Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 17:25   #421
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Często duże znaczenie ma to co kładziesz pod podkład.
Zaryzykowałabym stwierdzenie, że wręcz olbrzymie Podkład kompletnie inaczej się zachowuje zależnie od tego co nałożymy przed jego aplikacją.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 21:50   #422
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Inny niż MAP

Chciałabym zapytać czy znacie podkłady lepsze od tych z Make up Atelier Paris? Stosuję już go 1,5roku i nadal szukam czegoś nowego.

Oczekiwania:
- długi musi się utrzymywać na buzi
- nie waży się
- nadający się do cery problematycznej - tłusta + trąfzik.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 22:05   #423
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

przenoszę wątek: tutaj najprędzej znajdziesz odp.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 22:09   #424
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Inny niż MAP

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy znacie podkłady lepsze od tych z Make up Atelier Paris? Stosuję już go 1,5roku i nadal szukam czegoś nowego.

Oczekiwania:
- długi musi się utrzymywać na buzi
- nie waży się
- nadający się do cery problematycznej - tłusta + trąfzik.
...
Estee Lauder Double Wear Light w tubce
Smashbox Studio Skin
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:15   #425
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inny niż MAP

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy znacie podkłady lepsze od tych z Make up Atelier Paris? Stosuję już go 1,5roku i nadal szukam czegoś nowego.

Oczekiwania:
- długi musi się utrzymywać na buzi
- nie waży się
- nadający się do cery problematycznej - tłusta + trąfzik.
DW light
Clarins Everlasting....nigdy sie nie waży nawet podczas intensywnego tańca.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

[QUOTE=Ewelina369;43501718]Chciałabym zapytać czy znacie podkłady lepsze od tych z Make up Atelier Paris? Stosuję już go 1,5roku i nadal szukam czegoś nowego.

Oczekiwania:
- długi musi się utrzymywać na buzi
- nie waży się
- nadający się do cery problematycznej - tłusta + trąfzik.[
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 09:46   #426
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Angry Problem z podkładem

Witam serdecznie
Mam bardzo uporczywy problem. Mianowicie nie mogę dobrać odpowiedniego podkładu do mojej cery. Kiedy kupuje podkład, sprawdzam na żuchwie, dokładnie na linii żuchwy, czy kolor pasuje. Wszystko okej, tyle tylko, że w drogerii jest sztuczne światło. Próbowałam już i kremów BB i podkładów z Avon'a, rimmel, miss sporty.. wszystkie robią moja twarz albo na pomarańczowo, albo różowo. Jestem kobietą o jasnej karnacji i szukam podkładu matującego i bardzo mi zależy na jak najdokładniejszym pokryciem się z kolorem szyi. Teraz stosuję Stay Matte Light Ivory (91) od rimmela i on robi mnie różową jak świnka. Pod światło słoneczne jedynie. Przy sztucznym jest idealny. Jaki podkład poleciłybyście? Koleżanka powiedziała mi, że podkłady od Lirene są dobre i nie robią pomarańczowej czy różowej twarzy. Jak myślicie ? Dziekuje z góry za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:19   #427
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Problem z podkładem

Szukaj podkładów w toancji żółtej i raczej z tych jaśniejszych, pomarańczowa twarz to zwykle za ciemny podkład, a jeśli jest różowa tzn że to po porstu nie do twojego odcienia skóry. Podkłady Lirene są faktycznie dobre ewentulanie spróbuj jasnego kremu BB z Eveline ma ładny żółty odcień i ładnie sie dopasowuje nawet do bardzo jasnej karnacji.
emagi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:32   #428
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Inny niż MAP

Drogie Wizażanki! Bardzo proszę o pomoc. Od kilku lat używam kosmetyków mineralnych, ale zaczęły mi bardzo mocno podkreślać suchość cery (a może nawet ją powodować, nie wiem). Chciałabym w związku z tym powrócić do podkładów tradycyjnych, problem tylko w tym, że nie mam pojęcia jaki wybrać.
Moja cera jest bardzo, bardzo sucha na policzkach, ale lubi świecić się na czole. Jestem już sporo po trzydziestce, więc mam też kilka zmarszczek, które minerały uwidaczniały. Cerę mam ekstremalnie jasną w chłodnym odcieniu, porcelanową bez przebarwień i niedoskonałości.
Szukam: podkładu bardzo lekkiego, nie podkreślającego suchości skóry, a może nawet nawilżającego, posiadającego odcienie bardzo, bardzo jasne (raczej w stronę żółci niż różu). Mogę wydać tak do 150 zł. Będę bardzo wdzięczna za podsunięcie jakichś typów, którymi mogłabym się zainteresować, bo nie mam kompletnie pojęcia, gdzie szukać.
Lata temu, używałam Bourjois 10 godzin snu (najjaśniejszy odcień był super dla mojej cery) i najjaśniejszego Max Factora Lasting Performance. Ten ostatni wysuszał mi policzki i paradoksalnie wyświecał się na czole. Bourjois był lepszy, ale szukam ideału.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:59   #429
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem z podkładem

