Weselicho - południowa Polska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 21:36   #1
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska

Weselicho - południowa Polska


Szukam ładnego miejsca na wesele na max 120 osób (nawet na 100-czyli cos mniejszego).
Najchętniej jakas ladna restrauracja z klimatem lub cos w tym stylu
A moze znacie jakies miejsca gdzie mozna zorganizowac weselicho plenerowe?

Oświęcim i okolice

Z góry dziękuje za pomoc
__________________

Wymianka

Edytowane przez Atoska
Czas edycji: 2008-12-30 o 21:45
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:53   #2
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Weselicho - południowa Polska

Ja mogę polecić restaurację Magnat w Tychach- z Oświęcimia całkiem niedaleko Byliśmy tam już na jednym weselu i sylwestrze, dzisiaj też się wybieramy No i sami mamy tam zarezerwowany termin na nasze wesele. Jedzenie pyszne i dużo i świetna obsługa. http://www.restauracjamagnat.pl/
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:42   #3
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Weselicho - południowa Polska

no musze przyznac ze bardzo ladnie a moge zapytac ile placisz i co jest wliczone w cenę? i jak z terminkami?

a co do miejsca na tańczenie - nie jest troszke za mało?


ja wczoraj jeszcze wyszukałam takie miejsce http://www.ulipy.com.pl/ troszke dalej ale nie az tak daleko
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:23   #4
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Weselicho - południowa Polska

hej Atoska!na tej dużej sali mieści się spokojnie 120 osób. Jak oglądaliśmy tą salę to było akurat wszystko przyszykowane na ok 100 ludzi i było bardzo luźno. Układ stołów był taki w podkowę- jak na jednych z ostatnich zdjęć w galerii. My mamy wesele 26 czerwca 2010, zamawialiśmy kilka miesięcy temu i wtedy było luźno jeszcze. Myślę, że warto jest się umówić z właścicielami- obaj są przesympatyczni, rozwieją wszystkie wątpliwości. Co do menu to masz 2 opcje- 160 albo 190 zł. Za 160 to cena z 3 gorącymi kolacjami, ale bez soków i ciasta. Natomiast za 190 są 4 gorące kolacje (w tym płonąca szynka wieprzowa-cudo), ciasto, napoje bez ograniczeń. My się chyba zdecydujemy na to droższe. Na początku to się trochę dużo wydawało, ale z drugiej strony większość restauracji takich bardziej eleganckich oferuje menu za około 160 zł właśnie bez ciast itd a jak doliczysz sobie do tej ceny ciasta, napoje, dodatkową kolację to też wyjdzie około 180-190 zł. Wiem, że się pewnie będę powtarzać, ale jeszcze raz mogę powiedzieć że jedzonko jest przepyszne i bardzo dużo, na tegorocznym sylwestrze się to potwierdziło. O miejsce do tańczenia nie masz się co martwić- na sylwestra bawiło się tam 170 osób (część miała stoliki w drugiej, mniejszej sali, ale wszyscy oczywiście bawili się na jednym parkiecie). Na dodatek obsługa jest bardzo dobra i szef restauracji jest przez całą imprezę i sam wszystkiego pilnuje, więc nie robi się taki 'bałagan', jak w niektórych restauracjach, kiedy szef zostawia wszystko kelnerom. A sala jest moim zdaniem przepiękna. Naprawdę warto pojechać i zobaczyć 'na żywo'!
Chociaż muszę przyznać, że ta Twoja przystań też świetna!Bardzo podobają mi się restauracje w takim stylu! Chociaż miałabym troszeczkę wątpliwości co do tych drewnianych ław, czy na dłuższą metę nie będą niewygodne? Ale z drugiej strony przynajmniej nikt nie będzie za długo siedział tylko będą się bawić Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru!
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010

Edytowane przez pati1920
Czas edycji: 2009-01-02 o 10:37
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:38   #5
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Weselicho - południowa Polska

Super ta restauracja Magnat ...
Ja swoje wesele tez mam w sierpniu 2010 ale poszukuje jeszcze odpowiedniej sali na ok 80 osob. Moze cos polecicie z okolic Katowic.

Pozdrawiam wszystkie PM 2010
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 07:17   #6
edilaguna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Weselicho - południowa Polska

proponuje poszukac gdzies miedzy krakowem a oswiecimiem, przy wyjazdowej z krakowa jest duzo restauracji i domów weselnych tez tak szukalismy na swoje wesele i udało się ale to bardziej na południe od krakowa

proponuje zerkac tez na http://www.przedweselnik.pl to znajomi robią taki serwis weselny dopiero zaczeli ale sa lokale weselne ze zdjeciami powinno byc wiecej
edilaguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.