Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 08:31   #1
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86

Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...


Od wczoraj pracuję w CCC na 1/2 etatu. W poniedziałek będę chyba podpisywać umowę, ale wiem czy to praca dla mnie. Nienawidzę kontaktu z klientem, jestem nim przerażona Mam mętlik w głowie, bo potrzebuję pieniędzy, ale na samą myśl, że jutro czeka mnie 10 godzin w tej pracy cała się trzęsę. Naprawdę strasznie się denerwuje. Co zrobić? Czy powinnam zrezygnować?
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 11:59   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Od wczoraj pracuję w CCC na 1/2 etatu. W poniedziałek będę chyba podpisywać umowę, ale wiem czy to praca dla mnie. Nienawidzę kontaktu z klientem, jestem nim przerażona Mam mętlik w głowie, bo potrzebuję pieniędzy, ale na samą myśl, że jutro czeka mnie 10 godzin w tej pracy cała się trzęsę. Naprawdę strasznie się denerwuje. Co zrobić? Czy powinnam zrezygnować?
Nie rezygnuj
na pewno dasz sobie radę
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:28   #3
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Od wczoraj pracuję w CCC na 1/2 etatu. W poniedziałek będę chyba podpisywać umowę, ale wiem czy to praca dla mnie. Nienawidzę kontaktu z klientem, jestem nim przerażona Mam mętlik w głowie, bo potrzebuję pieniędzy, ale na samą myśl, że jutro czeka mnie 10 godzin w tej pracy cała się trzęsę. Naprawdę strasznie się denerwuje. Co zrobić? Czy powinnam zrezygnować?
Nie wiem czy powinnaś zrezygnować, żadna z Wizażanek tego nie wie

Mogę Ci jedynie napisać, jak to wygląda z mojego doświadczenia.

W wakacje po maturze chciałam zarobić na swoje wydatki i szybko załatwiłam sobie pracę w spożywczaku. Miałam zacząć od 1 lipca, bardzo na tę pracę czekałam i byłam pozytywnie nastawiona. Ale jednak w pracy mi się nie podobało i zwolniłam się po 3 dniach Nie odpowiadała mi rola przynieś, podaj, pozamiataj itd. Na początku byłam załamana, wydawało mi się, że do niczego się nie nadaję, w końcu tyle ludzi pracuje w spożywczakach i daje radę, a ja - młoda dziewczyna - tak szybko zrezygnowałam. Ale poszłam do urzędu pracy i od razu dostałam ofertę stażu w urzędzie skarbowym. I właśnie mija pół roku, odkąd tam pracuję. I z perspektywy czasu moja rezygnacja z tamtej pracy to chyba najlepsza rzecz, jaką mogłam zrobić. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi praca biurowa, mimo, że czasem narzekam na te wszystkie papiery

Nie nadawałam się do tamtej pracy, ale mnie akurat udało się szybko znaleźć coś innego. A jakie Ty masz perspektywy? Jak oceniasz swoje szanse znalezienia innej pracy, w miejscu, które bardziej by Ci odpowiadało?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:33   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Jeśli wcześniej nie pracowalaś z klientami, a w CCC jestes dopiero jeden dzień, to nie dziwię się, że jesteś nieco spanikowana. Jeszcze mało co umiesz, oswajasz sie dopiero. A na jaki czas mialaby być podpisana ta nowa umowa? Ja bym nie rezygnowala tak od razu, zaczekaj może aż lepiej rozeznasz się w swojej pracy i wtedy zdedycuj, czy faktycznie ten rodzaj pracy wyjątkowo Ci nie odpowiada.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:34   #5
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnaś zrezygnować, żadna z Wizażanek tego nie wie

Mogę Ci jedynie napisać, jak to wygląda z mojego doświadczenia.

