fotograf slubny prosze o rade!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 15:11   #31
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez ANTENKA81 Pokaż wiadomość
Witam.
Nasz ślub odbył się 30.07.2009r. i najbardziej z całego dnia zachwycił nas nasz fotograf - Marcin Łysak z Oświęcimia (nie trzeba się martwić odległością bo robi zdjęcia nie tylko w Polsce). Z czystym sumieniem mogę go polecić - wszyscy goście byli zdumieni i zachwyceni samym fotografem, jak i oczywiście jego zdjęciami. Może nie jest to najtańszy fotograf (w porównaniu z cenami większości miejscowych fotografów) ale jak sobie policzyć godziny spędzone w dniu ślubu z nami i godziny spędzone na obróbce zdjęć, jak również ilość zdjęć jakie otrzymaliśmy (dokładnie 3110 zdjęć z całego dnia na płycie z czego 240 wybiera się do wywołania) to nie bierze więcej od innych. A ZDJĘCIA SĄ PRZEPIĘKNE. Oboje z mężem uważamy się za osoby niefotogeniczne, ale fotograf wyprowadził nas z błędu (zrobiłam sobie dodatkowo jeszcze sesję prywatną - tak mi się spodobało). Gdy ktoś pyta o fotografa to zawsze polecam Pana Łysaka. Oj się rozpisałam. Najlepiej (w miarę możliwości oczywiście) spotkać się z nim osobiście - urzeknie was w momencie zarówno jego osoba jak i jego zdjęcia. Ewentualnie na jego stronie (www.lysak.pl) znajduje się mała galeria - ale w żadnym stopniu nie oddaje prawdziwych zdjęć jakie są w albumach.
Czytałem w tym wątku, że rzeczywiście urzeka podczas osobistego spotkania

http://weselneforum.pl/viewtopic.php...sd=a&start=270
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:35   #32
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kochane poradźcie mi! Wybralibyście http://www.artfoto.getphoto.net/ czy http://www.studiovegas.pl/ ? Proszę o pomoc!
Mi natomiast podoba się pierwszy bardziej. Zdjęcia są takie inne, bardzo fajne ujęcia.Ja wybrałabym artfoto.
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 12:50   #33
ANTENKA81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Najmocniej przepraszam jeśli zabrzmiało to jak reklama. Chciałam tylko pomóc. A to, że napisałam w trzech wątkach o nim to tylko i wyłącznie dlatego że nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego fotografa i chciałam się podzielić z innymi moimi "przeżyciami".
ANTENKA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 20:47   #34
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Jednak w tym wielkim dniu będzie z nami artfoto... Bardziej podobało mi sie studio Vegas no ale niestety koszty dojazdu nas przerastają a Pan artfoto jest na miejscu i głównie to zaważyło. Jednak nie jest to zwykły fotograf i Pan robi zdjęcia artystyczne więc mam nadzieje, ze bęzie nam sie podobało Moim marzeniem byli Państwo Pośpieszni no ale cóż... NIe można mieć wszystkiego Trzeba obejść się smakiem...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:29   #35
Akasha_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

witam ponownie,


obejrzałam zdjecia fotografow z waszych linkow

sa ładne, poprawne i słodkie, ale nie maja tego czegos co zatrzymuje wzrok na dluzej a to wlasnie jest najwazniejsze!
2 zdjecia z strony lysak.pl te na samym poczatku) bardzo mi sie spodobały!! ale tylko te bo dalej na stronie nic ciekawego.
na stronce vegas tez pare zdjec mi sie spodobało.


a ja i tak zostane przy swoim pierwszym wyborze utwierdza mnie w tym reportaz ze schroniska i z wyspy skarbow (ponoc ładna miejscowka gdzies koło karsiborza)

schronisko

Edytowane przez Akasha_z
Czas edycji: 2009-10-27 o 20:59 Powód: zle skopiowany text (nie w calosci) z worda.. hm.. cienka jestem w te klocki i musialam pisac od nowa..
Akasha_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:31   #36
Akasha_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

witam ponownie,
zwracam sie z malutka prosba do was dziewczyny.. otoz postanowilam wyprobowac fotografa pana przemka i odswiezam watek wiem ze slub dopiero w marcu ale ogladalam w necie sesje narzeczenskie przedslubne i koniecznie chcialam taka miec wiec skontaktowalam sie z Przemkiem co by powiedzilal na sesje narzeczenska w klimatach jakie lubimy ... i stąd moja prosba co o niej sądzicie? bardzo prosze o szczerosc!

wampiryczna miłość
Akasha_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:13   #37
claire8
Przyczajenie
 
Avatar claire8
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Czesc dziewczyny ! Ja polecam fotografa z Koszalina z tego co wiem dojezdza w okreslone miejsca zdjecia nieziemskie moja kolezanka byla zadowolona ale wiem ,ze ciezko u niego z terminami ale zawsze mozecie probowac tu macie linka do jego stronki na necie http://www.fotografia-sluby.com/
claire8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 13:57   #38
Sarkove
Przyczajenie
 
Avatar Sarkove
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 26
Dot.: fotograf slubny prosze o rade!!!!

Osobiście jeśli ktoś jest z Łodzi czy okolic to polecam fotografa, który u mojej siostry robił zdjęcia - WYSZŁY BAJECZNE

Kuba Marciniak Fotografia Ślubna i Okolicznościowa Łódź, Łódzkie - Strona główna
__________________
Zapraszam na moj blog sarkove.pl - blog lifestylowy, o modzie, urodzie i stylu życia
Sarkove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 13:57:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.