Lutówki 2017 ❤ cz. VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 12:17   #4981
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

jaki zamawiałaś laktator?
Elektryczny Canpol EasyStart

Mialam w planie zamawiac dopiero po porodzie, jesli bedzie potrzebny. Ale ze wzgledu na sytuacje moze mi byc potrzebny mega szybko, wiec zeby nie tracic czasu to zamowilam juz.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life

Edytowane przez Shiruvii
Czas edycji: 2017-01-18 o 12:19
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:23   #4982
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Shiruvii jak cos laktator nie jest trudno sprzedać. ten canpolu w sumie nie wiem, ale medele szybko schodzą, bo się interesowałam. no chyba że ktoś chce 250 zl za używkę jak nowy 299, a tak się zdarza.

Przyszedł mi mamuśkowy outfit z h&m ale jeszcze nie mierzyłam bo zimne te ciuchy. wrrr

Młody mi tak na samym dole gmera łapusiami, że mam wrażenie, że zaraz jego paluszki poczuje w grażce mega dziwne uczucie
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:27   #4983
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Shiruvii jak cos laktator nie jest trudno sprzedać. ten canpolu w sumie nie wiem, ale medele szybko schodzą, bo się interesowałam. no chyba że ktoś chce 250 zl za używkę jak nowy 299, a tak się zdarza.

Przyszedł mi mamuśkowy outfit z h&m ale jeszcze nie mierzyłam bo zimne te ciuchy. wrrr

Młody mi tak na samym dole gmera łapusiami, że mam wrażenie, że zaraz jego paluszki poczuje w grażce mega dziwne uczucie
Ja pod koniec ciąży z synkiem, śmiałam się, że probuje mi nogi przekręcić w drugą strone

A jeszcze a propo ktg, to z reguły jest kilka osób w sali, wiec ciężko włączyć muzyczke dzidzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:31   #4984
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

mariea mi tez przyszedl...
na tarasie znalazlam
mowie Wam jakie ja mam przeboje z kurierami

zadzwonił dzwonek...
lece do drzwi... slysze drugi raz dzwoni (musze sie przeturlac z kanapy do drzwi, to samo pietro), krzycze "chwileeeczkeee"
wychodz... a pan juz z auta "paczka na tarasie!!"
zanim ja zdarzylam przejsc do drzwi to on pobiegł na taras, rzucil moją paczką (brak sladow na sniegu na tarasie, a paczka z 2m od krawędzi), i wrocil do auta!

wiec tez poczekam az sie zagrzeją
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:34   #4985
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Młody mi tak na samym dole gmera łapusiami, że mam wrażenie, że zaraz jego paluszki poczuje w grażce mega dziwne uczucie
uwielbiam to uczucie tzn jak gmera łapkami, tak fajnie łaskocze

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mariea mi tez przyszedl...
na tarasie znalazlam
mowie Wam jakie ja mam przeboje z kurierami

zadzwonił dzwonek...
lece do drzwi... slysze drugi raz dzwoni (musze sie przeturlac z kanapy do drzwi, to samo pietro), krzycze "chwileeeczkeee"
wychodz... a pan juz z auta "paczka na tarasie!!"
zanim ja zdarzylam przejsc do drzwi to on pobiegł na taras, rzucil moją paczką (brak sladow na sniegu na tarasie, a paczka z 2m od krawędzi), i wrocil do auta!

wiec tez poczekam az sie zagrzeją
żartujesz
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:35   #4986
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

ja cię kręcę, nie wiem co za złośliwy diabeł mi szepnął do ucha żeby zamówić w h&m podkoszulki do karmienia i staniki w rozmiarze L...
nie wiedziałam, że to takie wielkie! w te podkoszulki to by mi drugi taki sam brzuch wlazł, a to niby podkoszulki przeznaczone na po porodzie.
przed ciążą kupowałam w h&m rozmiar m i l i l na pewno zwykły nie jest taki wielki. czy oni te mamuśki za mutanty mają? aaaaaa musze wszystko wymienić, tylko co ze zniżką
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-01-18 o 12:39
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:38   #4987
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

