dżinsy Americanos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 19:24   #1
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Smile

dżinsy Americanos


witam,byłam ostatnio w sklepie Americanos i spodbały mi sie baaardzo takie jedne spodnie,tylko jeden problem jest.....kosztują 240zł......czy uwazacie ze spodnie markowe są warte takiej ceny......moze orientujecie sie czy spodnie tej marki są trwałe,nie niszczą sie tak szybko,u mnie i tak to tylko teoria bo amam taką "budowę"ciała ze zawsze spodnie mi sie przecierają w kroku.......a wiec czy to sie opłaca.....bo mi sie ogromnie podobają
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:49   #2
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: dżinsy Americanos

Miałam raz dżinsy i dżinsową kurtkę Americanos, ale to było kilka lat temu więc może coś się zmieniło. Wtedy byłam bardzo niezadowolona - dżinsy przetarły się na pośladkach już po kilku (5-6) miesiącach a kurtka szybko się sprała.
Poza tym, co do ceny, to uważam że to dużo jak na dżinsy Americanos. Wydaje mi się że można znaleźć coś lepszego w tej cenie lub kupić dwie pary (wtedy na pewno starczą na dłużej)
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:51   #3
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: dżinsy Americanos

Ja latem zeszłego roku kupiłam Americanosy za 199zł (przecena).
Były dosyć cieniutkie, delikatne.
Mam ten sam problem co ty - przetarcia. Wytrzymały niecały rok przy intensywnym noszeniu.
Wybaczam im to, bo były naprawde cienkie
Moim zdaniem warto kupić... mają w sumie jedną wadę: Strasznie farbują. Nosząc kremową torbę przez ramię, to od tyłu cała niebieska mi się zrobiła
Trzeba wyprać jakieś 3 razy by to przeszło.

Niektóre markowe produkty są warte swojej ceny. Np. Firma Levis.. Kupiłam piękne dzwony za prawie 300zł. Normalnej grubości jeans. Do dziś się świetnie trzymają A zapewniłam im prawdziwą szkołę przetrwania... Jedynie troche nogawki od chodnika przetarte, ale to norma
Jak próbowałam kupić jakieś tansze, z innych firm, to strasznie szybko mi się niszczyły. Wolę wydać 300zł na porządne spodnie i nosić je długo, niż co kilka miesięcy wydawać mało kasy i nosić je krótko.
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:58   #4
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: dżinsy Americanos

Hmmm... wydaje mi się, że niecały rok to nie znaczy "nosić je długo" Większość dżinsów o połowę tańszych wytrzymuje przy intensywnym noszeniu około roku

Co do farbowania, to prawda, mój komplecik miał granatowy kolorek i bardzo farbował.
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 20:25   #5
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: dżinsy Americanos

Dla mnie to było długo, bo one były naprawdę, bardzo cieniutkie
i właściwie nie wytrzymały po prostu tego tarcia udami. Przy dziewczynie, która nie ma tego problemu, na pewno by wytrzymały dłużej
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 20:35   #6
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: dżinsy Americanos

ojjj moi rodzice napewno by mi niedali tyle kasy na dzinsy...a wogole to americanosy mi sie tak jakos nie podobaja...maja takie szeeerokie nogawki :P
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 20:40   #7
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: dżinsy Americanos

mam kilka par americanosów...jedną pare, która strasznie lubie mam juz około 2 lat i oprócz tego, ze nogawki sa przydługie i sie starły od szurania po ziemi to nic sie z nimi nie dzieje inne pary tez sie dobrze sprawuja...i bynajmnije mi nie farbuja.i to ta para kosztowała mniej niz 240... inne sa jeszcze za mlode, zebym je oceniala ale ogolnie mam dobre zdanie, wiec ja polecam.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-01, 21:10   #8
totty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar totty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa-okolice
Wiadomości: 47
Exclamation Dot.: dżinsy Americanos

