Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::.. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 10:07   #211
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Monia!! W takim razie ja zawieszam swoją działalność razem z Tobą!
bo ja przecież też mam nierówne i brzydkie pazurki.

nie daj jej takiej satysfakcji.
dla niej największym cierpieniem będzie oglądanie twoich prac.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 10:39   #212
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Monia! Wal głupią babę, która to wszystko powiedziała w złości i zawiści!

Jak się tak łatwo poddasz to ci normalnie pupsko sklepiemy


Prawda jest taka, że czasem usłyszysz właśnie taką krytykę... i tylko np. dlatego, że napisałaś komuś na wątku, że jakaś tam krzywa jest krzywa. I leci komentarz

Naprawdę nie przejmuj się tam tym. Nie daj się jednej głupiej babie
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:08   #213
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Monisiu nie opuszczaj nas
Nie możesz się przejmować jedną niespokojną duszą , która chce Cię obrazić.
Wiadomo, że nie wszystko musi się każdemu podobać, ale niektórzy mają takt i potrafią się opanować i nie napisać poprostu komentarza, ale przecież są ludzie , parapety , krzesła i taborety. Pamiętaj, że tak i większości wizażanek prace sie podobają , a jednostka musi się przystosować .
Ja też mam taki problem w klasie z taką dziewczyną . Jestem dla niej miła, uśmiecham się do niej , ale ona na mnie patrzy jakbym jej ojca harmonią zabiła. No ale co poradzę , przecież się nie przepisze do innej klasy, bo sądze że reszta klasy nawet mnie lubi. Monisiu , nie przejmuj się jedną osobą , bo przecież reszta Cię kocha
WRACAJ (nie rób mi przykrości)
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:28   #214
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

co to za baba?? ma ktoś na nią namiary??
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:45   #215
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez aannuussiiaa1987 Pokaż wiadomość
co to za baba?? ma ktoś na nią namiary??
wysłałam PW
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:46   #216
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Wysłałam Ci na priv
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:52   #217
Monika748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nidzica - Antwerpia
Wiadomości: 294
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Ja tez uwazam ze dziewczyny maja racje ze nie powinnas sie przejmowac tym co napisala jakas panna. Ja tez jestem tu nowa i tez jestem malolata ( tzn nie jestem jeszcze pelnoletnia) ale nigdy nie skrytykowalabym kogos kto tak ladnie robi pazurki Sama widzisz ile masz pozytywnych opinii i jak sie wszyscy zachwycaja twoimi pazurkami, wiec naprawde nie powinnas sie poddawac. Tej osobie brak kultury osobistej i coz tacy ludzie tez istnieja niestety...
Moim zdaniem pomoglas juz tylu osobom, ze naprawde nie zaslugujesz na takie slowa .... I musisz dalej prowadzic swoj watek i pomagac innym ... szczegolnie tym ( tacy jak ja ) , ktorym daleko do perfekcji w zdobieniu pazurkow a chca miec zadbane lapki
Monika748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 17:51   #218
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

O nie nie nie Monia.
Nie zgadzam się, prosze nie zawieszaj swojego wątku. Nie przejmuj się jakąs głupią panią. Widocznie była zazdrosna ze nie potrafi takich cudnych prac tworzyc.
Twoje paznokcie każde są śliczne staranne i estetyczne. Zawsze miło było gdy dodawałaś nową pracę. Prosze Nie rób tego.!
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:10   #219
feather86
Raczkowanie
 
Avatar feather86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 173
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Monia weź się nie wygłupiaj. Weź się w garść! No nie mów, że przedkładasz opinię jednej, jakiejś stanowczo nadpobudliwej baby, nad całymi setkami naszych pochwał, achów i ochów. Dla nas Twoje prace są jak najbardziej cenne, także nie zabieraj nam tej przyjemności ich podziwiania

A głupią babą się nie przejmuj.

