Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 00:26   #3481
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Madziu
no niby zawsze myślałam, że mam proste i tylko się wywijają, a teraz jak pozwoliłam im się wywinąć to niezłe fale
zobaczymy co osiągnę pielęgnacją

dobranoc babeczki nie piszcie od rana dużo, bo idę z Sylwestrowym do sklepu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 01:04   #3482
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja też nie mam fajnych brwi, ale ratuję się kredką od razu buzia inaczej wygląda

a nos mam garbaty i skręcający, opadające kąciki, powiekę, problemy z cerą, jak nei pomaluję, to jakbym rzęs nie miała

nie mówię tego, żeby marudzić...pogodziłam się z tym, nauczyłam trochę tuszować to co trzeba i tyle...
Sylwestrowy nie ucieka jak jestem bez makijażu
Chyba faktycznie kazdy widzi co najgorsze u siebie, bo ja jak oglądam twoje fotki to mi żal za każdym razem jak w lustro spojrzę..
Ale TZ też nie ucieka... raczej ale fajnie byłoby wyglądac jakoś ok, a ja całe życie zakompleksiony pasztetek no ale coż bozia dała dwa razy wzrost... zamiast cycki albo coś tam

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość


zyczcie mi zeby mi sie jakis przystojniak przysnil, chociaz tyle bede miec z tego zycia
no niech się przyśni niech mi się wczoraj 3 laski śniły ja chyba naprawdę bi jestem

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

jest bardziej soczysty, kolor nieoddany, jutro będę próbować dalej (to jest tylko jedna warstwa na nt II, stąd lekka chropowatość)
kolorek to 109 I want to dance
fajny Malinka różowa heheh powiedz jak ci się podobają lakiery z tej serii? Jak się maluje? Bo myślę nad tym london fog, mam w domciu ciemny szary (chg recycle) a ten wydawał się taki jaśniejszy, chyba nawet jaśniejszy niz twój Orly mirror mirror... ale pewna nie jestem

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
z salamandrą
pędzelek wygodniejszy niż w bell, łatwiej zrobić równą warstwę, trochę wolniej też zasycha (wg mnie na plus!)
salamandra tez fajna

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Madziu
no niby zawsze myślałam, że mam proste i tylko się wywijają, a teraz jak pozwoliłam im się wywinąć to niezłe fale
zobaczymy co osiągnę pielęgnacją
o widzisz to ja chyba mam tak samo... tzn wywijają mi się strasznie a był czas że chodziałam kręcona, kręcona (na piance suszone do kręconych) ale wyglądało to dobrze tylko pierwszego dnia a kto by codziennie włosy układał

Branoc dziewuchy kolorowych snów, dzisiaj może mi się przyśnić lakier do paznokci zamiast tych laseczek bo pomyślę, że mamy z TZtem problem
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 07:59   #3483
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Wstawiam w koncu moje paznokcie. To jest lakier, na ktorego czekalam nie wiem ile, w koncu do mnie dotarl i... Zostal jednym z moich ulubionych lakierow! Zarowno kolor jak i trwalosc, rozprowadzanie... no po prostu rewelacja Zero odpryskow przez 5 dni, pieknie sie blyszczy nawet bez topa, no po prostu cudo...
mmm śliczności

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no więc poprostu wstyd to pokazywać, wasze pazury taaakie piękne no ale cóż, sama sobie narobiłam, mam nadzieję, że bedą szybciutko odrastać
żaden wstyd!
koniecznie nawilżaj skórki, najlepiej natłuszczaj czymś całe paznokcie i skórę wokół i odrosną super może jakaś odżywka?
a tam na nich chyba jest jeszcze trochę żelu? czy to płytka sama sama?
jak odrosną zapuścisz ze 2 mm, wypiłujesz ładnie (ja widzę kwadracik a'la Ewałucja) i będzie mioooodzio

