Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 12:06   #841
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a które mydełko byś chciała?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



kupujesz, wystawiasz recenzję i przy kolejnym zamówienie na nie dostajesz rabat trzeba się o niego upomnieć przed złożeniem zamówienia. ja wtedy wplacam na konto, a nie przez formularz zamówień. tak łatwiej. pani pisze uzgodnioną kwotę a ja wpłacam.
Właśnie zamówiłam 4 mydła . Mam zapas na rok. Może te malutkie?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:11   #842
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mam rozumieć, że rabat przysługuje tylko na zrecenzowany kosmetyk? czy w ogóle na kolejne zamówienie?
ed: niuchnęłam z korka II i średnio
na kolejne zamówienie

to na wymianę albo na prezent

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam 4 mydła . Mam zapas na rok. Może te malutkie?
nie żartuj, co to 4 mydła Pani chce ci dać Cesar
http://maurelii.pl/pl/p/Mydlo-CEZAR-...sea-cubeba/141
bo pani zależy na opinii i recenzji na stronie.
ale jak nie chcesz, to może uda mi się wyprosić te malutkie

Anula, ty mistrz dyplomacji i nie umiesz się upomnieć o rabat? nie żartuj, nie wierzę a jak nie umiesz, to trzeba się nauczyć
susabee ale Matique to wielki sklep, Maurelii dopiero co zaczyna. Dajmy mu jakieś 5 lat, to też będzie wielki.

Może będę balsamu do ciała i twarzy z Savonille z pomarańczą !!!
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-09 o 12:14
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:11   #843
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45058482]http://www.drugstore.com/sheamoisture/qxb98957 tutaj chyba też piszą coś o tym adresie zastępczym.

"We’ve partnered with MyUS, a service that forwards packages to international destinations. Click here for more information about shipping orders internationally.

If you use a package forwarding service like MyUs to forward your order outside of the United States, then we consider their U.S. address to be the destination for your order. Our responsibility for loss or damage to your order ends once it reaches that address safely. We recommend reviewing their insurance options for international shipments before you place your order."

Szukam dalej ;d a ebay/amazon?;d[/QUOTE]
ebay i amazon to chyba pozra nas kosztyw wysylki

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45058636]Znalazłam jeszcze jakiś francuski sklep wysyłający do Polski (przynajmniej tak wnioskuję po ggl tłumaczu )
http://www.bellebene.com/s/F3756_shea-moisture

A tak to w sumie lipa, większość nie wysyła poza USA.
A może jest na wątku ktoś mieszkający w USA? ;d Wtedy można by ładnie poprosić. [/QUOTE]
w tym sklepie wysylka za free powyzej 99 euro ale ceny maja z kosmosu wszystko po 20 euro
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:16   #844
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45058714]A ta brzoskwinia jest bardzo widoczna tzn. czy się wybija (bo mogłaby też pełnić funkcję delikatnego różu zarazem), czy raczej się wtapia w naczyniowe policzki Ja miałam kiedyś puder z Yves Rocher Yria, czy jakoś tam i on był jasnoróżowy z delikatną nutką brzoskwini i wyglądał zaskakująco dobrze u mnie, ale nie pamiętam, czy matowił

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------


Ja też nie lubię się upominać- na matique są punkty za opinie i rabat jest naliczany automatycznie [/QUOTE]

Nie. On jest raczej transparentny. O możliwości stosowania jako róż nie ma tu mowy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
aaaa... to nie dla mnie - nigdy w życiu się o żaden rabat sama nie upomnę
nie ma opcji
Naprawdę? Przy zakupie sprzętów AGD/RTV, mebli? Na targu? Nigdy się nie pytasz o rabat?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
na kolejne zamówienie

to na wymianę albo na prezent

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



nie żartuj, co to 4 mydła Pani chce ci dać Cesar
http://maurelii.pl/pl/p/Mydlo-CEZAR-...cubeba/141</b>
bo pani zależy na opinii i recenzji na stronie.

ale jak nie chcesz, to może uda mi się wyprosić te malutkie

Anula, ty mistrz dyplomacji i nie umiesz się upomnieć o rabat? nie żartuj, nie wierzę a jak nie umiesz, to trzeba się nauczyć
susabee ale Matique to wielki sklep, Maurelii dopiero co zaczyna. Dajmy mu jakieś 5 lat, to też będzie wielki.