W wakacje po maturze chciałam zarobić na swoje wydatki i szybko załatwiłam sobie pracę w spożywczaku. Miałam zacząć od 1 lipca, bardzo na tę pracę czekałam i byłam pozytywnie nastawiona. Ale jednak w pracy mi się nie podobało i zwolniłam się po 3 dniach Nie odpowiadała mi rola przynieś, podaj, pozamiataj itd. Na początku byłam załamana, wydawało mi się, że do niczego się nie nadaję, w końcu tyle ludzi pracuje w spożywczakach i daje radę, a ja - młoda dziewczyna - tak szybko zrezygnowałam. Ale poszłam do urzędu pracy i od razu dostałam ofertę stażu w urzędzie skarbowym. I właśnie mija pół roku, odkąd tam pracuję. I z perspektywy czasu moja rezygnacja z tamtej pracy to chyba najlepsza rzecz, jaką mogłam zrobić. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi praca biurowa, mimo, że czasem narzekam na te wszystkie papiery

Nie nadawałam się do tamtej pracy, ale mnie akurat udało się szybko znaleźć coś innego. A jakie Ty masz perspektywy? Jak oceniasz swoje szanse znalezienia innej pracy, w miejscu, które bardziej by Ci odpowiadało?

No widzisz, mi tez najbardziej odpowiadalaby praca biurowa. Odbylam roczny staz w wojsku jako referent i bardzo mi sie podobalo. Jednak staz sie skonczyl i musialam znalezc inna prace, bo potrzebuje pieniedzy na studia. Nie udalo mi sie niestety znalezc niczego co mi by pasowalo i tak oto znalazlam sie w CCC...
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:39   #6
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jeśli wcześniej nie pracowalaś z klientami, a w CCC jestes dopiero jeden dzień, to nie dziwię się, że jesteś nieco spanikowana. Jeszcze mało co umiesz, oswajasz sie dopiero. A na jaki czas mialaby być podpisana ta nowa umowa? Ja bym nie rezygnowala tak od razu, zaczekaj może aż lepiej rozeznasz się w swojej pracy i wtedy zdedycuj, czy faktycznie ten rodzaj pracy wyjątkowo Ci nie odpowiada.
Bede podpisywac umowe zlecenie. To dobrze? Jutro ide na 12h...
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:02   #7
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

umowa zlecenie? tak to dobrze, bo możesz ją zerwać w każdej chwili.

i daj sobie czas - popracuj trochę, obędziesz się z klientam i dopiero zobaczysz czy warto rezygnować czy może praca jest okej. i zawsze lepiej pracować i szukac innej pracy niż nie pracować i szukać.

dasz radę. napisz, jak było po tych 12h.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 19:54   #8
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

ja pracowalam w ccc 3 miesiace, dla mnie praca w tym miejscu, to porazka podobnie jak u Ciebie umowa zlecenie. Niestety kierownictwo(regionalne) beznadziejne.Wyzywanie pracownikow-normalka. Jakies ciagle lotne kontrole, i czepianie sie glupot. Do tego smieszna stawka, a także oddawanie ponad 100zl miesiecznie, na pokrywanie kradziezy(bramki? po co ?pracownicy przeciez pokrywaja straty -TRAGEDIA)
wlascicielem sklepu CCC, w ktorym pracowalam, byla spolka - Impuls S.J. Jerzy Ragan, Ryszard Decowski i Wspólnicy
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:14   #9
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Ciekawe co postanowiła autorka wątku
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:15   #10
