Cienie Isa Dora - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 17:38   #241
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez dentina Pokaż wiadomość
dziewczyny chce sobie kupic ladne cienie.nie mam doswiadczenie w tymmoje oczy sa koloru ciemnego brazu.myslam ,zeby wybrac gold 31,ale nie wiem czy nie beda za wscieklemoze ma ktoras z Was zdjecie makijazu z tymi cieniami.bylabym wdzieczna.nie chce czegos kupic i potem zaowac...
moze macie dla mnie jakis inny pomys?
pozdrawiam
Moim zdaniem intensywnosc zalezy od tego ile ich nalozysz ale nie mam ich wiec dokladnie Ci nie pomoge. Z tego co ostatnio widzialam na allegro to bylo na nie i na Cappucino najwiecej zamowien z czworek. Sprawdz sobie tez trojki. Co do kolorystyki to tez zalezy od odcienia Twojej skory i wlosow. Najlepiej idz sobie obejrzyj w perfumerii.

Dzieki Annmarie. Tez udalo mi sie je sprawdzic, ale tylko na dloni i to raz. Wydaje mi sie, ze tego srodkowego odcienia rzeczywiscie bylo duzo mniej. Ogolnie lubie roze i fiolety. Te nie byly najgorsze, ale ciezko po jednokrotnym sprawdzeniu zdecydowac czy beda odpowiednie...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 18:19   #242
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki Annmarie. Tez udalo mi sie je sprawdzic, ale tylko na dloni i to raz. Wydaje mi sie, ze tego srodkowego odcienia rzeczywiscie bylo duzo mniej. Ogolnie lubie roze i fiolety. Te nie byly najgorsze, ale ciezko po jednokrotnym sprawdzeniu zdecydowac czy beda odpowiednie...
Ja miałam akurat tylko kreskę na powiekach, więc sobie pozwoliłam na więcej (hihi, najpierw wzięłam malutkie opakowanie pacynek, zapłaciłam, a potem pani ze zdziwieniem patrzyła na mnie jak wracam na salę )
Ale to dobre określenie - nie były najgorsze
Ale do Amethystów im daleko jakoś...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 18:46   #243
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja miałam akurat tylko kreskę na powiekach, więc sobie pozwoliłam na więcej (hihi, najpierw wzięłam malutkie opakowanie pacynek, zapłaciłam, a potem pani ze zdziwieniem patrzyła na mnie jak wracam na salę )
Ale to dobre określenie - nie były najgorsze
Ale do Amethystów im daleko jakoś...
Tez jestem bardzo zadowolona z Amethyst Crystal.

Moze wiesz czym jeszcze mozna uzyskac podobny efekt? Kolor nie wazny, chodzi mi o efekt rozswietlenia, moga byc drobinki (obojetne).
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 23:42   #244
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Moze wiesz czym jeszcze mozna uzyskac podobny efekt? Kolor nie wazny, chodzi mi o efekt rozswietlenia, moga byc drobinki (obojetne).
Jak na razie bardzo zbliżony efekt uzyskałam cieniami Ruby Rose - ale tymi z serii (chyba) exclusive (są w paletkach po 9 i dwustopniowo - tzn. na wierzchu jest 9 kwadratowych cieni, pod spodem jest lusterko i puder lub puder i róże). Są bez drobinek, ale rozświetlenie jest śliczne (na innych paletach jest, ale mniejsze, delikatniejsze).
Niestety, nie trafiłam na fioletową paletkę (mam brązową, widziałam też zieloną i mieszaną).

Ładne rozświetlenie uzyskałam też paletką Sephory, ale brokat tak mi migrował - po twarzy i niestety do oczu, że mówię stanowcze nie (poza tym w fioletach akurat jakiś wybitnie duży on jest).

W każdym razie - w fioletach nic mi na razie nie pobiło amethystów...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 09:57   #245
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

A masz jeszcze jakies inne kolorki IsaDory? Czy tylko Amethyst Crystal?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:33   #246
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Cienie Isa Dora

Miałam jeszcze swego czasu Cappucino i jakąś trójeczkę (ale nie pamiętam nazwy) z brązem i oliwkami.
Ale jakoś fiolety najbardziej przypadły mi do gustu - zarówno kolorystycznie jak i pod względem natężenia
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:15   #247
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Ja tez mialam Cappucino, ale niestety jakos nie pasowaly mi. Podobal mi sie tam jeden kolor - brazowo-zloty, ten ecru byl niewidoczny, nie dawal takiego rozswietlenia jakie chcialam a brazy za naturalne. Ogolnie to bardzo ladnie cienie, tylko nie dla mnie.