Może będę balsamu do ciała i twarzy z Savonille z pomarańczą !!!
To mydełko wygląda naprawdę ciekawie.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:16   #845
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ebay i amazon to chyba pozra nas kosztyw wysylki


w tym sklepie wysylka za free powyzej 99 euro ale ceny maja z kosmosu wszystko po 20 euro
No własnie, ceny mają strasznie wysokie. W tych sklepach z USA większosc jest po 10-12 dolców, a nie 20 ojro. ;d No także, jak mówiłam - straszna lipa z dostępem. Najfajniej by było, gdyby ktoś mieszkający w USA mógł nam wysłać paczkę. Moja koleżanka jedzie do USA, ale dopiero we wrześniu, a ja jestem niecierpliwa. ;P
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:17   #846
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Przyszedl krem z HA i olejek z kaktusa
Krem od razu nalozylam i moja skora az go pila-kurcze tesknilam za nimPoszlam tez do organicznego i kupilam henne bo mi siwielce znow wyszly-wlasnie siedze z nia na glowie
Zaczynam tez uzywac od jutra jedyny balsam ktory mam na stanie Reviva Labs
Zuzylam juz ujedrniajacy Acure i byl nawet nawet-zobacze ktory lepszy
A olejek z kaktusa jakie ma właściwości?? Można używać go solo?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czy się cieszę? TAAAK!



Do mycia twarzy też się sprawdzi, takiej bez makijażu, jako mleczko?
Zdecydowanie się sprawdzi!!!! Zostawia taką nawilżającą lekko tłustą warstwę, ale wchłania się w mig. Buzia gładziudka jak ta lala!

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
raczej w II czuć cytrusy, piżma daleko w tle, a ambry nie ma
no weź przetestuje, bo jestem też ciekawa twojej zdania

mlodziutka85, co dokładnie zamawiałaś w Maurelii? muszę wiedzieć, co napisać co ci najbardziej pasuje z gratisów: woda kwiatowa, olej czy mydełko? i jakie konkretnie w razie czego mydełko?

jadzia, ja biorę 3 szampony (wanilię też), cena 35 zł jest super

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------





ja będę krem do demakijażu używać jako mleczko, bo się nie maluję od ubiegłego maja-czerwca i strasznie mi z tym dobrze
skład jest porównywalny do tego co widziałam w golden oil i powiem wam, że to jest cudo Ten zapach i konsystencja. Mnie on wystarczy pewnie na cały rok.

czarnyElf, piękne zakupy !!!

effcia, nie wiem, jak to z tymi zakupami na "tymczasowy adres", ale jak się nie spróbuje to się nie dowie Ja bym była chętna na 1 szampon na testy.
No to ja czekam na informację o zapachu tej wanilii Czy słodka taka wiadomo jaka, czy taka z gorzką nutą jak 100% pure. jak słodka to i ja biere

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zostawiłam sobie róż do policzków, puder, rozświetlacz w pudrze, kredkę czarną, podkład, tusz do rzęs i pomadki/błyszczyki tak na wszelki wypadek, jeśli jednak zachciałoby mi się pomalować. I od maj/czerwiec ur. użyłam tylko pomadek/błyszczyków i z 2-3 razy różu i rozświetlacza. A tak nic Moja skóra jest bardziej promienna bez kolorówki, teraz może czerpać garściami radość z pielęgnacji. A ile czasu zaoszczędzam na tym, że się nie maluję. To jedna z moich lepszych decyzji życiowych
W liceum się nie malowałam, dopiero na studiach kupiłam 1 podkład, ale za to kremy itp, to od podstawówki lubiłam już nakładać

