Kosmetyki Essence - część XI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 21:40   #4171
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Widzicie, ja mam odwrotnie całkiem - obgryzałam 12 lat, aż doprowadzilam paznokcie do stanu katastrofalnego, bo mialam doslownie kawałeczek płytki. W końcu się opamiętałam i mniej więcej po roku były znośne, teraz po 3 latach płytka jest znośnej długości, a paznokcie mam bardzo mocne - raz tylko złamałam kawałek, gdy zachaczyłam paznokciem przypadkiem o klepkę w podłodze (mam taki stary parkiet i jak zamykałam szafkę, to zachaczyłam o wystający brzeg deseczki)... Z tym, że u mnie to raczej coś genetycznego+ miłośc do jogurtów, serków i mleka, bo moja mama też ma diabelnie mozne paznokcie, piłowanie i obcinanie to najgorszy moment, bo zajmuje przez to duzo czasu. A odkąd nie wkladam paznokci do buzi, to same przestały się rozdwajać. Więc chyba na dwoje babka wróżyła jak to z panokciami jest, może niektórzy sami z siebie mają po prostu słabsze niż inni? Ja nie używam odżywek żadnych i jest ok *odpukać*

A póki co pomalowałam je lakierem Galactic Black, zobaczymy jak będzie wyglądał w dziennym świetle
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:40   #4172
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Skad wiesz ze Tolpa testuje? Na ich stronie stoi ze nie.
na wizażu jest wątek o testowanych kosmetykach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287

nie chce się zagłębiać, ale ja również pamiętam, że Tołpa testuje. Może nie gotowe produkty, ale chociażby składniki/nie sprawdza dostawców.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:44   #4173
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Super!! A co do Essence, to oni nie mają tam szafy, tylko sprowadzają niektóre limitki. Na pewno mieli YR, 50 GR, wcześniej nie wiem. W każdym razie 'stałej kolekcji' brak.
To Piotr i Paweł na promienistej?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:44   #4174
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Ja też będę bardzo wdzięczna, bo to na drugim końcu miasta jakby limitka była to mogę prosić o smsa? bo akurat będę w centrum to bym się przejechała jakby była.. ja ze swojej strony mogę jutro znów zajrzeć do Tesco
Jasne
Wejdę przy okazji do tej małej drogerii zobaczyć czy tam czegoś nie będzie, chociaż wątpię że mają tam Essence, aczkolwiek kto wie...

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Widzicie, ja mam odwrotnie całkiem - obgryzałam 12 lat, aż doprowadzilam paznokcie do stanu katastrofalnego, bo mialam doslownie kawałeczek płytki. W końcu się opamiętałam i mniej więcej po roku były znośne, teraz po 3 latach płytka jest znośnej długości, a paznokcie mam bardzo mocne - raz tylko złamałam kawałek, gdy zachaczyłam paznokciem przypadkiem o klepkę w podłodze (mam taki stary parkiet i jak zamykałam szafkę, to zachaczyłam o wystający brzeg deseczki)... Z tym, że u mnie to raczej coś genetycznego+ miłośc do jogurtów, serków i mleka, bo moja mama też ma diabelnie mozne paznokcie, piłowanie i obcinanie to najgorszy moment, bo zajmuje przez to duzo czasu. A odkąd nie wkladam paznokci do buzi, to same przestały się rozdwajać. Więc chyba na dwoje babka wróżyła jak to z panokciami jest, może niektórzy sami z siebie mają po prostu słabsze niż inni? Ja nie używam odżywek żadnych i jest ok *odpukać*

