Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 19:38   #61
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Wiesz, w jaki sposób wyciągana jest średnia? I co ma "średni" wiek do jakichś Twoich "norm"?
A czemu sie zloscisz?

Z ta 'norma' chodzi wlasnie o to czy ktos jest ponizej/powyzej czy miesci sie w sredniej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 19:46   #62
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A czemu sie zloscisz?

Z ta 'norma' chodzi wlasnie o to czy ktos jest ponizej/powyzej czy miesci sie w sredniej.
Średnia to pojedyncza wartość. Jedna liczba. Nie zbiór. Nic się tam nie mieści poza nią.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:00   #63
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Średnia to pojedyncza wartość. Jedna liczba. Nie zbiór. Nic się tam nie mieści poza nią.
Nie rozumiem po co sie czepiasz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:05   #64
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

To nie jest czepianie się. To tak jak z IQ - średnie to ok. 100. Więc kto jest w normie? Odchylenie może być różne i wiadomo, że jak ktoś ma 90, to jest, a jak ktoś ma 20, to nie jest.
Więc posługiwanie się takimi pojęciami jak "norma" wymusza ustalenie zakresu, a nie tylko podanie średniej. Bo inaczej można tylko powiedzieć, że ktoś jest powyżej lub poniżej średniej.
Ale co do tematu tego wątku nie było powiedziane, że 25 lat dziewica/prawiczek to powyżej średniej jeśli chodzi o wiek inicjacji - z tym by nikt nie dyskutował. Ale jak ktoś mówi o "normie" to nic dziwnego, że pojawiły się pytania o to gdzie przebiega granica tej normy.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:09   #65
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A czemu sie zloscisz?

Z ta 'norma' chodzi wlasnie o to czy ktos jest ponizej/powyzej czy miesci sie w sredniej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No przecież ona pisze o normie a podaje średnią. Jedną konkretną liczbę. W takim razie co? Tylko 19 jest norma?

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2017-02-06 o 20:10
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 07:03   #66
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Co wy dziewczeta probujecie udowodnic? ze pojecie normy nie istnieje?

Wyslalam wam artykul ze srednia, srednia byla wyliczona ze zbioru liczb, najczesciej powtarzajaca sie gorna i dolna wartosc dalyby wam widelki normy statystycznej.
Ze sredniej wynika, ze tymi liczbami nie moga byc np 10 i 40; im bardziej oddalona liczba od sredniej, tym bardziej wychodzi poza widelki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 08:58   #67
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Co wy dziewczeta probujecie udowodnic? ze pojecie normy nie istnieje?
Ależ oczywiście, że istnieje. Tylko Ty użyłaś tego terminu a jak widać nie jesteś w stanie sama określić co jest normą, a co nie.
Ja Ci zadałam konkretne pytanie - jaki wiek inicjacji się mieści Twoim zdaniem w normie, a jaki nie. I odpowiedzi nie ma.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Wyslalam wam artykul ze srednia, srednia byla wyliczona ze zbioru liczb, najczesciej powtarzajaca sie gorna i dolna wartosc dalyby wam widelki normy statystycznej.
Ze sredniej wynika, ze tymi liczbami nie moga byc np 10 i 40; im bardziej oddalona liczba od sredniej, tym bardziej wychodzi poza widelki.
No dzięki za uświadomienie, bo nie wiedziałam, że tak się średnią liczy
Czyli nie wiesz jakie liczby graniczne się najczęściej powtarzały, więc nie wiesz co jest normą, ale wiesz, że 25 to już nie jest na 100% znacznie powyżej normy. Aha. Ma to sens.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 10:11   #68
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że istnieje. Tylko Ty użyłaś tego terminu a jak widać nie jesteś w stanie sama określić co jest normą, a co nie.
Ja Ci zadałam konkretne pytanie - jaki wiek inicjacji się mieści Twoim zdaniem w normie, a jaki nie. I odpowiedzi nie ma.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



No dzięki za uświadomienie, bo nie wiedziałam, że tak się średnią liczy
Czyli nie wiesz jakie liczby graniczne się najczęściej powtarzały, więc nie wiesz co jest normą, ale wiesz, że 25 to już nie jest na 100% znacznie powyżej normy. Aha. Ma to sens.
Robisz z g prblem. W Polszy sredni wiek to 19 lat wiec jak ktos ma 25+ to mocno odbiega od wikeszosci. Tylko tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:40   #69
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że istnieje. Tylko Ty użyłaś tego terminu a jak widać nie jesteś w stanie sama określić co jest normą, a co nie.
Ja Ci zadałam konkretne pytanie - jaki wiek inicjacji się mieści Twoim zdaniem w normie, a jaki nie. I odpowiedzi nie ma.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