Ostatnio czytałam o Yves Rocher, bo aż zaczęło mnie zastanawiać, jak to możliwe, że z biegiem czasu marka traci na jakości. Ja kiedyś tam sporo kupowałam, bo mieli fajne produkty. a póżniej je wycofali i do dziś tam nic nie kupiłam. Czasem zaglądam z nadzieją, że wrócą moje produkty i przetestować nowości i na tym koniec. Przeczytałam porównania blogerek, że lepszej jakości (bo ceny droższe) są w Francji, a do nas trafią gorszej jakości, dlatego w naszym sklepie online są takie super mega hiper promocje, często za grosze.
Zazdroszczę...tez bym tak chciała się nie malować A co do YR to ja u nich już tylko żele pod prysznic kupuję. Lubię kawowy/migdałowy i z macadamią. Wszystkie kremowe tak jak kocham, a zapachy cuuudowne. I tylko na to sobie tam pozwalam.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:26   #847
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

No to ja czekam na informację o zapachu tej wanilii Czy słodka taka wiadomo jaka, czy taka z gorzką nutą jak 100% pure. jak słodka to i ja biere


Zazdroszczę...tez bym tak chciała się nie malować A co do YR to ja u nich już tylko żele pod prysznic kupuję. Lubię kawowy/migdałowy i z macadamią. Wszystkie kremowe tak jak kocham, a zapachy cuuudowne. I tylko na to sobie tam pozwalam.
na pewno będzie słodka, bo jest z domieszką miodu. ale zobaczymy

niestety mój ulubiony kremowy żel pod prysznic wycofali i już nigdy nie wrócił a kochałam go strasznie. też mi maseczki wycofali i wróciły nowe wersje, beznadziejne dla mnie. tak samo woda toaletowa wanilia kiedyś była tak piękna a zmienili i kicha

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45058937]No własnie, ceny mają strasznie wysokie. W tych sklepach z USA większosc jest po 10-12 dolców, a nie 20 ojro. ;d No także, jak mówiłam - straszna lipa z dostępem. Najfajniej by było, gdyby ktoś mieszkający w USA mógł nam wysłać paczkę. Moja koleżanka jedzie do USA, ale dopiero we wrześniu, a ja jestem niecierpliwa. ;P[/QUOTE]

kicha
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 12:34   #848
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się sprawdzi!!!! Zostawia taką nawilżającą lekko tłustą warstwę, ale wchłania się w mig. Buzia gładziudka jak ta lala!

Zazdroszczę...tez bym tak chciała się nie malować
Ooo, no to mi już zrobiłaś smaka Jak skończę mleczko P&R to zamawiam!

Malowanie nie jest obowiązkowe
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:44   #849
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ooo, no to mi już zrobiłaś smaka Jak skończę mleczko P&R to zamawiam!
ja też !!! niech tylko przyjdzie dostawa, to naklikamy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:00   #850
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
na pewno będzie słodka, bo jest z domieszką miodu. ale zobaczymy

niestety mój ulubiony kremowy żel pod prysznic wycofali i już nigdy nie wrócił a kochałam go strasznie. też mi maseczki wycofali i wróciły nowe wersje, beznadziejne dla mnie. tak samo woda toaletowa wanilia kiedyś była tak piękna a zmienili i kicha[COLOR="Silver"]
A o którym kremowym mówisz??? Bo mi kiedyś migdał z Kaliforni wycofali..ale ostatnio wrócił i od razu zrobiłam zaopatrzenie. Nie jest zły. Pachnie mniamuśnie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ooo, no to mi już zrobiłaś smaka Jak skończę mleczko P&R to zamawiam!
:
pozycja obowiązkowa!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:06   #851
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A o którym kremowym mówisz??? Bo mi kiedyś migdał z Kaliforni wycofali..ale ostatnio wrócił i od razu zrobiłam zaopatrzenie. Nie jest zły. Pachnie mniamuśnie
z palmy malezyjskiej, kochałam go, a wycofali Najgorsze, że nawet nie dali znać, że wycofują, bo przecież bym zrobiła zapas na 5 lat, a nie pisnęli ani słowa

