Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-20, 20:19   #2521
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam kochane "plamiaste".Skończyła m właśnie czytać wszystkie posty od końca czerwca uff.. i od razu się muszę usprawiedliwić że nie miałam kompa więc nie mogłam się odezwać a potem pojechałam na wczasy do Egiptu i teraz wreszcie mogę coś napisać .Najpierw chciałam serdecznie podziękować za życzenia urodzinowe.A teraz do rzeczy.Pamiętacie jak pisałam że chcę się wybrać na botoksik ale mi głupio w stosunku do mojej pani doktor że odwaliłam chałpniczą robotę czyli cos w domu?Ale poszłam co mi tam. A ona na to że dawno mnie nie było i że jestem rozjaśniona a ja na to że cos zrobiłam w domu.Była zdziwiona że zestaw można kupic w necie .Powiedziała że ona żeby móc kupować te zestawy(nie wiem gdzie) musiała przedstawić mnóstwo dokumentów że ma gabinet i w ogóle .Ale na mnie nie była zła ostrzegła tylko przed podróbkami.Po obejrzeniu twarzy powidziała żebym tę maskę nałożyła jeszcze na czoło bo tam są cienie.U niej cos2 kosztuje 520 zł.Drogo a mój już się kończy...A teraz o słonecznym Egipcie jak myślicie jak było ?Splamiłam się czy nie?Otóż nie!!!!!!!!!!!!!Ran o nakładałam fotoderm max 50+biodermy z kolorem a potem już tylko dokładałam uveblock sunblock cream spf 80 isis pharma też z kolorem i to jest rewelacja.Pomimo że kolor ma taki bardziej jakby różowy.Koleżanka używała tylko biodermy i troszke jej wyszły.W ostatni dzień miałam pod ręką tylko tę boidermę i czułam że trochę mnie piekły policzki tak wiec myślę że ten uveblock jest lepszy.Nie wszystkim jednak może odpowiadać ten kolor poza tym co dla mnie jest in plus jest "suchy" nie świeci się.Pozdrowienia i całuski. Aha zapomniałm dodać że jestem pięknie opalona oprócz twarzy of course.No i na łbie kapelusik nie pasujący zupełnie do niczego a zdejmowany wyłącznie na prośbę męża do zdjęcia.Byliśmy w trzy rodziny .Ja i jedna z koleżanek chroniłyśmy twarze natomiast druga opalała ją i po kilku dniach mówi coś mi się zrobiło na twarzy takie cienie równo rozłożone ups mówię to nie cienie to plamy.Ale jestem taką żywą reklamą cos że obie postanowiły kupić.Muszę sie jeszvze pochwalic że zaznajomiona nastolatka powiedziała że ciocia ma ładną ceręPozdrowie nia i całuski A.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:22   #2522
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No tak ... ale ja tak na żołto wybieliłam moje włosy ( naprawdę wyglądam jak cymbał , coś jak SKUTER, dobrze, że dzieci śpią, a Mąż jest w ... garażu ...ale przecież kiedyś wróci cholera ... i już nie da się chyba nałożyć jeszcze jednej farby ... bo wtedy będę ... łysa
A niedługo C O S M E L A N ...chyba jeszcze nikt nie był łysy i z cosmelanem !!!!!!! Chyba się posiuram ze śmiechu
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:23   #2523
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
,nastepna farbe kupic
Może lepiej nie - ja kiedyś tez tak poprawiałam po sobie samej i wyszly mi zielone.... Potem fryzjer musiał mi calą farbę az do rdzenia z włosów ściagać jakimiś ostrymi chemiami. Włosy sobie zniszczyłam wtedy na bardzo długo. Dome - może dotrzyj jutro do fryzjera ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:32   #2524
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dome,Bogu dzieki nie ma w tym zabiegu nic skomplikowanego.
-zmywasz twarz tym plynem,ktory jest w secie(smierdzi jak zmywacz do paznokci) baaardzo dokladnie(wacikiem)
-nakladasz cosmelan 1 i trzymasz ja 5-8 godzin(a jaka masz cere?)
-pozniej zmywasz woda i nakladasz Hydra-vital maseczke
-2 dni pozniej zaczynasz z cosm.2 -3 x dziennie pierwszy tydzien,2x dzien. drugi tydzien,a pozniej 1x dziennie.
-przez caly czas uzywasz Hydra -vital ,tzn. po nalozeniu cosmelan2 czekasz 15-20 minut i smarujesz te maske.
Mozesz smialo pod oczy zastosowac
Wiesz co...? Ja to jak Ty ,kazdego rodzaju plamy mialam............a teraz nie
Strasznie prozna sie zrobilam,a to wina cosmelana