Patrz ile dziewczyn jest za Tobą

Pozdrawiam
__________________
"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

- Albert Einstein-
feather86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 03:42   #220
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

A ja własnie miałam napisać, że poprzedni wątek śledziłąm co jakiś czas (widziałam wszytskie zdobienia) i że jestem fanką Twoich prac i w zwiazku, że odkryłam drugą część Twojego wątku postanowiłam ci o tym powiedzieć w końcu, a ja tu czytam że zawieszasz działalność?

Czemu przejmujesz się kimś kto w oczy by na pewno CI tego nie powiedział, a pisze w necie głupstwa żeby się 'dowartościować'?
Nie możliwe że przekopala Twój cały poprzedni wątek, a nawet jesli to choć jeden wzroek musiał sie jej spodobac bo jak dla mnie (i pewnie całej reszty wizażanek) większość jest mistrzowska!
Głowa do góry, wsiowy gupek Ci to mówi

---------- Dopisano o 04:42 ---------- Poprzedni post napisano o 04:40 ----------

P.S wzorek z pierwszego postu tak mnie zachwycił że jutro lece po granatowy lakier i próbuje płodzić taki sam
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:38   #221
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

No proszę Cię....Monia nie możesz tak o się poddać! Bo jedna osóbka, niezbyt chyba obdarzona rozumem (nie obrażając nikogo) powiedziała Ci coś przykrego...Nie zna się i tyle, a nawet nie miała dosyć odwagi, na to, żeby napisać w Twoim wątku NIE ZGADZAM SIĘ I PROSTESTUJĘ:j upi:

No, może z jednym się zgodzę z Tobą: "Witki opadają"
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 15:18   #222
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Popieram Nie możesz odejść
Zobacz, chcesz zakończyć swój wątek, tylko dlatego że JEDNA osoba Ci cos takiego napisała... A ile z nas chce żebyś z nami dalej była? To jak 1 : 1 000 000
Wracaj do nas
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:31   #223
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
feather dziękuję bardzo



Wiecie co dziewczyny...ja już zwątpiłam w to wszystko W co? Przede wszystkim w ludzi.
Po tym jak jedna z użytkowniczek wyraziła swoją "bardzo profesjonalną" opinię na temat moich prac w swoim wątku ( na dodatek z błędami stylistycznymi i gramatycznymi), w pierwszym momencie się zaśmiałam, ale za chwilę zdałam sobie sprawę z tego, że jestem przygnębiona tym postem.

Ta Pani chyba sobie nawet nie zdaje sprawy, że 90% moich paznokci to naturalne a ona o wszystkich pisze jak o tipsach Zwężają się bo są naturalne, kurcze! Jak tips może się sam zwężąć?!

Jak ja mam to odebrać gdy ktoś pisze, że "Twoje paznokcie są mega grube, wyglądają nienaturalnie" po czym dodaje, że "wszytkie są grube" i "wogóle nie są zgrabne...eeee..." ? Ja cenię sobie krytykę, przecież wiecie. Ale jak mam odbierać taką impertynencję ?

I czy gdziekolwiek kiedyś napisałam, że jestem obdarzona mega talentem jak napisała ta Pani: "Myślałam,że skoro masz tyle do powiedzenia na temat moich paznokci to rzeczywiście jesteś obdarzona niewiarygodnym talentem i masz przeogromne doświadczenie w tej dziedzinie"
Wręcz przeciwnie. Witki opadają...

Nie chcę pisać w wątku tej użytkowniczki bo z nią jak łatwo da się zauważyć nie można polemizować A ja nie mam zamiaru siać zamieszania i kłócić się o swoją rację.