Wiadomo, że podkładu w sztucznym świetle nie dopasujesz. Moze napisz, jakie podkłady ci pasowały...?Może Burżuj Healthy Mix będzie pasował, lub cos z Golden Rose, maja tam jasne odcienie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:05   #430
czornula1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Spróbuję pomóc, sama też miałam długi czas problemy z doborem podkładu, teraz idzie mi lepiej i nawet przez internet potrafię sobie dobrać kolor.

Napisz w ten sposób:
- które podkłady były w miarę dobre
- które na pewno złę, np. X odrobinę za jasny/ Y za ciemny
- co ci w nich przeszkadzało
- czy twoja twarz jest ciemniejsza czy jaśniejsza od szyi
- jaki masz odcień twarzy i szyi (chłodny czy ciepły)
- czy masz zaczerwienienia lub piegi
- jaki typ cery (tłusta/sucha)








jak chcesz to mozesz przesłac zdjęcie dla z bliska i w dobrym świetle (mozesz na priva jak nie chcesz twarzy na forum pokazywac)

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



Napisz co nie pasowało.

Często duże znaczenie ma to co kładziesz pod podkład.

W takim razie w weekend sie za to wszystko zabiore bo teraz mam ogrom pracy niestety. Dziekuje Ci dobra duszyczko postaram sie wszystko opisac tak jak mi wypunktowalas i moze da rade cos z tym zrobic
czornula1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:14   #431
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Inny niż MAP

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki! Bardzo proszę o pomoc. Od kilku lat używam kosmetyków mineralnych, ale zaczęły mi bardzo mocno podkreślać suchość cery (a może nawet ją powodować, nie wiem). Chciałabym w związku z tym powrócić do podkładów tradycyjnych, problem tylko w tym, że nie mam pojęcia jaki wybrać.
Moja cera jest bardzo, bardzo sucha na policzkach, ale lubi świecić się na czole. Jestem już sporo po trzydziestce, więc mam też kilka zmarszczek, które minerały uwidaczniały. Cerę mam ekstremalnie jasną w chłodnym odcieniu, porcelanową bez przebarwień i niedoskonałości.
Szukam: podkładu bardzo lekkiego, nie podkreślającego suchości skóry, a może nawet nawilżającego, posiadającego odcienie bardzo, bardzo jasne (raczej w stronę żółci niż różu). Mogę wydać tak do 150 zł. Będę bardzo wdzięczna za podsunięcie jakichś typów, którymi mogłabym się zainteresować, bo nie mam kompletnie pojęcia, gdzie szukać.
Lata temu, używałam Bourjois 10 godzin snu (najjaśniejszy odcień był super dla mojej cery) i najjaśniejszego Max Factora Lasting Performance. Ten ostatni wysuszał mi policzki i paradoksalnie wyświecał się na czole. Bourjois był lepszy, ale szukam ideału.

Zgodnie z podanymi przez ciebie kryteriami, polecami Ci bardzo podkład Bourjois Healthy Mix. Leki, dobrze kryjący, delikatny i ciut nawilżający bez efektu natłuszczenia
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 13:28   #432
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Przecież napisała, że nie potrzebuje mocnego krycia a bourjois nie ma niestety bardzo jasnych odcieni, na mnie najjasniejsze są pomarańczowe :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:59   #433
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Wiadomo, że podkładu w sztucznym świetle nie dopasujesz. Moze napisz, jakie podkłady ci pasowały...?Może Burżuj Healthy Mix będzie pasował, lub cos z Golden Rose, maja tam jasne odcienie.
Tzn.. Ja nie moge mieć podkładów rozświetlających, ponieważ moja twarz źle wygląda, kiedy taki nakładam.. Musze mieć podkład matujący. A jeśli chodzi o to, które mi pasowały too.. Żaden. Zawsze nie mogłam trafić. KAŻDY robił mi albo różową, albo pomarańczową twarz w naturalnym świetle. Boje sie, że po prostu nie dobiore podkładu.. A podkłady z kosmicznymi cenami odpadają.
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:03   #434
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam bardzo uporczywy problem. Mianowicie nie mogę dobrać odpowiedniego podkładu do mojej cery. Kiedy kupuje podkład, sprawdzam na żuchwie, dokładnie na linii żuchwy, czy kolor pasuje. Wszystko okej, tyle tylko, że w drogerii jest sztuczne światło.
A to taki problem zabrac na zakupy lusterko i po pomazaniu zuchwy podkladem wyjsc na zewnatrz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:04   #435
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43508909]A to taki problem zabrac na zakupy lusterko i po pomazaniu zuchwy podkladem wyjsc na zewnatrz?[/QUOTE]

