Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 16:17   #3781
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A propos ciemnych podkładów, mam w pracy dziewczynę (jest nowa), która ma twarz jak mulatka, a reszta skóry jest w normalnym odcieniu europejskim. Do tego włosy ufarbowane na czarno. Wygląda to okropnie, podejrzewam, że wyznaje podobną zasadę co panie z S., podkładem trzeba się opalić
Ja samokrytycznie powiem ze wstydem, ze rowniez nosze za ciemny podklad. Owszem, rozjasniam je, ale niedostatecznie. Jakbym rozjasnila do swojego poziomu jak nalezy to wyszloby zerowe krycie . Ja jestem zolta, podklady mam zolte i w sztucznym swietle roznica jest niezauwazalna. W sloncu tez. Cieple swiatlo mej zoltkowosci bardzo sprzyja. Wygladam przez to, moim zdaniem, na ciemniejsza niz ktos o porownywalnie jasnej karnacji, ale w odcieniu prosiakowym. Niemniej jak dokonuje ogledzin wlasnej twarzy pol centymetra od lustra to odnosze wrazenie, ze podklad mam deczko za ciemny. Zwyczajny smiertelnik tego nie zauwazy. Ba, ja sama nawet tego czasami nie widze. Czasami jednak widze i musze z tym zyc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:23   #3782
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
gapciuś ze mnie 021 cera normalna
No to jest jeszcze 010 on jest za jasny dla Ciebie?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:37   #3783
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44538477]Ja samokrytycznie powiem ze wstydem, ze rowniez nosze za ciemny podklad. Owszem, rozjasniam je, ale niedostatecznie. Jakbym rozjasnila do swojego poziomu jak nalezy to wyszloby zerowe krycie . Ja jestem zolta, podklady mam zolte i w sztucznym swietle roznica jest niezauwazalna. W sloncu tez. Cieple swiatlo mej zoltkowosci bardzo sprzyja. Wygladam przez to, moim zdaniem, na ciemniejsza niz ktos o porownywalnie jasnej karnacji, ale w odcieniu prosiakowym. Niemniej jak dokonuje ogledzin wlasnej twarzy pol centymetra od lustra to odnosze wrazenie, ze podklad mam deczko za ciemny. Zwyczajny smiertelnik tego nie zauwazy. Ba, ja sama nawet tego czasami nie widze. Czasami jednak widze i musze z tym zyc .[/QUOTE]
no właśnie, zwyczajny śmiertelnik tego nie zauważy, więc ty się na mulatkę nie robisz jak ta dziewczyna a są takie, którym się wydaje, że jak twarz walnie na piękny, opalony brązik, a szyja zostanie bialutka, to będzie, że ona ma śniadą skórę i wszyscy w to uwierzą, bo nikt na szyję nie spojrzy

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A propos ciemnych podkładów, mam w pracy dziewczynę (jest nowa), która ma twarz jak mulatka, a reszta skóry jest w normalnym odcieniu europejskim. Do tego włosy ufarbowane na czarno. Wygląda to okropnie, podejrzewam, że wyznaje podobną zasadę co panie z S., podkładem trzeba się opalić
ehm może ma w planach kilka wizyt na solarium w celu dopasowania koloru skóry do podkładu?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:38   #3784
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44538477]Ja samokrytycznie powiem ze wstydem, ze rowniez nosze za ciemny podklad. Owszem, rozjasniam je, ale niedostatecznie. Jakbym rozjasnila do swojego poziomu jak nalezy to wyszloby zerowe krycie . Ja jestem zolta, podklady mam zolte i w sztucznym swietle roznica jest niezauwazalna. W sloncu tez. Cieple swiatlo mej zoltkowosci bardzo sprzyja. Wygladam przez to, moim zdaniem, na ciemniejsza niz ktos o porownywalnie jasnej karnacji, ale w odcieniu prosiakowym. Niemniej jak dokonuje ogledzin wlasnej twarzy pol centymetra od lustra to odnosze wrazenie, ze podklad mam deczko za ciemny. Zwyczajny smiertelnik tego nie zauwazy. Ba, ja sama nawet tego czasami nie widze. Czasami jednak widze i musze z tym zyc .[/QUOTE]