No dzięki za uświadomienie, bo nie wiedziałam, że tak się średnią liczy
Czyli nie wiesz jakie liczby graniczne się najczęściej powtarzały, więc nie wiesz co jest normą, ale wiesz, że 25 to już nie jest na 100% znacznie powyżej normy. Aha. Ma to sens.
Odsylam do mojego pierwszego postu ciebie oraz wszystkich innych, ktorzy wkladaja mi w usta slowa, ktorych nigdy w tym watku nie napisalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:23   #70
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Robisz z g prblem. W Polszy sredni wiek to 19 lat wiec jak ktos ma 25+ to mocno odbiega od wikeszosci. Tylko tyle.
To już wiemy Pytanie jest gdzie przebiega granica. 20? 21? 22? 23? Czy ma być dokładnie 19, żeby być "w normie"? Wszystkim, którzy tu robią "z g problem" o to właśnie chodzi, ale już wiadomo, że nie jesteście w stanie tego określić poza powiedzeniem, że 25 "mocno odbiega od większości".

Z mojej strony EOT.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:29   #71
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
To już wiemy Pytanie jest gdzie przebiega granica. 20? 21? 22? 23? Czy ma być dokładnie 19, żeby być "w normie"? Wszystkim, którzy tu robią "z g problem" o to właśnie chodzi, ale już wiadomo, że nie jesteście w stanie tego określić poza powiedzeniem, że 25 "mocno odbiega od większości".

Z mojej strony EOT.

nie czytasz ze zrozumieniem

Najpierw pytasz jak rozszerzyc granice a potem czy ma byc dokladnie 19.

Jakbys sie wysilila i spojrzala wyzej to bys zobaczyla.

Pytam sie z czym masz problem bo skoro wiekszosc ludzi zaczyna wspolzycie przed 20stka to chyba znaczy ze granice sa dosc waskie nie? Toc lepiej sie przypierd* i wypisywac 20 ? 21 ? 22?
Strata czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 13:34   #72
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie czytasz ze zrozumieniem

Najpierw pytasz jak rozszerzyc granice a potem czy ma byc dokladnie 19.

Jakbys sie wysilila i spojrzala wyzej to bys zobaczyla.

Pytam sie z czym masz problem bo skoro wiekszosc ludzi zaczyna wspolzycie przed 20stka to chyba znaczy ze granice sa dosc waskie nie? Toc lepiej sie przypierd* i wypisywac 20 ? 21 ? 22?
Strata czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więc powiedziecie nam w końcu, JAKIE są te granice normy Konkretnie. W górę, no i w dół też. Bardzo gorąco prosimy.

Skoro to ponoć takie oczywiste, a dla nas wciąż nie, to oświećcie w końcu tę szarą masę.

WYMIEŃCIE TE KONKRETNE LICZBY, KTÓRE SĄ GRANICAMI PRZEDZIAŁU ZWANEGO "NORMĄ"

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2017-02-07 o 13:38
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:37   #73
Nicola333
Raczkowanie
 
Avatar Nicola333
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wild West ;)
Wiadomości: 69
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Zawsze pierwsze co robię jak poznaję nową osobę to pytam:

- a seks był? a kiedy ostatnio?

I wtedy jeszcze proszę o dowód osobisty, żeby wiek sprawdzić.


---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulaaa81 Pokaż wiadomość
Prowadzisz jakieś badania albo statystyki? Jakie to ma znaczenie?

zapytałam z ciekawości, bo poznałam taką osobę
Nicola333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:44   #74
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Więc powiedziecie nam w końcu, JAKIE są te granice normy Konkretnie. W górę, no i w dół też. Bardzo gorąco prosimy.

Skoro to ponoć takie oczywiste, a dla nas wciąż nie, to oświećcie w końcu tę szarą masę.

WYMIEŃCIE TE KONKRETNE LICZBY, KTÓRE SĄ GRANICAMI PRZEDZIAŁU ZWANEGO "NORMĄ"
Przedzial w okolicach 19 roku zycia. Cxego jeszcze chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Więc powiedziecie nam w końcu, JAKIE są te granice normy Konkretnie. W górę, no i w dół też. Bardzo gorąco prosimy.

