tej maski - botoksu , ale bez tych ampułek - daje jakiś efekt... Teoretycznie na opakowaniu nie ma w ogóle wzmianki o ampułkach....
powiem Ci ze uzylam samej maski bez ampulki to mialam takie tepe wlosy, malo atrakcyjne... Ale czytalam ze niektore dziewczyny uzywaly jej miedzy ampulkowaniem, tak dla podtrzymania efektu i byly zadowolone. Wiec sama nie wiem...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:40   #261
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

bardzo dobra jest odzywka i szampon kerastase cement ale to juz spory wydatek. jednak uwazame ze jak sie chce doprowadzic wlosy do ladu i zeby sie nie kruszyly to mozna poswiecic sie na jeden zestaw szampon + odzywka jak sie wyjdzie na prosta mozna kupic sobie tansze j ewentualnie za jakis czas powtorzyc... moja kolezanka fryzjerka mowila ze waze aby zmieniac szampony i odzywki bo kazda dostarcza wlosom co innego i pozatym wlosy sie przyzwyczajaja i po pewnym czais enie reaguja na nie tak dobrze jak wczesniej

moja historia:
mialam naturalnie rude wlosy zrobilam sobie dosc ciemny braz, ale ze bardzo szybko bylo widac odrosty (szczegolnie ja je widzialam wyolbrzymione podobno) to postanowilam po roku zdekoloryzowac je do jasniejszego brazu w jasnym brazie sie zle czułam (chyba dlatego ze byly rudawe ) zaczelam robic balejaze i potem uznalam ze blond mi sie nawet podoba ale niszczy wlosy
zaczelam farbowac na ciemniejsze blondy.. ale w nich tez zle sie czulam.. no i w koncu znowy balejaz... po balejazu zaczelam tylko odrosty farbowac juz sama w domu profesjonalna farba majirel z woda 9% na jasny blond naturalny juz tak nie niszczy włosów.... teraz mam tylko zniszczone te koncówki co byly traktowane rozjasniaczem uzywalam cale opakowanie kerastase cement i odzyły... teraz kolezanka fryzjerka poleciła mi odzywke i szampon LAKME do farbowanych wlosow ale narazie jej nie uzywalam bo mam koncowke kerastase
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com

Edytowane przez bonita88
Czas edycji: 2011-09-10 o 13:43
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:17   #262
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
bardzo dobra jest odzywka i szampon kerastase cement ale to juz spory wydatek. jednak uwazame ze jak sie chce doprowadzic wlosy do ladu i zeby sie nie kruszyly to mozna poswiecic sie na jeden zestaw szampon + odzywka jak sie wyjdzie na prosta mozna kupic sobie tansze j ewentualnie za jakis czas powtorzyc... moja kolezanka fryzjerka mowila ze waze aby zmieniac szampony i odzywki bo kazda dostarcza wlosom co innego i pozatym wlosy sie przyzwyczajaja i po pewnym czais enie reaguja na nie tak dobrze jak wczesniej

moja historia:
mialam naturalnie rude wlosy zrobilam sobie dosc ciemny braz, ale ze bardzo szybko bylo widac odrosty (szczegolnie ja je widzialam wyolbrzymione podobno) to postanowilam po roku zdekoloryzowac je do jasniejszego brazu w jasnym brazie sie zle czułam (chyba dlatego ze byly rudawe ) zaczelam robic balejaze i potem uznalam ze blond mi sie nawet podoba ale niszczy wlosy
zaczelam farbowac na ciemniejsze blondy.. ale w nich tez zle sie czulam.. no i w koncu znowy balejaz... po balejazu zaczelam tylko odrosty farbowac juz sama w domu profesjonalna farba majirel z woda 9% na jasny blond naturalny juz tak nie niszczy włosów.... teraz mam tylko zniszczone te koncówki co byly traktowane rozjasniaczem uzywalam cale opakowanie kerastase cement i odzyły... teraz kolezanka fryzjerka poleciła mi odzywke i szampon LAKME do farbowanych wlosow ale narazie jej nie uzywalam bo mam koncowke kerastase
jaki masz naturalny kolor wlosow? jakim odcień majirel sobie robiłaś? mocno masz poniszczone włoski? Ja mam cement z L'oreala. Gdziesz wyczytałam, że niby taki sam jak kerastase... Dla mnie to on nic nie daje. Ale może kerastase prawdziwy jest lepszy
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 15:16   #263
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
jaki masz naturalny kolor wlosow? jakim odcień majirel sobie robiłaś? mocno masz poniszczone włoski? Ja mam cement z L'oreala. Gdziesz wyczytałam, że niby taki sam jak kerastase... Dla mnie to on nic nie daje. Ale może kerastase prawdziwy jest lepszy
jak wyzej pisalam mam naturalnie rude wlosy
ostatnio przez kilka miesiecy robie majirel 10 1/2 z woda 9%
sa poniszczone bardzo sianowate, ale jak wymodeluje na szczotke to ok,
nie ma co sie dziwic po tylu rozjasnianiach... loreala kiedys uzywalam ale o kory ci chodzi o ten zółty profesjonalny ? kerastase duzo lepsze wedlug mnie
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 17:49   #264
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
jak wyzej pisalam mam naturalnie rude wlosy
ostatnio przez kilka miesiecy robie majirel 10 1/2 z woda 9%
sa poniszczone bardzo sianowate, ale jak wymodeluje na szczotke to ok,
nie ma co sie dziwic po tylu rozjasnianiach... loreala kiedys uzywalam ale o kory ci chodzi o ten zółty profesjonalny ? kerastase duzo lepsze wedlug mnie
tak, chodzi mi właśnie o ten żółty profesjonalny. Tego cementu z kerastase trzeba używać z suszarką lub prostownicą? To konieczne? Bo ja nie suszę włosów i od jakiegoś czasu nie prostuję i troszkę byłby to kłopot dla mnie... Pytam cię o tę farbkę, ponieważ mam w domu też odcień 10.21 i planowałam zrobić sobie nią odrost (jasny brąz) + do tego oxy 9% i nie wiem jak to może wyjsć na długość planowałam 9.22 z oxy 6%, bo mam rozjaśniane włosy, ale bardzo sprane nie zależy mi na jakimś tam super jasnym blondzie... jak myślisz wyjdzie coś z tego?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 18:11   #265
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
tak, chodzi mi właśnie o ten żółty profesjonalny. Tego cementu z kerastase trzeba używać z suszarką lub prostownicą? To konieczne? Bo ja nie suszę włosów i od jakiegoś czasu nie prostuję i troszkę byłby to kłopot dla mnie... Pytam cię o tę farbkę, ponieważ mam w domu też odcień 10.21 i planowałam zrobić sobie nią odrost (jasny brąz) + do tego oxy 9% i nie wiem jak to może wyjsć na długość planowałam 9.22 z oxy 6%, bo mam rozjaśniane włosy, ale bardzo sprane nie zależy mi na jakimś tam super jasnym blondzie... jak myślisz wyjdzie coś z tego?
nie nie trzeba nic suszyc ,ozesz tylko odzywke zawinac w folie i trzymac jak najdluzej tylko masz czas
uzywasz szamponu i odzywki jak kazdej innej myjesz , nakladasz splukujesz i juz )
10,21 badzo ładna jest mysle ze mozesz zrobic tak jak mówisz ale nie wiem jak ci wyjdze 9.22 ja nigdy nie robilam, widzialam tu na wizazu kiedys zdjecia no to pieknie wyszlo na bardzo jasnym blondzie