James, ale tu akurat rozumiem, mnie też się zdarza nałożyć podkład nieco ciemniejszy, ale ja mówię o sytuacji kiedy dziewczyna mając jasną karnację ma na twarzy podkład w kolorze dla murzynki
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:44   #3785
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no właśnie, zwyczajny śmiertelnik tego nie zauważy, więc ty się na mulatkę nie robisz jak ta dziewczyna a są takie, którym się wydaje, że jak twarz walnie na piękny, opalony brązik, a szyja zostanie bialutka, to będzie, że ona ma śniadą skórę i wszyscy w to uwierzą, bo nikt na szyję nie spojrzy
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
James, ale tu akurat rozumiem, mnie też się zdarza nałożyć podkład nieco ciemniejszy, ale ja mówię o sytuacji kiedy dziewczyna mając jasną karnację ma na twarzy podkład w kolorze dla murzynki

Jasne, rozumiem . Ja rozjasniam najjasniejsze podklady. NC50 na twarz nie nakladam . Przyznalam jedynie, ze tez mam wrazenie, ze moje podklady nie sa idealne. Czasami wydaje mi sie, ze o 0,5 tonu moglabym miec jasniejszy podklad, cos a'la NC05. A moje twory sa pomiedzy NC05-NC10.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:48   #3786
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
They're real tez mi czasem pande robi, ale wystarczy, ze poloze na niego warstwe Clinique Lash Power i trzyma sie pancernie. Normalnie to nie lubie kombinowac z tuszami, ale ten jest na tyle fajny, ze warto
A ja ja czytam o xero tuszu na powiecie tudzież p pandzie, to zawsze się zastanawiam co ma na to wpływ, bo jak żyje nic mi się takiego nie przydazyło ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:04   #3787
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
daj spokój te ich makijaże to już mały horror jest...chociaż i tak o mało zawału nie dostałam w Douglasie. Poszłam zobaczyć czy mają perfumy, które mi się podobają i słyszę ktoś za mną stoi i pyta się czy mi pomóc, obracam się i......szczęka w dół. Blondynka, bardzo delikatnej urody, a makijaż taki, że tragedia....czarne oczy, tak nawalone czarnego cienia, że wyglądała jakby jej ktoś węglem przywalił, do tego tona brązera na policzki i czerwona szminka...aż mnie zatkało...

o lol

okaże się, wtedy zostanie tylko Douglas, a wiem, że w usa TheBalm jest w Sephorze, więc może by się u nas też skusili? ale online zawsze da się kupić bo pełno sklepów internetowych ma w ofercie TheBalm także z tym problemu nie będzie
na feelu mają jednak ceny wyższe i to średnio o 15zł więc sensu przepłacać nie ma
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:14   #3788
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A propos ciemnych podkładów, mam w pracy dziewczynę (jest nowa), która ma twarz jak mulatka, a reszta skóry jest w normalnym odcieniu europejskim. Do tego włosy ufarbowane na czarno. Wygląda to okropnie, podejrzewam, że wyznaje podobną zasadę co panie z S., podkładem trzeba się opalić
Może ta dziewczyna zwyczajnie nie umie dobrac podkładu? Pamiętam, jak ja kiedyś kupowalam podkłady, światło sklepu, paćka na łapkę i patrzyłam czy kolor mi się podoba i żadna sklepowa "ekspertka" mnie nie prostowała. No i też nosiłam takie opalone beże, dobrze ze były wtedy w modzie golfy obcisłe bo wyglądałabym całkiem podobnie
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:30   #3789
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Jak ostatnio bylam w sephorze to obslugiwala mnie Pani z ustami pomalowanymi na czarno tylko ten czarny tak jakis kiepski byl bo miala usta w plamy. Wygladala bardzo upiornie