Rozczarowało mnie jedynie to...że przez 224 strony mojego wątku i 318 moich prac nie spodobała się tej osobie ani jedna! To na prawdę dobijające

Dziękuję tej Pani za jakże trafne, w jej mniemaniu, podsumowanie całej mojej pracy przez te lata.
Z wielkim smutkiem i rozczarowaniem zawieszam działalność wątku.
Może podziekować za to tej Pani.
Mam dosyć.


nie przejmuj się ona Ci po prostu zazdrości mogłabyś się przejmować gdyby dużo dziewczyn tak mówiło a nie jedna zawsze pojawi się ktoś komu będzie coś nie pasowało, ja nie wyobrażam sobie żebyś zawiesiła wątek, prawie od początku śledzę Twoje prace i chylę czoło
tak jak pisała kroooliczek89 1 nie chce a 100000000 chce Cię spowrotem
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:44   #224
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Wracaj do nas zdolniacho!!!!!!!!!!!!:cm ok:
Myślę że każda z nas spotkała się ze słowami krytyki nie zawsze była to krytyka uzasadniona, często wypowiedziana z ust niekompetentnych ludzi, podszyta zazdrością i zawiścią.Uważam że powinnaś się uśmiechnąć ,zakasać rękawy i wyczarować nam tu kolejne ciekawe,dopracowane,stara nne,fajniuśkie zdobionko:ehe m:
CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIĄ
buźka:c mok:
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:20   #225
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Wracaj do nas zdolniacho!!!!!!!!!!!!:cm ok:
Myślę że każda z nas spotkała się ze słowami krytyki nie zawsze była to krytyka uzasadniona, często wypowiedziana z ust niekompetentnych ludzi, podszyta zazdrością i zawiścią.Uważam że powinnaś się uśmiechnąć ,zakasać rękawy i wyczarować nam tu kolejne ciekawe,dopracowane,stara nne,fajniuśkie zdobionko:ehe m:
CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIĄ
buźka:c mok:

zgadzam sie .. i prosimy wróc
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:40   #226
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

kurde nie można słuchać głupiej baby, która mówi coś tylko dlatego, że zazdrości...oglądam Twoje prace już od dawna i czasem nawet coś tam zerżnę i na pewno nie tylko ja-jesteś inspiracją dla wielu dziewczyn


BACK!BACK!BACK!
Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:15   #227
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez MARTKA86 Pokaż wiadomość
Amen....
Tylko na tyle Cię stać ?


Dziewczyny jesteście kochane ale cała ochota na malowanie i zapał odpłynęły gdzieś hen hen, daleko

Kolejna bzdura i bezpodstawny atak -> https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...pictureid=2689
Ja zwariuję... Czy te paznokcie tam wyglądają na tipsy ?! To naturalne, a ta Pani napisała, że są źle spiłowane i wygladają jak sztuczne przyklejone tipsy....!!! Zazdrości, że ktoś ma naturalne pazurki takie długie ?! No kurcze

Oj jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką bezsensowną i bezpodstawną krytyką w stosunku do moich prac.
Szczerze ? Żal mi tych osób ( tej wcześniejszej "profesjonalistki" również), skoro nawet nie potrafią rozpoznać czy paznokcie są naturalne czy przedłużone ?!

Czuję się jak jakaś ofiara ostatnio na wizażu
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:31   #228
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Tylko na tyle Cię stać ?


Dziewczyny jesteście kochane ale cała ochota na malowanie i zapał odpłynęły gdzieś hen hen, daleko

Kolejna bzdura i bezpodstawny atak -> https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...pictureid=2689
Ja zwariuję... Czy te paznokcie tam wyglądają na tipsy ?! To naturalne, a ta Pani napisała, że są źle spiłowane i wygladają jak sztuczne przyklejone tipsy....!!! Zazdrości, że ktoś ma naturalne pazurki takie długie ?! No kurcze

Oj jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką bezsensowną i bezpodstawną krytyką w stosunku do moich prac.
Szczerze ? Żal mi tych osób ( tej wcześniejszej "profesjonalistki" również), skoro nawet nie potrafią rozpoznać czy paznokcie są naturalne czy przedłużone ?!

