Islam - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 17:57   #361
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dlatego Polacy powinni dbać o opinię "katolickich fanatyków", żeby muzułmanie bali się tutaj osiedlać, kiedy się wzbogacimy. Nie mam nic do Chińczyków, Hindusów, Latynosów, wszystkich Rusinów czy nawet Murzynów, ale nie chcę widzieć muzułmanów na polskich ulicach (poza Tatarami).
Ta, muzułmanie nie przyjeżdżają do Polski bo tak baaardzo boją się katoli a nie przypadkiem dlatego, że im się nie opłaca siedzieć na naszym słabym socjalu?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 01:24   #362
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Ta, muzułmanie nie przyjeżdżają do Polski bo tak baaardzo boją się katoli a nie przypadkiem dlatego, że im się nie opłaca siedzieć na naszym słabym socjalu?
Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Chętnie pomogę: Dlatego Polacy powinni dbać o opinię "katolickich fanatyków", żeby muzułmanie bali się tutaj osiedlać, kiedy się wzbogacimy.". Oczywiście wychodzę z założenia, że socjal jest jakoś powiązany z bogactwem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 08:41   #363
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islam

Powinnismy Jak EU wspomoc Wlochy i Malte. Ciagle przyplywaja nowe lodki z imigrantami. Na Lampedusie jest ich juz 2 razy wiecej niz sa w stanie pomiescic. Cos powinno byc zrobione w tej sprawie. Zwlaszcza teraz kiedy Libia jest niestabilna.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...an-island.html

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2015-02-20 o 10:42
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:45   #364
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Powinnismy Jak EU wspomoc Wlochy i Malte. Ciagle przyplywaja nowe lodki z imigrantami. Na Lampedusie jest ich juz 2 razy wiecej niz sa w stanie pomiescic. Cos powinno byc zrobione w tej sprawie. Zwlaszcza teraz kiedy Libia jest niestabilna.

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...an-island.html
Wzmocnić straż granicznąna wybrzeżu, stworzyć obozy przejściowe i deportować z powrotem do Libii. A jako kraj EU powinniśmy stwierdzić, że to sprawa Włoch i Malty.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 21:56   #365
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Wzmocnić straż granicznąna wybrzeżu, stworzyć obozy przejściowe i deportować z powrotem do Libii. A jako kraj EU powinniśmy stwierdzić, że to sprawa Włoch i Malty.
nie masz racji. bo toa sytuacja ma wplyw na wszystkich. to zabezpieczanie tez naszych interesow.
straz jest. tylko ze powinni zaczac myslec co zrobic jak juz sie ich odlowi z morza.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 01:27   #366
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Islam

Może już niedługo sytuacja się unormuje. Egipt ma zamiar interweniować w Libii i wykurzyć stamtąd ISIS. Jeśli as-Sisiemu i Haftarowi się uda Libia powinna się ustabilizować to i łódek będzie mniej jak w końcu granicę uszczelnią.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:52   #367
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

ale Egipt to za mało, niby tam jest ten mułła czy jak on tam ma który chce walczyć z fanatyzmem, ale tu trzeba większych sił muzułmańskich z okolicznych państw które również by chciały pozbyć się ISYS, sam Egipt na to jest za słaby, nawet przy wsparciu zachodu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 10:07   #368
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: Islam

Tak, jak nigdy specjalnie nie przejmowałam się konfliktami za garnicą (nawet Ukrainą, do czego pewnie wstyd się przyznać), tak teraz naprawdę boję się ISIS (do czego pewnie równiez wstyd się przyznać). To, co ci ludzie wyprawiają, przechodzi moje ludzkie pojęcie. Zdaję sobie sprawę, że to żadna nowość, ale dopiero teraz dotarło do mnie, że ktoś może w imię religii napawać się cudzym bólem i chwalić się tym, jak pastwi się nad bezbronnymi skrępowanymi ludźmi. Na starożytnych lub średniowiecznych przedstawieniach to nie wygląda tak realistycznie, jak na youtube*.



*gwoli ścisłości - nie oglądalam żadnego z "klipów" ISIS i nie rozumiem, jak można je rozpowszechniać. Przecież im właśnie o to chodzi.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 12:28   #369
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie masz racji. bo toa sytuacja ma wplyw na wszystkich. to zabezpieczanie tez naszych interesow.
straz jest. tylko ze powinni zaczac myslec co zrobic jak juz sie ich odlowi z morza.
A jak mamy Włochom pomagać? Niech wzmocnią straż graniczną na swoim wybrzeżu, kupią kilka promów i odwożą niechcianych turystów z powrotem. A my będąc daleko od Afryki i nie mając problemu islamu u siebie możemy tylko robić mądre miny. Już są świry z Brukseli, co chcą osiedlać tutaj uciekinierów z Bliskiego Wschodu. Z Czeczenami są dosyć silne zatargi. Ciekawe jak wyglądałoby to z Arabami?

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Może już niedługo sytuacja się unormuje. Egipt ma zamiar interweniować w Libii i wykurzyć stamtąd ISIS. Jeśli as-Sisiemu i Haftarowi się uda Libia powinna się ustabilizować to i łódek będzie mniej jak w końcu granicę uszczelnią.
Moim zdaniem nic nie zrobią. Libia musiałaby zostać zaatakowana z dwóch stron i najważniejsze, siły jakiejś koalicji musiałyby mieć jakieś poparcie. Irak i Afganistan świetnie pokazują, jak miejscowa ludność reaguje na obcą armię.