powiem Wam ze Americanosy to sa od zawsze moje ulubione,sprawdzone i niezawodne spodnie.i moze choc troche was do nich zachece.fakt sa drogie ale moim zdaniem warte tej ceny.faktycznie jeszcze pare lat temu byly robione tylko w modelu z dzwonami,ale teraz...uuuuu...sa proste nogawki,rozszerzane,zweza ne,mnostwo modeli i kolorow.sa te modne i te klasyczne,z kieszeniami,i bez.przecierane,zwykle,z dziurami,z naszyciami,z przeszyciami.duza zaleta jest tez to ze w ramach ceny skracaja gratis jesli sa za dlugie nogawki!!!!!a w warszawie na marszalkowskiej w americanosie zawsze daja gratis pare wejsciowek na weekendowe imprezy w klubach.no i sa to spodnie niezniszczalne-mam dwie pary ktore nosze juz ponad 4 lata i nadal je lubie,i sa w super stanie.te zas ktore mi zbrzydly po tylu latach noszenia sprzedalam na allegro jako uzywane i dziewczyny ktore kupily sa zachwycone.a poza tym nie zebym byla jakas "spaczona" ale jesli cos jest produktem "dobrym bo polskim" to uwazam ze warto na to wydac nawet ostatnie zaskorniakii w zwiazku z tym ze to polska firma...wydali teraz kolekcje jeansow z polskim godlem z tylu przy pasku i z przodu przy malej kieszonce-sa EXTRAAAAAAA!nosze je z dumahehe.bo jakos nie lezy mi noszenie ciuchow np. z amerykanska flaga bo niby z jakiej racji.no i respekt dla pierwszej firmy ktora taki motyw wprowadzila-ten orzelek srebrno czarny jest super. jedynym minusem jak dla mnie jest to ze ich rozmiarowka w dolnej granicy konczy sie na rozmiarze 25...a ja nosze 23-24.i ciezko mi kupic bardzo obcisle americanosy.ale wybacze im to.wydali tez teraz takie fajne rureczki-a`la bryczesy na konie-idealnie obciskajace cala noge-jak ktos ma dluuuuugie nogi to moze poszalec w nich<ja niestety nie,no ale polecam tym dlugonogim>kurtek i spodnic z americanosa nigdy nie nosilam-bo wogole nie nosze takich rzeczy.czasem mini jeansowa,wiec w tym temacie sie nie wypowiadam.no i sa to spodnie ktore sie nie rozciagaja za nadto.i nie mechaci sie jeans-jest b.dobrej jakosci.natomiast od tych letnich,cienszych jeansow nie wymagajmy za duzo skoro sa rzeczywiscie ciensze...osobiscie nie lubie tych cienkich bo sie bardzo gniota.i jeszcze jedna zaleta-uwazam ze zgrabnie w nich wyglada pupa,nawet jak ktos ma wiecej cialka-co wiem z autopsji,bo tez kiedys mialam wieeecej ......uffff...no i to tyle z moich doswiadczen z americanosemale sie rozpisalam...ale tak lubie te spodnie ze musialam.moze jutro cykne foto to podlacze wam kilka moich par americanosowa tymczasem ZACHECAM do KUPOWANIA
totty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:32   #9
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: dżinsy Americanos

mam spodnie americanos i spodniczke americanos spodnie udalo mi sie kupic z przeceny z 229 na 149 kupilam rozmiar 27 w przymierzalni byly idealne ale jak pochodzilam w nich 2 dni to szybko musialam zaniesc je do zwezenia bardzo farbowaly ale wypralam je w occie i prawie mialam klopot z glowy
jeszcze jedno pranie i przestaly farbowac ale uwielbiam w nich chodzic sa cieniutkie i ladne biodroweczki, ze spodniczki jestem bardzo zadowolona no w sumie za taka cene 105 zl to powinnam moim zdaniem firma amerycanos to jedna z lepszych fiirm szyjacych ubrania jeansowe, a firma wrangler łłłłłeeeeeeeeee juz w zyciu nie kupie specjalnie kupilam za male spodnie a one sie tak rozciagly ze wygladaja jak szmaty pozatym musialam je reklamowc pozniewaz mialay krzywa nogawke okropnosc za ta cene 229 zl nie polecam, aleslyszalam ze levisy za super ale cana tez szokujaca ale mysle ze warto uzbierac i kupic cos lepszego od czasu do czasu
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:25   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: dżinsy Americanos

Też chciałam sobie kiedyś kupić Americanosy ale cena 250zł mnie odsunęła Maja bardzo fajniutkie spodenki, o moim ulubionym kroju - rozszerzanej nogawce Byłam ostatnio w FH w Piasecznie, jest tam outlet Americanos, sporo spodenek po niższej cenie ale mi osobiście nic w oko nie wpadło.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:33   #11
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: dżinsy Americanos

teraz bedzie napewno duzo przecen bo styczen to martwy miesiac w handlu wiec zagladajcie, np w nosym saczu jest osobny wieszak na ktorym sa poprzeceniane spodnie americanosy czasem mozna cos tam fajnego wyszukac
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 16:37   #12
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: dżinsy Americanos