ja właśnie puściłam kolejne zamówienie na Maurelii na prezent dla koleżanki na perfumy no 1. chyba wykupimy pani całą dostawę, bo to już 4 zamówienie na te perfumy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-09 o 13:08
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 13:10   #852
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z palmy malezyjskiej, kochałam go, a wycofali Najgorsze, że nawet nie dali znać, że wycofują, bo przecież bym zrobiła zapas na 5 lat, a nie pisnęli ani słowa

ja właśnie puściłam kolejne zamówienie na Maurelii na prezent dla koleżanki na perfumy no 1. chyba wykupimy pani całą dostawę, bo to już 4 zamówienie na te perfumy
No właśnie..mogli chociaż dać znać...ja go nie miałam, ale już czuję, że też by mi się spodobał No nic..czekamy za to na wanilię z Maurelii.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:19   #853
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No właśnie..mogli chociaż dać znać...ja go nie miałam, ale już czuję, że też by mi się spodobał No nic..czekamy za to na wanilię z Maurelii.
ten żel z palma malezyjskiej pachniał cudnie Uzywałam go wyłącznie w wannie. Napuszczałam wodę i leżałam w tej palmie po ciężkim tygodniu, to był mój rytuał kąpieli Bardzo tęsknię za nią, nie rozumiem jak mogli taki żel wycofać, skoro się sprzedawał bardzo dobrze. Odkąd wycofali moje produkty, to ja z nich zrezygnowałam i nawet poszłam się wypisać z klubu, bo ich ulotki walały się w skrzynce, a z nich nikt nie korzystał.

czy ktoś już miał?
http://www.matique.pl/pl/abellie-org...jace_1165.html

a co powiecie o tych mydełkach?
http://www.bliskonatury.pl/pl/c/Mydl...cuskie-BIO/268
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-09 o 13:40
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 13:58   #854
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z palmy malezyjskiej, kochałam go, a wycofali Najgorsze, że nawet nie dali znać, że wycofują, bo przecież bym zrobiła zapas na 5 lat, a nie pisnęli ani słowa

ja właśnie puściłam kolejne zamówienie na Maurelii na prezent dla koleżanki na perfumy no 1. chyba wykupimy pani całą dostawę, bo to już 4 zamówienie na te perfumy
Długo nad I się zastanawiałam. Może domówić? Drogie nie są. Jak jest z trwałością? Rozwijają się coś na skórze?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:07   #855
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Beeets - ja myślę, że tu dyplomacja nie ma nic do rzeczy jak jest promocja, albo mam np. kod rabatowy i problem z jego użyciem to oczywiście się upomnę o "swoje", ale nigdy w życiu nie napiszę do sklepu, że może by mi coś taniej sprzedali albo coś za darmo dali... ot tak sobie.


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Przy zakupie sprzętów AGD/RTV, mebli? Na targu? Nigdy się nie pytasz o rabat?

--------
na targ nie chodzę
a jak mi cena czegoś nie pasuje to po prostu kupuje gdzie indziej, jaki problem?
zresztą najczęściej sprzedawcy sami mi proponują upusty przy większych transakcjach, więc mam kłopot z głowy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:36   #856
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Długo nad I się zastanawiałam. Może domówić? Drogie nie są. Jak jest z trwałością? Rozwijają się coś na skórze?
a pewnie, że domówić, będziesz zachwycona rozwiaj się pięknie, zmysłowo, karmelowo. trwałość taka, że na szaliku nadal czuję do piątku.
Naprawdę jestem zdania, że mogłyby spokojnie stać w Seohora za 200 zł