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

No i moje prawa ręka i lewa ręka nawet mi się podobały, czy raczej najpierw lewa ręka potem prawa
śliczne!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie no k^&%^*&$^%#%@# ja pi&&*%^&$%#
znowu
już nic nie piszę!
buuu...
Malina może zanim cokolwiek klikniesz na wyślij itp kopiuj sobie i w razie czego wklejasz jeszcze raz i z głowy
bo widzę że często Ci zjada

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

Generalnie rzecz biorąc, to postanowiłam założyć bloga Taki amatorski ma być
Zajrzyjcie tu jeśli któraś chce i powiedzcie czego tam brakuje
i super


dąże do takich!! jakie końcówki
długością to może mi niewiele brakuje, ale przede mną jeszcze duuużo równania stopniowego, bo nie mogę ciachnąć na raz więcej
no i ja swój naturalny kolor hoduję, bo moje mogłyby tego nie przeżyć
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 08:18   #3484
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

hehe ja bez makijażu i w makijażu...inny człowiek a najwięcej robią brwi
mo właśnie a ja mam takie do du... tzn kształt może i ok, ale rzaaadkie i dosyć jasne - w kolorze włosów.
Nic z nimi nie robię w sensie makijażu bo nie umiem... jak ja bym chciała żeby taka Malinka np na żywo mi pokazała co z nimi zrooobić i czym i jak malować
nie mogę bardzo przyciemnić, bo głupio bedą wyglądać takie....

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
p

jest bardziej soczysty, kolor nieoddany, jutro będę próbować dalej (to jest tylko jedna warstwa na nt II, stąd lekka chropowatość)
kolorek to 109 I want to dance
fajny fajny, ale chyba za czerwono wyszedł
i te skórki

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a paznokcie tłuste...fuj...
czy tylko ja lubię jak mi palce ociekają rycyną?


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
z salamandrą
pędzelek wygodniejszy niż w bell, łatwiej zrobić równą warstwę, trochę wolniej też zasycha (wg mnie na plus!)
i fajnie i skórki cacy!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

wiecie, że nawracam się na loki na łbie tym głupim? ciekawe co z tego będzie
i dobrze bo ładnie Ci tak

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Madziu
no niby zawsze myślałam, że mam proste i tylko się wywijają, a teraz jak pozwoliłam im się wywinąć to niezłe fale
zobaczymy co osiągnę pielęgnacją
ja jako dziecko (podstawówka) miałam dłuugie i mega proste druty, potem ścięłam do ucha (największy błąd życiowy )i jak odrastały to się odkręcały ;/ potem w gim nawet prostowałam ponad rok, zniszczyłam włosy strasznie
do tej pory naprawiam to, zwłaszcza przody....
i przez jakiś czas wystarczyło że dałam piankę/żel i ugniatałam je i się robiły dosyć fajne loki.
Teraz równam i równam by znów mieć proooste (tył jest, jeszcze tylko gupi przód )