A propos dostarczania paczek. Wkurzyłam się i wczoraj napisałam reklamację odnośnie dostarczania listów poleconych inpost. Jeszcze nigdy nikt nie dostarczył do rąk własnych pod wskazany adres, zawsze zostawiają w jakiś dziwnych punktach, odległych dość od mojego domu....a mają wyraźny zapis, że pierwsza próba doręczenia jest na adres domu, a dopiero pod nieobecność odbiorcy, zostawiana jest w określonym punkcie rozumiem, że koszt dostawy jaki płacę jest mega niski, ale jeżeli mają takie, a nie inne warunki dostawy, niech się do nich stosują
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 12:39   #4988
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

o masz, a pisaly wszystkie L SA DUZE!!
ja mam M...

przeciez L to ma nasza blizniakowa mamuska
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:41   #4989
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
o masz, a pisaly wszystkie L SA DUZE!!
ja mam M...

przeciez L to ma nasza blizniakowa mamuska
no dobra ale uznałam ze jak Ty bierzesz m to ja wezmę l. a wg mnie Ty powinnas brać s a ja m. choć mam wrażenie że w tej chorej rozmiarówce xs byłoby najlepsze
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:43   #4990
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
A propos dostarczania paczek. Wkurzyłam się i wczoraj napisałam reklamację odnośnie dostarczania listów poleconych inpost. Jeszcze nigdy nikt nie dostarczył do rąk własnych pod wskazany adres, zawsze zostawiają w jakiś dziwnych punktach, odległych dość od mojego domu....a mają wyraźny zapis, że pierwsza próba doręczenia jest na adres domu, a dopiero pod nieobecność odbiorcy, zostawiana jest w określonym punkcie rozumiem, że koszt dostawy jaki płacę jest mega niski, ale jeżeli mają takie, a nie inne warunki dostawy, niech się do nich stosują
raz napisalam reklamacje. bo juz mialam serdecznie dość...

pan dzwonił telefonem, nie dobiegłam, oddzwaniam (po 2 min!) a on do mnie "agatko paczka u sasiada" i sie rozlaczyl (do drzwi nie dzwonił)

mieszkalam na patologicznym osiedlu. wiec napisalam skarge ze zapraszam kuriera do tego sąsiada bo ja nie po to biore kuriera zeby za 15zł dostarczyłwartosciwą paczkę do mnie, żeby na poczte nie biegać żebym teraz po sąsiadach latała!!

przyjechal. nie wiem czy tamten czy nowy... ale ktos faktycznie odebral paczke od sasiada i dostarczył do mnie.

ale to raz... a jak znajduje paczki w roznych miejscach to luz.. wazne ze są... jedynie mnie drazni ze kurierzy zostawiaja u sasiada i nie dają znac i sasiedzi mi przynoszą lub zostawiają kartki w skrzynce ze maja moją paczkę (a ja tak samo robie z ich paczkami...)
bo kurier u sasiada zostawi, na sledzeniu "odebrala JA" zeby nie miec problemow ale nawet laskawie nie zadzwoni gdzie tej paczki szukac... ;/

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
no dobra ale uznałam ze jak Ty bierzesz m to ja wezmę l. a wg mnie Ty powinnas brać s a ja m. choć mam wrażenie że w tej chorej rozmiarówce xs byłoby najlepsze
przeciez ja od Ciebie jestem wieksza...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:45   #4991
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość




przeciez ja od Ciebie jestem wieksza...
wzrostowo może tak, ale ja mam gorszy współczynnik wagi do wzrostu
serio myślę czy s nie brać, to l jest tak wielkie!
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 12:47   #4992
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

ta na bank, przy moim 84kg wymiarach to serio chyba jednak jestes drobniejsza tak proporcje ciala.. ja w S nie wejde...tzn rozciagnie sie, ale no przeswituje i dramat...
takie nierozciągliwe ubrania bez ciazy noze 38/40

