Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 20:25   #1321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Zdesperowana tym, ze nie moge znależć przyzwoitego(Czytaj. pasującego mi pod kazdym względem) podkładu, nabyłam w S. kilka próbek roznych podkłądów i ikolorów, także tych, co kiedyś dawno juz miałam, ale byłam na nie. I co wyszło? Ze czarnym koniem okazał sie ...Lingerie!! Tylko zas mały problem z kolorem :/ 02 jest o ćwierc/pol tonu a ciemny. 12 niby jasniejsza, ale wpaa w róż, ale poza tym buzia w nim wyglada super, jestem pdo wrazeniem. Grunt, ze 02 jest jasniejszy niz 02 Tenue. Nie wiem, ale chyba zaryzykujke i capne Lingerie póki mam jeszcze vipiaki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:27   #1322
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość


rozesłali ulotki o dniach VIP na których jest kod kreskowy ale kiedyś jak kupowałam powiedziałam babce że nie mam tego przy sobie a ona na to, że wystarczy karta
dzięki, mam nadzieje , że tak będzie jak jutro pojde. Powiem , że nie otrzymałam kodu,ciekawe jak mnie Pani potraktuje
__________________
[euc1]93760[/euc1]
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:29   #1323
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hehe wiem, wiem.. ale ja lubię wejść.. pooglądać, zastanowić się i kupić Jakoś tak mam
Ja też lubię wszystko obmacać przed zakupem xD + jak coś che to chce TU I TERAZ, nie chce czekać kilku dni na przesyłke ;P
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:37   #1324
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zdesperowana tym, ze nie moge znależć przyzwoitego(Czytaj. pasującego mi pod kazdym względem) podkładu, nabyłam w S. kilka próbek roznych podkłądów i ikolorów, także tych, co kiedyś dawno juz miałam, ale byłam na nie. I co wyszło? Ze czarnym koniem okazał sie ...Lingerie!! Tylko zas mały problem z kolorem :/ 02 jest o ćwierc/pol tonu a ciemny. 12 niby jasniejsza, ale wpaa w róż, ale poza tym buzia w nim wyglada super, jestem pdo wrazeniem. Grunt, ze 02 jest jasniejszy niz 02 Tenue. Nie wiem, ale chyba zaryzykujke i capne Lingerie póki mam jeszcze vipiaki
Miałam próbeczkę i też mi pasował i o dziwo 02 nie była za ciemna . Dziś znowu wzięłam próbkę tego samego podkładu i też zamierzam testować
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:41   #1325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Miałam próbeczkę i też mi pasował i o dziwo 02 nie była za ciemna . Dziś znowu wzięłam próbkę tego samego podkładu i też zamierzam testować
Lingerie ma świetne opinie, ale pamietam, ze jak się pojawił testowałam go, jednaqk swieciłam sie szybko, a teraz całkiem dobrze wygląda na buzi.
Zazdraszczam Ci, że dla Ciebie kolor nie za ciemny Ja mimo wszystko sie chyba skusze, bo nie jest to jakas spora róznica, jak w przypadku Tenue
Daj znać, jak potestujesz, ciekawa jestem tez i Twojej opinii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:55   #1326
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lingerie ma świetne opinie, ale pamietam, ze jak się pojawił testowałam go, jednaqk swieciłam sie szybko, a teraz całkiem dobrze wygląda na buzi.
Zazdraszczam Ci, że dla Ciebie kolor nie za ciemny Ja mimo wszystko sie chyba skusze, bo nie jest to jakas spora róznica, jak w przypadku Tenue
Daj znać, jak potestujesz, ciekawa jestem tez i Twojej opinii
Dla mnie to najlepszy podklad, jaki mialam, ale kolor za ciemny... chyba sie w przyszlosci skusze (teraz nie potrzebuje wiecej podkladow ) i zamowie na truskawie 01, bo zdaje sie, ze bywa dostepny.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:04   #1327
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dla mnie to najlepszy podklad, jaki mialam, ale kolor za ciemny... chyba sie w przyszlosci skusze (teraz nie potrzebuje wiecej podkladow ) i zamowie na truskawie 01, bo zdaje sie, ze bywa dostepny.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Szkoda ze w polskiej S 01 nie dostepny, bo na tru nie kupie, naciełam sie kiedys i nie ma mowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 21:43   #1328
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Ja też lubię wszystko obmacać przed zakupem xD + jak coś che to chce TU I TERAZ, nie chce czekać kilku dni na przesyłke ;P
Hahahaha mam to samo! Poza tym, kupowanie stacjonarnie w sklepie sprawia mi o wiele więcej radości
I ta adrenalina przy kasie... czy to już zakupoholizm? Czasem mam wrażenie, że jestem uzależniona od kupowania kosmetyków.. One mi tak poprawiają samopoczucie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:56   #1329
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dla mnie z Guerlain najlepszy był Parure Aqua, który wycofali. Zastąpili go Parure de lumiere co to niby miało być to samo a guzik prawda, mniej go lubię, ale w dalszym ciągu lubię Tenue nie dla mnie zdecydowanie, czułam go cały dzień na twarzy a lingerie kiedyś testowałam, ale nie zapadł w pamięć
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 05:55   #1330
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Corii mam pytanie - w której Sephorze kupiłaś próbki podkładów? On line czy stancjonarnej? Bo na stronie znaleść nie mogę
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:06   #1331
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, zdecydowalam sie kupic w Douglasie on-line korektor z Maca - ten mineralny. I stanelam przy wyborze koloru - nie wiem, czy zdecydowac sie na NW15 czy NC15... One się różnią tylko tonacją czy któryś z nich jest ciemniejszy? Ten NW jest ciepły a NC chłodny czy jak? Nie miałam nigdy nic z MACa do twarzy, nawet nie macałam... I w ogóle mam małe doświadczenie z korektorami... Czy nie jest tak, że żółtawe lepiej kryją cienie?