a tak w ogóle dzień dobry
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 08:39   #3485
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Bayka, nie brzydkie ale wydawało mi sie że to tak nierównomiernie nałożony lakier
Orli Essie- Better Together
Nie masz prawa mówić że są brzydkie ja mam o wiele gorzej, spiłowałam wczoraj wolny brzeg aż do płytki... gorzej to wygląda, ale cóż, nie miałam wyjścia, Ty masz piękną długą płytke...
Ala ładne
Pilar to i tak masz dobrze jak masz wąskie biora, ja to mam szerokie jak cholera
Orchideo, może powinnaś zmienić egzaminatora
no to jestem od Ciebie niższa o 2 cm
Malina, w Google Chrome wystarczy że cofniesz strone tymi strzałeczkami to Ci wróci post z tekstem
Rodzynka masz suba ode mnie
Aniu, z tego co słyszałam nie powinno się robić przerw od NR, zmywanie lakieru dodatkowo osłabi paznokcie więc to taka walka z wiatrakami
frame, na plus, a na co
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:22   #3486
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
fajny Malinka różowa heheh powiedz jak ci się podobają lakiery z tej serii? Jak się maluje? Bo myślę nad tym london fog, mam w domciu ciemny szary (chg recycle) a ten wydawał się taki jaśniejszy, chyba nawet jaśniejszy niz twój Orly mirror mirror... ale pewna nie jestem
Ja, co prawda, nie Malinka, ale zetknęłam się ostatnio z jednym z tych lakierów - J118 bubblegum (szukałam nieinwazyjnego różu). Jak dla mnie jest świetny pod względem nakładania, czasu wysychania i wykończenia. Z kryciem jest u niego średnio, ale czego innego można się spodziewać po takim jasnym kolorze No i, moim zdaniem, ma świetny pędzelek - płaski, szeroki i zakończony półkolem
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:28   #3487
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Malina ej jak tak piszesz to jeszcze ja pomyślę, że mam kręcone, bo też mi się wywijają
Tobie na pewno będzie ładne w loczkach
Mgiełka i jak tam co dziś się śniło
Anula podziwiam, że tak dbasz o naturalne włoski ja to nie pamiętam kiedy miałam naturalny kolor, bo bardzo szybko zaczęłam farbować. W gimnazjum zawsze na wakacjach szamponami koloryzującymi, raz zaszalałam i zrobiłam pasemka blond i zawsze uchodziło mi płazem w roku szkolnym a od liceum to już cały czas co 2 miesiące no i do tego od gimnazjum prostuję dziwię się, że jeszcze cokolwiek mam na tej głowie naturalny kolor mam chyba podobny do Twojego, albo może ciut ciemniejszy, taki ciemny blond a kiedyś jak chciałam wrócić do swojego i miałam właśnie na taki kolor pofarbowane, to okropnie wyglądałam żaden mi nie pasuje jak blond.
Alu chyba wczoraj przegapiłam Twoje pazurki więc piszę teraz, że bardzo ładne są
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 09:30   #3488
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Dobry

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Wstawiam w koncu moje paznokcie. To jest lakier, na ktorego czekalam nie wiem ile, w koncu do mnie dotarl
Ależ czerwień

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no więc poprostu wstyd to pokazywać, wasze pazury taaakie piękne no ale cóż, sama sobie narobiłam, mam nadzieję, że bedą szybciutko odrastać
Jak po zdjęciu żelu to wcale nie ma tragedii
Teraz systematyczna kuracja wzmacniająca i WŁALA!
Będziesz śmigać z kolorkami

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej hej, a co chcecie zobaczyć na blogu jutro?
- Catrice - Dirty Berry
- Orly - Bon Bon
- Barbra Q - Blu-s
- Barbra Q - Włóż Róż
- Essie - Better Together
Ale Was zaskoczyłam, co

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
No i moje prawa ręka i lewa ręka nawet mi się podobały, czy raczej najpierw lewa ręka potem prawa
Piekniuszki Wzorek bardzo dodaje uroku

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
włosy moje
Aaaaaa! Ale jesteś śliczna. Kolor extra, włosy sliczne. I uwielbiam takie wyprostowane kłaczki Sama byłam uzależniona od prostownicy ale strasznie zniszczyłam sobie włosy, więc ją odstawiłam I teraz odrastają

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kolorek to 109 I want to dance
Pierwszy raz widzę "Cię" w zalanych skórkach
Kolor śliczny tylko faktycznie zupełnie inny niż na plamkach

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
z salamandrą
Oooo. Podoba mnie się!

