jaki wózek wybrać - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 10:28   #91
mala_mi_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: jaki wózek wybrać

Dziewczyny po tygodniach szukania i 12 tygodniach oczekiwania nadeszła paczka z wózkiem. Zdecydowałam się na Hartan Racer GT
Wczoraj przez godzinę poznawałam wszystkie rozwiązania.

Gondola (3 rodzaje do wyboru, ja zdecydowalam sie na sztywną): możliwość spłaszczenia - co oszczędza miejsce w aucie, daszek z wywietrznikiem i rączką do przenoszenia - wszystko na sprytnych blokadach...

Spacerówka: wywietrznik, okienko, ciche składanie daszka, wysuwany podnóżek, możliwość ustawienia przodem i tyłem do jazdy

Stelaż: hamulec nożny, możliwość blokady kół przednich, hamulec ręczny (opcja dodatkowa), koła przednie zdejmowane - przy składaniu stelaża koła przednie chowają się pod spód, rączka z regulacją wysokości.
Zachęciło mnie również to, że wózek ma mało nitów, śrub - co w późniejszym czasie ma ograniczyć ilość tzw luzów i piszczenia, zgrzytania.

W komplecie Hartan nie ma nosidła więc dokupiłam Maxi Cosi Cabrio Fix (konieczność zastosowania adaptera).

Mam nadzieję, że będzie służył idealnie za 4 tygodnie
Cena: 3300 pln

Szczegóły:
http://dino.sklep.pl/nowy/hartan-rac...s-p-12442.html
mala_mi_0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:21   #92
Potwolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: jaki wózek wybrać

Widzę że jest juz jedna osoba na forum która odkryła wózki Mikado- również chciałam je polecić! mam Mikado Boston, służy juz 3,5 roku- przy 2 dziecku- jest niezniszczalny, ma dużą gondolę-dziecko moze się swobodnie poruszac nawet w kombinezonie, super się prowadzi, ma skrętne wygodne koła, nie ma problemu z wjazdem na krawężniki itp, spacerówkę można montować przodem i tyłem, ma piekne kolory- bardzo duzo do wyboru-wazne dla mam- i jest niedrogi- jak dla mnie same plusy- mozna sobie odwiedzic stronę producenta- ja zamawiałam właśnie przez ta stronę www.wozki-mikado.pl/. Obsługa fachowa i miła- pełen profesjonalizm, nieczęsto sie spotykałam z taka dbałością o klienta!! Polecam
Potwolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 16:21   #93
_Miko_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: jaki wózek wybrać

A ja mam orbit baby g2. Ostatnio widziałam go na tvn w serialu o prawnikach. Najbardziej spodobało mi się obrotowe siedzisko ale ten wózek ma wiele innych zalet takich jak bardzo dobre amortyzatory czy osłonę przeciwsłoneczną bądź wentylację w siedzisku co bardzo dobrze sprawdza się w ciepłe dnie takie jak dziś. Tym bardziej że zbliża się lato, takie elementy wózka teraz będą przydatne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (71,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5f191478-706a-11e2-8f68-0025b511226e.jpg (46,3 KB, 12 załadowań)
_Miko_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.