Walentynki - inspiracje, dekoracje - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 13:41   #511
Alexisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
GG do Alexisss
Dot.: Walentynki - inspiracje, dekoracje

Dziewczyyyynyyy... ileż razy można dostawać to samo - miśki, kubeczki, poduszeczki, ramki...? tymbardziej facet (prawdziwy facet)
Przecież tu nie chodzi o kupowanie sobie jakichś tandetnych gadżetów.
Można przecież pojść do knajpy, czy jak kto woli, restauracji na kolacje przy świecach Fajnie byłoby przejść się do miejsca pierwszej randki.
Wiadomo co zwykle dostają dziewczyny - kwiatki czy jakis drobny prezencik, ale TO NIE ZNACZY że facet chce tego samego!
Wiecie przecież czego oni tak naprawde pragną...
Miłych Walentynek
Alexisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:16   #512
alexis13a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: pomysł na WALENTYNKI

Cytat:
Napisane przez farba Pokaż wiadomość
dziewczyny ja szukam takiego breloczka-serduszka, ktore mozna przelamac i kazde z nas mialoby po pol, albo poprostu kupic dwa breloczki-polowki serc i tez kazdy mialby pol tylko problem w tym, ze nie moge nigdzie takiego znalezc widzialyscie moze gdzies takie cudenko? to bedzie tylko dodatek do mojego prezentu, heh tylko jeszcze nie wiem jaki bedzie ten prezent- prawdopodobnie jakas ramka ze wspolnym zdjeciem na dodatek moj TŻ ma urodziny 19 lutego!! i tez musze wykrzesac jakis prezent, ale mam juz chyba pomysl-portfel bo cos kiedys mowil ze mu sie jego obecny nie podoba jesli widzialyscie gdzies taki breloczek to dajcie znac, prosze
http://allegro.pl/podwojny-breloczek...449733708.html

Prosze
alexis13a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 20:09   #513
siwaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Walentynki - inspiracje, dekoracje

ja wpadłam na oryginalny pomysł: kolacja, świece i dreszczyk emocji przy horrorach z nShow w 3D Uwielbiam z mężem horrory i dzięki temu wpadłam na taki pomysł!!! a po chwili strachu dobrze przytulić sie w ramiona mężczyzny:P
siwaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.