Wlasnie wzielam ostatni antybiotyk,szykuje sie na wtorek.Wiecie co? Na urodziny bede sama.Meza nie bedzie,dzieci tez.Dobrze,ze Wy jestescie
buczaczko kochana : a co nakładam między pierwszą maseczką, a 2 dniami przerwy i zastosowania cosm 2 ??? Rozumiem, że po 8 godz. z maseczką ją zmywam i ... nic ???
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:35   #2525
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Może lepiej nie - ja kiedyś tez tak poprawiałam po sobie samej i wyszly mi zielone.... Potem fryzjer musiał mi calą farbę az do rdzenia z włosów ściagać jakimiś ostrymi chemiami. Włosy sobie zniszczyłam wtedy na bardzo długo. Dome - może dotrzyj jutro do fryzjera ?
kamilia: ... prosze nie śmiej się, ale ja jestem jutro umówiona do fryzjera, na strzyżenie, zawsze nakładam farbę sama, ale nigdy nie trzymama jej tak długo, a tym razem jeszcze rozjaśniacz dodałam, chyba plamy na włosach durna blondynka chciałam sobie wybielić
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:36   #2526
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

mam depresje z tego powodu,kurcze 40stka.Mam nadzieje,ze w wtorek bedziecie ze mna? Impreza sie szykuje
ane120,duzo polakow tam spotkalas?
Dumna jestem z Ciebie-bezplamiasty urop-marzenie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:40   #2527
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jaka ja jestem jeszcze zielona...czy po cosmelanie trzeba się smarowac jeszcze kremem z filtrami ??? Jak długo??? A co z solarium ??? i ze słoneczkiem ???
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 20:41   #2528
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
buczaczko kochana : a co nakładam między pierwszą maseczką, a 2 dniami przerwy i zastosowania cosm 2 ??? Rozumiem, że po 8 godz. z maseczką ją zmywam i ... nic ???
Hydra Vital uzywasz i nic wiecej ,w instrucji pisze jeden dzien przerwy miedzy maska a cosmelanem 2.Tak zawsze robilam.
Ja tez mialam kiedys wlosy w kolorze ciezko do opisania,koszmar!!!Znam ten bol!!
Filtry to obowiazek!!! Na cosmelana!!!!
Solarium i sloneczko................ .......ZAPOMNIJ!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:42   #2529
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
mam depresje z tego powodu,kurcze 40stka.Mam nadzieje,ze w wtorek bedziecie ze mna? Impreza sie szykuje
ane120,duzo polakow tam spotkalas?
Dumna jestem z Ciebie-bezplamiasty urop-marzenie
40-tka ...piękny wiek Wiesz czego pragniesz, dbasz o siebie zatrzymując czas, buczacza - ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:43   #2530
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilia: ... prosze nie śmiej się, ale ja jestem jutro umówiona do fryzjera, na strzyżenie, zawsze nakładam farbę sama, ale nigdy nie trzymama jej tak długo, a tym razem jeszcze rozjaśniacz dodałam, chyba plamy na włosach durna blondynka chciałam sobie wybielić
Dome - temat fryzjer jest dla mnie poważny jak grób. Mam tyle głupich akcji ze swoimi włosami ile włosów na głowie, a tego akurat mam dużo i długo Kiedyś byłam już tak zrozpaczona, że pojechałam niemal o świcie pod zakład fryzjerski bo nie chciałam jechać wtedy, kiedy dużo ludzi. Nie miałam jeszcze wtedy auta ani prawa jazdy. Było lato, a ja udawałam w autobusie Grace Kelly w chustce na głowie. Kiedy ją zdjęłam fryzjerka zamarła. Siedzialam u niej ponad 7 godzin . Wyszłam ruda - to było to, co dało się osiagnąć po nałozeniu farby blond na wcześniej kompletnie wytrawione włosy.
Przed wytrawianiem byłam .. fioletowa.
Kiedy sobie to przypominam to coraz bardzo sobie myślę - cosmelan to pryszcz
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:50   #2531
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=buczacza;8289753]mam depresje z tego powodu,kurcze 40stka.Mam nadzieje,ze w wtorek bedziecie ze mna? Impreza sie szykuje