Ja jestem bardzo blada, szyję mam żółtawą, dlatego podklady wybieram żółtawe, ale twarz już chyba nie jest sama z siebie żółtawa, wiec juz sama nie wiem...
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-02-28 o 07:08
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 07:17   #1332
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdecydowalam sie kupic w Douglasie on-line korektor z Maca - ten mineralny. I stanelam przy wyborze koloru - nie wiem, czy zdecydowac sie na NW15 czy NC15... One się różnią tylko tonacją czy któryś z nich jest ciemniejszy? Ten NW jest ciepły a NC chłodny czy jak? Nie miałam nigdy nic z MACa do twarzy, nawet nie macałam... I w ogóle mam małe doświadczenie z korektorami... Czy nie jest tak, że żółtawe lepiej kryją cienie?

Ja jestem bardzo blada, szyję mam żółtawą, dlatego podklady wybieram żółtawe, ale twarz już chyba nie jest sama z siebie żółtawa, wiec juz sama nie wiem...
NC są żółtowe, ale np w korektorze w słoiczku MAC nc15 jest bardziej neutralne wg mnie niż żółte dopiero wyższa numeracja jest żółtawa, nie wiem jak w tym mineralnym. Kolor jaki najlepiej kryje cienie jest zależny od tego jakiego koloru je masz, bo są cienie fioletowe a są takie szarobure itd. Generalnie rozświetla bardziej korektor różowawy pod oczy, ale ja nigdy bym sie nie skusiła na różowawy, bo ja korektor pod oczy przeciągam na policzki w trójkąt. Z zasady najlepszy na cienie jest łososiowy odcień korektora, mi się nie sprawdza, dlatego wg mnie nie należy patrzeć który kolor neutralizuje lepiej zasinienia skoro ma nie współgrać z tonacją podkładu.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:20   #1333
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
NC są żółtowe, ale np w korektorze w słoiczku MAC nc15 jest bardziej neutralne wg mnie niż żółte dopiero wyższa numeracja jest żółtawa, nie wiem jak w tym mineralnym. Kolor jaki najlepiej kryje cienie jest zależny od tego jakiego koloru je masz, bo są cienie fioletowe a są takie szarobure itd. Generalnie rozświetla bardziej korektor różowawy pod oczy, ale ja nigdy bym sie nie skusiła na różowawy, bo ja korektor pod oczy przeciągam na policzki w trójkąt. Z zasady najlepszy na cienie jest łososiowy odcień korektora, mi się nie sprawdza, dlatego wg mnie nie należy patrzeć który kolor neutralizuje lepiej zasinienia skoro ma nie współgrać z tonacją podkładu.
Aaa, czyli NC żółtawe... Brałam na logikę, ze NC to C jak cool a NW to W jak warm Wezme więc ten NC jednak skoro jest mniej różowy. Dzieki za pomoc
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:38   #1334
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Aaa, czyli NC żółtawe... Brałam na logikę, ze NC to C jak cool a NW to W jak warm Wezme więc ten NC jednak skoro jest mniej różowy. Dzieki za pomoc
też tak kiedyś myślałam a to jest bodajże skrót od Not Warm i Not Cool, pokrętną logikę maja ale jednak
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:41   #1335
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
też tak kiedyś myślałam a to jest bodajże skrót od Not Warm i Not Cool, pokrętną logikę maja ale jednak
Haha dobre, by zamacic w glowie
milego dnia dziewczyny - ja wlasnie lece przed praca do S po zielona kredke i tusz do rzes

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:41   #1336
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Akurat w mineralnych korektorach NW15 nie jest różowy, ale jak lubisz żółte odcienie, to NC15 będzie lepszy.