Skoro to ponoć takie oczywiste, a dla nas wciąż nie, to oświećcie w końcu tę szarą masę.

WYMIEŃCIE TE KONKRETNE LICZBY, KTÓRE SĄ GRANICAMI PRZEDZIAŁU ZWANEGO "NORMĄ"
25 to jest przecietny wiek wg ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:53   #75
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Przedzial w okolicach 19 roku zycia. Cxego jeszcze chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------


25 to jest przecietny wiek wg ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogóle mnie nie rozumiesz. Co to znaczy przedział w okolicach 19 roku życia? To nic konkretnego mi nie mówi. Widzisz, od wczoraj chciałabym wiedzieć, czy mieszczę się w normie , tak więc muszę znać konkretne liczby, które są granicą tej normy, w górę i w dół. I o te liczby proszę. A Wy dalej nie potraficie mi tego wyjaśnić, mimo że rozmawiamy od wczorajszego wieczora.
Mnie tu zżera ciekawość: mieszczę się w normie czy też nie???
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:02   #76
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
W ogóle mnie nie rozumiesz. Co to znaczy przedział w okolicach 19 roku życia? To nic konkretnego mi nie mówi. Widzisz, od wczoraj chciałabym wiedzieć, czy mieszczę się w normie , tak więc muszę znać konkretne liczby, które są granicą tej normy, w górę i w dół. I o te liczby proszę. A Wy dalej nie potraficie mi tego wyjaśnić, mimo że rozmawiamy od wczorajszego wieczora.
Mnie tu zżera ciekawość: mieszczę się w normie czy też nie???
Nie ma ostrej granicy.
Ja ci nie musze nic wyjasniac skoro mssz problem z interpretacja danych statystycznych.

Chcesz pocisnac to komu innemu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:06   #77
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie ma ostrej granicy.
Ja ci nie musze nic wyjasniac skoro mssz problem z interpretacja danych statystycznych.

Chcesz pocisnac to komu innemu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedyne dane, jakie mam, to średnia arytmetyczna.
Okej, kończę, bo widzę, że nic z tego nie będzie, choć bardzo bym chciała, nie dowiem się
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:50   #78
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Hm, upraszczajac to do dwoch liczb, to by bylo 15-23, wtedy srednia wychodzi 19. To jest najblizsze temu co mozna zauwazyc np, na forach internetowych.

Ale co bym nie napisala, to nie bedzie wam pasowac. Tak samo jak zrobilyscie cyrk z mojego 'odbiega od normy', nieudolnie ironizujac i przerzucajac sie jedna przez druga haslami, ktore nigdy nie padly w moich wypowiedziach.
Wizaz jest wizaz.

Ps. Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Czekam zeby zobaczyc, ktora poczuje sie wywolana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:54   #79
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
W ogóle mnie nie rozumiesz. Co to znaczy przedział w okolicach 19 roku życia? To nic konkretnego mi nie mówi.
Musi oznaczać coś ciekawego.
Bo zważywszy na to, że legalnie nie można współżyć z osobą poniżej 15 roku życia te widełki żadną miarą nie mogą być szersze niż 4 lata w każdą stronę.
Biorąc pod uwagę to, że poniżej 18 roku życia większość ludzi nie ma luksusu robienia co mu pasuje kiedy mu pasuje, a dostarczanie rodzicom newslettera z życia seksualnego nie każdemu odpowiada trudno uznawać za "normę" rozpoczynanie współżycia ukradkiem, przy okazji jakichś naściemnianych wizyt u koleżanki czy imprez.
Plus jeszcze to, że w razie czego nieletnia będzie miała znacznie większy problem z dostępem do antykoncepcji czy ewentualnej aborcji niż pełnoletnia - nie wspominając o tym, przez jaką ścieżkę zdrowia ją przewlecze sama konieczność prawnego określania wszystkiego, jakby chciała swoje przypadkowe dziecko rodzić i wychowywać (nawet w tak mało prawdopodobnym wydaniu, że jakimś cudem byłaby zdolna sama się utrzymać).
Wyrozumiałość i szacunek wobec starszych dziewczyn w tej sytuacji jest niewielki, ale i tak o niebo wyższy niż w przypadku nastolatek.
Jakby co to ich wina, głupota i nieodpowiedzialność jakby większa niż po dwudziestce. I tzw. "społeczeństwo" bardzo szybko, chętnie i soczyście napiętnuje taką dziewczynę - dowodząc, że jej seks wcale nie jest taką "normą", jaką się magicznie staje, kiedy pojawia się jakiś dwudziestoparoletni prawiczek.