Czuję się jak jakaś ofiara ostatnio na wizażu
zawsze się znajdzie jakaś "specjalistka" która Ci będzie zazdrościć, bo robisz świetne paznokcie ale to nie jest powód żebyś nas opuszczała mi również żal tych dziewczyn, ja chciałabym zobaczyć z chęcią ich prace skoro są takie mądre i w ogóle..

nie ma się co przejmować ja bym to raczej potraktowała jako powód że jesteś dobra w tym co robisz ogrom dziewczyn podziwia Twoje paznokcie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:18   #229
kate781
Raczkowanie
 
Avatar kate781
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Dziewczyny już praktycznie wszystko napisały, ale dodam od siebie
co Ty się będziesz jakąś zazdrośnicą przejmować??? - chyba widzisz przez cały jeden dłuuuuuuuuuuuuuuugaśny wątek i początek drugiego, że Twoje prace wzbudzają ogólny aplauz??? No pewnie, że widzisz i wzbudzają go nie bezzasadnie, bo widać, że masz rękę do zdobienia, przykładasz dużą wagę do staranności i masz świetne pomysły.
Ja nie zawsze piszę, ale wierz mi oglądam zawsze co nowego tam u Ciebie i naprawdę uważam, że jesteś świetna w tym co robisz... podejrzewam, ze tego posta pisałaś w jakimś dole albo z bólem głowy (wiem coś o tym :/) a wtedy generalnie czarne myśli ogarniają... ale teraz już widzisz, że masa dziewczyn czeka na Twoje nowe zdobienia i regularnie tu zagląda bo zwyczajnie uważają zapewne, jako i ja, że:
- fajna z ciebie laska
- Twoje uwagi choć często krótkie są konkretne i cenne
- masz dziewczyno talent
- masz dużą wiedzę "paznokciową", że tak powiem
Więc chromol tego babola i składam niniejszym zamównie na wzorek malowany farbkami akrylowymi, na czerwonym podkładzie. Zobaczysz, pomalujesz pazurki na czerwono i od razu świat wyda się piękniejszy

ściskam
kate781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:31   #230
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Monia...ale tak sobie przemyślałam i mam coraz mniejszą ochotę na wizaż...więc chyba dołączę do Ciebie...wkurzają te ciągłe kłótnie, czepialskie dziewczyny, które wklejają jakieś łopaciska, a jak powiesz co i jak to się obrażają To już chyba też nie dla mnie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:38   #231
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
zawsze się znajdzie jakaś "specjalistka" która Ci będzie zazdrościć, bo robisz świetne paznokcie ale to nie jest powód żebyś nas opuszczała mi również żal tych dziewczyn, ja chciałabym zobaczyć z chęcią ich prace skoro są takie mądre i w ogóle..

nie ma się co przejmować ja bym to raczej potraktowała jako powód że jesteś dobra w tym co robisz ogrom dziewczyn podziwia Twoje paznokcie
Zgadzam się z koleżanką w 100..000 %, nie możesz nas ot tak zostawić
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:06   #232
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Tylko na tyle Cię stać ?


Dziewczyny jesteście kochane ale cała ochota na malowanie i zapał odpłynęły gdzieś hen hen, daleko

Kolejna bzdura i bezpodstawny atak -> https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...pictureid=2689
Ja zwariuję... Czy te paznokcie tam wyglądają na tipsy ?! To naturalne, a ta Pani napisała, że są źle spiłowane i wygladają jak sztuczne przyklejone tipsy....!!! Zazdrości, że ktoś ma naturalne pazurki takie długie ?! No kurcze

Oj jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką bezsensowną i bezpodstawną krytyką w stosunku do moich prac.
Szczerze ? Żal mi tych osób ( tej wcześniejszej "profesjonalistki" również), skoro nawet nie potrafią rozpoznać czy paznokcie są naturalne czy przedłużone ?!