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja należę do tych chwalących sobie rycynę, używam do brwi, rzęs, paznokci a także dodaję przy olejowaniu włosów
Ja też! Ja też
Pierwsze dwa użycia były straszne. Wszystko miałam ubebrane. Ale już mam swoja taktykę i niczego nie brudzę
Tylko do włosów nie używam bo i tak mam cienkie i ze skłonnością do przetłuszczania więc dodatkowa porcja rycyny jkest niewskazana Kupuję maseczkę jajeczno- rycynową. Tania, pieknie pachnie i bardzo dobra
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:33   #3489
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Bry

Ooooo vivinn to dzięki wielkie za odpowiedz dzisiaj jeden z nich będzie mój - zakończyłam sesję zanim się zaczęła jeszcze więc mi sie należy cos od zycia? Prawda?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Hehe meeedzik nie pamiętam chyba nic dzisiaj ciekawego
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:37   #3490
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czy tylko ja lubię jak mi palce ociekają rycyną?


potem w gim nawet prostowałam ponad rok, zniszczyłam włosy strasznie do tej pory naprawiam to, zwłaszcza przody....
Nie. Ja tez lubię

Dokładnie :/ Ale cierpliwa jestem. Sama im zaszkodziłam, więc teraz muszę je naprawić

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Anula podziwiam, że tak dbasz o naturalne włoski ja to nie pamiętam kiedy miałam naturalny kolor, bo bardzo szybko zaczęłam farbować.


kiedyś jak chciałam wrócić do swojego i miałam właśnie na taki kolor pofarbowane, to okropnie wyglądałam
Ja w 3 kllasie gimnazjum juz farbowałam pierwsze pasemka i od tamtego czasu non stop jakiś kolor. Jak nie u fryzjerki co 2- 3 miesiące. To teraz sama albo koleżanka mi pomaga... W dodatku kupe czasu chodziłam w platynowym blondzie... A rozjaśniacz po prostu wypala doszczętnie włosy. Aż się dziwię, że mimo wszystko coś mi na tej łepetynie pustej zostało

I też kiedyś chciałam wrócić do swojego naturalnego cimnego blondu ale zrezygnowałam bo nie mogłam patrzeć na ten kolor. Ani to blond, ani nic... Szary taki, myszowaty :/ Pewnie to było tylko moje wrażenie i spostrzeżenie ale ja się źle czułam więc teraz się brunecę dla odmiany
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:41   #3491
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

spamerkiii

nigdy za Wami nie nadaze ;p chwile mnie nie ma i 7 stron...
ładne pazurki
i czarny stroj

Ja od godziny maluje czerwonego frencha pomalu ostroznie bo ma byc ladnie prawa reka mi zostala :p.

Zrobilam juz wczoraj a w nocy odbila mi sie posciel lece od nowaa

Orchidku nie poddawaj się kochana !! 3 razy niezdane to nie jest jakos specjalnie dużo.. kuzyn zdal za 10, kolega za 12, kuzynka za 11 i wszyscy teraz śmigają i nie żałują, że się nie poddali . DAsz radę
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"

Edytowane przez Lidzia007
Czas edycji: 2011-06-18 o 09:44
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 09:44   #3492
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Karola dokładnie taki mysi kolor
Mi się podobają platynowe włoski, może głupia jestem ale mi się podobają i koniec kropka. No Może nie wygląda to naturalnie, ale mi się podoba Do tego jeszcze długie
Zastanawiam się nad przedłużeniem ale trochę mi kasy szkoda :/

Dobra ja spadam a Wy bądźcie tu grzeczne
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:51   #3493
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bry

Ooooo vivinn to dzięki wielkie za odpowiedz dzisiaj jeden z nich będzie mój - zakończyłam sesję zanim się zaczęła jeszcze więc mi sie należy cos od zycia? Prawda?
Musiałam się jakoś odwdzięczyć za to, że (przypadkowo) przypomniałaś mi o adblock'u Miałam go zainstalować już kupę czasu, a zawsze zapominałam, a od dzisiejszego ranka reklamy już mi nie straszne!
A co się stało? Odnośnie sesji?