Przyzwoitością byłoby więc zakładać, że (zważywszy na to, że osoby mające problem z czyjąś xx-letnią cnotą to przeważnie te same, które mają najwięcej do powiedzenia w kwestii nastoletnich ciężarnych i "konsekwencji" jakie należy ponosić, jak się naiwnie uwierzyło, że pierwszy miś kocha i nie odczytało pierwszych sygnałów, że on tak tylko w sprawie por*chania działa) - dolna granica nie może być niżej niż pełnoletność.

A co do górnej - wystarczy się rozejrzeć po wątkach na wizażu. Próbka dość tendencyjna, ale ostatecznie gdzie można lepiej poznać ludzką mentalność jak nie w tłumie na wpół anonimowo plotkujących dziewcząt i chłopców zawsze chętnych na wykład o tym, co z tym światem jest nie tak?

Chwilę poczytasz i już wiesz, że dziewczyna, która w jednym miejscu chwali się swoim "dojrzałym" podejściem do seksu w drugim poucza inną, deklarującą niegotowość na seks i agresywne zagrywki chłopaka, że "mężczyźni mają swoje potrzeby" i że jest niepoważna chcąc związku i bliskości a nie deklarując gotowości na seks (najlepiej z konkretną datą).
Jeszcze chwilę poczytasz to się dowiesz, jak koszmarne wzorce i jak totalny brak szacunku do siebie miała wpojone inna, która poświęciła dobrych kilkanaście postów na spontaniczne kpiny z dwudziestokilkuletnich prawiczków - za sam fakt prawictwa, nic więcej.

Potem już klasyką:
1. im większy penis tym lepszy seks.
2. im większe libido tym lepszy seks.
3. im wcześniej rozpoczęte współżycie tym lepszy seks.
4. nieważne że z jakichś powodów chcesz się rżnąć dopiero z mężem po ślubie, nieważne, że masz faceta, który chce dokładnie tego samego i ze wam z tym dobrze - jak nie zaczniecie się bzykać natychmiast, to zmarnujecie życie. No przecież czas ucieka!
5. więcej niż trzech partnerów u pięknej dwudziestoletniej to już powód do wyzywania jej od &*^*$&%(

Rachunek jest prosty. A widełki to raczej widelczyk, ten malutki, do ciasta. I nie żadna "norma" tylko jedynie słuszna droga.
Kto ma problem? Toć lśni jak słońce w zenicie, że Ty.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 17:07   #80
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Gwarantuję, że uprawianie seksu w kultywowaniu zainteresowań nie przeszkadza ani trochę Nie wiedziałam też, że trzeba się nim jakoś szczególnie zainteresować, by pójść z kimś do łóżka.

Nie wgłębiałam się w psychikę osób aseksualnych, ale do tego, by mieć jakieś doświadczenia wcale nie trzeba fascynacji seksem jako takim. Człowiek w określonym czasie dojrzewa fizycznie i pojawiają się pewne potrzeby, które średnio w wieku 17-18 lat zaczyna się realizować. Sorry, ale 7 lat "opóźnienia" ;p to... sporo i zazwyczaj idą za tym jakieś powody. Natury fizycznej lub psychicznej.
Zainteresowania wiążą się zazwyczaj z zaspakajaniem potrzeb. Na przykład osoba odczuwająca silne potrzeby estetyczne zaczyna interesować się malarstwem impresjonistycznym, bo obcowanie z nim pozwala jej te potrzeby zaspakajać.

Analogicznie osoba odczuwająca potrzeby seksualne zaczyna interesować się metodami poszukiwania potencjalnych partnerów, różnymi sposobami stymulacji narządów płciowych, bo zdobycie biegłości w tych kwestiach pozwala jej zaspokoić jej potrzeby.

Każdy potrzeby ma inne, ponadto zmieniają się one w różnych okresach życia i nie można powiedzieć, że osoba, która do 18 roku życia nie zainteresowała się seksem jest "opóźniona". A ile lat mają średnio ludzie, którzy zaczynają odczuwać potrzebę obcowania z malarstwem impresjonistycznym? Brak tej potrzeby do jakiego wieku świadczy o "opóźnieniu"? Fizycznym czy psychicznym?
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:47   #81
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Znam, siebie. Marze o tym kazdego dnia i bardzo cierpie, niestety nie spotkalam jeszcze osoby, w ktorej bym sie zakochala ze wzajemnoscia. Chcialabym najpierw sie zaangazowac uczuciowo, troche poznac te osobe itd. Dotychczas niestety kilkukrotnie ktos mi sie podobal, ale nic z tego nie wychodzilo.