tak wiec wedlug mnie wyjdzie dobrze )

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
nie nie trzeba nic suszyc ,ozesz tylko odzywke zawinac w folie i trzymac jak najdluzej tylko masz czas
uzywasz szamponu i odzywki jak kazdej innej myjesz , nakladasz splukujesz i juz )
10,21 badzo ładna jest mysle ze mozesz zrobic tak jak mówisz ale nie wiem jak ci wyjdze 9.22 ja nigdy nie robilam, widzialam tu na wizazu kiedys zdjecia no to pieknie wyszlo na bardzo jasnym blondzie

tak wiec wedlug mnie wyjdzie dobrze )
ja teraz 10 1/2 (i jedna druga) uzywalam to jest taka chyna o pol tonu jesniejsza niz pozostałe 10. i ma naturalny odcien czyli pewnie to jest taka 11.0
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 18:25   #266
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
nie nie trzeba nic suszyc ,ozesz tylko odzywke zawinac w folie i trzymac jak najdluzej tylko masz czas
uzywasz szamponu i odzywki jak kazdej innej myjesz , nakladasz splukujesz i juz )
10,21 badzo ładna jest mysle ze mozesz zrobic tak jak mówisz ale nie wiem jak ci wyjdze 9.22 ja nigdy nie robilam, widzialam tu na wizazu kiedys zdjecia no to pieknie wyszlo na bardzo jasnym blondzie

tak wiec wedlug mnie wyjdzie dobrze )

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------


ja teraz 10 1/2 (i jedna druga) uzywalam to jest taka chyna o pol tonu jesniejsza niz pozostałe 10. i ma naturalny odcien czyli pewnie to jest taka 11.0
hmm a 10.21 i 10 1/2 to nie to samo???? Ja caly czas myslalam ze tak
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:03   #267
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

nie nie
10.21 - bardzo bardzo jasny opalizujaco-popielaty blond
a
10 1/2 -super jasny blond (naturalny) )))))))))
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:05   #268
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
nie nie
10.21 - bardzo bardzo jasny opalizujaco-popielaty blond
a
10 1/2 -super jasny blond (naturalny) )))))))))
aaaa..... dobrze wiedzieć to mówisz, że ten drugi lepiej wychodzi? ja to sięboję, żeby po 10.21 jakieś żólte mi nie wyszły
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:10   #269
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

nie własnie po 10.21 mniej zołte beda bo naturalne robia zulte bardziej

opalizujace i popiele niweluja zółć wiec dobry wybór
ja wlasnie mysle teraz o 8,2 jasny blond opalizujacy... ale nikt nie wstawial zdjec z efektami :P
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:15   #270
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
nie własnie po 10.21 mniej zołte beda bo naturalne robia zulte bardziej

opalizujace i popiele niweluja zółć wiec dobry wybór
ja wlasnie mysle teraz o 8,2 jasny blond opalizujacy... ale nikt nie wstawial zdjec z efektami :P
no ja też się raczej z tym odcieniem co piszesz nie spotkałam... 10.21 i 9.22 widziałam u dziewczyn na wizażu,to było ślicznie. a mocno zniszczone włosy po takim farbowaniu?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.