Z oznaczeniami kolorów MAC i rozwinięciem skrótu NC/NW jest sporo teorii. Słyszalam i taką, że NC, to not cool, i odpowiednio NW - not warm. Tak czy inaczej na pewno zasadniczo NC to żółtki, a NW mają więcej różowego.

Edit - widzę, że nie tylko ja słyszałam o tym uzasadnieniu oznaczenia

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-02-28 o 07:43
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:51   #1337
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat w mineralnych korektorach NW15 nie jest różowy, ale jak lubisz żółte odcienie, to NC15 będzie lepszy.

Z oznaczeniami kolorów MAC i rozwinięciem skrótu NC/NW jest sporo teorii. Słyszalam i taką, że NC, to not cool, i odpowiednio NW - not warm. Tak czy inaczej na pewno zasadniczo NC to żółtki, a NW mają więcej różowego.

Edit - widzę, że nie tylko ja słyszałam o tym uzasadnieniu oznaczenia
Hmmm skoro nie jest bardzo rozowy to teraz naprawde juz nie wiem, jaki wziac wole zoltki do twarzy, ale nie wiem, czy pod oczy nie beda dawac efektu zmeczenia i lepszy nie bylby ten rozowy, zwlaszcza jesli nie jest za rozowy jakie ciezkie dylematy z rana

moze poczekam az mi w Bydgoszczy albo Poznaniu MACa otworza dwa msce chodze bez korektora to wytrzymam jeszcze troche :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:01   #1338
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Akurat w mineralnych korektorach NW15 nie jest różowy, ale jak lubisz żółte odcienie, to NC15 będzie lepszy.

Z oznaczeniami kolorów MAC i rozwinięciem skrótu NC/NW jest sporo teorii. Słyszalam i taką, że NC, to not cool, i odpowiednio NW - not warm. Tak czy inaczej na pewno zasadniczo NC to żółtki, a NW mają więcej różowego.

Edit - widzę, że nie tylko ja słyszałam o tym uzasadnieniu oznaczenia
właśnie wydaje mi się, ze te najjaśniejsze kolory w MAC są raczej neutralne, tylko delikatnie wpadają w odpowiednie tonacje, jak sie zestawi NW15 z NC15 to róznicę w tonacji widać oczywiście, ale przy zestawieniu z wyższymi numerkami wypadają dość neutralnie, dlatego np nc15 z studio finish na przebarwienia się dla mnie nie nadaje, bo jest za mało żółtawy;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:03   #1339
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Hmmm skoro nie jest bardzo rozowy to teraz naprawde juz nie wiem, jaki wziac wole zoltki do twarzy, ale nie wiem, czy pod oczy nie beda dawac efektu zmeczenia i lepszy nie bylby ten rozowy, zwlaszcza jesli nie jest za rozowy jakie ciezkie dylematy z rana

moze poczekam az mi w Bydgoszczy albo Poznaniu MACa otworza dwa msce chodze bez korektora to wytrzymam jeszcze troche :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Tutaj są słocze robione przeze mnie, proszę się nie śmiać:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=385

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie wydaje mi się, ze te najjaśniejsze kolory w MAC są raczej neutralne, tylko delikatnie wpadają w odpowiednie tonacje, jak sie zestawi NW15 z NC15 to róznicę w tonacji widać oczywiście, ale przy zestawieniu z wyższymi numerkami wypadają dość neutralnie, dlatego np nc15 z studio finish na przebarwienia się dla mnie nie nadaje, bo jest za mało żółtawy;/
Takie same mam spostrzeżenia
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 08:04   #1340
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Hmmm skoro nie jest bardzo rozowy to teraz naprawde juz nie wiem, jaki wziac wole zoltki do twarzy, ale nie wiem, czy pod oczy nie beda dawac efektu zmeczenia i lepszy nie bylby ten rozowy, zwlaszcza jesli nie jest za rozowy jakie ciezkie dylematy z rana

moze poczekam az mi w Bydgoszczy albo Poznaniu MACa otworza dwa msce chodze bez korektora to wytrzymam jeszcze troche :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
tak jak mówiłam te najjaśniejsze kolory są raczej neutralne i tak jak studio finish na twarz mi sie nienadaje bo jest za mało zółtawy tak pro longwear nc15 pod oczy właśnie jest akurat, bo jest ciepły, ale nie żółtowy przez co w okolicy pod oczami sprawuje sie idealnie i nie odcina mi się wybitnie od podkładu przez to, ze mimo wszystko wciąż jest to ciepły odcień.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:24   #1341
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny jestem zachwycona Skin Illusion od Clarinsa. To pierwszy podkład, który na mojej twarzy wygląda naprawdę znakomicie (a przerobiłam ich już masę... głównie tych wysokopółkowych)

