Mój kosmetyczny niezbędnik :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 19:33   #1
peachnestea
Przyczajenie
 
Avatar peachnestea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 13
Arrow

Mój kosmetyczny niezbędnik :)


W mojej kosmetyczce honorowe miejsca zajmują:
* krem nawilżający & baza- przygotowują moją twarz na resztę makijażu, sprawiają, że dłużej utrzymuje się on na mojej twarzy.

* podkład- to dzięki niemu nabieram pewności siebie. Gdy zakryję moje niedoskonałości, od razu czuję się lepiej w swojej skórze i łatwiej jest mi 'pokazać się w ludziach'

* korektor- mam mocno fioletowe cienie pod oczami, więc dobry, mocno kryjący korektor jest dla mnie podstawą. Bez niego wyglądam, jakbym nie spała od miesiąca. Poza tym potrzebuję też zatuszować wszelkie zaczerwienienia, blizny na twarzy.

* puder matujący- utrwala podkład i zapobiega świeceniu się twarzy.

* bronzer & róż- uwielbiam konturować swoją twarz, kości policzkowe, a następnie dodawać jej trochę kolorku na policzkach

* maskara- to dzięki niej moje oczy nabierają głębi i wyrazu. Dobrze dobrana maskara wydłuża i pogrubia moje słabe rzęsy.

* PĘDZLE!- absolutnie kocham pędzle, szczególnie te miękkie, syntetyczne, dzięki którym mój makijaż wspaniale wtapia się w skórę i tworzy harmonijną kompozycję

* cienie & eyeliner w żelu- te są opcjonalne, ponieważ rzadko mam czas je nakładać, jednak jeśli mam kilka dodatkowych minut, lubię stworzyć sobie klasyczny smokey czy też po prostu namalować 'kocią' kreskę na powiece
peachnestea jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.