Ja kupilam jeansy tej firmy w kwietniu i jetsem bardzo zadowolona One kosztowaly normalnie wlasnie 240 zl ale ja je upolowalam za 189 (promocje ). Uwaza ze sa warte nawet tych 240 zl Przynajmniej te moje A na trwalosc nie narzekam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:55   #13
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: dżinsy Americanos

ja mam americanosy już ponad rok - ale bardzo je szanuje i z racji tego że posiadam sporo innych spodni nie chodzę w nich intensywnie rzeczywiście materiał jest cienki - myślę że przy intensywnym użytkowaniu szybko sie zniszczy moje americanosy kosztowały 230zł - ale zakochałam się w maksymalnie niskich biodrówkach i musiałam je kupić nie żałuje bo naprawdę wygląda się w nich super Napewno należy przemyśleć taką decyzje ale jeśli coś bardzo bardzo się chce mieć to czemu nie zaszaleć
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:27   #14
emilak
Raczkowanie
 
Avatar emilak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 58
Dot.: dżinsy Americanos

O,a ja zupełnie nie polecam Americanosów,dla mnie(i moich koleżanek też)to najgorsze spodnie ze wszystkich.Moje Big Stary noszę juz kilka lat i prawie nie widać śladów uzytkowania,a Americanosy szybko sie przecierają i sa drogie jak na taką jakość...
__________________
There are no strangers,only friends you haven't met yet
emilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:55   #15
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: dżinsy Americanos

Cytat:
Napisane przez Paulina1988
witam,byłam ostatnio w sklepie Americanos i spodbały mi sie baaardzo takie jedne spodnie,tylko jeden problem jest.....kosztują 240zł......czy uwazacie ze spodnie markowe są warte takiej ceny......moze orientujecie sie czy spodnie tej marki są trwałe,nie niszczą sie tak szybko,u mnie i tak to tylko teoria bo amam taką "budowę"ciała ze zawsze spodnie mi sie przecierają w kroku.......a wiec czy to sie opłaca.....bo mi sie ogromnie podobają
no moim zdaniem miedzy markowym a normalnym ciuchem zero roznicy no dobra nie mowie tu o takich tandetach bo...ahh spodnie firmowe sa tylko takie drogie bo placisz za placowke sklepu za prad wode i wogole, dlatego na targu wszystko jest tansze bo za nic nie doplacasz (no tylko zysk dla sprzedawcy) wiec moze popatrz jeszcze na targu pozdrawiam
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:54   #16
martusieńka
Raczkowanie
 
Avatar martusieńka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 263
Dot.: dżinsy Americanos

Cytat:
Napisane przez Veni
no moim zdaniem miedzy markowym a normalnym ciuchem zero roznicy no dobra nie mowie tu o takich tandetach bo...ahh spodnie firmowe sa tylko takie drogie bo placisz za placowke sklepu za prad wode i wogole, dlatego na targu wszystko jest tansze bo za nic nie doplacasz (no tylko zysk dla sprzedawcy) wiec moze popatrz jeszcze na targu pozdrawiam
kompletnie sie z Tobą nie zgadzam moim zdaniem jest róznica i to spora w trwałości i jakości materiału
martusieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:04   #17
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: dżinsy Americanos

Zgodzę się z Martusieńką. W większości przypadków różnicę widać od razu, przede wszystkim w wykończeniu! Oczywiście można znaleźć ładne niemarkowe ciuszki, czasem nawet lepsze i trwalsze od markowych ale to naprawdę rzadkość! Fakt, że ceny markowych ciuchów nie są też adekwatne do ich jakości ale niemarkowych także Naklepszym dowodem jest to, że bazarkowe ciuszki za np 60zł można kupić pod Łodzią za 30 a firmowe po przecenie kosztują zamiast 120zł 39zł Dlatego trzeba ubierać się i tu i tu rozsądnie i z fantazją
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:06   #18
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: dżinsy Americanos

Również ja się nie zgadzam.
Różnica jest szokująca. W jakości, wykonaniu, trwałości...
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:20   #19
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: dżinsy Americanos

Odkopuję

Bardzo mi się podobają Americanosy, bo często mają guziczki zamiast ekspresu i pięknie na mn ie leżą I kupiłabym sobie, ale chciałabym aby ktoś kto faktycznie je nosił porównał je do:
BigStara
Lee
Levis'a
Wranglera