Cytat:
Napisane przez Nebtu Pokaż wiadomość
Tak, jak nigdy specjalnie nie przejmowałam się konfliktami za garnicą (nawet Ukrainą, do czego pewnie wstyd się przyznać), tak teraz naprawdę boję się ISIS (do czego pewnie równiez wstyd się przyznać). To, co ci ludzie wyprawiają, przechodzi moje ludzkie pojęcie.
Bądź silną i niezależną jednostką. Wszyscy nas straszą wojną z Rosją i ISIS, bo władzy najlepiej rządzi się idiotami i tchórzami, a najlepiej jak ludzie mają obie cechy. Rosjanie nie wejdą do Kijowa, tak jak ISIS do Warszawy.

Cytat:
*gwoli ścisłości - nie oglądalam żadnego z "klipów" ISIS i nie rozumiem, jak można je rozpowszechniać. Przecież im właśnie o to chodzi.
Cenzura prewencyjna? Świetny przykład lemingozy. Ja wręcz jestem zniesmaczony tym, że ograniczają filmiku z ich udziałem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:13   #370
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

ISIS nie wejdzie do Polski bo tu nie ma tylu muslimów to jedno na szczęście jest pewne.
tam ludzie sami w końcu muszą się postawić zbrodniarzom z ISIS którzy finansują się między innymi przez handel narządami, tu obca interwencja nic nie da gdy miejscowi specjalnie nie palą się do walki. terror, terrorem ale tu powinni sami powstać przy udziale braci muzułmanów z innym państw, a my jedyne co możemy zrobić to uszczelnić granicę i wywalać z europy każdego kto ma związki z ISIS.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 15:33   #371
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Bądź silną i niezależną jednostką. Wszyscy nas straszą wojną z Rosją i ISIS, bo władzy najlepiej rządzi się idiotami i tchórzami, a najlepiej jak ludzie mają obie cechy. Rosjanie nie wejdą do Kijowa, tak jak ISIS do Warszawy.

Cenzura prewencyjna? Świetny przykład lemingozy. Ja wręcz jestem zniesmaczony tym, że ograniczają filmiku z ich udziałem.
Ha, życie jest pełne niespodzianek.

Ja jestem zniesmaczona chęcia podbicia oglądalności dzięki czyimś odciętym głowom. Gusta i guściki.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 08:28   #372
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Nebtu Pokaż wiadomość
Ha, życie jest pełne niespodzianek.

Ja jestem zniesmaczona chęcia podbicia oglądalności dzięki czyimś odciętym głowom. Gusta i guściki.
Ja jestem dorosłym człowiekiem i chce widzieć, z jakimi zwierzętami świat ma problem. Na szczęście to nie jest Szwecja i nikt nie może cenzurować w imię dobra społecznego i innych sloganów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:47   #373
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Przeprowadzę teraz agitację prokorwinowską, ponieważ Korwin mówi, że terrorystom nie wolno ulegać. W imię fałszywie pojętego bezpieczeństwa tworzy się cenzurę. Francja jest tak zgniła moralnie, że ich bezpieka zabrania emisji filmu o tym, że muzułmanin się nawrócił na chrześcijaństwo:
http://parezja.pl/francji-zakazano-p...ny-islamistow/
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:48   #374
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Islam

Fascynujące.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:55   #375
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Fascynujące.
Temat jak najbardziej fascynujący, ponieważ wszyscy mają Francję czy Niemcy za kraje demokratyczne, a one w obawie przed drażnieniem muzułmanów i ewentualnych zamachów potrafią zakazywać emisji filmów czy też wieców antyimigranckich.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 08:47   #376
iowa4
Raczkowanie
 
Avatar iowa4
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Islam

One zawsze mówią ze chustka była jej wyborem tylko że przed tem to mają intensywne pranie mózgu.
iowa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 10:28   #377
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez iowa4 Pokaż wiadomość
One zawsze mówią ze chustka była jej wyborem tylko że przed tem to mają intensywne pranie mózgu.
dobrze ze siedzisz w glowach wszystkich muzulmanek.

Wyciagnales watek sprzed 5 lat.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 18:36   #378
Svadilfari
Raczkowanie
 
Avatar Svadilfari
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 88
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dobrze ze siedzisz w glowach wszystkich muzulmanek.

Wyciagnales watek sprzed 5 lat.
Bo taka jest zasada na wizażu, że nie zakłada się nowych wątków, tylko stare odgrzebuje i ciągnie dalej (moim zdaniem bardzo dobra, nienawidzę modelu facebooka). A temat wciąż aktualny, więc dzięki temu mikroruchowi, który właśnie generuję dzięki twojemu postowi, dyskusja może się ożywić.


Zwłaszcza po liście francuskich generałów o islamizacji Francji
https://www.defence24.pl/generalowie...nor-we-francji
https://www.onet.pl/informacje/onetw...7j699,79cfc278
__________________
"Per aspera ad astra"
Svadilfari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 19:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.