Czuję się jak jakaś ofiara ostatnio na wizażu


Pomysł odejscia jest wg mnie bezsensowny tylko dla tego że komuś coś sie nie podobało. I dziwi mnie to że Ty LaMo z takiego błahego powodu się tak przejełas i w ogóle...

co do tych fioletowych.... ktoś dał Ci konkretne uwagi, nie powiedział "beznadziejne" tylko napisał co i jak. Zupełnie tak jak Ty oceniasz szczerze i wprost prace innych osób. Owszem Ty możesz się z tym nie zgadzać ale krytyke wypadałoby przyjąć a nie zasłaniać się czyjąś zazdrością....


takie jest moje zdanie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:54   #233
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Pomysł odejscia jest wg mnie bezsensowny tylko dla tego że komuś coś sie nie podobało. I dziwi mnie to że Ty LaMo z takiego błahego powodu się tak przejełas i w ogóle...
To nie przez ta jedna rzecz Ogólnie mam już dosyć wszystkiego...

Cytat:
co do tych fioletowych.... ktoś dał Ci konkretne uwagi, nie powiedział "beznadziejne" tylko napisał co i jak. Zupełnie tak jak Ty oceniasz szczerze i wprost prace innych osób. Owszem Ty możesz się z tym nie zgadzać ale krytyke wypadałoby przyjąć a nie zasłaniać się czyjąś zazdrością....


takie jest moje zdanie
Aniu ja przyjmuję krytykę I bardzo ją sobie cenię I nigdy na nikogo się nie obraziłam za krytykę moich prac, co ma miejsce wiele razy na wizażu. Ale jak ktoś mi pisze, że paznokcie są źle opracowane pilnikiem i żel brzydko nałożony, a w rzeczywistości te paznokcie są naturalne i nie ma na nich ani jednej kropli żelu, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Bo to stek bzdur i nawet nie chce mi się tego komentować i zapewniać kogoś, kto nawet łaskawie się nie przyglądnął, że to nie żel, że te paznokcie są naturalne. Bo co mam napisać ? Że to są naturalne paznokcie i nie mogą być opracowane na brzegu pilnikiem bo ... bo niby jak ?! nie ma na ich stresu i krzywej C, rany, straszne rzeczy. Nie wiedziałam, że na naturalnych paznokciach się formuje stres Zlituj się Przecież to bez sensu.

Dziewczynki kończmy dyskusje, bo nie ma sensu tego ciągnąć dalej. A ja nie chcę być potem osądzona o tworzenie jakichś "adwokatów", jak już ktoś to tak ujął
Nie potrzebuję tego i nie chcę.

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i "kopniaki"
Co będzie z wątkiem ? nie wiem...czas pokaże.

Pozdrawiam!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:07   #234
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

LaMo, nie powinnaś brać do siebie jakiś niedorzecznych opinii zarozumiałej pseudostylistki. Dziewczyna musiała jakoś odreagować na wiadomość, że jej pazurki nie budzą zachwytu w nikim poza nią samą. Padło niestety na Ciebie, bo Ty byłaś najbardziej szczera. Jeśli nie potrafi tego docenić, to jej problem. Musisz pamiętać o tym, że zarówno Twoje niepowtarzalne pazurki, jak i szczere opinie, dla większości dziewczyn są inspiracją i motywują do dalszej pracy, a zadufane w sobie pseudostylistki mogą Ci tylko pozazdrościć i ewentualnie dać upust swojej frustracji poprzez zawistne komentarze. Jednak Ty, jako osoba doświadczona, powinnaś być ponad tym
Ma_delline, to samo dotyczy Ciebie Powinnas stawić czoło niedouczonym "stylistkom", a nie rezygnować. Wiem, że "witki opadają", jak dziewczyna po kursie pyta "gdzie powinien być na przykład" stres, ale nie możesz się poddać.
Jesteście nieocenione dla tego forum i nie możecie nas zostawić bez Waszych cennych pomysłów i komentarzy Pozdrawiam
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:18   #235
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Madelline nie zostawiaj nas Ja chcę Twoje migdałki oglądać