Jest taka sprawa, że hmm.. jak sie kilka razy wychodzi i wchodzi do drogerii, to patrzą jak na wariatkę
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:17   #436
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Tzn.. Ja nie moge mieć podkładów rozświetlających, ponieważ moja twarz źle wygląda, kiedy taki nakładam.. Musze mieć podkład matujący. A jeśli chodzi o to, które mi pasowały too.. Żaden. Zawsze nie mogłam trafić. KAŻDY robił mi albo różową, albo pomarańczową twarz w naturalnym świetle. Boje sie, że po prostu nie dobiore podkładu.. A podkłady z kosmicznymi cenami odpadają.
healthy mix z burżuja nie jest rozświetlający

Jeśli masz naprawdę jasną karnację to przykro mi, ale znalezienie czegoś z najniższej półki cenowej może graniczyć z cudem. I tak jak napisała Ci wizażanka wyżej - szukaj podkładów w żółtej tonacji.

Co do próbek - możesz zakupić kilka małych pojemniczków i w drogeriach pytać się o odlanie kilka ml z testerów żeby przetestować w domu.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:02   #437
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
healthy mix z burżuja nie jest rozświetlający

Jeśli masz naprawdę jasną karnację to przykro mi, ale znalezienie czegoś z najniższej półki cenowej może graniczyć z cudem. I tak jak napisała Ci wizażanka wyżej - szukaj podkładów w żółtej tonacji.

Co do próbek - możesz zakupić kilka małych pojemniczków i w drogeriach pytać się o odlanie kilka ml z testerów żeby przetestować w domu.
Nie chodziło mi konkretnie o podkłady takie za 5 zł. 60 zł moge maximum dać za podkład, bo więcej to już głupota, bo bogata to ja nie jestem. A co do próbek to już tak robiłam, panie z drogerii patrzyły sie na mnie jak na jakąś idiotke, że proszę o takie rzeczy, więc to niestety odpada.
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:24   #438
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi konkretnie o podkłady takie za 5 zł. 60 zł moge maximum dać za podkład, bo więcej to już głupota, bo bogata to ja nie jestem. A co do próbek to już tak robiłam, panie z drogerii patrzyły sie na mnie jak na jakąś idiotke, że proszę o takie rzeczy, więc to niestety odpada.
Przeciez każdy ma prawo poprosić o próbki w drogerii, ja tez biorę i nikt jak na razie na mnie krzywo nie patrzy .
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 17:32   #439
aniablizniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Poszukuje podkladu pomocy

witam
Do niedawna uzywalam podkladu soraya podklad sceniczny matujacy. pasowal mi.byl lakki dobrze sie rozprowadzal po nalozeniu robil sie satynowy.ale wycofali go.poszukuje podkladu ktory spelnia te kryteria.mam jasna cere i nie nawidze jak podklad po nalozeniu sie lepi.musi robic sie matowy.czy ktos moze mi cos doradzic?
aniablizniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 17:52   #440
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi konkretnie o podkłady takie za 5 zł. 60 zł moge maximum dać za podkład, bo więcej to już głupota, bo bogata to ja nie jestem. A co do próbek to już tak robiłam, panie z drogerii patrzyły sie na mnie jak na jakąś idiotke, że proszę o takie rzeczy, więc to niestety odpada.
Moim zdaniem przesadzasz. Sprzedawczyni może odmówić zrobienia próbki, ale proszenie o nią to nic zdrożnego.

Nikt nie dobierze Ci podkładu przez internet. Nawet gdybyś zamieściła swoje zdjęcie byłoby to bardzo trudne, bo aparat i monitory mogą przekłamywać kolory, a dodatkowo kosmetyki mogą się też np. utleniać na skórze. Polecanie w ciemno też nie ma sensu, bo to co pasuje jednej osobie, nie musi pasować drugiej.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:08   #441
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem z podkładem

No bez przesady, o próbkę nie prosić bo patrzą krzywo, z drogerii nie wychodzić bo patrzą jak na wariatkę chyba sobie wkręcasz co nieco. Powiedz pani, że nie chcesz kupować podkładu w ciemno i tyle
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:10   #442
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Poszukuje podkladu pomocy

Jest wątek zbiorczy o podkładach
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:15   #443
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

rawita używała Lasting Performance i innego Burżuja, więc na pewno nie będzie biała jak płótno kurczę, nie wiem jak cenowo stoją podkłady Bobbi Brown ale one mają żółty pigment i wiem, że są tam chyba z dwa podkłady nawilżające i krem tonujący....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 18:51   #444
Sharinn
Outsider
 