A skro temat zszedł na włosy: nie farbuję, co więcej lubię swój naturalny kolor - średnio-ciemny blond Miałam kiedyś przygodę z bardzo ładnym kasztanowym kolorem, nie wiem dlaczego go nie kontynuowałam...w każdym bądź razie, później strasznie męczyłam się z odrostami i rzuciłam malowanie w cholerę
Teraz mam najdłuższe włosy od baardzo długiego czasu (tzn. sięgają do ramion), nawet trochę szkoda mi je ścinać (chociaż w krótszych wyglądam lepiej) ale są bardzo zniszczone...no dosłownie siano Muszę je podciąć i porządnie o nie zadbać.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:53   #3494
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Alu ładniutkie, a ten lakier nie odbarwia płytki?

Pilar piękne włoski no czego się chowasz jak ładnaś

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale to ponoć ma być stała oferta
u mnie dwa sklepy dobrze zaopatrzone póki co widziałam , a miasto nie za duzo przecież

z salamandrą
pędzelek wygodniejszy niż w bell, łatwiej zrobić równą warstwę, trochę wolniej też zasycha (wg mnie na plus!)
Bardzo ładny kolorek sam i z krakiem pięknie się prezentuje

Madzia, Karola to ja też się podpiszę pod mysim kolorem bo taki mój naturalny no i ja też się brunecę jak to Karola mówi i dobrze mi z tym
__________________
synek

Edytowane przez Agateczka*
Czas edycji: 2011-06-18 o 09:54
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:55   #3495
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Anula podziwiam, że tak dbasz o naturalne włoski ja to nie pamiętam kiedy miałam naturalny kolor, bo bardzo szybko zaczęłam farbować. W gimnazjum zawsze na wakacjach szamponami koloryzującymi, raz zaszalałam i zrobiłam pasemka blond i zawsze uchodziło mi płazem w roku szkolnym a od liceum to już cały czas co 2 miesiące no i do tego od gimnazjum prostuję dziwię się, że jeszcze cokolwiek mam na tej głowie naturalny kolor mam chyba podobny do Twojego, albo może ciut ciemniejszy, taki ciemny blond a kiedyś jak chciałam wrócić do swojego i miałam właśnie na taki kolor pofarbowane, to okropnie wyglądałam żaden mi nie pasuje jak blond.
Kochana, bo chodzi o to, że jak chcę zapuścić a bez dbania u mnie się nie da, bo co urośnie to się kruszy na dole. Tak bardziej zaczęłam dbać jakieś 1,5 roku temu, z różnymi przerwami teraz widzę że rosną a podcinam praktycznie co miesiąc 1-2 cm, czasem więcej, czasem rzadziej. Pasowałoby uciąć na raz z 15 i byłyby super, ale za krótkie, dlatego na razie tnę po troszku, po wakacjach może się szarpnę na 5 cm, więcej nie przeżyję na raz
ja miałam ze 2 razy orzechowy brąz szamponetką, ale dłuuugo potem walczyłam z pozostałością koloru ;/
i raz miałam pasemka farbą blond, siostra robiła takie cieniutkie, fajnie rozjaśniło, a odrostów nie miałam jakoś
w sumie tak bym mogła robić, bo mi się podobało, ale jednak odrosty męczą, a i farba dobrze nie robi... chociaż wtedy nie zniszczyla mi jakoś włosów, ale teraz jednak odrzucam wszystko co mogłoby mieć jakikolwiek zły wpływ.
Prostownicę rzuciłam lata temu, teraz prostuję tylko przy czole bo się wywijają, no i od święta przody. Suszę sporadycznie i z jonizacją.