Mnie sie ten they're real rozmazuje i odbija na powiekach . Nie podoba mi sie już
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:32   #3790
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Może ta dziewczyna zwyczajnie nie umie dobrac podkładu? Pamiętam, jak ja kiedyś kupowalam podkłady, światło sklepu, paćka na łapkę i patrzyłam czy kolor mi się podoba i żadna sklepowa "ekspertka" mnie nie prostowała. No i też nosiłam takie opalone beże, dobrze ze były wtedy w modzie golfy obcisłe bo wyglądałabym całkiem podobnie
Może i tak jest, niemniej jednak ja mam "alergię" na coś takiego. Już wolałabym nie nakładać nic, niż tak wyglądać. A sama też mam jasną cerę i wiem jak trudno jest dobrać podkład, mimo to, nie daje się namówić na "opalanie" za pomocą podkładu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:38   #3791
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja ja czytam o xero tuszu na powiecie tudzież p pandzie, to zawsze się zastanawiam co ma na to wpływ, bo jak żyje nic mi się takiego nie przydazyło ...
Mi się raz w życiu tusz osypał (a używałam różnych), ksero nigdy nie miałam Może chodzi o budowę oka, "tłustość" powiek, albo o krem lub podkład, które były nałożone wokół oka? BeneFit nie jest wyjątkiem - u mnie się nie kseruje. Fakt, zmywa się trochę ciężko, ale żel Babydream którego używam od kilku lat daje mu radę

Edit: Tak sobie jeszcze myślę, czy nie chodzi też o kierunek, w którym rosną rzęsy. U mnie się np. nie "opierają" w żadnym miejscu o skórę, dlatego tusz nie ma się jak "przenieść".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-01-10 o 17:41
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 17:48   #3792
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Może i tak jest, niemniej jednak ja mam "alergię" na coś takiego. Już wolałabym nie nakładać nic, niż tak wyglądać. A sama też mam jasną cerę i wiem jak trudno jest dobrać podkład, mimo to, nie daje się namówić na "opalanie" za pomocą podkładu
Weź pod uwagę, ze niektóre kobiety nei zdaja sobie nawet sprawy, ze mają źle dobrany podkład, ze źel wygladaja w nim. Zazwyczaj sa to osoby, które zaczynaja z makijażem przygodę, albo te, które nie mają doświadczenia za duzego i polegają na osobach, które im dopieraja, tj paniach w perfumeriach, niezbyt oblatanych koelzankach, albo same niezbyt trafnie.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mi się raz w życiu tusz osypał (a używałam różnych), ksero nigdy nie miałam Może chodzi o budowę oka, "tłustość" powiek, albo o krem lub podkład, które były nałożone wokół oka? BeneFit nie jest wyjątkiem - u mnie się nie kseruje. Fakt, zmywa się trochę ciężko, ale żel Babydream którego używam od kilku lat daje mu radę

Edit: Tak sobie jeszcze myślę, czy nie chodzi też o kierunek, w którym rosną rzęsy. U mnie się np. nie "opierają" w żadnym miejscu o skórę, dlatego tusz nie ma się jak "przenieść".
Nie wiem, moze, ale czesto o xero czytam. Osypał to mi sie keidyś tez jakiś, juz nei pamietam jaki, ale to jakość tuszu była dziadoska i tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:06   #3793
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę, ze niektóre kobiety nei zdaja sobie nawet sprawy, ze mają źle dobrany podkład, ze źel wygladaja w nim. Zazwyczaj sa to osoby, które zaczynaja z makijażem przygodę, albo te, które nie mają doświadczenia za duzego i polegają na osobach, które im dopieraja, tj paniach w perfumeriach, niezbyt oblatanych koelzankach, albo same niezbyt trafnie.
Wiem, wiem, ale mimo wszystko. Mi też nie jeden raz wmawiano, że w różowych tonach wyglądam najlepiej, nawet w macu pan próbował to u mnie przeforsować. Pozwoliłam mu nałożyć kolor, który wybrał i wystarczyło, żeby to zobaczył na jednym policzku, natychmiast to zmył i położył kolor, przy którym się upierałam. Także wiesz. Ale masz rację, czasem są to osoby, które nie siedzą w temacie makijażu tak jak my
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:14   #3794
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44538477]Ja samokrytycznie powiem ze wstydem, ze rowniez nosze za ciemny podklad. Owszem, rozjasniam je, ale niedostatecznie. Jakbym rozjasnila do swojego poziomu jak nalezy to wyszloby zerowe krycie . Ja jestem zolta, podklady mam zolte i w sztucznym swietle roznica jest niezauwazalna. W sloncu tez. Cieple swiatlo mej zoltkowosci bardzo sprzyja. Wygladam przez to, moim zdaniem, na ciemniejsza niz ktos o porownywalnie jasnej karnacji, ale w odcieniu prosiakowym. Niemniej jak dokonuje ogledzin wlasnej twarzy pol centymetra od lustra to odnosze wrazenie, ze podklad mam deczko za ciemny. Zwyczajny smiertelnik tego nie zauwazy. Ba, ja sama nawet tego czasami nie widze. Czasami jednak widze i musze z tym zyc .[/QUOTE]

