Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 10:27   #61
aniatst
Przyczajenie
 
Avatar aniatst
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 20
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

farba kryje dobrze ale jaki chcesz uzyskać kolor w tym momencie, bo dalszego rozjasniania nie polecam, sama przeszlam w tym roku dekoloryzacje, potem kilka rozjasnian i wkoncu i tak wrocilam do brazu bo przyznam szczerze ze mimo stosowania wszelakich maseczek wlosy nie odzyskaly kondycji, po uzyciu tej farby sa blyszczace i wygladaja jak zdrowe
aniatst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 10:37   #62
Porky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez aniatst Pokaż wiadomość
farba kryje dobrze ale jaki chcesz uzyskać kolor w tym momencie, bo dalszego rozjasniania nie polecam, sama przeszlam w tym roku dekoloryzacje, potem kilka rozjasnian i wkoncu i tak wrocilam do brazu bo przyznam szczerze ze mimo stosowania wszelakich maseczek wlosy nie odzyskaly kondycji, po uzyciu tej farby sa blyszczace i wygladaja jak zdrowe

powiem ci szczerze ze dekoloryzacja sama nie zniszczyła mi włsów a jedynie ten rozjaśniacz z joanny którego od razu nie słukałam jak zaczęlo iec . Po za tym trochę farby dostało sie na czoło a mam problem z zaskórnikami i dodatkowo strasznie podrażnił mi skóre.
Jeśli chodzi o kolor to z tym jest problem . Myślę nad dark frosted blond 7.13 http://www.lorealparis.co.uk/minisites/excell10/
ale nie wiem czy mi złapię moje ciemniejsze końcówki . O czubek głowy się nie boję bo mam żółty ale końcówki pozostały brązowo - rude.
Porky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 15:20   #63
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Czy wiecie może drogie Wizażanki, czy ta nowa farba loreala-czy cała ta nowa seria tych farb jest dostępna w Rossmannie??
Bo byłam dzisaj w Rossmannie i widziałam zaledwie dwa ciemniejsze blondy, najaśniejszy blond z całej gamy i koniec:/ A inne kolorki??
Gdzie Wy oglądacie/kupujecie tę nową farbę?? W jakich sklepach?? I gdzie jest dostępna paleta z jej kolorkami-tymi sztucznymi włoskami?? A i czy ta farba niszczy włosy, przesusza?? Czy może nie jest zbyt agresywna i czy naparwdę działa w 10min.?? Jeśli ta farbkka działa w 10min. to czy przypadkiem nie jest mocniej naszpikowana amoniakiem, który nota bene niszczy najbardziej włosy. Czy ta farbka rozjaśnia o 1-2 tony włosy?? Bo skoro działa w 10min. to chyba raczej polecana dla pań z siwymi włosami i pewnie nie jest zalecana dla niesiwych włosów

Ekspresjo, wiem wiem, że to ten sam kolor, aparat czasami nam je rozjaśnia i przyciemnia. Bardzo masz ładny odcień. To śliczny blond bardzo chłodny a to, że czasmi ociepla się delikatnie, to nie martw się, bo włosy lubią troszkę zmieniać swój kolorek, aparat też może zmienić Czy trzymałasś ten kolorek 10min.?? i Czy nie niszczy włosów ta nowa farbka??

Cuska i Dan_abnormal (mam nadzieję, że nie przekręciłam Waszych nicków)
Jak długo trzmałyście kolorek 10-bardzo bardzo jasny blond i proszę Was dziewczyny wklejcie zdjęcie z tym kolorkiem, skoro wychodzi ładniej od 9.1 Loreal Excellence.
Pozdrawiam