A póki co pomalowałam je lakierem Galactic Black, zobaczymy jak będzie wyglądał w dziennym świetle
Ja nigdy nie obgryzałam paznokci (nie umiem ), a i tak jak są trochę dłuższe to się rozdwajają i łamią, więc chyba na to nie ma reguły
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:46
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:48   #4175
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Więc chyba na dwoje babka wróżyła jak to z panokciami jest, może niektórzy sami z siebie mają po prostu słabsze niż inni?
Zdecydowanie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:50   #4176
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
To Piotr i Paweł na promienistej?
O właśnie! Promienista, nie potrafiłam sobie przypomnieć nazwy ulicy. Tak, to ten Piotr i Paweł.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:51   #4177
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
To Piotr i Paweł na promienistej?
Tak, tam w środku na pasażu handlowym jest drogeria.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 21:57   #4178
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

wow, nie chciałam takiej lawiny wywołać jestem dumna z siebie, że udało mi się "zerwać z nałogiem" i mogę teraz paznokcie malować (mam bardzo małą i wąską płytkę paznokci, dlatego przy obgryzaniu - uwierzcie, wyglądały TRAGICZNIE), jedyne co mnie wkurza to to rozdwajanie i łamanie się jak chcę zapuścić. bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady i postaram się zdobyć odżywkę z Eveline a jak nie będzie to z Essence coś wybiorę
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:02   #4179
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
na wizażu jest wątek o testowanych kosmetykach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287

nie chce się zagłębiać, ale ja również pamiętam, że Tołpa testuje. Może nie gotowe produkty, ale chociażby składniki/nie sprawdza dostawców.
To szkoda ze jednak testuja i jeszcze podaja informacje ze nie, bo lubie kosmetyki tej firmy Dobrze ze chociaz Essence jest bezpieczne
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:16   #4180
Olexandra
Raczkowanie
 
Avatar Olexandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 292
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dziewczyn a po ile w sklepach jest ta mgła pudrowa? wiecie gdzie w LUBLINIE dostane kosmetyki paese?
Olexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:25   #4181
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady i postaram się zdobyć odżywkę z Eveline a jak nie będzie to z Essence coś wybiorę
Są w Rossmannach, u mnie można je znaleźć tam gdzie akcesoria do paznokci.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 22:28   #4182
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
wow, nie chciałam takiej lawiny wywołać jestem dumna z siebie, że udało mi się "zerwać z nałogiem" i mogę teraz paznokcie malować (mam bardzo małą i wąską płytkę paznokci, dlatego przy obgryzaniu - uwierzcie, wyglądały TRAGICZNIE), jedyne co mnie wkurza to to rozdwajanie i łamanie się jak chcę zapuścić. bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady i postaram się zdobyć odżywkę z Eveline a jak nie będzie to z Essence coś wybiorę
Jeśli w Lublinie to na pewno w Leclerku, w Tesco też widziałam, jeszcze przed przemianą w Tesco Extra, ale nadal powinny być.

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
dziewczyn a po ile w sklepach jest ta mgła pudrowa? wiecie gdzie w LUBLINIE dostane kosmetyki paese?
Na Wileńskiej na przykład, nie mam jednak pewności czy mają mgłę, bo pewnie o nią chodzi

edit: jasne, że o mgłę, piszesz przecież
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-12-14 o 22:30
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:31   #4183
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
dziewczyn a po ile w sklepach jest ta mgła pudrowa? wiecie gdzie w LUBLINIE dostane kosmetyki paese?
Na lubartowskiej w malym sklepiku kosmetycznym widzialam ale niezbyt duzy wybor, naprzeciw przystani 156
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:45   #4184
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To nie ODŻYWKA tylko UTWARDZACZ.

Poza tym to zdanie jest wycięte z kontekstu. Mówiłam o sytuacji gdy raptem stan paznokci się pogarsza.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



Tak, tylko ja mam na myśli sytuacje gdy stan skóry/paznokci/włosów mimo tej samej diety itd ulega pogorszeniu. Wtedy z reguły problem siedzi w środku. Nie będę tu opowiadać bo dla mnie to zbyt osobiste, ale jestem uczulona na tym punkcie, bo w moim przypadku jeszcze kilka miesięcy brania suplementów i działania od zewnątrz zamiast wizyty u lekarza, a roczne leczenie by nic nie dało, mimo że problem był zupełnie niezwiązany z pierwszym objawem jaki zauważyłam Dlatego przestrzegam, bo takie lekceważenie z pozoru błahej sprawy może skończyć się tragicznie.
Rozumiem i dziękuję za ostrzeżenie. Przykro mi, że spotkały cię takie rzeczy