Takie male niedopasowanie chyba kazdej z nas sie zdarza/zdarzylo. Grunt to umiec zadzialac tak, by nie bylo tej roznicy widac.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja ja czytam o xero tuszu na powiecie tudzież p pandzie, to zawsze się zastanawiam co ma na to wpływ, bo jak żyje nic mi się takiego nie przydazyło ...
Mam tluste i opadajace powieki. Mix zabojczy dla wielu tuszy. Do tej pory znalazlam 3 tusze, ktore nie konczyly pod okiem:/

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jak ostatnio bylam w sephorze to obslugiwala mnie Pani z ustami pomalowanymi na czarno tylko ten czarny tak jakis kiepski byl bo miala usta w plamy. Wygladala bardzo upiornie

Mnie sie ten they're real rozmazuje i odbija na powiekach . Nie podoba mi sie już
Daj mu chwile ( bo to nowka, prawda?). Gdy zgestnieje, powinien byc trwalszy.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2014-01-10 o 18:15
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:23   #3795
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Tak mi sie spodobały dresy, ze uleglam w Zarze kombinezonowi dresowemu z przeceny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:23   #3796
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Takie "ekspertki" nie tylko w S czy D są, ale też w zwykłych drogeriach typu natura czy rossmann kiedyś widziałam jak kobieta prosiła o pomoc w doborze podkładu, sprzedawczyni wyjęła jakiś podkład, napaćkała na ręce i mówi, że on będzie ok, bo on się dopasowuje i będzie idealny dla niej to nic, że podkład był żółty, a pani miała różowy kolor skóry, to nic, że był o 1 ton za ciemny, to wszystko nic jeszcze ciul wie jaki Pani ma rodzaj skóry i czego tak właściwie oczekuje od podkładu.
Innym razem w super-pharm widziałam jak kobieta paćkała się podkładem na twarz, na której miała mega tynk jeszcze mogłabym pracować w takiej perfumerii czy drogerii naoglądałabym się fajnych rzeczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:25   #3797
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale mimo wszystko. Mi też nie jeden raz wmawiano, że w różowych tonach wyglądam najlepiej, nawet w macu pan próbował to u mnie przeforsować. Pozwoliłam mu nałożyć kolor, który wybrał i wystarczyło, żeby to zobaczył na jednym policzku, natychmiast to zmył i położył kolor, przy którym się upierałam. Także wiesz. Ale masz rację, czasem są to osoby, które nie siedzą w temacie makijażu tak jak my
No i każda kiedyś zaczyna i trudno aby była ekspertką w jeden dzień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:29   #3798
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

No i co sie tu dziwic, ze zwykle smiertelniczki maja problem z podkladem-znajoma po kosmetologii, zapytana o podtony skory, powiedziala ze nie wie o co mi chodzi i ona nie wie czy potrzebuje zoltych, rozowych czy neutralnych