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-13 o 15:34 Powód: Ważne pytanie+prośba
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 09:56   #64
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Czy wiecie może drogie Wizażanki, czy ta nowa farba loreala-czy cała ta nowa seria tych farb jest dostępna w Rossmannie??
Bo byłam dzisaj w Rossmannie i widziałam zaledwie dwa ciemniejsze blondy, najaśniejszy blond z całej gamy i koniec:/ A inne kolorki??
Gdzie Wy oglądacie/kupujecie tę nową farbę?? W jakich sklepach?? I gdzie jest dostępna paleta z jej kolorkami-tymi sztucznymi włoskami?? A i czy ta farba niszczy włosy, przesusza?? Czy może nie jest zbyt agresywna i czy naparwdę działa w 10min.?? Jeśli ta farbkka działa w 10min. to czy przypadkiem nie jest mocniej naszpikowana amoniakiem, który nota bene niszczy najbardziej włosy. Czy ta farbka rozjaśnia o 1-2 tony włosy?? Bo skoro działa w 10min. to chyba raczej polecana dla pań z siwymi włosami i pewnie nie jest zalecana dla niesiwych włosów

Ekspresjo, wiem wiem, że to ten sam kolor, aparat czasami nam je rozjaśnia i przyciemnia. Bardzo masz ładny odcień. To śliczny blond bardzo chłodny a to, że czasmi ociepla się delikatnie, to nie martw się, bo włosy lubią troszkę zmieniać swój kolorek, aparat też może zmienić Czy trzymałasś ten kolorek 10min.?? i Czy nie niszczy włosów ta nowa farbka??

Cuska i Dan_abnormal (mam nadzieję, że nie przekręciłam Waszych nicków)
Jak długo trzmałyście kolorek 10-bardzo bardzo jasny blond i proszę Was dziewczyny wklejcie zdjęcie z tym kolorkiem, skoro wychodzi ładniej od 9.1 Loreal Excellence.
Pozdrawiam
tak sa dostepne,w ktoryms rossmanie widzialam cala serie niestety palety ze sztucznymi wlosami nigdzie nie widzialam

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-11-14 o 10:07
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:24   #65
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

czy ta farba chwyta siwe włosy gdy stanowią prawie 100% odrostu?

i czy odżywka pachnie kocimi siuśkami (jak w castingu)?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 13:16   #66
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
tak sa dostepne,w ktoryms rossmanie widzialam cala serie niestety palety ze sztucznymi wlosami nigdzie nie widzialam
Jenny, dzięki za odpowiedź.
A czy ta farba niszczy bardzo włosy lub je przesusza i czy można nią o 1-2 tony rozjaśnić włosy? W końcu trzeba ją trzymać tylko 10min. Więc nie wiem, czy to dobre rozwiązanie dla niesiwych włosów.
Proszę Was dziewczyny wklejacie zdjęcia z kolorekim po blodach
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 16:11   #67
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

johnw- ja właśnie ufarbowałam bardzo jasnym lodowym blondem.... wcześniej miałam resztki po najjasniejszym castingu , na wierzchu prawie białe pasemka(wzcesniej rozjasniane) , pod spodem troche ciemniejsze, do tego mój naturalny odrost,czyli ciepły blond. Po farbowaniu(nie wiem czy to bedzie obiektywna ocena bo w sztucznym świetle..wiadomo ) : mam na głowie typowy mysi jasny blond , nie jest to kolor bardzo jasny(wg mojej opini)...No cóż..
Jestem ciekawa czy byłyby jasniejsze po nr 10 ( ten to 9.13).
nie jestem jakoś zalamana, teraz przynajmniej mam porownanie blondu ciepłego do popielatego