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Hej dziewczyny Bylam wczoraj w pracy, staralam sie podchodzic do klientow i wydawalo mi sie, ze jest juz ok... Pod koniec pracy podchodzi do mnie jedna z pracownic i mowi, ze moge juz isc, bo nie przedluzaja mi umowy. Powiedziala, ze jestem za malo otwarta i przebojowa, a oni potrzebuja kogos bardziej dynamicznego. Tyle z tego dobrego, ze zaplaca mi za te 2 dni. Same widzicie, nie nadaje sie do takiej pracy
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:50   #11
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Bylam wczoraj w pracy, staralam sie podchodzic do klientow i wydawalo mi sie, ze jest juz ok... Pod koniec pracy podchodzi do mnie jedna z pracownic i mowi, ze moge juz isc, bo nie przedluzaja mi umowy. Powiedziala, ze jestem za malo otwarta i przebojowa, a oni potrzebuja kogos bardziej dynamicznego. Tyle z tego dobrego, ze zaplaca mi za te 2 dni. Same widzicie, nie nadaje sie do takiej pracy
nio nie udało sie laseczko ale teraz bedzie juz tylko lepiej
znajdz jakas prace biurową
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:07   #12
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
nio nie udało sie laseczko ale teraz bedzie juz tylko lepiej
znajdz jakas prace biurową
Łatwo powiedzieć. W moim mniemaniu to tylko po znajomości. Zyczeautoece wątku powodzenia.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:07   #13
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
nio nie udało sie laseczko ale teraz bedzie juz tylko lepiej
znajdz jakas prace biurową
Łatwo powiedzieć. W moim mniemaniu to tylko po znajomości. Życzę autorce wątku powodzenia.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:08   #14
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Łatwo powiedzieć. W moim mniemaniu to tylko po znajomości.
Nie przesadzajmy...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:13   #15
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy...
No może zależy jeszcze gdzie się mieszka. Ja akurat składam do banków i zero odzewu. Dowiaduje się tylko nieoficjalnie, że mogę ,,zapomnieć,, bo i tak wszystko po znajomości. No ale może kiedyś się przekonam, że jest inaczej.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 08:55   #16
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Bylam wczoraj w pracy, staralam sie podchodzic do klientow i wydawalo mi sie, ze jest juz ok... Pod koniec pracy podchodzi do mnie jedna z pracownic i mowi, ze moge juz isc, bo nie przedluzaja mi umowy. Powiedziala, ze jestem za malo otwarta i przebojowa, a oni potrzebuja kogos bardziej dynamicznego. Tyle z tego dobrego, ze zaplaca mi za te 2 dni. Same widzicie, nie nadaje sie do takiej pracy
Kupiłam już kilka par butów w CCC i nigdy nie spotkałam tam przebojowych i dynamicznych pracownic.... o wszystko musiałam pytać się sama, żadna pracownica do mnie nie podeszła. Raz Pani kierowniczka była niezadowolona, że śmiałam zadać jej pytanie w momencie, gdy ona przeglądała coś w komputerze. A innym razem kobieta próbowała mi wmówić, że danego modelu nie produkują w rozmiarze, który potrzebuję. Podziękowałam, pojechałam do innego CCC i kupiłam, to co chciałam.....
Zaraz napiszecie, że jestem niemiła. Zawsze staram się być miła i uśmiechnięta. Wiem jak wygląda praca w sklepie, klienci potrafią być upierdliwi i niesympatyczni.