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

trzeba bylo zamowic oba rozmiary i jeden odsyłac... ja mam M. moge Ci pomierzyc jak chcesz (mam topy na ramiaczkach i stanik)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:47   #4993
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
A propos dostarczania paczek. Wkurzyłam się i wczoraj napisałam reklamację odnośnie dostarczania listów poleconych inpost. Jeszcze nigdy nikt nie dostarczył do rąk własnych pod wskazany adres, zawsze zostawiają w jakiś dziwnych punktach, odległych dość od mojego domu....a mają wyraźny zapis, że pierwsza próba doręczenia jest na adres domu, a dopiero pod nieobecność odbiorcy, zostawiana jest w określonym punkcie rozumiem, że koszt dostawy jaki płacę jest mega niski, ale jeżeli mają takie, a nie inne warunki dostawy, niech się do nich stosują
Mam tak samo z inpostem. Tylko punktu odbioru blisko, bo w budynku obok bloku, ale pan z punktu wydaje paczkę/list polecony 25-40 minut! Najpierw z lupą szuka paczki wśród listów, pączek i innych rzeczy. Jak znajdzie dopiero podłącza urzadzenie do potwierdzenia (bo wie Pani ile to prądu zżera) zanim sie włączy, połączy moja kolejny czas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:51   #4994
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ta na bank, przy moim 84kg wymiarach to serio chyba jednak jestes drobniejsza tak proporcje ciala.. ja w S nie wejde...tzn rozciagnie sie, ale no przeswituje i dramat...
takie nierozciągliwe ubrania bez ciazy noze 38/40

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

trzeba bylo zamowic oba rozmiary i jeden odsyłac... ja mam M. moge Ci pomierzyc jak chcesz (mam topy na ramiaczkach i stanik)
jak możesz to pomierz bo nie wiem czy s nie brać.
jeszcze wpływ miało spory to, że ostatnio mama wyszukała w swojej komodzie taki stanik w stylu tego h&m oczywiście innej firmy, był w rozmiarze L i był na mnie ciasny!!!!
a w tym magazyn broni by się pomieścił.
ja dla porównania zmierzę ile ma szerokości podkoszulka L na płasko

edit: podkoszulka L ma na płasko 44 cm i posiada zdolność rozciągania się do niebotycznej wielkości
__________________
❤ Maksymilian ❤

Edytowane przez mariea
Czas edycji: 2017-01-18 o 12:53
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:58   #4995
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ja cię kręcę, nie wiem co za złoœliwy diabeł mi szepnšł do ucha żeby zamówić w h&m podkoszulki do karmienia i staniki w rozmiarze L...
nie wiedziałam, że to takie wielkie! w te podkoszulki to by mi drugi taki sam brzuch wlazł, a to niby podkoszulki przeznaczone na po porodzie.
przed cišżš kupowałam w h&m rozmiar m i l i l na pewno zwykły nie jest taki wielki. czy oni te mamuœki za mutanty majš? aaaaaa musze wszystko wymienić, tylko co ze zniżkš
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
o masz, a pisaly wszystkie L SA DUZE!!
ja mam M...

przeciez L to ma nasza blizniakowa mamuska
Ja pisałam o tych ciazowych koszulkach, nie tych po ciaży

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Ja dziœ bawie się sterylizatorem pół dnia, już chyba wszystko przez niego przeleciało
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:58   #4996
gapulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar gapulinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 357
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

No to nadrabiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:59   #4997
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
jak możesz to pomierz bo nie wiem czy s nie brać.
jeszcze wpływ miało spory to, że ostatnio mama wyszukała w swojej komodzie taki stanik w stylu tego h&m oczywiście innej firmy, był w rozmiarze L i był na mnie ciasny!!!!
a w tym magazyn broni by się pomieścił.
ja dla porównania zmierzę ile ma szerokości podkoszulka L na płasko

edit: podkoszulka L ma na płasko 44 cm i posiada zdolność rozciągania się do niebotycznej wielkości
A o których koszulkach Wy piszecie? Ja mam jakies topy na ramiączkach ale rozmiar M. I jest w porzadku. Znaczy był kiedys, teraz sie boje przymierzać bo na brzuchu pęknie