Zdjecia wstawie jutro lub w niedziele bo wraca na weekend do domu więc bedzie dostep do aparatu..
A i włosy są mięsiste , blyszczace itd Tak jak po castingutrzymałam 10-12 minut
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 17:21   #68
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
johnw- ja właśnie ufarbowałam bardzo jasnym lodowym blondem.... wcześniej miałam resztki po najjasniejszym castingu , na wierzchu prawie białe pasemka(wzcesniej rozjasniane) , pod spodem troche ciemniejsze, do tego mój naturalny odrost,czyli ciepły blond. Po farbowaniu(nie wiem czy to bedzie obiektywna ocena bo w sztucznym świetle..wiadomo ) : mam na głowie typowy mysi jasny blond , nie jest to kolor bardzo jasny(wg mojej opini)...No cóż..
Jestem ciekawa czy byłyby jasniejsze po nr 10 ( ten to 9.13).
nie jestem jakoś zalamana, teraz przynajmniej mam porownanie blondu ciepłego do popielatego

Zdjecia wstawie jutro lub w niedziele bo wraca na weekend do domu więc bedzie dostep do aparatu..
A i włosy są mięsiste , blyszczace itd Tak jak po castingutrzymałam 10-12 minut
Dziękuję bardzo za odpowiedź
A to bardzo Cię proszę wsaw fotkę z kolrkiem Też mi zależy na chłodnym odcieniu. A tonacja 9-to bardzo jasny blond
10-to bardzo bardzo jasny blond
!0 wyszłaby Ci jaśniej
A i bardzo jasny blond wczale nie jest tak bardzo jasny jak wskazuje jego nazwa
Bo 9-to bardzo jasne blondy
10-to bardzo bardzo jasne blondy
11-w farbach profesjonalnych to bardzo bardzo bardzo jasne blondy, określane np. jako specjalny blond, lub extra bardzo jasny
12-to bardzo bardzo bardzo bardzo jasne blondy-to już platynki

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-14 o 17:23 Powód: dopisane
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 00:18   #69
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź
A to bardzo Cię proszę wsaw fotkę z kolrkiem Też mi zależy na chłodnym odcieniu. A tonacja 9-to bardzo jasny blond
10-to bardzo bardzo jasny blond
!0 wyszłaby Ci jaśniej
A i bardzo jasny blond wczale nie jest tak bardzo jasny jak wskazuje jego nazwa
Bo 9-to bardzo jasne blondy
10-to bardzo bardzo jasne blondy
11-w farbach profesjonalnych to bardzo bardzo bardzo jasne blondy, określane np. jako specjalny blond, lub extra bardzo jasny
12-to bardzo bardzo bardzo bardzo jasne blondy-to już platynki
ja wiem wiem, juz sie zorientowałąm w tych oznaczeniach zobacze w świetle dziennym, na razie jest to kolor ciemnego piasku:P jutro sesja
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 02:27   #70
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

O.k. Czekamy na fotkę z kolorkiem
Pozdrawiam
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 11:34   #71
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

przy oknie, bez lampy.
W swietle dziennym okazuje sie ze jest to bardziej ciepły niż zimny kolor. I według mnei jest to jasny blond a nie bardzo jasny. I zaznaczam ,że włosy miałam bardzo bardzo jasne , po utleniaczu.... Można powiedzieć że w ten oto sposób wróciłam do mojego naturalnego koloru;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB150121.jpg (38,3 KB, 1732 załadowań)
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 00:04   #72
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja wlasnie ufarbowalam sobie wlosy numerem 10 - bardzo bardzo jasnym blondem. Bardzo chcialam dostac bardzo jasny lodowy blond,ale nie bvylo jej w zadnym z 3 rossmannow w moim miescie przez miesiac.. nie wiem czemu, w ogole to najpierw spodobala mi sie nazwa a dopiero potem zobaczylam w internecie jak wyglada pani na opakowaniu a wracajac do bardzo bardzo jasnego blondu, hmm... no wiec jestem zadowolona chociaz liczylam ze bedzie troszke ciemniejszy. Mialam dosc mocno utlenione wlosy i chcialam troche przyciemnic,ale kolorek ladny,ni to mysi,ni sloneczny, ogolnie bardzo mi sie podoba