Kaza, trzymam kciuki, znajdziesz pracę, która będzie Ci odpowiadać i będziesz się w niej spełniać. Powodzenia!
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:51   #17
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

no, nie kazdy musi lubic prace w sklepie, nie kazdy sie do tego nadaje. Nie czarujmy sie, to jest cięzka praca nikogo raczej nie interesuje ze masz gorszy dzien, musisz sie ciągle usmiechać i być w pełnej gotowości bojowej

moze sprobuj jeszcze raz w sklepie, ale innym?
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:57   #18
mimix86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 97
GG do mimix86
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
No może zależy jeszcze gdzie się mieszka. Ja akurat składam do banków i zero odzewu. Dowiaduje się tylko nieoficjalnie, że mogę ,,zapomnieć,, bo i tak wszystko po znajomości. No ale może kiedyś się przekonam, że jest inaczej.
Do banków bardzo trudno się dostać, bo tak jak piszesz biorą po znajomości, dlatego ja nawet po bankach nie chodziłam tylko szukałam ofert do biur rachunkowych
mimix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:42   #19
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Dziewczyno! Błogosław te duszyczki które Cię uwolniły od pracy w tym burdelu. Wczoraj zakończyłam swoją 3-miesięczną umowę, w sumie wahałam się jeszcze ale opóźnienie wypłaty było ostatecznym powodem do odejścia. Od dzisiaj mogę spać spokojnie...
Tuniu, takie zachowanie pracownic mnie nie dziwi- niestety polityka firmy doprowadziła do tego, że klienta się po prostu zbywa. Dostawałyśmy bzdurne zadania do wykonania zależne od humoru "tych na górze" (dzisiaj ustawiamy cały sklep według marek, a jutro może według cen? a a a pojutrze niech będzie botki na przedzie a kozaki na tyle, moze wyspy z półbutów.. nie, źle to wygląda- w połowie pracy dnia mail, żeby znowu przestawić wszystko tak jak było na początku). Jeśli się nie wyrobimy- zostajemy po pracy. W najlepszym wypadku było to 20-40 minut, zdarzało sie też grubo ponad godzinę a w lato (nie pracowalm wtedy,ale słyszałam z opowieści dziewczyn) po dwie, trzy godziny. Oczywiście nie przysługuje ci za to pensja za godziny nadliczbowe bądź odebranie tych godzin, w żadnym wypadku! Firma to ładnie rozstrzygnęła dajac Ci stosowny papierek do podpisania.
Premii od sprzedaży- brak. Dodajmy łamanie kodeksu pracy, m.in. dotyczącego długości przerw (kasjerzy powinni podlegać zasadom BHP dotyczącym pracy przy komputerze), dodatku za pranie odzieży roboczej- ale to już tylko błahostki. Oszczędzanie na pracownikach jak tylko się da, mamy robić za sprzedawcę/kasjera/ochroniarza/magazyniera/sprzątaczkę, a niedawno jeszcze za kolpoltera ulotek- tu też "wspaniały" pomysł firmy, po co płacić za zgodę na roznoszenie ulotek na terenie centrum skoro można wyrzucić pracownika na 5 godzin stania na mrozie i kosztem czyjegoś zdrowia zaoszczędzić parę groszy?
Jesli kogoś nie przekonałam to zapraszam http://www.money.pl/forum/temat,27,3...,0,strona.html to się dzieje w większości salonów. Pracownicy przychodzą i odchodzą, wszelki bunt niemile widziany- im mniej doświadczone baranki, tym lepiej. Za mówienie głośno że jest źle- koniec umowy. Dziękuję, ja i tak nie miałam zamiaru tam dłużej pracować.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 10:09   #20
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Oj tak..zgadzam się...jest tam bardzo ciężko!!!
Przez pierwsze 3 dni obsługiwałam klientów...a dnia 4 praca na maksa!!!Ukladanie,przenos zenie butów i tak cały czas... nadzwigałam się...Pracę kończymy pól godziny póżniej, bo jeszcze trzeba pozamiatać,umyć podłogę. Ja jako osoba zdesperowana w poszukiwaniu pracy ją przyjełam...ale nie polecam .
Mam jeszcze pytanko..jakie są wasze zarobki w CCC???

Edytowane przez Saga86
Czas edycji: 2009-03-19 o 10:26
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:36   #21
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Ja miałam 1400 brutto, czyli około 1000-1050 na rękę (3/4 etatu, choć dodając czas zostawania po pracy to by i cały etacik się złożył)
+ premia w postaci figi z makiem, bo musieliśmy spłacać straty sklepu.

Wiecie... Jak sobie poczytałam to znalazłam co najmniej 5 kodeksów prawa pracy które ten burdel bezczelnie łamie. Jak to możliwe, że nikt tego nie kontroluje? Pracownicy mogliby się zbuntować i coś z tym zrobić, ale koniec z praca murowany (ja tez się buntowałam- i krzyżyk na drogę dostałam, a zmieniło się coś? NIC)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:08   #22
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

A na 3/4 etatu penska podstawowa na reke to jaka kwota??
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:35   #23
sasza27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