Co do kurierów to ja na szczescie nie mam co narzekac. Zawsze dzwonią, umawiają sie zebym była.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:00   #4998
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Wy piszecie o kurierach, na szczęście nie miałam nigdy z nimi problemu, za to teraz siedzę jak na szpilkach, bo wysłałam paczkę za pobraniem, i wczoraj kurierowi nie udało się dostarczyć, nie wiem czy nie chcieli odebrać (czytaj zapłacić) czy przypadek i nie byli w domu. Jeszcze są dwie próby doręczenia. Jak nie odbiorą, to chyba się tam osobiście wybiorę i wyszarpię z gardła kasę za kuriera...
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:01   #4999
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Wy piszecie o kurierach, na szczęście nie miałam nigdy z nimi problemu, za to teraz siedzę jak na szpilkach, bo wysłałam paczkę za pobraniem, i wczoraj kurierowi nie udało się dostarczyć, nie wiem czy nie chcieli odebrać (czytaj zapłacić) czy przypadek i nie byli w domu. Jeszcze są dwie próby doręczenia. Jak nie odbiorą, to chyba się tam osobiście wybiorę i wyszarpię z gardła kasę za kuriera...
A nie przelali Ci pieniędzy za kuriera???
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 13:03   #5000
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A o których koszulkach Wy piszecie? Ja mam jakies topy na ramiączkach ale rozmiar M. I jest w porzadku. Znaczy był kiedys, teraz sie boje przymierzać bo na brzuchu pęknie

Co do kurierów to ja na szczescie nie mam co narzekac. Zawsze dzwonią, umawiają sie zebym była.
o tych: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0190284010.html

jestem w szoku bo mam koszulki ciążowe i są opięte w brzuchu, a ta jest po ciąży i serio nie opina...
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:08   #5001
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A nie przelali Ci pieniędzy za kuriera???
No głupia ja, czytaj zaćmienie jakieś niebotyczne i wszystko za pobraniem, kurier wliczony. Pretensje mogę mieć tylko do siebie
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:09   #5002
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Ej chyba juz 7 część

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:11   #5003
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

tu jest 7 czesc
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1103261

jest jaka jest.

topgaduły zupdatuje pozniej
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:11   #5004
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Ktoś założył nową część, że tak spytam
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 13:13   #5005
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VI

Dzięki dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
emag. To chyba dawne agito czy cos takiego.







Mnie lekarz specjalista od USG wytlumaczyl tak, ze jesli ten ogolny wskaznik (oznaczony jako GP Williams) jest ponizej 10%, a ktorys z odrebnych wynikow ponizej 5% (np. brzuszek, glowka, noga) to wtedy jest rozpoznanie jako hipotrofia.



Ciesze sie bardzo, ze na USG w szpitalu wyszlo ok. Nie martw sie. Nasze Maluszki szybko przybiora na wadze


Super to opisałaś. Już posprawdzałam te procenty i jest ok. Matematyka nawet w ciąży jest potrzebna.

PS. jestem po wizycie w szpitalu i wykluczono hipotrofię. W następny wtorek moja doktor prowadząca kazała mi się zgłosić ponownie na usg, ale w szpitalu druga doktor powiedziała, że to usg nie będzie miarodajne i żeby odczekać swą tygodnie. Więc chyba przełożę wizytę u mojej ginekolog na pózniej i porównamy.

Stresuje mnie ten mały brzuch, wiadomo. Ale ogólnie się uspokoiłam. Mam nadzieję, że te nasze końcówki będą już tylko lepsze.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 14:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.