Szukam wlasnie teraz jakichs rozow i brazow. Moglyby byc z IsaDory bo Amethyst jest fajny. Ale chodzi mi konkretnie o chlodna tonacje i fajne rozswietlenie. Moga byc drobinki. Polecacie cos? Do niebieskich oczu musi pasowac.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 22:42   #248
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Cienie Isa Dora

Az sprawdziłam - ja tez mam poczwórne Amethyst Crystal Jak dla mnie cienie bardzo dobrze pasują do mojej karnacji i mimo, że brokat troche sie osyouje i pod koniec dnia mam świecące lekko policzki, to sądzę, że cienie sa dobrej jakości.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:57   #249
Arcana17
Przyczajenie
 
Avatar Arcana17
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Cienie Isa Dora

TYm cieniom mówię stanowcze: NIE!
__________________
Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

— Jonathan Carroll
Poza ciszą
Arcana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 20:43   #250
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

A mozesz opisac swoje doswiadczenia z tymi cieniami? Jakie kolorki masz i czemu nie?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 20:37   #251
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Ktos sie moze orientuje czym sie roznia brazy z Turquoise Haze 81 od Sandy Sky 06?
Prosze o odpowiedz bo bede ktores zamawiac w ciemno.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 09:49   #252
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

Ajsun, ja mam 06 Sandy Sky z allegro i z tego co widze po zdjeciach, to te brązy z drugiego zestawu o ktory pytałas sa całkiem inne ten najciemniejszy z sandy sky jest opalizujacy, bez drobinek, i w sumie to jest szary braz, czy jak kto woli : zimny perłowy brąz . ten drugi to jest dosc ciemny beż, ale bardziej ciepły niz zimny, taki bardzo naturalny, równiez opalizuje tak perłowo a ten najjasniejszy to po prostu baardzo jasny krem, moze nawet biel :P

jezeli chodzi o same cienie, to sa super delikatne, łatwo się łączą, slicznie błyszczą, na bazie artdeco dłuugo sie trzymaja ostatnio ogladalam testery w douglasie i napalilam sie na czworeczke - 37 oraz 39 ale 39 nie widze na allegro
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 09:52   #253
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Ajsun, ja mam 06 Sandy Sky z allegro i z tego co widze po zdjeciach, to te brązy z drugiego zestawu o ktory pytałas sa całkiem inne ten najciemniejszy z sandy sky jest opalizujacy, bez drobinek, i w sumie to jest szary braz, czy jak kto woli : zimny perłowy brąz . ten drugi to jest dosc ciemny beż, ale bardziej ciepły niz zimny, taki bardzo naturalny, równiez opalizuje tak perłowo a ten najjasniejszy to po prostu baardzo jasny krem, moze nawet biel :P

jezeli chodzi o same cienie, to sa super delikatne, łatwo się łączą, slicznie błyszczą, na bazie artdeco dłuugo sie trzymaja ostatnio ogladalam testery w douglasie i napalilam sie na czworeczke - 37 oraz 39 ale 39 nie widze na allegro

No ja tak samo mysle nad 37, a 39 to byly Golden Petals?

Te brazy z 81 chyba beda ciemniejsze od tych z Sandy Sky...
Sama nie wiem, ktore wybrac. Mialam Cappucino ale niestety nie pasowaly mi.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 09:58   #254
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No ja tak samo mysle nad 37, a 39 to byly Golden Petals?

Te brazy z 81 chyba beda ciemniejsze od tych z Sandy Sky...
Sama nie wiem, ktore wybrac. Mialam Cappucino ale niestety nie pasowaly mi.

taaak, 39 to golden petals
nooo 81 tez mi sie wydaje ciemniejszy wiesz, zalezy w jakich barwach sie lepiej czujesz. wydaje mi sie ze przy tych turkusowych bedzie znacznie mocniejszy efekt, taki jaki byl modny w wakacje, ciepły brąz z turkusem :P jezeli masz chłodny typ urody, wez sandy sky albo wez oba xDDDD
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:13   #255
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
taaak, 39 to golden petals
nooo 81 tez mi sie wydaje ciemniejszy wiesz, zalezy w jakich barwach sie lepiej czujesz. wydaje mi sie ze przy tych turkusowych bedzie znacznie mocniejszy efekt, taki jaki byl modny w wakacje, ciepły brąz z turkusem :P jezeli masz chłodny typ urody, wez sandy sky albo wez oba xDDDD
Golden Petals to wedlug Ciebie chlodna czy ciepla tonacja? Bo takie roze mieszane ze zlotem? Jeden wiem, ze byl lekko zlotawy, a reszta chyba rozowa?
Na allegro jest tez 52 Purple de Lux. To takie chyba ciemniejsze roze niz w 39 Golden Petals. Nie wiem dokladnie bo nie ma ich w moim miescie.