PS. chcialam zglosic ten kosmetyk do KWC i nie dalo sie:| nie wiem czemu.. no coz blondynka
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:50   #73
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Kocimietka, przepiękny jest Twój kolor
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 14:01   #74
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Zgadzam się, bardzo naturalnie wyszło
Ja szukam blondu nie koniecznie najjaśniejszego, żeby miał takie orzechowe nuty- zastanawiam się nad 7.0 i 7.13 i ciągle nie wiem który wybrać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 14:25   #75
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Rzyrafko ja też mam obecnie taki orzechowy kolor ale jednak wpadający w zimny odcień.
Ciągle ostatnio farbuję profesjonalną farbą fryzjerską jakiejś włoskiej firmy, dla mnie rewelacyjna, idealnie pokrywa odrosty, nie wysusza, i kolor właśnie taki jakiego szukasz
Opakowanie kosztuje 17 zł.
Tylko właśnie zapomniałam nazwy, jest w takim czerwono srebrnym opakowaniu.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 15:07   #76
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Rzyrafko ja też mam obecnie taki orzechowy kolor ale jednak wpadający w zimny odcień.
Ciągle ostatnio farbuję profesjonalną farbą fryzjerską jakiejś włoskiej firmy, dla mnie rewelacyjna, idealnie pokrywa odrosty, nie wysusza, i kolor właśnie taki jakiego szukasz
Opakowanie kosztuje 17 zł.
Tylko właśnie zapomniałam nazwy, jest w takim czerwono srebrnym opakowaniu.
Ale taki orzech laskowy? Ja neistety nie mam pojęcia o farbahc profesjonalnych
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 16:42   #77
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Kocimietka, przepiękny jest Twój kolor
dzieki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zgadzam się, bardzo naturalnie wyszło
Ja szukam blondu nie koniecznie najjaśniejszego, żeby miał takie orzechowe nuty- zastanawiam się nad 7.0 i 7.13 i ciągle nie wiem który wybrać
No włąśnie bardzo naturalnie, wręcz pokrywa się z moim naturalnym kolorem.. Ale to będe wiedziec na sto procent jak pojawią się odrosty
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:36   #78
dan_abnormal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cuska i Dan_abnormal (mam nadzieję, że nie przekręciłam Waszych nicków)
Jak długo trzmałyście kolorek 10-bardzo bardzo jasny blond i proszę Was dziewczyny wklejcie zdjęcie z tym kolorkiem, skoro wychodzi ładniej od 9.1 Loreal Excellence.

Ja trzymałam dokładnie 5 minut na odrostach i 5 minut na reszcie włosów. Oczywiście nie licząc czasu nakładania.
dan_abnormal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:24   #79
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A czy komuś udało się dzięki excell 10 uzyskać jasny zimny brąz, albo chociaż brąz bez miedzianej poświaty? Zastanawiałam się czy nie użyć ciemnego lodowego blondu, bo blondy zazwyczaj brązowe wychodzą ale ten wydaje się wyjątkowo jasny (przynajmniej na opakowaniu)
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 20:27   #80
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez nienna Pokaż wiadomość
A czy komuś udało się dzięki excell 10 uzyskać jasny zimny brąz, albo chociaż brąz bez miedzianej poświaty? Zastanawiałam się czy nie użyć ciemnego lodowego blondu, bo blondy zazwyczaj brązowe wychodzą ale ten wydaje się wyjątkowo jasny (przynajmniej na opakowaniu)
a czy uwazala ktoras z Was tego czekoladowego brazu,ktory reklamuje Longoria? na niej wyglada pieknie
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 21:41   #81
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
przy oknie, bez lampy.
W swietle dziennym okazuje sie ze jest to bardziej ciepły niż zimny kolor. I według mnei jest to jasny blond a nie bardzo jasny. I zaznaczam ,że włosy miałam bardzo bardzo jasne , po utleniaczu.... Można powiedzieć że w ten oto sposób wróciłam do mojego naturalnego koloru;]