Z
pamiętnika 40 stki
Buczacza - to jest tak. Budzisz się rano i boisz się, że teraz to każdego dnia może Ci odpaść a to noga, a to ręka. Że nagle pośladki Ci opadną na skarpetki , że kiedy nie słyszysz radia, to zanim nie zauważysz, że prąd wyłaczyli, to będziesz myślała - no tak, to głuchota.

Po paru dniach dojdziesz do wniosku, że jednak żyjesz, cosmelan działa i wolisz to, od trądziku młodzieńczego i tych pytań, które wtedy padają, gdy mam młodzińcze pryszcze - co mam zrobić ze swoim życiem i za co ?
Buczacza - jestem z Tobą myślami i sercem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 20:51   #2532
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
40-tka ...piękny wiek Wiesz czego pragniesz, dbasz o siebie zatrzymując czas, buczacza - ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!!!!
no co Ty!!!!!!!!!Mam pewnie uraz psychiczny,ale 40stka kojazy mi sie z serialem CZTERDZIESTOLATEK,pamietasz go? Oni mi sie zawsze taaaak starzy wydawali,ojej
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:52   #2533
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza -polaków całe mnóstwo szczególnie w naszym hotelu 80% a reszta ruscy.....Wolę jak towarzystwo jest bardziej międzynarodowe.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:53   #2534
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8289950]
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
mam depresje z tego powodu,kurcze 40stka.Mam nadzieje,ze w wtorek bedziecie ze mna? Impreza sie szykuje


[quote=buczacza;8289753]




Z pamiętnika 40 stki
Buczacza - to jest tak. Budzisz się rano i boisz się, że teraz to każdego dnia może Ci odpaść a to noga, a to ręka. Że nagle pośladki Ci opadną na skarpetki , że kiedy nie słyszysz radia, to zanim nie zauważysz, że prąd wyłaczyli, to będziesz myślała - no tak, to głuchota.

Po paru dniach dojdziesz do wniosku, że jednak żyjesz, cosmelan działa i wolisz to, od trądziku młodzieńczego i tych pytań, które wtedy padają, gdy mam młodzińcze pryszcze - co mam zrobić ze swoim życiem i za co ?
Buczacza - jestem z Tobą myślami i sercem