No wlasnie, dwoch brazow nie potrzebuje. A ponoc 81 to chlodna tonacja, szukam czegos chlodnego, moze miec drobinki, zeby ladnie rozjasnilo oko. Ale zeby nie bylo zbyt ciemne bo mam raczej jasna karnacje.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2007-12-30 o 13:10
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:52   #256
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Golden Petals to wedlug Ciebie chlodna czy ciepla tonacja? Bo takie roze mieszane ze zlotem? Jeden wiem, ze byl lekko zlotawy, a reszta chyba rozowa?
Na allegro jest tez 51 Purple de Lux. To takie chyba ciemniejsze roze niz w 39 Golden Petals. Nie wiem dokladnie bo nie ma ich w moim miescie.

No wlasnie, dwoch brazow nie potrzebuje. A ponoc 81 to chlodna tonacja, szukam czegos chlodnego, moze miec drobinki, zeby ladnie rozjasnilo oko. Ale zeby nie bylo zbyt ciemne bo mam raczej jasna karnacje.
wiesz co ja pierwszy raz widziałam te golden petals w piatek w douglasie i pamietam ze mi sie strasznie podobały, one z pewnoscia były zlotawe, ale czy ja wiem czy takie znowu rózowe? szybciej takie złoto brązowo łososiowo brzoskwiniowo cos tam cos tam.
81 chłodne? hmm mi wyglada na zdjeciu na ciepłe, ale nie widziałam w realu wiec sie nie wypowiadam. ten braz w sandy sky naprawde jest chłodny, te dwa pozostałe takie bardziej neutralne. ja tez mam jasna karnacje i mi bardzo sandy sky pasuje :P wydaje mi sie ze bedzie delikatniejszy efekt niz przy tym turkusie i ciemniejszym brązie, ale decyzja nalezy do Ciebie;D moze warto poczekac i zobaczyc gdzies w jakiejs perfumeii jak one wygladaja ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:57   #257
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Dzieki bardzo za rade

A jesli myslimy o tym samym sprzedawcy z allegro, to napisz do niego i zapytaj czy moze ma mozliwosc sprowadzenia 39, wydaje mi sie, ze istnieje taka mozliwosc tylko cena nieznacznie wzrosnie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 12:24   #258
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za rade

A jesli myslimy o tym samym sprzedawcy z allegro, to napisz do niego i zapytaj czy moze ma mozliwosc sprowadzenia 39, wydaje mi sie, ze istnieje taka mozliwosc tylko cena nieznacznie wzrosnie.
ja juz nie pamietam od kogo kupowałam swoje sandy sky, ale ostatnio (jakies 3-4 dni temu) pisalam do "engazung" czy by mi nie sprowadzil tej 39tki;/ ale nie odpisał ... :/
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:02   #259
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Moze jeszcze odpisze, on nie zawsze odpisuje odrazu. Poza tym teraz jest okres Swiateczno-Sylwestrowy, moze nie sprawdza na bierzaco poczty.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 13:07   #260
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ja juz nie pamietam od kogo kupowałam swoje sandy sky, ale ostatnio (jakies 3-4 dni temu) pisalam do "engazung" czy by mi nie sprowadzil tej 39tki;/ ale nie odpisał ... :/
Jest okres świąteczny - może ma ograniczony dostęp do netu.
A po Nowym Roku spróbuj napisać jeszcze raz - czasem mail ginie, a czasem "gubi się" w zalewie maili z danego dnia...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:36   #261
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

LifeIsSoSad, wklejam fotki, ktore znalazlam obydwoch palet dla porownania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Haze.jpg (23,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sandy.jpg (11,8 KB, 36 załadowań)
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:37   #262
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Cienie Isa Dora

Ja mam te cienie Turquoise Haze 81, tylko w trochę innym opakowaniu, z przezroczystym wieczkiem, bez lusterka.
Są raczej zimne, najjaśniejszy to mocno rozbielony, bardzo jasny turkusowy z brokatem, który się strasznie sypie i po jakimś czasie ma się go na całej twarzy, środkowy również bardzo jasny zimny beż z nutą szarości mocno perłowy, a najciemniejszy to bardzo ciemny, chłodny, matowy brąz z niwielką ilością drobnych drobinek, których na powiece nie widać.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:44   #263
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ja mam te cienie Turquoise Haze 81, tylko w trochę innym opakowaniu, z przezroczystym wieczkiem, bez lusterka.
Są raczej zimne, najjaśniejszy to mocno rozbielony, bardzo jasny turkusowy z brokatem, który się strasznie sypie i po jakimś czasie ma się go na całej twarzy, środkowy również bardzo jasny zimny beż z nutą szarości mocno perłowy, a najciemniejszy to bardzo ciemny, chłodny, matowy brąz z niwielką ilością drobnych drobinek, których na powiece nie widać.

