omega-3 kit i naciąganie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-23, 13:09   #1
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199

omega-3 kit i naciąganie?


Hej, nie mogę znaleźć tematu o wszystkim co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać, no więc piszę tutaj.

Otóż dzwonił do mnie pan, który chciał mi wcisnąć jakiś zestaw kwasów omega-3, za darmo, płaci pani tylko za koszt przesyłki 9,99. No i tak mną zakręcił, że się zgodziłam i podałam mu adres Po czym ejszcze chwilę gadaliśmy i wyszło na to, że faktycznie pierwszy zestaw dostanę płacąc tylko za przesyłkę, ale jak go dostanę to automatycznie zgadzam się na to, żeby co jakiś czas (chyba co 2 m-ce) dostawać kolejne zestawy za 89,99 No więc wtedy stwierdziłam, że jednak rezygnuję i nie chcę nawet zestawu powitalnego i ma mi nic nie przysyłać.

Ale to był chyba zwyczajny konsultant, więc znając życie, to wcale nie wykreśli mojego adresu, tylko będzie się cieszył, że ma kolejną osobę

Czy ktoś kojarzy taką akcję z tymi omega-3? https://www.natural.pl/index.php/pl/
https://www.omegamarine.pl/index.php/bok
Czy myślicie, że koleś mnie wykreśli z listy? Niby po tym darmowym zestawie można w każdej chwili zrezygnować - tzn. trzeba do nich zadzwonić i powiedzieć, że się rezygnuje. Ale ja tam nie wierzę, jeszcze zaczną mi przysyłać jakieś gówna, jak ja wiem, że nie wyłoże 90zł na takie coś, to po co mi nawet zestaw powitalny

Czy ktoś z was może dostał "zestaw powitalny płaci pani za koszt przesyłki 9,99" i potem bez problemu zrezygnował z "regularnej dostawy nastpenych produktów"?
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 13:36   #2
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40452006 &posted=1#post40452006 - tu jest wszystko co chcecie wiedzieć

A nie można zrobić tak, że jak już przyjdą do Ciebie ta kolejna droga przesyłka to po prostu odmówisz przyjęcia?
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 13:54   #3
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość

A nie można zrobić tak, że jak już przyjdą do Ciebie ta kolejna droga przesyłka to po prostu odmówisz przyjęcia?
no tak, mogę tak zrobić, tzn. myślę, że jeżeli konsultant olał sobie moją rezygnację i wpisał mój adres na listę tych klientów, co chcą zestaw, to jak pierwsza przesyłka przyjdzie, to ją przyjmę (tą co tylko przesyłka 9,99) a potem od razu zadzwonię i powiem, żeby mnie wywalili z bazy, bo nie chcę nic więcej, żadnych regularnych dostaw.

Piszę tu, bo chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was już może z tego korzystała,
a w ogóle czy coś takiego jest "legalne" - w sensie że przez telefon zgodziłam się na pierwszą przesyłkę, i czy mogą zatem bez żadnej umowy, żadnego mojego potwierdzenia zakupu itd. wysyłąć dalsze przesyłki już normalnie płatne 89zł
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 14:28   #4
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

Ja rezygnowalam z dostawy prenumeraty. Pierwsza byla za darmo, a kolejne w stalej cenie. Rezygnacje skladalam na pismie.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:10   #5
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ja rezygnowalam z dostawy prenumeraty. Pierwsza byla za darmo, a kolejne w stalej cenie. Rezygnacje skladalam na pismie.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:16   #6
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

Mnie konsultant powiedział, że mogę zrobić to w dowolnej formie - zadzwonić do biura obsługi, a nawet napisać maila.

W każdym razie, jak jednak przyślą mi ten zestaw powitalny za 9,99, to potem zrobię tak jak wy i napiszę rezygnację, i wyślę normalnie pocztą

Tak tylko chciałam się tu upewnić, czy w tym nie ma żadnych kruczków - np. że niby można zrezygnować, a oni i tak będą robić co chcieli i będą dalej wysyłać, wiem że można nie przyjąc listonosza, no ale kiedyś juz się nadziałam, jak się rejestrowałam na stronie internetowej że niby bank hostess czy coś tam, a potem mi przysłali nagle pocztą jakieś ponaglenie zapłaty 80zł za rejestrację a że młoda byłam i głupia, i akurat miałam pieniądze, to wysłałam im kasę
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:50   #7
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: omega-3 kit i naciąganie?

jak chcesz wyslać zwykłą poczta, to zostaw sobie kopie i wyślij poleconym, mailem też byłoby ok. Takie firmy najczęściej maja formularz rezygnacji, możesz wypełnic i wysłac skan.
A suplementy jakiekolwiek najlepiej kupić w aptece np w SP, gdzie możesz sobie porównać skład, a i promocje bywają ciekawe
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.