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
wow, nie chciałam takiej lawiny wywołać jestem dumna z siebie, że udało mi się "zerwać z nałogiem" i mogę teraz paznokcie malować (mam bardzo małą i wąską płytkę paznokci, dlatego przy obgryzaniu - uwierzcie, wyglądały TRAGICZNIE), jedyne co mnie wkurza to to rozdwajanie i łamanie się jak chcę zapuścić. bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady i postaram się zdobyć odżywkę z Eveline a jak nie będzie to z Essence coś wybiorę
Myśle, że dasz rade dorwać i życzę powodzenia, bo ja też walczę z pazurami. Ale od razu mówię, to nie zdrowotne. Fakt, mam nadczynność tarczycy, ale stale badana. Po prostu, na moje nieszczęście, wybrałam szarlatana od paznokci, przed weselem sis i teraz się męczę. Eveline na prawdę dużo daje.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są w Rossmannach, u mnie można je znaleźć tam gdzie akcesoria do paznokci.
U Nas też jest w Rossie. Jak wchodzę do niego po tym całym powiększeniu w manu i jest wielki jak trzy normalne to normalnie czuje się jak w labiryncie, ale Eveline znalazłam
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:54   #4185
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Skad wiesz ze Tolpa testuje? Na ich stronie stoi ze nie.
Zajrzałam na listę stworzoną przez dziewczyny z wizażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
Kosmetyków jako takich mogą nie stosować, ale składniki tak. (np.Eris nie testuję, ale nie obchodzą ich czy składniki są testowane czy nie).

Chociaż teraz szukam na innych forach i są różne informację, więc pewnie jest testują składniki. Tołpa należy do firmy medycznej, a te żadko kiedy mają nietestowane.

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
To szkoda ze jednak testuja i jeszcze podaja informacje ze nie, bo lubie kosmetyki tej firmy Dobrze ze chociaz Essence jest bezpieczne
Tak to niestety jest. Napisać można wszystko. Tak samo jak każda firma może zamieścić znak króliczka. :/

Właśnie zmyłam liner oliwką. Cieszyłam się jak małe dziecko jak zobaczyłam jak ładnie się rozmazuje i zmywa
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"

Edytowane przez paniKA88
Czas edycji: 2011-12-14 o 23:03
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:49   #4186
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A ja byłam dziś wTesco Gocław i w Naturze bieda, ale za to na stoisku kosmetycznym w TESCO: CC jak nic ! Ubolewam, ze nie było lakierów i błyszczyków bo na to polowałam. Były eyelinery, cienie i 3 pusry (już naweg szłam z nim w łąpce do kasy, ale aż tak mnie nie zavhwycił i stiwerdziłam, że wolę zainwestować w mgłę ). Gdzieś jeszcze w W-wie jest CC???
A może się skuszę na jakiś liner albo cień.... Ktoś wie jak z ich pigmentacją i trwałością (interesuje mnie środkowy kolor).
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:58   #4187
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

No niestety Tołpę mamy na czerwonej liście więc unikam jej produktów. Jakby ktoś był zainteresowany to lista jest w moim podpisie
No ale olejek rycynowy radzi sobie z linerem
Jednak pojawił się nowy problem, nie umiem zrobić symetrycznych "jaskółek"
Macie na to jakiś patent?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik

Edytowane przez hanusia505
Czas edycji: 2011-12-15 o 00:00
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:09   #4188
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja z CC dam sobie spokój, niestety nie mam czasu do latania do Douglasów (są mi wybitnie nie podrodze), na dodatek Panie nawet nie wiedzą, o co chodzi. W sumie, z tej limitki nęcą mnie jedynie perfumy, które ponoć szybko się rozchodzą. Jeśli limitka będzie w Naturze, to fajnie, acz nie robię sobie nadziei, bo z Naturami nigdy nic nie wiadomo.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:27   #4189
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Co z tym Poznaniem? Wiadomo co z Tesco, dzwoniła któraś z Was ?
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 07:55   #4190
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Czuję się jakbyśmy mieszkały w Ciemnogrodzie i na Bezludnej Wyspie zobaczę, co jutro będzie w Tarnovii
hehe no chociaż ja nie mieszkam, ale czaaasem bywam
z Naturami problemu nie mam, ale z drugą częścią limitek już tak, bo nigdzie nie mam dostępu...