Interesuje mnie przede wszytkim czy się nie przecierają i cz się mocno rozciągają <<<--- jestem dość szeroka w pasie (dumne 73 cm), więc kupuję dzinsy rozmiar 30 (BigStar) lub 29 (Vertus), i niestety często po 3 dniach chodzenia okazują się znacznie za szerokie w udach
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 11:36   #20
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: dżinsy Americanos

ekhm..
jako były (alleluja)pracownik tego sklepu,ktory niejedną pare miał na tyłku stwierdzam że sa do dupy rozciągają się , przecierają i generalnie nie sa w ogole warte swojej ceny. ale moze nie jestem obiektywna
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 16:30   #21
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: dżinsy Americanos

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
ekhm..
jako były (alleluja)pracownik tego sklepu,ktory niejedną pare miał na tyłku stwierdzam że sa do dupy rozciągają się , przecierają i generalnie nie sa w ogole warte swojej ceny. ale moze nie jestem obiektywna
O taak, tak.
Nie wiem czy ja na takie trefne trafiałam, czy tak to juz z nimi jest,
ale moje pierwsze Americanosy się poprzecierały na tyłku, strasznie się rozciągnęły, po kilku miesiącach juz ich nie byłam w stanie nosić, bo jak się w takim czymś pokazać?
Dałam firmie Americanos jesczez jedną szansę,
aleee było jeszcez gorzej. Nie dość, ze róznież się rozciągnęły, to w drugim praniu pojawiły się na nich jakies białe zacieki, a w koncu prałam je tak, jak zawsze piorę spodnie...
W sumie to nie wiem, bo moje koleżanki chwalą sobie tą firmę i noszą spodnie dłuuugi czas
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 16:36   #22
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: dżinsy Americanos

ja mam jedne i mi sie nic z nimi nie dzieje
a strasznie podoba mi się najnowsza kolekcja

niewiem czy się nie skusze,ale troche mi szkoda tych 250 zł:/
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:02   #23
Zuzanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: dżinsy Americanos

Ja mam jedne i są dobre...Ja bym takich drogich nie kupowała...Mam te spodnie przypadkiem, bo od kkuzynki mamy kumpeli, kóra była kiedyś modelką i mi daje czasami jakieś spodnie...Ale tak to drogo jak na spodnie...
Zuzanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 22:14   #24
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: dżinsy Americanos

Mam jedne spodnie Americanosa. Takie granatowe rurki z orzełkiem na kieszeni. Jestem z nich bardzo zadowolona. Fajnie leżą i są bardzo wygodne. Kupiłam je w styczniu na wyprzedaży za ok. 130 zł. Noszę je często i nic złego się z nimi nie dzieje. Nowa kolekcja też mi się podoba, ale poczekam na przeceny.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 08:45   #25
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: dżinsy Americanos

Cytat:
Napisane przez Kasia5 Pokaż wiadomość
Mam jedne spodnie Americanosa. Takie granatowe rurki z orzełkiem na kieszeni. Jestem z nich bardzo zadowolona. Fajnie leżą i są bardzo wygodne. Kupiłam je w styczniu na wyprzedaży za ok. 130 zł. Noszę je często i nic złego się z nimi nie dzieje. Nowa kolekcja też mi się podoba, ale poczekam na przeceny.
a orientujesz sie po jakim czasie sie zaczynają,tzn kiedy?
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:41   #26
Mze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: dżinsy Americanos

Cytat:
Napisane przez Paulina1988 Pokaż wiadomość
witam,byłam ostatnio w sklepie Americanos i spodbały mi sie baaardzo takie jedne spodnie,tylko jeden problem jest.....kosztują 240zł......czy uwazacie ze spodnie markowe są warte takiej ceny......moze orientujecie sie czy spodnie tej marki są trwałe,nie niszczą sie tak szybko,u mnie i tak to tylko teoria bo amam taką "budowę"ciała ze zawsze spodnie mi sie przecierają w kroku.......a wiec czy to sie opłaca.....bo mi sie ogromnie podobają
Firma Americanos jest jedyną firma w której kupuje jeansy i smiało moge powiedzieć że się nie wyciągają ale z ich jakością jest kiepsko...taki jeans ponosze ok roku czasu i zaczynaja się przecierać.
Mze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:01   #27
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: dżinsy Americanos

rozciągają się i wypychają dużo lepsze są lewisy, wranglery i lee
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:24   #28
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: dżinsy Americanos

Kiedys americanos znany byl z doskonalej jakosci teraz sie zepsuly. Nie polecam za taka cene.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 23:16   #29
johnay15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 46
Dot.: dżinsy Americanos

Przepraszam, że odkopuję. Jak z jakością dżinsów z americanos'a w ostatnich latach?
johnay15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.