Ochota na "siku" podczas stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-15, 13:32   #1
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198

Ochota na "siku" podczas stosunku


Cześć, może ktoś z was miał podobne doświadczenie i dacie jakieś porady.
Często gdy kocham się z partnerką słyszę od niej, że w trakcie stosunku/pieszczot chce jej się siku. Nie wiem czym jest to spowodowane. Dodam, że ona należy do osób, które załatwiają się dosyć rzadko z braku potrzeb, to też mnie dziwi dlaczego właśnie podczas stosunku zachodzi taka potrzeba.

Ale jeszcze dziwniejszy jest fakt, że gdy kończymy, bo ona boi się zsikać w trakcie zabaw, to idzie do toalety i nagle jej się odechciewa i że tak powiem "nie ma czym sikać".
Dla mnie jest to dziwne, bo gdy jestem podniecony to w ogóle nie odczuwam takich potrzeb i myślałem, że u kobiet jest podobnie.
Macie może jakieś domysły co może być powodem tej sytuacji i może jak temu zapobiec?
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 13:34   #2
ninus112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 278
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Zapobiec? No raczej jest to normalna potrzeba fizjologiczna....
W trakcie seksu dotyka się pęcherza co dodatkowo stymuluje ochota na siku....

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ninus112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 14:04   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Niech chodzi się wysikac "na zapas" przed seksem.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 12:39   #4
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Cytat:
Dla mnie jest to dziwne, bo gdy jestem podniecony to w ogóle nie odczuwam takich potrzeb i myślałem, że u kobiet jest podobnie.
A np. ja odwrotnie - jak czuję parcie na pęcherz, to podniecenie znika.

Niech opróżnia pęcherz przed stosunkiem i... próbuje się do tego przyzwyczaić. U mnie na początku to było nie do zniesienia, ale teraz już nie zwracam na to uwagi. Poza tym jakoś czuję różnicę między drażnieniem pęcherza podczas stosunku, a sytuacją, gdy naprawdę muszę go opróżnić. Nie wiem jak, ale jakoś wiem, że muszę przerwać i iść do toalety albo że nie ma co się przejmować.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 18:57   #5
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Twoja partnerka prawdopodobnie ma jakieś zapalenie cewki moczowej, może przewlekłą infekcje. Kiedy miałam zapalenie cewki, ciągle czułam parcie podczas stosunku, wysikanie przed nic nie dawało. Szczególnie na pozycji jeźdźca miałam uczucie jakby w tym momencie popuszczała, mimo że było sucho. Niech twoja kobieta pójdzie do ginekologa się przebadać.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 19:55   #6
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Ja nie mam zapalenia, a niekiedy czuje to samo, co partnerka autora postu. I to nie jest związane z żadna owulacja, byciem przed okresem, czy choroba lub zapaleniem... Po prostu czasem tak mam, a niekiedy nie mam. Da się przyzwyczaić.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 22:24   #7
adwo_cat
Przyczajenie
 
Avatar adwo_cat
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Jeżeli tak naprawdę "nie chce jej się", tylko jej się tak wydaje, to prawdopodobnie wynika ze stymulacji punktu G. Technicznie to wynika ponoć z ucisku na górną część wejścia pochwy - okolice punktu G pęcznieją w miarę stymulacji i uciskają na pęcherz.

Badam ostatnio temat z moją lubą intensywnie i stwierdziła, że ma podobne odczucia jak ją rozgrzeję a potem odpowiednio pieszczę.

Według mych źródeł - jeśli nie będzie się powstrzymywać tylko się rozluźni to jest szansa, że będzie miała kobiecy wytrysk (to nie są siki), a potem - całkiem silny odlot.
adwo_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 22:44   #8
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

Mam tak.samo...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 01:51   #9
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

W sumie to podejrzewam że jakby mi się partnerka zsikała w trakcie seksu to stwierdziłbym że ma wytrysk... Z czego byłbym oczywiście niezmiernie zadowolony (z wytrysku, a nie zsikania się)
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 22:17   #10
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: Ochota na "siku" podczas stosunku

ja też czasem , ale nie zawsze czuje parcie ale wtedy wiem że zaraz nastąpi wytrysk. Z reguły zawsze staram się chodzić na "siku" przed, dla własnej wygody i też żeby jednak nie nabawić się jakiegoś zapalenia pęcherza. Polecam żeby dziewczyna chodziła do toalety przed, a jeśli to nie pomoże to możliwe, że po prostu spodziewa się wytrysku a panikuje , albo ma problemy z pęcherzem. Może też wynikać to z naszej fizjologi bo jednak podczas penetracji tak jak wyżej było napisane, gdy stymuluje się punkt G własnie może tak się dziać. Zaobserwujcie w których pozycjach się to pojawia wtedy łatwiej będzie wam poznać przyczynę
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-06 22:17:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.