Anula, ale ja nie z tych co piszą co sklepów maile typu "siemka, płacę 30 dyszki i biorę" Po prostu to wynika z dyskusji. To takie negocjacje. Zresztą sklep to nie fundacja charytatywna, jeśli im się coś nie opłaca to przecież nie dadzą
Nie chodzisz na targ z warzywami i owocami Tam to dopiero człowiek się nasłucha, bo panie same proponują np. jak pani kupi więcej, to dołoży gratis jabuszka itp. Często przynoszę z targu skarby Ale u nas to we krwi, taki region, tu wszyscy się targują, to żaden wstyd np. nawet w tk maxx mi obniżyli cenę raz z butów, bo zapytałam i nie ukrywam, że to mnie zmotywowało do ich kupna z 80 zł na 50 zł. a w necie po 220 zł zatem zawsze warto zapytać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:40   #857
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


na targ nie chodzę
a jak mi cena czegoś nie pasuje to po prostu kupuje gdzie indziej, jaki problem?
zresztą najczęściej sprzedawcy sami mi proponują upusty przy większych transakcjach, więc mam kłopot z głowy
Ja chodzę, ale w życiu się nie targowałam jeszcze.... Może trza zacząć


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:49   #858
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja chodzę, ale w życiu się nie targowałam jeszcze.... Może trza zacząć


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Umiem zawalczyć o swoje, jak mi ktoś zajdzie za skórę, ale dołączam do grona tych, co raczej się nie targują. Nie umiem i jest to dla mnie niezręczne zwykle. Jest często odwrotnie - nie muszę, bo Panie z targu, czy małych, osiedlowych sklepików często mnie obdarowują, z racji dużych zakupów.

Za to w dużych sklepach, jakoś nie umiem kompletnie zawalczyć o niższą cenę. Zazdraszczam takiej umiejętności Czasem by się przydała...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:11   #859
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, te kosmetyki Shea Moisture mają rzeczywiście tak fajne składy, że, skoro one amerykańskie, to może można byłoby napisać do iherba o poszerzenie oferty- przecież jeszcze niedawno nie było tam mydełek Plantilife, a już są (przyznawać się- która to załatwiła ), a do niedawna mieli w ofercie markę Burt's Bees, a już nie mają- są więc jakieś przetasowania w tym względzie
Ostatecznie zostaje jeszcze Iwos, bo coś mi się obiło o uszy, że mogą sprowadzić również kosmetyki spoza swojej oferty, ale tutaj cena mogłaby być zbyt wygórowana, chyba, że im więcej, tym lepiej...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-02-09 o 15:25
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 15:28   #860
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

susabee, super pomysł Ja nawet nigdy nic z iherba nie zamawiałam, ale czuję, że kiedyś się przełamię. :P Napisałabyś im taką propozycję?
Ja się umyłam miętowym mydełkiem plantlife, nakremowałam twarz różanym mmb od Anuli, pod oczy nałożyłam krem z Declare, też ostatnio upolowany w tkmaxxie (a krem do twarzy z tej serii mnie uczulił :/) i zaraz zabieram się do dalszej nauki, głupia sesja. :P
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:33   #861
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45061472]Dziewczyny, te kosmetyki Shea Moisture mają rzeczywiście tak fajne składy, że, skoro one amerykańskie, to może można byłoby napisać do iherba o poszerzenie oferty- przecież jeszcze niedawno nie było tam mydełek Plantilife, a już są (przyznawać się- która to załatwiła ), a do niedawna mieli w ofercie markę Burt's Bees, a już nie mają- są więc jakieś przetasowania w tym względzie
Ostatecznie zostaje jeszcze Iwos, bo coś mi się obiło o uszy, że mogą sprowadzić również kosmetyki spoza swojej oferty, ale tutaj cena mogłaby być zbyt wygórowana, chyba, że im więcej, tym lepiej...[/QUOTE]

propnonuję zmasowany atak mailowy do Iwos i do iHerb to może jak zaatakujemy 2 sklepy, to z którymś nam się uda

Ja chciałabym z iHerba 3 mydełka i balsam do ust, ale się boję, że mi przesyłka zaginie, więc na razie się wstrzymuję, choć boję sie też, że wycofają palntilife z oferty i będę żałować.