Katja masz rację

Ja nigdy nie uważałam się za żaden "talnet" bo nie mam za grosz zdolności plastycznych I doskonale o tym wiem. To, że wzorki się Wam podobają jest jedynie efektem mojej pracy i cierpliwości w ich malowaniu. Ale tym bardziej mnie to cieszy i mam satysfakcję z mojej pracy

Już postanowilam. Ograniczę się tylko do wypowiedzi na temat wzorków, nie będę krytykować paznokci przedłużonych bo nie zajmuje się już tym i nie będę póki co ( tylko u dziewczyn które "znam" będę się wypowiadać). Bo zauważyłam, że cokolwiek bym nie napisała w "nowych" wątkach to już jestem uważana za wiedźmę i "mądralę" , która atakuje a sama nic nie potrafi Więc, nie będe już pomagać w "poprawianiu" paznokci.

Pójdę drogą Nail Art'u
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:19   #236
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Ok, poczekamy aż Ci przejdzie Niestety sama wiesz, że to działa jak narkotyk i się nie oprzesz


Krytyka krytyką, może być profesjonalna, może być z zawiści i może być do d**y. I wiele dziewczyn z tego co widzę na pazurkowych to twoją krytykę bierze do serca i chce jak najlepiej. Bo chyba o to chodzi

Jeszcze raz, nie przejmuj się, bo pewnie jeszcze kilku ludzi takich na drodze spotkasz. I oni wygrają jak się poddasz! A chyba wolimy, żeby inaczej było
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:55   #237
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
To nie przez ta jedna rzecz Ogólnie mam już dosyć wszystkiego...
no chyba że tak.. ja też się zawiodłam na Wizażu



Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Aniu ja przyjmuję krytykę I bardzo ją sobie cenię I nigdy na nikogo się nie obraziłam za krytykę moich prac, co ma miejsce wiele razy na wizażu. Ale jak ktoś mi pisze, że paznokcie są źle opracowane pilnikiem i żel brzydko nałożony, a w rzeczywistości te paznokcie są naturalne i nie ma na nich ani jednej kropli żelu, to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Bo to stek bzdur i nawet nie chce mi się tego komentować i zapewniać kogoś, kto nawet łaskawie się nie przyglądnął, że to nie żel, że te paznokcie są naturalne. Bo co mam napisać ? Że to są naturalne paznokcie i nie mogą być opracowane na brzegu pilnikiem bo ... bo niby jak ?! nie ma na ich stresu i krzywej C, rany, straszne rzeczy. Nie wiedziałam, że na naturalnych paznokciach się formuje stres Zlituj się Przecież to bez sensu.

Dziewczynki kończmy dyskusje, bo nie ma sensu tego ciągnąć dalej. A ja nie chcę być potem osądzona o tworzenie jakichś "adwokatów", jak już ktoś to tak ujął
Nie potrzebuję tego i nie chcę.

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i "kopniaki"
Co będzie z wątkiem ? nie wiem...czas pokaże.

Pozdrawiam!

no tak, Tobie sie nie chce komentować, aja bym wyjaśniła że to naturalki i po sprawie dla mnie to błahostka i bym sie tym nie przejęła, ale to oczywiscie kwestia naszego usposobienia. Może zbyt dużo niemiłych spraw nałożyło się na siebie i to ma wpływ na odbieranie pewnych komentarzy. Ale Ty sama wiesz co jest odpowiednie dla Ciebie, więc już w nic nie wnikam.

pozdr
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:21   #238
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
. Może zbyt dużo niemiłych spraw nałożyło się na siebie i to ma wpływ na odbieranie pewnych komentarzy.
pozdr
Otóż, to.
Pogoda i wizaż ostatnio mi psują humor
Chyba muszę pójść na odwyk
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:56   #239
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

Mam nadzieję że będziesz odwiedzała mój wątek - bardzo cenię sobie Twoje komentarze
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:17   #240
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica..::Zapraszam do II części::..

No pewnie Walentynko
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.