Mogę zrobić mały malutki OT?
jeśli chcecie klikajcie na mój różowy podpis, żeby nakarmić psiaki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:16   #4191
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! Czy któraś byłaby tak miła i powiedziała mi gdzie w Warszawie dostanę Mgłę Pudrową Paese?? Byłam dzisiaj w tej drogerii Jasmin i nigdzie jej nie było.
Może nie zauważyłaś, bo to nie jest stand, tylko jakiś karton imitujący stand- tuż koło wejścia na zaplecze. Produkty są tam za tym kartonem w pudełkach.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
eg
Mikołaj się na mnie wypina. Mówi, ze sama kupuje sobie kosmetyki to będzie dbał o inną część mojego bytu
Mamo wizażowa, wiesz że Cię kocham
No co za wstrętny Mikołaj. Mój się nie wypiął i kupił Fikser do sparkli MAP. Jak paczka przyszła to się tylko zdziwił, że to takie malusie.

Tak co by Cie jeszcze pokusić nieco, to powiem że mam na pazurkach dziś Can't cheat on me z tepem helo holo. Błyszczą sie jak..... no błyszczą bardzo

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Śniegowa, zakopiańskich drogerii nie znam (jeszcze... ), tamto, o którym pisałam jest w Krakowie

A Giżycką N znam
No tak... jeszcze. O ile pamiętam to w Ciechocinku też jest (koło grzybka)- kiedyś kupiłam tam zielona ll'kę, której nie mogłam w wawie dorwać.