Przyznawać się kto ma mydła Douce Nature i coś z tego http://www.bliskonatury.pl/pl/c/Mydla-z-mlekiem/239
z 3 bym chciała, ale nie wiem, czy warto
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:37   #862
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45061672]susabee, super pomysł Ja nawet nigdy nic z iherba nie zamawiałam, ale czuję, że kiedyś się przełamię. :P Napisałabyś im taką propozycję?
Ja się umyłam miętowym mydełkiem plantlife, nakremowałam twarz różanym mmb od Anuli, pod oczy nałożyłam krem z Declare, też ostatnio upolowany w tkmaxxie (a krem do twarzy z tej serii mnie uczulił :/) i zaraz zabieram się do dalszej nauki, głupia sesja. :P[/QUOTE]
Mogłabym napisać, ale ja na co dzień nie używam angielskiego (nie mam takiej potrzeby), a czasy szkolne i studenckie mam już dawno za sobą, więc wiesz, jak to jest z językami... (zresztą mój "główny" język to był francuski...)
Coś tam sklecę, ale myślę, że inne dziewczyny zrobią to dużo lepiej ode mnie- nie, żebym się jakoś chciała wykręcić, ale czuję, że od kiedy już przestałam chodzić na prywatne lekcje i oglądać tv po angielsku to się cofam...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:38   #863
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

W sumie, im więcej maili tym lepiej, to ja też dziś naskrobię. Ja bym też pewnie coś chciała z iherba, ale dla mnie te wszytskie paypale to czarna magia, raz próbowałam ogarnąć i mi nie wyszło.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:40   #864
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Beeets - ja myślę, że tu dyplomacja nie ma nic do rzeczy jak jest promocja, albo mam np. kod rabatowy i problem z jego użyciem to oczywiście się upomnę o "swoje", ale nigdy w życiu nie napiszę do sklepu, że może by mi coś taniej sprzedali albo coś za darmo dali... ot tak sobie.



na targ nie chodzę
a jak mi cena czegoś nie pasuje to po prostu kupuje gdzie indziej, jaki problem?
[B]zresztą najczęściej sprzedawcy sami mi proponują upusty przy większych transakcjach[/B], więc mam kłopot z głowy


Szczerze mówiąc żałuję, że robiąc zakupy dla siebie i koleżanek za przykładowo 1000zł nie spytałam się o jakiś rabat. Nie mówię o jakimś wymuszaniu, tylko o zwykłym zapytaniu. Zresztą to rada od znajomych pracujących w handlu.
Tylko raz miałam taką sytuację i to w Top Secr..cie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a pewnie, że domówić, będziesz zachwycona rozwiaj się pięknie, zmysłowo, karmelowo. trwałość taka, że na szaliku nadal czuję do piątku.
Naprawdę jestem zdania, że mogłyby spokojnie stać w Seohora za 200 zł

Anula, ale ja nie z tych co piszą co sklepów maile typu "siemka, płacę 30 dyszki i biorę" Po prostu to wynika z dyskusji. To takie negocjacje. Zresztą sklep to nie fundacja charytatywna, jeśli im się coś nie opłaca to przecież nie dadzą
Nie chodzisz na targ z warzywami i owocami Tam to dopiero człowiek się nasłucha, bo panie same proponują np. jak pani kupi więcej, to dołoży gratis jabuszka itp. Często przynoszę z targu skarby Ale u nas to we krwi, taki region, tu wszyscy się targują, to żaden wstyd np. nawet w tk maxx mi obniżyli cenę raz z butów, bo zapytałam i nie ukrywam, że to mnie zmotywowało do ich kupna z 80 zł na 50 zł. a w necie po 220 zł zatem zawsze warto zapytać
Namówiłaś mnie