Ty chyba nie zapuszczasz? jak się ścina na bieżąco na podobnej długości fryzury to pomimo farby i prostowania zniszczeń pewnie nie widać
ale zapuścić wtedy może byc cieżko u niektórych (u mnie by było niemożliwe)
a kolor mam taki średni blond, może trochę mysi, ale mam "pasemka" jaśniejsze, latem jaśnieję i lubię w sumie swój kolor ciekawe jaki by mi doradził jakiś profesjonalista jedna fryzjerka mi zabroniła farbować, bo mówi że mam swietny kolor, dla mnie jest raczej normalny

dobra żeby nie było że sam spam, to obecne pazurska
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:55   #3496
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Ja kocham swój kolor włosów za nic bym go nie oddała, taki czekoladowo-brązowo-ciemny, kiedyś mi mówili że jak mam długie rozpuszczone włosy to jestem emo mi to lata, podoba mi sie tak i koniec i żadne emo nie jestem
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:59   #3497
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Mi się podobają platynowe włoski, może głupia jestem ale mi się podobają i koniec kropka. No Może nie wygląda to naturalnie, ale mi się podoba Do tego jeszcze długie
mi się też platyna podoba, ale musi komuś naprawdę pasować no i przy takim kolorze trzeba uważać z makijażem, strojem...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nie. Ja tez lubię

Dokładnie :/ Ale cierpliwa jestem. Sama im zaszkodziłam, więc teraz muszę je naprawić
uff
no właśnie, ja też staram się im teraz dogadzać jak mogę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:45   #3498
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Mam pytanie do dziewczyn, które używały Nail Rescue Rimmela...
Naprawdę trzymałyście to na paznokciach tydzień? Jakieś takie dziwne to mi się wydaje, coś mi się kojarzy, że większość tego typu odżywek trzyma się ze 3-4 dni i maluje potem od nowa...?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:46   #3499
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Ja od godziny maluje czerwonego frencha


Zrobilam juz wczoraj a w nocy odbila mi sie posciel lece od nowaa
Podziwiam i zawsze podziwiałam Twoją dokładność i precyzję
Ja zawsze ciapię byle szybko bo szkoda mi czasu... No a potem to wygląda jak wygląda

Nie lubię tego
Ja zazwyczaj maluję paznokcie późnymi popołudniami bo wcześniej nie mam czasu :/ I czekam niby aż wyschną ale czasem i tak mi się faktura odciśnie :/

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Karola dokładnie taki mysi kolor
Mi się podobają platynowe włoski, może głupia jestem ale mi się podobają i koniec kropka. No Może nie wygląda to naturalnie, ale mi się podoba Do tego jeszcze długie
O taaaaakkkk Długie... Platynowy blond Mi też się tak podoba
Ale jednak zmiany potrzebowałam A zapuścić nigdy jakos nie miałam cierpliwości... Może teraz na tych ciemnych się pokuszę o utrzymanie długości większej

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Madzia, Karola to ja też się podpiszę pod mysim kolorem bo taki mój naturalny no i ja też się brunecę jak to Karola mówi i dobrze mi z tym
Haj fajw

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dobra żeby nie było że sam spam, to obecne pazurska
Ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Są wygięte! Moja Guru paznokciowa
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 11:08   #3500
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Anula Ty masz ładny kolor, a mi po każdym farbowaniu odrosty wychodzą ciemniejsze Może gdybym tyle lat nie farbowała, to kolor był by inny, a ja mam taki wyblakły jakiś.
No ja nie zapuszczam, bo nie mam cierpliwości, ciężko jest mi grzywkę zapuścić a co dopiero całe włosy teraz jestem na etapie zapuszczania grzywki
No ja co 2-3 miesiące robię pasemka i zawsze mi końce zniszczone podcina i tak wszyscy się dziwią, że nie mam AŻ tak bardzo zniszczonych włosów, ale przy każdym suszeniu i prostowaniu tyle końców się łamie, że szok

