Revlon Professional farba do wlosow- kto zna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 14:41   #1
Netka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9

Revlon Professional farba do wlosow- kto zna?


Witajcie Dziewczyny, mam problem z włosami. Fryzjer w lutym nalozyl mi farbe o kolorze bezowy blond z Revlon Professional. Upieral się, by trzymać ja godzine na odrostach. Dla mnie to za długo, ale przecież nie będę się klocic. Po powrocie do domu miałam rozowa skore jak swinka. Do tego doszło pieczenie. Nie miałam strupów czy cos takiego. Myslalam, ze to po farbowaniu i suszeniu (strasznie piekl skalp). Do dziś, a jest prawie maj, boli mnie skora przy dotykaniu. Wlosy wypadają garściami, bylam u dermatologa, mam mase lekarstw do wcierania, na bol skalpu Elocom. Niestety skora znow się zarozowila i boli. Czy zna ktoś ta firme, jeśli chodzi o farby? Czy to wina fryzjera, ze za długo trzymal? Proszę o opinie, bo nie wiem już co się dzieje na tej glowie.
Netka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 15:09   #2
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Revlon Professional farba do wlosow- kto zna?

Jakieś 2 miesiące temu zaryzykowałam i kupiłam farbę z tej firmy, ponieważ bardzo spodobał mi się kolor (nr 33 bodajże) i zafarbowałam się. Wiem że trzymałam się bardzo czasu, żeby nie przetrzymać jej, ponieważ nie wiem jak by moja skóra na to zareagowała. Wyszedł mi piękny kolor, (który niestety już się zmył ). Nie narzekam, następne farbowanie również będzie tą farbą, nic mnie nie piekło, włosy nie wypadały bardziej niż zwykle. Może masz alergię na któryś ze składników? Moim zdaniem fryzjer grubo przesadził z czasem, kto tyle czasu trzyma zwykłą drogeryjną farbę... Dermatolog powiedział dokładnie co dolega Twojej skórze głowy?

Edytowane przez Unless
Czas edycji: 2013-04-29 o 15:10
Unless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 16:22   #3
Netka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Revlon Professional farba do wlosow- kto zna?

Wlasciwie nic nie powiedziała, co dolega skorze, przejechala reka po włosach i przerazila się, ile jej zostało w rece. Na pytanie o skore stwierdzila, ze przyczyny mogą być rozne. Troche lakoniczna odpowiedz, ale niby jedna z lepszych lekarzy. Zastsanawiam się po prostu, czy mój jak to mowie skalp nie został spalony ta farba. Poza Elocomem w plynie mam jeszcze Loxon i Dermena Zel, plus strasznie skomplikowana mieszkanka i dodatkowo suplementy diety jak cynk, oeparol itd. Ponoc jeśli nie pomoze ta strategia to czekaja mnie jakies zastrzyki...Zazwyczaj farbe trzymam 30-35 min. Ale może u 'profesjonalisty' to inne farby? Nie mam pojęcia
Netka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:30   #4
Belushi
Raczkowanie
 
Avatar Belushi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Revlon Professional farba do wlosow- kto zna?

Moja mama używała kilku kolorów z tej firmy i nie przypominam sobie żeby trzeba ją było trzymać aż tyle czasu. Mojej mamy nie uczulała ani nie podrażniała, a ma dość wrażliwy skalp. Wydaję mi się że to przez tak długi czas trzymania, ewentualnie po prostu masz uczulenie, ale szczerze to raczej przez czas.
__________________
CG od 24.03.13
Zapuszczam włosy: 05.05.13 -> 28cm 01.06.13 ->31

Piotruś
Belushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.