wracając do pensji na 3/4 etatu dostajesz dokładnie 1350 zł brutto. Netto jest to ok 1000 zł, Ale tak jak mówią koleżanki nie liczcie na premie zawsze zabierają za inwentaryzację. No chyba że przyszłaś zaraz po. to dostajesz ją do momentu kolejnej inwenturki. No i warunkiem jej otrzymania jest zrobienie planu sprzedaży w conajmiej 85 % . Ja pracuję już tutaj drugi rok. Byłam w dołku finansowym co zmusiło mnie do pracy w tej firmie. Ale mówiąc szczerze jest tu coraz gorzxej. Kuszą premiami których i tak nie otrzymujemy. Pozdrawiam !!
sasza27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:08   #24
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Cytat:
Napisane przez sasza27 Pokaż wiadomość
wracając do pensji na 3/4 etatu dostajesz dokładnie 1350 zł brutto. Netto jest to ok 1000 zł, Ale tak jak mówią koleżanki nie liczcie na premie zawsze zabierają za inwentaryzację. No chyba że przyszłaś zaraz po. to dostajesz ją do momentu kolejnej inwenturki. No i warunkiem jej otrzymania jest zrobienie planu sprzedaży w conajmiej 85 % . Ja pracuję już tutaj drugi rok. Byłam w dołku finansowym co zmusiło mnie do pracy w tej firmie. Ale mówiąc szczerze jest tu coraz gorzxej. Kuszą premiami których i tak nie otrzymujemy. Pozdrawiam !!
Sasza, a jak wyglada wasza wspolpraca z Vmem lub/i Regionalnym ?? Czy oni wam bardziej pokazuja, jak ukladac rzeczy (dot.VM), czy raczej pokaza, a potem weryfikuja wasza prace? Ciekawilo mnie to zawsze, bo czesto bedac na wizytach w moich sklepach widywalam RKS-ow i Vm-ów wlasnie z CCC, ale nigdy nie mialam czasu z nimi pogadac - z tego, co widzialam, nie s to ludzie bardzo mlodzi, tacy powiedzmy do 25 lat.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 09:45   #25
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Dostajemy mailem instrukcje z opisem aktualnej wizualizacji salonu, układamy, potem przyjeżdża RKS i weryfikuje. Ja, jako studentka, pracuje na 3/4 etatu w CCC i nie narzekam. Pracy jest sporo, ale w miłej atmosferze (mam wspaniałą kierowniczkę) przez co szybko mija mi czas.
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 21:41   #26
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Aha, no to fajnie. Dzięki
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 22:49   #27
gosc1909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Witam
Czy możesz udzielić mi szczególowych informacji na temat pracy w salonie?? Za 2 dni idę na rozmowę na z-cę kierownika i chciałbym wiedzieć o co walczyć i jak rozmawiać no i czy w ogóle warto. Acha rozmowę mam w warszawskich salonach ccc.
gosc1909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:32   #28
sasza27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

jeśli chodzi o zastępców kierownika to hmmm jakby to powiedzieć . U nas w salonie wygląda to tak pensja netto 1600 zł , premia jest co roku (jak spłacisz inwentaryzację, a ostatnio braki są ogromne ok 25-35 tys). My jako pracownicy mamy zadłużenie ściągane z premii. Obowiązków jest mnóstwo. Nowe rozpiski dotyczące ekspozycji przysyłają koło godz 16 i każą ułożyć sklep do godz 14 następnego dnia zabraniając przestawiania sklepu po godz 15 danego dnia. Opóźniają się z rozpatrywaniem reklamacji w ng2 i kogerze , przez co my musimy świecić oczami i wysłuchiwać pretensji od klientów. Ogólnie jeśli masz zgrany zespół to jakoś da się to przeżyć, ale jest to praca która wykańcza człowieka psychicznie
sasza27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:22   #29
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Mam koleżankę, która pracuje w CCC- cień człowieka. Ponoć straszne warunki- za krótkie przerwy, praca po 12h w niemiłej atmosferze, jakaś dziwna atmosfera, problemy z L-4 i urolpem...

Pytasz czy dasz sobie radę?I od tego pytania należałoby zacząć. Skąd to pytanie?Czy boisz sie pierwszego dnia?(co jest zupełnie naturalne) Czy raczej Twoja intuicja podpowiada Ci, że nadajesz się do czegoś innego?(tu proponuje się zastanwić bardziej..).Czasami nasze ciało lepiej wie co jest dla nas lepsze..Gdy praca nie daje satysfakcji, 3/4 czasu jesteś zestresowana i czujesz,że musiałabyś zmienić siebie, charakter i nastawienie(czyli samą siebie!)by dobrze się czuć w pracy,lepiej poszukać czegoś innego.(w Twoim przypadku praca w biurze lub inna tego typu).

Wiadmo,że mało kto ma wymarzoną pracę. Trzeba nieraz trze\ymać nerwy na wodzy, iśc na kompromis etc.ale co innego jest mieć pracę, która jest"nawet ok, ale", a co innego jest mieć pracę która nas wykańcza/stresuje/dołuje/sprawia,że...etc.

A więc Wizażanko!Dobrze się stało,jak sie tało.Może w ten sposob trafisz na tą swoją wymarzoną

Ps. Po co obsługa CCC ma być dynamiczna?!Myślę,że miła i pomocna i ..tyle starczy!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 12:06   #30
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

czy ktoras moze studiowala dziennie i pracowala na pol etatu w ccc? bo dostalam taka propozycje, ale tylu zlych rzeczy sie naczytalam, ze nie wiem czy sie zdecydowac
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 18:07:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.