Witaj
Dziękuję ślicznie za zdjęcie-to piękny i bardzo naturalny blond. To bardzo jasny blond, oczywiście naturalny to kolor, częto bardzo jasne blondy kojrzymy z platynami a tak przecież nie jest, bo platynki są o wiele jaśniejsze. To bardzo jasny naturalny kolore i faktycznie wygląda jak Twój własny, który widziałam na fotce
Pozdrawiam

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-19 o 21:41 Powód: literówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:47   #82
kakilily
Przyczajenie
 
Avatar kakilily
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 12
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

farbowałam dzis jasnym brazem na moich naturalnych wlosach koloru sredniego brazu i wyszly czarne
kakilily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 21:57   #83
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kakilily Pokaż wiadomość
farbowałam dzis jasnym brazem na moich naturalnych wlosach koloru sredniego brazu i wyszly czarne
Bo jasny brąz jest bardzo ciemnym kolorem, dla niektórych może wchodzić w czarny. Kolor czarny-to czarny aż "usmolony" czarny może wchodzić w granat lub nie musi, wtedy to kolor smoły. Jeśli takiego nie masz, to masz jasny brąz, który nota bene jest bardzo ciemnym kolorem.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-20 o 21:58 Powód: literówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 22:45   #84
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

to dlaczego nie mozna wyprodukować farby- jasnego brązu który wychodziłby w rzeczywistości jak jasny brąz Jesli istnieją farby różowe i zielone to dlaczego nie jasnobrązowe?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:06   #85
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to dlaczego nie mozna wyprodukować farby- jasnego brązu który wychodziłby w rzeczywistości jak jasny brąz Jesli istnieją farby różowe i zielone to dlaczego nie jasnobrązowe?
Bo taki jest właśnie kolor jasny brąz-tak ciemny. Kolory na włosach określa się inaczej niż na przedmiotach, stąd tyle pomyłek.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:18   #86
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Bo taki jest właśnie kolor jasny brąz-tak ciemny. Kolory na włosach określa się inaczej niż na przedmiotach, stąd tyle pomyłek.
To chcąc mieć kolor taki jak na zdjęciu czego mam szukać? Uzyskuję taki szamponetką Joanny orzechowy brąz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orzech.jpg (21,5 KB, 601 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:21   #87
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To chcąc mieć kolor taki jak na zdjęciu czego mam szukać? Uzyskuję taki szamponetką Joanny orzechowy brąz:
to moze sprobuj farba joanny?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:24   #88
ijanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam
Chcę trochę przyciemnić włosy, mam na nich jasne pasemka, a swój właściwy kolor to taki szary ciemny blond. Myslałam o nr 7, na opakowaniu ma nazwę ciemny blond, ale na próbkach wychodzi dość jasno, taki naturalny.
Pytanie za 1000unktów, co mi może wyjśc na tych moich farbowanych kłaczkach
ijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:25   #89
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
to moze sprobuj farba joanny?
no własnie to bez sensu, bo ja mam naturalne średnie blond włosy i ten kolor z szamponu tylko tak delikatnie je podbarwia, a trwała farba ma kolor o tej samej nazwie czyli nie jest to nawet jasny brąz więc na 100% wyjdzie na mnie czarny z refleksami brązowymi.
To może powinnam szukać farby o nazwie "orzechowy ciemny blond"?? szkoda ze taka nie istnieje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:26   #90
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To chcąc mieć kolor taki jak na zdjęciu czego mam szukać? Uzyskuję taki szamponetką Joanny orzechowy brąz:
Rzyrafko, bo to ciemny blond, ale jeśli wychodzi Ci szamponetką, to może warto nią robić, bo nie niszczy ona włosów. A tonacja jak najbardziej orzechowa
Pozdrawiam
Możliwe, że w profesjonalnych farbacj jest taki kolor, na pewno musi być, bo jednak modelka ma taki kolorek.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-20 o 23:27 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.