Edytowane przez kaaterina
Czas edycji: 2014-02-28 o 08:32
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:21   #1342
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zachwycona Skin Illusion od Clarinsa. To pierwszy podkład, który na mojej twarzy wygląda naprawdę znakomicie (a przerobiłam ich już masę... głównie tych wysokopółkowych)
Tez go wielbie

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:32   #1343
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Tez go wielbie

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Chyba się mu przyjrzę ale najpierw muszę wykończyć to co mam


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:10   #1344
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z oznaczeniami kolorów MAC i rozwinięciem skrótu NC/NW jest sporo teorii. Słyszalam i taką, że NC, to not cool, i odpowiednio NW - not warm. Tak czy inaczej na pewno zasadniczo NC to żółtki, a NW mają więcej różowego.

Edit - widzę, że nie tylko ja słyszałam o tym uzasadnieniu oznaczenia
ja czytalam gdzies teorie jakiejs blogerki, ze NC znaczy needs cool, czyli cieple tony twarzy potrzebujace sie "oziebic" i NW needs warm, zimne tony potrzeujace sie "ocieplic" Ale to chyba nie ma sensu
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:19   #1345
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zdecydowalam sie kupic w Douglasie on-line korektor z Maca - ten mineralny. I stanelam przy wyborze koloru - nie wiem, czy zdecydowac sie na NW15 czy NC15... One się różnią tylko tonacją czy któryś z nich jest ciemniejszy? Ten NW jest ciepły a NC chłodny czy jak? Nie miałam nigdy nic z MACa do twarzy, nawet nie macałam... I w ogóle mam małe doświadczenie z korektorami... Czy nie jest tak, że żółtawe lepiej kryją cienie?

Ja jestem bardzo blada, szyję mam żółtawą, dlatego podklady wybieram żółtawe, ale twarz już chyba nie jest sama z siebie żółtawa, wiec juz sama nie wiem...
Mi doradziły NW 15 i jestem zadowolona. Ładnie rozświetla spojrzenie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:30   #1346
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tutaj są słocze robione przeze mnie, proszę się nie śmiać:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=385

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


Takie same mam spostrzeżenia
Dzieki jak wroce z pracy go obadam Edit: obadałam - faktycznie nie jest różowy.

Bylam w S i mialam kupic tusz z Guerlain, a ostatecznie skusilam sie na Hypnose Star, (bo byl w zestawie z kredka do oczu i mini plynem do demakijazu ) i zielona kredke sephorowa.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mi doradziły NW 15 i jestem zadowolona. Ładnie rozświetla spojrzenie.
Ja juz sama nie wiem. Wstrzymam sie chyba faktycznie - ktos pokazywal ogloszenie, ze szukaja do Maca w Poznaniu wizazystek, wiec moze naprawde go w koncu otworza juz mialam nadzieje, jak w pazdzierniku otwierali nowa galerie, bo bylo pisane, ze tam Mac bedzie. Napalilam sie przeogromnie i nic z tego nie wyszlo

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-02-28 o 13:14
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:53   #1347
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda ze w polskiej S 01 nie dostepny, bo na tru nie kupie, naciełam sie kiedys i nie ma mowy
Corii dziewczyny robią znowu zamówienie z Selfridges, może się tam dołącz
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 13:09   #1348
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Corii mam pytanie - w której Sephorze kupiłaś próbki podkładów? On line czy stancjonarnej? Bo na stronie znaleść nie mogę
Ja nie kupowałam Dostałam od Seporzanki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:39   #1349
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dzisiaj kupiłam w Sephorze krem Clinique Superdefense 15 ml za 39 zł, i dostałam bon na tą kwotę przy zakupie pełnowymiarowego opakowania. Ciekawe jak się sprawdzi.
Swoją drogą powinni częściej robić taką reklamę, można sobie coś przetestować nim się kupi pełnowymiarowe opakowanie.

Edytowane przez naticzak
Czas edycji: 2014-02-28 o 17:40
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:40   #1350
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Corii dziewczyny robią znowu zamówienie z Selfridges, może się tam dołącz
Ale ja w ciemno nie kupie musze pomacac najpierw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.