Avatar Sharinn
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z podkładem

Niby wszystko super fajnie, no ale Przecież kurcze nie będe z siebie idiotki robić. Próbowałam pytać, już opisałam reakcje pań z drogerii. Tam gdzie mieszkam są dwie drogerie na krzyż i jak pójde znów, to już będą wiedziały o kogo chodzi i znów nie dostane próbek. I koło zamknięte. Może spróbuje jakiegoś odcienia fluidu z Golden Rose. Zastanowie się jeszcze.
Sharinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 19:33   #445
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Burżuj i Lasting Performance niestety miały dla mnie trochę za ciemne kolory (poza LP 100, niedostępnym w drogeriach PL). Wolałabym coś jaśniejszego od nich. Przyjrzę się Bobbi Brown, dziękuję za typ!
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:21   #446
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Sharinn Pokaż wiadomość
Niby wszystko super fajnie, no ale Przecież kurcze nie będe z siebie idiotki robić. Próbowałam pytać, już opisałam reakcje pań z drogerii. Tam gdzie mieszkam są dwie drogerie na krzyż i jak pójde znów, to już będą wiedziały o kogo chodzi i znów nie dostane próbek. I koło zamknięte. Może spróbuje jakiegoś odcienia fluidu z Golden Rose. Zastanowie się jeszcze.
Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem. Odmówiono Ci zrobienia próbki, czy wystraszyłaś się zdziwionego spojrzenia i uciekłaś, nie czekając na odpowiedź? Trzeba było wytłumaczyć, że masz problem z doborem podkładu i chcesz go potestować w domu. Może w tych drogeriach mało osób prosi o próbki, ale nie jest to żadne wygórowane żądanie i naprawdę nie ma się czego wstydzić
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:25   #447
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem. Odmówiono Ci zrobienia próbki, czy wystraszyłaś się zdziwionego spojrzenia i uciekłaś, nie czekając na odpowiedź? Trzeba było wytłumaczyć, że masz problem z doborem podkładu i chcesz go potestować w domu. Może w tych drogeriach mało osób prosi o próbki, ale nie jest to żadne wygórowane żądanie i naprawdę nie ma się czego wstydzić
Szczególnie że i tak bierzesz tylko troszeczkę, bo żeby sprawdzić kolor na buzi nie trzeba nie wiadomo ile smarować się podkładem. A co za różnica czy odlejesz sobie w pojemniczek czy weźmiesz na palec.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:33   #448
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Inny niż MAP

kasiaj85 dziękuję za przeniesienie
Loyd dark01 używałyście może Make-up Atelier paris, tak żeby porównać podane przez was podkłady do wcześniej wspomnianego
powoli trądzik mi znika minimalne różowe plamki mam więc chodzi mi głównie o efekt wygładzenia i baaaardzo długiej trwałości :-D
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:38   #449
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Poszukuje podkladu pomocy

Cytat:
Napisane przez aniablizniaczka Pokaż wiadomość
witam
Do niedawna uzywalam podkladu soraya podklad sceniczny matujacy. pasowal mi.byl lakki dobrze sie rozprowadzal po nalozeniu robil sie satynowy.ale wycofali go.poszukuje podkladu ktory spelnia te kryteria.mam jasna cere i nie nawidze jak podklad po nalozeniu sie lepi.musi robic sie matowy.czy ktos moze mi cos doradzic?
przesuwam, wyszukiwarka nie gryzie a wątek o podkładach jest podpięty na samej górze strony
tutaj najszybciej znajdziesz pomoc.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 22:07   #450
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inny niż MAP

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
kasiaj85 dziękuję za przeniesienie
Loyd dark01 używałyście może Make-up Atelier paris, tak żeby porównać podane przez was podkłady do wcześniej wspomnianego
powoli trądzik mi znika minimalne różowe plamki mam więc chodzi mi głównie o efekt wygładzenia i baaaardzo długiej trwałości :-D
Uzywalam, śmiem twierdzić ze koleżanka tym bardziej. Atelier jest podkładem ekstremalnie kryjacym podkładem.
W porównaniu do DW light jest duzo cięższy,kryje lepiej ale i obciąża znacznie. Mi bardzo pasował ale przestałam go używać bo chciałam spróbować czegoś innego.
Uważam ze DW jest duuuuuuuuuzo fajniejszym podkładem. Nadaje sie nie tylko do cer tłustych. Nie jest tak ze utrzyma sie 16 h jak atelier ale efekt wygladzenia, takiego aksamitnego dość naturalnego, z łatwością uzyskasz.
Na swoim profilu KWC mam kilka recenzji najbardziej popularnych podkładow kryjacych.
Może Ci sie cos przyda.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-10-31 o 22:17
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.