ANULAAAA Twoje paznokcie są boskie za każdym razem mnie zaskakujesz

Karola podobają mi się brąz włosy ale mi wcale nie pasują, choć kiedyś nosiłam i miałam dość długie, no i nawet nie prostowałam zdrowsze się wydawały wtedy, ale co z tego jak wyglądałam jak kretynka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:20   #3501
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wypiłujesz ładnie (ja widzę kwadracik a'la Ewałucja) i będzie mioooodzio


mój kształt paznokci jest sławny

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


dobra żeby nie było że sam spam, to obecne pazurska
o mój boze to jest mega wypasione! Anulaaaa:love :

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które używały Nail Rescue Rimmela...
Naprawdę trzymałyście to na paznokciach tydzień? Jakieś takie dziwne to mi się wydaje, coś mi się kojarzy, że większość tego typu odżywek trzyma się ze 3-4 dni i maluje potem od nowa...?
ja 4 dni trzymałam i od nowa
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:31   #3502
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A co się stało? Odnośnie sesji?
sesja zaczyna się w poniedziałek a ja już zaliczyłam wszystko

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dobra żeby nie było że sam spam, to obecne pazurska
oooo matko jakie cudowne

A co do włosów byłam dzielna i mam już całe swoje naturalne a malowałam też od początku gim. I zapuszczam ale nie wiem co mi z tego wyjdzie

Nie spamować bo ja dopiero gdzies jutro wieczrem zawitam... aż sie boję tej epopei tutaj
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:35   #3503
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Ej właśnie... Weźcie nie spamujcie przez weekend... Bo ja zaraz uciekam i bede dopiero w poniedziałek. Miejcie litośc

__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:40   #3504
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
sesja zaczyna się w poniedziałek a ja już zaliczyłam wszystko
Przez tę ikonę "" już myślałam, że coś nie teges, ale skoro jest tak, jak mówisz, to gratuluję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:13   #3505
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które używały Nail Rescue Rimmela...
Naprawdę trzymałyście to na paznokciach tydzień? Jakieś takie dziwne to mi się wydaje, coś mi się kojarzy, że większość tego typu odżywek trzyma się ze 3-4 dni i maluje potem od nowa...?
No właśnie tak samo z Nail Tekiem, po 7 warstwach zmywa się wszystko i od nowa, raczej warstwa przez warstwę tak po siedmiu czy ośmiu już gorzej przenika... Tylko z NT to jest ciężko, bo przez to że właśnie to tak sie wchłania głęboko w paznokieć to ciężko jest to zmyć
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:14   #3506
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504122&page=22

Wrzuciłam swoje orange
Te co pokazywałam juz tutaj ale Medzik prosił(a) , więc się ugięłam
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:14   #3507
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Kurde spalam 13godzin i tak mnie głowa boooli.pazurki nadrobię jak będę na komputerze. dalej mnie męczy to prawko i to że byłam bliska zdania jeszcze słowa egzaminatora
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:17   #3508
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Orchideo, nie przejmuj sie, dasz rade jeszcze raz podejdź, na luzie wszystko w stresie nic nie zdziałasz, może poproś żeby Ci egzaminatora zmienili...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:35   #3509
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Są wygięte! Moja Guru paznokciowa
cieszę się że się podobają

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Anula Ty masz ładny kolor, a mi po każdym farbowaniu odrosty wychodzą ciemniejsze Może gdybym tyle lat nie farbowała, to kolor był by inny, a ja mam taki wyblakły jakiś.
No ja nie zapuszczam, bo nie mam cierpliwości, ciężko jest mi grzywkę zapuścić a co dopiero całe włosy teraz jestem na etapie zapuszczania grzywki
No ja co 2-3 miesiące robię pasemka i zawsze mi końce zniszczone podcina i tak wszyscy się dziwią, że nie mam AŻ tak bardzo zniszczonych włosów, ale przy każdym suszeniu i prostowaniu tyle końców się łamie, że szok

ANULAAAA Twoje paznokcie są boskie za każdym razem mnie zaskakujesz
od głowy chyba włosy są ciemniejsze, więc przy odrostach jeszcze się to bardziej uwidacznia.
Ja miałam kilka razi grzywkę i fakt, zapuszczanie to masakra moja jest kilkanaście cm krótsza od reszty i nieraz kusi sciąc na czoło, ale nieee bo szkoda tyle zapuszczania