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-02-09 o 15:41 Powód: literówki
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:41   #865
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45061796]W sumie, im więcej maili tym lepiej, to ja też dziś naskrobię. Ja bym też pewnie coś chciała z iherba, ale dla mnie te wszytskie paypale to czarna magia, raz próbowałam ogarnąć i mi nie wyszło. [/QUOTE]

napisałam już i do Iwos, i do iHerb. zobaczymy, co odpiszą
ale tym więcej maili, tym lepiej. jak zobaczą, że są chętne, to dołożą markę, a jak zobaczą 1 mail, to myślę, że to oleją.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:42   #866
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45061796]W sumie, im więcej maili tym lepiej, to ja też dziś naskrobię. Ja bym też pewnie coś chciała z iherba, ale dla mnie te wszytskie paypale to czarna magia, raz próbowałam ogarnąć i mi nie wyszło. [/QUOTE]
Rzecz w tym, że na iherbie chyba nie można płacić przez paypala, a tylko zwykłą kartą debetową (nawet nie kredytową)
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:42   #867
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, na stronie iherba jest podane takie info:
"For new product suggestions, email us at pd@iherb.com", także jest szansa, że nas wysłuchają.

A co do upustów w sklepach, to ja pracuję w pewnej sieciówce z torebkami, biżuterią itp. i klienci często się pytają o rabaty, ale nam nie wolno ich przydzielać, mamy taki odgórny zakaz.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:48   #868
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc żałuję, że robiąc zakupy dla siebie i koleżanek za przykładowo 1000zł nie spytałam się o jakiś rabat. Nie mówię o jakimś wymuszaniu, tylko o zwykłym zapytaniu. Zresztą to rada od znajomych pracujących w handlu.
Tylko raz miałam taką sytuację i to w Top Secr..cie.

Namówiłaś mnie
ja wszędzie, gdzie się da pytam o rabaty, zniżki itp. To u nas norma. Świadczy o tym, że jest się oszczędnym, a u nas to straszna zaleta Absolutnie nie chcę nikogo obrazić tymi słowami, po prostu tłumaczę jak to wygląda w regionie, gdzie mieszkają sami centusiowi
Największy rabat to wynegocjowaliśmy z mieszkaniem, taki że od razu się kupiło wymarzony samochód a choćby ostatnio też udało mi się wynegocjować 800 zł

Z perfumami dobra decyzja



---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

[/COLOR][1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45061836]Dziewczyny, na stronie iherba jest podane takie info:
"For new product suggestions, email us at pd@iherb.com", także jest szansa, że nas wysłuchają.

A co do upustów w sklepach, to ja pracuję w pewnej sieciówce z torebkami, biżuterią itp. i klienci często się pytają o rabaty, ale nam nie wolno ich przydzielać, mamy taki odgórny zakaz.[/QUOTE]

ja już wysłałam do iHerb i jeszcze poprosiłam o Australian Organics
odpiszą w ciągu roboczych 4-5 dni

to kiepskie menadżer. lojalny klient to skarb
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-09 o 15:57
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:56   #869
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

No niestety, w sieciówkach często tak bywa. :/
Super, że poprosiłaś też o AO.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:59   #870
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przyznawać się kto ma mydła Douce Nature i coś z tego http://www.bliskonatury.pl/pl/c/Mydla-z-mlekiem/239
z 3 bym chciała, ale nie wiem, czy warto
Ja gdzieś mam, ale jeszcze nie doszłam do niego- a Ty masz jeszcze za mało mydeł w łazience, że już się rozglądasz za następnymi??
Musisz mieć chyba ogromną tą łazienkę, jeśli chcesz w niej pomieścić zapasy na czas wojny...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.