Przebarwienia. . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 10:59   #1
MJustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
GG do MJustyna
Unhappy

Przebarwienia. .


Tak, wiem, takich tematów jest kilkanaście... Ale przecież każdy przypadek jest inny! A mój? Mój to po prostu chyba nie do rozwiązania. ;(

No więc mam przebarwienia na twarzy po źle wyciśniętych (jak to stwierdziła p.dermatolog) wypryskach. Problem w tym, że ok, zgodzę się, na nosie rzeczywiście źle wyciśnięte było i zostały plamki. Ale np. na brodzie w ogóle nie ruszałam "zachcianek" i też zostały przebarwienia, z tym że mniejsze i mało widoczne. No cóż... Najbardziej chodzi mi o okolice nosa. Na początku leczyłam się sama jakimiś środkami typu Dermabliz, Alcepalan. W wakacje poszłam do dermatologa, który badając mnie przez dzielące nas biurko, stwierdziła, że te blizny to kolejny etap trądziku i pomoże mi Skinoren. Przepisała mi żel, zapłaciłam 52zł, po miesiącu zamieniłam na Acnederm, który był tańszy. Używałam go przez dwa miesiące, co w sumie daje 3. Żadnej, nawet najmniejszej poprawy. W ogóle, no nic. Skończyła się kolejna tubka Acnedermu, więc postanowiłam kupić ten zachwalany m.in. na wizażu krem No-scar Perła Inków. Używam go od 9. listopada. Powoli mi się kończy... Do tego mam żel z Garniera Pure SOS PEN też niby na blizny - punktowy. Nadal nie widzę żadnej poprawy! ;( Już nie wiem co robić, dlatego tutaj właśnie proszę o Waszą pomoc. Czego spróbować? Co kupić? Do czego wrócić? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Ratujcie Dziewczyny!
MJustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:09   #2
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Przebarwienia. .

Szczerze od serca... poczytaj biochemiczne podforum. Od kiedy przeniosłam się na kosmetyki z Mazideł i Biochemii Urody moja cera z dnia na dzień zdrowieje i wreszcie po kilkunastu latach odzyskuje zdrowy wygląd. Przebarwienia stopniowo bledną a mój tradzik nie jest dotkliwy.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:51   #3
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Przebarwienia. .

hej,ja tez mam sporo przebarwień mimo że nie wyciskam.borykam sie nadal z trądzikiem ale nawet jak nie mam wyprysków to moja twarz jest w plamkach chetnie bym zakupiła coś na tych mazidłach lub BU ,przeczytałam biochemiczne forum jednak nie mam pojecia co kupić bo trochę tych specyfików jest.No i jeszcze te filtry nieszczęsne.W końcu znalazłam odpowiedni matujący krem a wygląda na to że znowu trzeba będzie szukać,tym razem odpowiedniego filtra.ehhZastanawiam sie od czego zacząć kuracje na trądzik RETONOIDY? czy ktoś mi doradzi?a na przebarwienia może być contratubex? czy co z mazideł bądź Bu?
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:36   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Przebarwienia. .

Cytat:
Napisane przez littlelady18 Pokaż wiadomość
hej,ja tez mam sporo przebarwień mimo że nie wyciskam.borykam sie nadal z trądzikiem ale nawet jak nie mam wyprysków to moja twarz jest w plamkach chetnie bym zakupiła coś na tych mazidłach lub BU ,przeczytałam biochemiczne forum jednak nie mam pojecia co kupić bo trochę tych specyfików jest.No i jeszcze te filtry nieszczęsne.W końcu znalazłam odpowiedni matujący krem a wygląda na to że znowu trzeba będzie szukać,tym razem odpowiedniego filtra.ehhZastanawiam sie od czego zacząć kuracje na trądzik RETONOIDY? czy ktoś mi doradzi?a na przebarwienia może być contratubex? czy co z mazideł bądź Bu?
ja własnie mam taki sam problem, na Biochemicznym forum jest mnóstwo tych wątków i opinii i na prawdę ciężko się przez to wszsytko "przekopać" ... ja już trzy dni czytam czytam czytam i nadal nie wiem co stosować...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 06:34   #5
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Przebarwienia. .

Więc czekamy na porady jakiejś profesjonalistki
Gorzej jak sie nie doczekamy(
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.