Madzia - co do paznokci to dziękuję i NAWZAJEM

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mój kształt paznokci jest sławny

o mój boze to jest mega wypasione! Anulaaaa:love :
hehe bo tak mi się wydaje, że macie podobne warunki płytkowe i jesteś świetnym przykładem idealnego piłowania

dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
sesja zaczyna się w poniedziałek a ja już zaliczyłam wszystko


oooo matko jakie cudowne

A co do włosów byłam dzielna i mam już całe swoje naturalne a malowałam też od początku gim. I zapuszczam ale nie wiem co mi z tego wyjdzie
za sesję i włosy

dzięki

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Kurde spalam 13godzin i tak mnie głowa boooli.pazurki nadrobię jak będę na komputerze. dalej mnie męczy to prawko i to że byłam bliska zdania jeszcze słowa egzaminatora
Orchi ja oblałam 6 min przed koncem

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Orchideo, nie przejmuj sie, dasz rade jeszcze raz podejdź, na luzie wszystko w stresie nic nie zdziałasz, może poproś żeby Ci egzaminatora zmienili...
Nikki nie wiem jak w innych wordach ale zazwyczaj egzaminatora się nie wybiera
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:38   #3510
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no niech się przyśni niech mi się wczoraj 3 laski śniły ja chyba naprawdę bi jestem


fajny Malinka różowa heheh powiedz jak ci się podobają lakiery z tej serii? Jak się maluje? Bo myślę nad tym london fog, mam w domciu ciemny szary (chg recycle) a ten wydawał się taki jaśniejszy, chyba nawet jaśniejszy niz twój Orly mirror mirror... ale pewna nie jestem
Ty zboczuchu
to kiedy idziemy na randkę?

te się bardzo fajnie malują, ale jak widać, skórki upaćkałam, co mi się ostatnio rzadko zdarza, kupuj (chociaż z szarościami to różnie bywa, a to dość jasny kolorek, nie wiem czy przy jednej warstwie pokryje)
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Malina może zanim cokolwiek klikniesz na wyślij itp kopiuj sobie i w razie czego wklejasz jeszcze raz i z głowy
bo widzę że często Ci zjada
ale mnie się tak robi zanim kliknę wyślij , bo tą poduszką przy kciuku klikam sobie na touchpada
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja, co prawda, nie Malinka, ale zetknęłam się ostatnio z jednym z tych lakierów - J118 bubblegum (szukałam nieinwazyjnego różu). Jak dla mnie jest świetny pod względem nakładania, czasu wysychania i wykończenia. Z kryciem jest u niego średnio, ale czego innego można się spodziewać po takim jasnym kolorze No i, moim zdaniem, ma świetny pędzelek - płaski, szeroki i zakończony półkolem
to nie jest ta seria vivinn, chyba bym tego nie porównywała
ale tamte też są fajne
a tych pędzelek jest dość szeroki, ale nie jest zaokrąglony
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Malina ej jak tak piszesz to jeszcze ja pomyślę, że mam kręcone, bo też mi się wywijają
Tobie na pewno będzie ładne w loczkach
może masz
oj dziwnie wyglądam na razie...ale wszystko z czasem przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę "Cię" w zalanych skórkach
Kolor śliczny tylko faktycznie zupełnie inny niż na plamkach
przecież bym tak nie chodziła, bez obaw
w sumie nawet źle się wyraziłam, bo zalane to mi się kojarzy jak się lakier rozleje tak u dołu, a u mnie to pacnięte po palcu bardziej

Anula już pisałam u Ciebie o truskawach normalnie jesteś niedościgniona!

Salamander dzisiaj...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salamander3.jpg (33,8 KB, 33 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.