Dzieki.

A czy ten srodkowy tez ma brokat lub jakies drobinki? No i ten najciemniejszy - mozna stopniowac intensywnosc koloru, czy raczej zawsze wychodzi ciemny?
Jestes z nich zadowolona? Czy wolisz inne cienie?

Masz moze jakies fotki tych cieni na oku lub maznietych na rece?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:48   #264
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

używałam Sandy Sky Cappucino, Icy Khaki, Amethyst Crystal, Classic Brown i Gold
obecnie nie mam żadnych cieni IsaDory, ale zastanawiam sie nad czwórka Pearls, czy daje ona efekt zblizony do SandySky badx palety cieni Doutzen Kroes Loreala???
A i na pewno sie skusze na FakeBlack
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:49   #265
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Nie mialam ani Pearls ani Sandy Sky ale gdzies tu w tym watku sa fotki Pearls - rozmazane na rece, w porownaniu wlasnie z Gold, Cappucino, i chyba tez z Crystal Mauve. Skoro mialas Gold i Cappucino to latwiej bedzie Ci sie zorientowac po tych zdjeciach jaki efekt uzyskasz Pearls.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:32   #266
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Cienie Isa Dora

Ajsun, środkowy jest po prostu mocno perłowy, bez brokatu czy widocznych drobinek, jest tylko lekko napigmentowany i trzeba położyć go grubszą warstwą, żeby było widać jakiś kolor poza błyskiem (jestem bardzo blada). Najciemniejszy natomiast jest dość mocno napigmentowany, jednak jak się go nałoży niewielką ilość i wycieniuje z czymś jasnym to wyjdzie delikatnie.
Cienie są niezłe, oprócz tego rozbielonego turkusu, bo brokat mam później na całej twarzy co mnie strasznie denerwuje, właściwie wcale go nie używam.
Jednak raczej nie kupię więcej cieni IsaDory bo zakochałam się w Clinique.
Niestety nie mogę zamieścić zdjęć, bo padł mi aparat.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:37   #267
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Dzieki Hanneke.

Pomysle nad nimi. Mi w Amethyst Crystal brokat nie przeszkadza. Mozna po nabraniu na pedzelek lekko strzepac nadmiar cienia i wtedy tez osypuje sie brokat, lub podlozyc jakis wacik w czasie malowania i na niego spada brokat. Mi w ciagu dnia juz sie nie osypuje, co ma sie osypac to raczej podczas nakladania.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 23:08   #268
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

wiesz co, widzialam te fotki, ale kolory jednak są przeklamane, kolor cieni Gold jest zarudzony-przyżółcony, a Cappucino o wiele mniej perłowe
dodatkowo poszczegolne cienie IsaDory niby są w podobnym kolorze, ale bardzo sie rożnią intensynoścą - naciełam sie raz gdy pojedynczy IcyKhaki, który miał być zbliżony do najciemniejszego z trojki SandySky, okazał sie o wiele delikatniejszy

dlatego tez wolałabym żeby posiadaczki sie wypowiedzialy bo po zdjeciach dosc trudno ocenic...
najbardziej interesuje mnie to czy ten najjaśniejszy odcień z Pearls jest śnieżnobialy, czy najciemniejszy wpada w zgnila zielen i czy sa to cienie perlowe czy tez moze matowe

aha, mi brokat w Amethyst crystal za bardzo nie przeszkadzal, może dlatego że zawsze nakladam cienie na baze i przez to lepiej przylegaja

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2007-12-31 o 01:08
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 08:35   #269
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Co do Pearls to wiem, ze tu kiedys czytalam, ze sa bardzo perlowe. A co do kolorow to Ci niestety nie pomoge.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:16   #270
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

zastanawiam sie też pomiędzy trojka Antique Jeweles a czworka Gold, wydaja mi sie bardzo podobne, pamietam ze jak ostatio mialam Gold to wogole nie używałam tego złoto-żółtego cienia...
najgorsze jest to ze w Sephorze w pobliżu brakuje połowy testerów
pomocy
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.