Za pierwszy akapit -baty
Za drugi - 1000 buziakow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 20:56   #2535
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Buczacza -polaków całe mnóstwo szczególnie w naszym hotelu 80% a reszta ruscy.....Wolę jak towarzystwo jest bardziej międzynarodowe.
Znam to,musialas o 5 rano wstawac,zeby lezak zarezerwowac?
Wstyd ,nie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:03   #2536
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza - moi ukochani mieli ze mną taki ubaw z okazji mej 40 - stki, że hej
Mój men doszedł nawet do wniosku, że może warto mnie wprowadzić w śpiączkę farmakologiczną, żebym tak nie cierpiała ;-) .
A teraz mi już zupełnie przeszło - przecież to DOPIERO początek nowej dziesiątki !
Zaczęłam chodzić na jogę, podniosłam stawkę za moją pracę, zaczełam chodzić nordic - walking, teraz zabieram się za twarz. Buczacza - poza tym, co dostaniesz , kup sama sobie jakiś prezent z okazji urodzin. Coś, co Ci zostanie - może coś z biżu ? Komu go dasz, jak nie sobie ? Kto na niego tak zasłużył, jak Ty ? Nikt ;-)
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:10   #2537
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia i buczacza: no to ja Wam opowiem, jak można być nieświadomą 40-tką
Gdy mój Mąż kończył ten magiczny wiek wydawało mi się, że jestem taka niesamowita i pomysłowa i kupiłam CD z hitami z seriali naszego dzieciństwa ( m.in. CZTERDZIESTOLATEK ) i namolnie ku radości wszystkich i ... też mojego Męża puszczałam jak wariat ten kawałek dzień cały, od rana ... Jednak ... gdy ja w zeszłym roku przekroczyłam TĘ DATĘ, tydzień przed błagałam opatrzność , by mnie nikt tego HITU nie ... puszczał Zyję dalej, nie osiwiałam ( cholera jestem żółta ) Pamiętam, że powinno spożywać się poniżej 2000 cal, by nie mieć tyłka jak szafa trzydrzwiowa z otwieranym lustrem Cieszę się gdy ktoś mówi mi, że na T Y L E nie wyglądam, jednak jest to magiczna brama, która oddziela nas od świata nierealnej ... nieświadomej młodości ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:11   #2538
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia,moi ukochani to beda mieli w sobote ubaw(wtedy robie impreze).Cyrk pewnie odstwawie.Jak szalec to szalec!!!Bede miala usprawiedliwienie...stara baba.
Mozesz mi uwiezyc,ja juz sobie prezent zrobie.To za ten bol bycia 40stka,poszaleje.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:13   #2539
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamilia i buczacza: no to ja Wam opowiem, jak można być nieświadomą 40-tką
Gdy mój Mąż kończył ten magiczny wiek wydawało mi się, że jestem taka niesamowita i pomysłowa i kupiłam CD z hitami z seriali naszego dzieciństwa ( m.in. CZTERDZIESTOLATEK ) i namolnie ku radości wszystkich i ... też mojego Męża puszczałam jak wariat ten kawałek dzień cały, od rana ... Jednak ... gdy ja w zeszłym roku przekroczyłam TĘ DATĘ, tydzień przed błagałam opatrzność , by mnie nikt tego HITU nie ... puszczał Zyję dalej, nie osiwiałam ( cholera jestem żółta ) Pamiętam, że powinno spożywać się poniżej 2000 cal, by nie mieć tyłka jak szafa trzydrzwiowa z otwieranym lustrem Cieszę się gdy ktoś mówi mi, że na T Y L E nie wyglądam, jednak jest to magiczna brama, która oddziela nasa od świata nierealnej ... nieświadomej młodości ...
dome,to Ty tez "stara baba?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 21:14   #2540
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kamilia,moi ukochani to beda mieli w sobote ubaw(wtedy robie impreze).Cyrk pewnie odstwawie.Jak szalec to szalec!!!Bede miala usprawiedliwienie...stara baba.
Mozesz mi uwiezyc,ja juz sobie prezent zrobie.To za ten bol bycia 40stka,poszaleje.
Jednym słowem - będziesz ryczącą czterdziestką !
I nie daj się uciszyć !!!!!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:14   #2541
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

O 5 nie ale o 7 owszem żenada tym bardziej ze było miejsce i można było dostawic mnóstwo parasoli.Ale najgorsze było towarzystwo arabów mało tego że kobiety kąpały się w "pełnym rynsztynku" to kładli się gdziekolwiek na cudzym leżaku i ręczniku wytarli się i poszli albo przywlekli leżaki i wcisneli się pod twó parasol .Okropność.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:25   #2542
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jednym słowem - będziesz ryczącą czterdziestką !
I nie daj się uciszyć !!!!!!!
Oj bede ryczec! Z rozpaczy
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
O 5 nie ale o 7 owszem żenada tym bardziej ze było miejsce i można było dostawic mnóstwo parasoli.Ale najgorsze było towarzystwo arabów mało tego że kobiety kąpały się w "pełnym rynsztynku" to kładli się gdziekolwiek na cudzym leżaku i ręczniku wytarli się i poszli albo przywlekli leżaki i wcisneli się pod twó parasol .Okropność.
To sie nic nie zmienilo.Na jesien lece tam
Ide kochane spac,praca jutro.Nie chce mi sie
Do renty mam nie dlugo,to sie wtedy wyspie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:28   #2543
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dome,to Ty tez "stara baba?
tak kochana, jestem stara baba z żółtą głową ... cholera wrócił mój Mąż i mówi ... że jest pięknie Janyyy On jest wspaniały a ja mam naprawdę masakrę na głowie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:41   #2544
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
tak kochana, jestem stara baba z żółtą głową ... cholera wrócił mój Mąż i mówi ... że jest pięknie Janyyy On jest wspaniały a ja mam naprawdę masakrę na głowie
Piękna , Stara Babo - w bajkach zawsze czarownice były pokazywane jako brzydkie baby. A one były mądre ( to one posiadały wiedzę tajemną itd) i dlatego w ten sposób autor ( men) , chciał obrzydzić kobietom bycie mądrymi i świadomymi istotami