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:30   #3799
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę, ze niektóre kobiety nei zdaja sobie nawet sprawy, ze mają źle dobrany podkład, ze źel wygladaja w nim. Zazwyczaj sa to osoby, które zaczynaja z makijażem przygodę, albo te, które nie mają doświadczenia za duzego i polegają na osobach, które im dopieraja, tj paniach w perfumeriach, niezbyt oblatanych koelzankach, albo same niezbyt trafnie.
Dodałabym do tego fakt malowania się w łazience bez okna (w samym sztucznym świetle).
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 18:32   #3800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dodałabym do tego fakt malowania się w łazience bez okna (w samym sztucznym świetle).
A tego bym akurat nie brała za głowny problem, bo od lat maluję sie własnie w lazience i nie ma tragedii
Tylko trzeb adobry sprzet miec, tzn pedzelkownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:06   #3801
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kupilam sobie dzis w Rossmannie klepsydre przeznaczona do pomocy w myciu zebow. Fajna zabawka .

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tego bym akurat nie brała za głowny problem, bo od lat maluję sie własnie w lazience i nie ma tragedii
Tylko trzeb adobry sprzet miec, tzn pedzelkownie
Tez sie maluje w sztucznym swietle. O wiele dokladniej widze niz w naturalnym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:09   #3802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44541404]
Tez sie maluje w sztucznym swietle. O wiele dokladniej widze niz w naturalnym.[/QUOTE]

A zebys wiedziała - moze to paradoks, ale tak włąsnie jest. Swego zcasu zainwestowałam w lusterko podswietlane babylissa i malowalam sie przy dziennym swietle w nim i co? I lepiej to mi wychodzi przy sztucznym swietle wlasnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:27   #3803
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak mi sie spodobały dresy, ze uleglam w Zarze kombinezonowi dresowemu z przeceny
Poka
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:30   #3804
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.
Jak się spytałam jednej z nich czy by sobie ponad 3 letni podkład na twarz nałożyła to głupio się uśmiała. Nie powiem nic o tym w jakich skandalicznych warunkach produkty przechowują. Zestaw P&R z ampułką po wzięciu w łapki aż grzał taki był nagrzany od lamp.
Dlatego też zawsze gdy idę coś kupić, to chcę by wyciągnęły kosmetyk z dolnej szuflady
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-01-10 o 19:43
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:41   #3805
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Poka
a takowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kom.jpg (35,4 KB, 134 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 19:53   #3806
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a takowy
Super, kurcze, że też jestem uziemiona w domu i nie mogę sobie pójść na wyprzedaże
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:01   #3807
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dlatego też zawsze gdy idę coś kupić, to chcę by wyciągnęły mnie z dolnej szuflady
To samo robię Chociaż osttanio babka mi sciagnela z tej cieplej pólki, ja mówię, ze tego nie wezmę bo źle przechowywany i prosze mi wyciagnac z dolnej szuflady, a ona sie skrzywiła i już miała protestować, ale jak zobaczyła moją minę, to jednak sięgneła do szuflady po inne opakowanie

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Super, kurcze, że też jestem uziemiona w domu i nie mogę sobie pójść na wyprzedaże
Wiesz co, mało ciekawych rzeczy jest na tych % w Z. w poórwnaniu do letnich%
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:15   #3808
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tego bym akurat nie brała za głowny problem, bo od lat maluję sie własnie w lazience i nie ma tragedii
Tylko trzeb adobry sprzet miec, tzn pedzelkownie
To moze kwestia przyzwyczajenia Ja sztucznego swiatla nienawidze, bo jest.. sztuczne Umalowac sie umiem idealnie tylko przy oknie. Nie za duzo, nie za malo niczego, w sam raz
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:17   #3809
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a takowy
Przy takiej figurze, to nawet jakbyś ubrała reklamówkę z Biedrony to byś super wyglądała
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 20:23   #3810
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
To moze kwestia przyzwyczajenia Ja sztucznego swiatla nienawidze, bo jest.. sztuczne Umalowac sie umiem idealnie tylko przy oknie. Nie za duzo, nie za malo niczego, w sam raz

mam tak samo, kupiłam sobie "Sztuczne naturalne"
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Przy takiej figurze, to nawet jakbyś ubrała reklamówkę z Biedrony to byś super wyglądała


i mam pytanie: czy firma Lorac tez jest podrabiana?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.