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Jednak pojawił się nowy problem, nie umiem zrobić symetrycznych "jaskółek"
Macie na to jakiś patent?
noooo.... maluj, maluj, maluj, maluj aż będą idealne. To chyba jedyna metoda.
Bardzo pomocny jest ten skośny pędzelek Essence.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:23   #4192
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak co by Cie jeszcze pokusić nieco, to powiem że mam na pazurkach dziś Can't cheat on me z tepem helo holo. Błyszczą sie jak..... no błyszczą bardzo
Uwielbiam to połączenie. Tutaj można zobaczyć -> KLIK i KLIK choć i tak nie da się dobrze uchwycić efektu
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:25   #4193
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiecie, ale w Tesco, akurat w okolicy tego stoiska z kosmetykami jest hotspot, wiec jak któraś lublinianka zastanie w szafie CC to proszę krzyczeć nam tu Ja na pewno napiszę spod samiuśkiej szafy i zapytam czy ktoś coś chce koniecznie.
Hotspot? To ja też dam znać, jak wpadnę na CC
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
A ja przychodzę z pytaniem dotyczącym pudru rozświetlającego o nazwie Shimmer Powder(następca słynnego AOH).Czy jego posiadaczki mogą mi napisać jak on wygląda na twarzy? Chodzi mi o jego kolor i o to czy ma w sobie duże,nachalne drobinki.Zależy mi raczej na efekcie tafli niż ja drobinkowym błysku.Przeczytałam już KWC ale opinie są skrajne i tak poważnie zastanawiam się czy go nabyć,czy też nie.Będę wdzięczna za każdą opinię
Mi tam się on podoba. Daje efekt tafli, czasem są jakieś drobinki ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza wygląda ładnie.
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A co Tesco to ważą się losy limitki, ponieważ zarząd Tesco prowadzi pertraktacje z przedstawicielem i na razie wyjście limitki albo ruszenie czegoś z E stoi pod znakiem zapytania. Najwcześniejsze info będzie w przyszłym tygodniu. Będę informować na bieżąco.
Kurczę, tego się właśnie obawiam
Cytat:
Napisane przez zapalka Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś wTesco Gocław i w Naturze bieda, ale za to na stoisku kosmetycznym w TESCO: CC jak nic ! Ubolewam, ze nie było lakierów i błyszczyków bo na to polowałam. Były eyelinery, cienie i 3 pusry (już naweg szłam z nim w łąpce do kasy, ale aż tak mnie nie zavhwycił i stiwerdziłam, że wolę zainwestować w mgłę ). Gdzieś jeszcze w W-wie jest CC???
A jednak w Tesco!!! jest nadzieja
Cytat:
Napisane przez Olexandra Pokaż wiadomość
dziewczyn a po ile w sklepach jest ta mgła pudrowa? wiecie gdzie w LUBLINIE dostane kosmetyki paese?
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Na Wileńskiej na przykład, nie mam jednak pewności czy mają mgłę, bo pewnie o nią chodzi
Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Na lubartowskiej w malym sklepiku kosmetycznym widzialam ale niezbyt duzy wybor, naprzeciw przystani 156
Oooooo, napiszcie gdzie dokładnie, please
Ja wiem tylko że Paese jest podobno w jakiejś drogerii osiedlowej na Kiepury, ale nigdy tam nie byłam
Kiedyś było w Agnes w Olimpie, jak i wiele innych ciężkich do zdobycia marek, ale oczywiście musieli zlikwidować
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak co by Cie jeszcze pokusić nieco, to powiem że mam na pazurkach dziś Can't cheat on me z tepem helo holo. Błyszczą sie jak..... no błyszczą bardzo
chyba się zainspiruję jeśli pozwolisz
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-15 o 08:36
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:05   #4194
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uwielbiam to połączenie. Tutaj można zobaczyć -> KLIK i KLIK choć i tak nie da się dobrze uchwycić efektu
sama nie wiem czy helo holo wolę na Can't... czy na icy princess.
Tym razem nie nałożyłam holo na cały paznokieć, tylko tak gradientowo na kkońcówkę. Świetnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
chyba się zainspiruję jeśli pozwolisz
No pewnie, że tak
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:18   #4195
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uwielbiam to połączenie. Tutaj można zobaczyć -> KLIK i KLIK choć i tak nie da się dobrze uchwycić efektu
Nie lubię zbytnio takiej brokacizny, ale to połączenie wygląda ekstra. Szkoda, że nie mam ani jednego, ani drugiego lakieru .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:19   #4196
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Zwłaszcza na imprezę takie paznokcie są fantastyczne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:23   #4197
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja z małym offtopem, nie bicie
Bardzo szybko potrzebuję informacji czy w Jaśminie dostanę te kulki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...w-kulkach.html
i jeśli się orientujecie to za ile?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:26   #4198
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ale przecież ja nie mówię, że jak ktoś ma od zawsze słabe paznokcie to ma iść do lekarza!!!!!!!!!!!! Co żeście się tak uparły? Chodzi mi o nagłe pogorszenie!

Em to musieli coś zmienić bo ja swój kupowałam dosyć dawno i mam napisane, że to utwardzacz a nie odżywka
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:30   #4199
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wydaje mi się, że Em gdzieś krytykowała różową LL, którą oczywiście przez nią kupiłam i niesamowicie mi się podoba, opalizuje lekko na fioletowo, super mi pasuje na moje do mojego oka


więcej na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15122011289.jpg (77,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15122011286.jpg (104,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15122011287.jpg (84,7 KB, 58 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:39   #4200
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dzolls kompletuje nową ścianę wstydu U Ciebie ładnie wygląda, ale siebie jakoś sobie nie wyobrażam w takim kolorze.

Liner czarny z CC nie jest zbyt trwały. Wczorajsze kilka łez w kinie go rozmazały, ale efekt jest cudny
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.