A mąż Twój - super facet ;-) Gratuluję Ci trafnego , a nie trefnego , wyboru
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:49   #2545
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=dome;8289462]
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

wiesz co Kamilia ... mam pomysł, a gdyby tak bratać się po dwie takie opadające ze skóry twarze i chodzić po ulicach razem ... gwarantuje, że odbiorą to jako nowy trend
Dziewczyny..podsunelyscie mi pomysl na rozpowszechnienie w modzie nowych trendow wlasnie tak - chodzenie dwojkami..w woalkach na twarzy - powrot do czasow arystokracji w koncu jak jesli nie tak wlasnie, powstaja new trendy

2h temu nalozylam znow C2 pod oczy (oj zeby to sie tylko zle nie skonczylo dla mnie) zmylam po rownej godzinie bo pieklo jak diabli, z Nanobase przestaje piec po ok kwadransie a po kolejnym, odczuwa sie juz prawdziwy komfort nawilzenia

Mam pytanie, czy ktoras uzywala Hydrobase z tej samej firmy co Nanobase?
Chcialabym wiedziec czym sie rozni i czy rownie dobrze (a moze lepiej?) nawilza?
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:55   #2546
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
.. Cieszę się gdy ktoś mówi mi, że na T Y L E nie wyglądam, jednak jest to magiczna brama, która oddziela nas od świata nierealnej ... nieświadomej młodości ...
Mhm, ja mam 32 i taka brama to sie juz za mna zamknela 2 lata temu





__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:56   #2547
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Moll_y -w Stanach kobiety po 50- stce zrzeszyły się i chodzą na imprezy i w ogóle się bawią w fioletowych kapeluszach - Młodsze mogą jedynie w rózowych i są nazywane "pinki". Był o tym artykuł jakiś czas temu w wysokich obcasach - boski , polecam.
Może kosmelanki tez by mogły coś takiego wymyślić ? Np nosiłyby czerwony woreczek na piersiach ze skórkami, które się z nich złuszczyły po cosmelanie ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 22:32   #2548
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia: codziennie patrzę na mojego mutanta ( Męża) gdzie się On taki uchowal... z odzysku...i po przejściach ...dlatego taki fajny
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 22:36   #2549
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cholera chyba jesteśmy zdrowo "walnięte" niewiasty ... ale kamilio, cholera ze złuszconą skórką na piersi w woreczku truchtać - fuj... już wolę kapelusz, nawet fioletowy, który pewnie z moją sraczką na głowie komponowałby się tak, że kazałybyście mi z tyłu podążać Ja stawiam na wysokie szpile ( jako znak rozpoznawczy cosmelanek ) wyzywający uśmiech na twarzy, cycki podniesione ( biustonoszem kochane biustonoszem) i heja
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 08:05   #2550
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
cholera chyba jesteśmy zdrowo "walnięte" niewiasty ... ale kamilio, cholera ze złuszconą skórką na piersi w woreczku truchtać - fuj... już wolę kapelusz, nawet fioletowy, który pewnie z moją sraczką na głowie komponowałby się tak, że kazałybyście mi z tyłu podążać Ja stawiam na wysokie szpile ( jako znak rozpoznawczy cosmelanek ) wyzywający uśmiech na twarzy, cycki podniesione ( biustonoszem kochane biustonoszem) i heja
fioletowy nam się jeszcze nie należy,. Dla nas - dopiero różowy :-(
Poszukajcie dziewczyny tego artykułu w archiwum WO - warto. Ja w każdym razie postanowiłam tak właśnie jedynie skórą się marszczyć na starość (a i o nią dbać ile się da ), duszy nie dusząc.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.