Zwykle niesmialosc przed plcia przeciwna, lek przed odrzuceniem i niskie poczucie wlasnej wartosci nie pomagaja w tej materii.
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 19:22   #82
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Co wy dziewczeta probujecie udowodnic? ze pojecie normy nie istnieje?

W kwestii wieku rozpoczecia wspolzycia - pierwszy czytam. Jedyne ograniczenie, jakie znam, jest narzucone przez przepisy prawa.



Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Robisz z g prblem. W Polszy sredni wiek to 19 lat wiec jak ktos ma 25+ to mocno odbiega od wikeszosci. Tylko tyle.


Srednia liczb (1,9,1,9,1,9) to 5, o ile dobrze licze, ale to nie znaczy, ze 5 jest najczesciej wystepujaca wartoscia.


Juz pomiam, ze tego typu badania opieraja sie na odpowiedziach ankietowanych, nie jest tajemnica, ze udzielajacy odpowiedzi nie zawsze trzymaja sie faktow.


Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie ma ostrej granicy.
Ja ci nie musze nic wyjasniac skoro mssz problem z interpretacja danych statystycznych.

Chcesz pocisnac to komu innemu.


Trudno bedzie obronic prawo do posiadania wlasnej opinii w tym konkretnym przypadku, statystyka to nauka scisla.



Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Hm, upraszczajac to do dwoch liczb, to by bylo 15-23, wtedy srednia wychodzi 19. To jest najblizsze temu co mozna zauwazyc np, na forach internetowych.

Jak by tak jeszcze poczytac penisowy... szkoda tylko, ze to jeszcze da sie zweryfikowac.




Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Ale co bym nie napisala, to nie bedzie wam pasowac. Tak samo jak zrobilyscie cyrk z mojego 'odbiega od normy', nieudolnie ironizujac i przerzucajac sie jedna przez druga haslami, ktore nigdy nie padly w moich wypowiedziach.
Wizaz jest wizaz.

Rozumiem, ze mialas na mysli "odbiega od sredniej", ale padla norma i to nas zaintrygowalo.




Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Ps. Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Czekam zeby zobaczyc, ktora poczuje sie wywolana


Oj, o moim zyciu erotycznym wizaz juz wszystko wie....
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 20:23   #83
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Mam koleżankę która ma 39 i dalej jest dziewicą- to już patologiczne, nie potrafi zbudować żadnej relacji z powodu że po tylu latach już boi się seksu
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 05:43   #84
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
.
Rozumiem, ze mialas na mysli "odbiega od sredniej", ale padla norma i to nas zaintrygowalo.
Nope, mialam na mysli norme

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 06:02   #85
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Znam
Są to osoby nieśmiałe i niezbyt atrakcyjne fizycznie
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 10:45   #86
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
Znam
Są to osoby nieśmiałe i niezbyt atrakcyjne fizycznie
Ja za to znam osoby też niezbyt atrakcyjne, ale mają tak bogate życie seksualne, że potrzebowałabym paru żyć, żeby je nadgonić. Myślę, że tutaj problemem będzie przesadna nieśmiałość i może niskie poczucie własnej wartości. To najbardziej utrudnia kontakty międzyludzkie. Bo czasami wygląd nie gra tak ważnej roli jeśli ktoś się lubi, to z czasem znajdzie partnera. Chodzi o akceptacje siebie i własnego ciała. Natomiast wypowiedzi niektórych osób w tym wątku mogą jeszcze kogoś wpędzić w większe kompleksy. Jestem przeciwna określaniu normy sztywno, bo każdy ma inne potrzeby i inne życie. Nawet ostatnio dużo się mówi o tym, ze także nie dojrzewamy równo. Jedni wcześniej drudzy troszkę później.

Edytowane przez 201704110957
Czas edycji: 2017-02-08 o 10:50
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:02   #87
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

No i chyba się nie dowiemy ...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:30   #88
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No i chyba się nie dowiemy ...
Naprawdę chcesz, żeby ktoś się do tego przyznał, że ma powyżej 25 lat i nie uprawiał jeszcze seksu? Przecież dopiero zacznie się nagonka na ta osobę, że odstaje od normy itd... ja na miejscu takich osób bym sobie darowała takie wyznania na wizażu...
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 12:54   #89
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Cytat:
Napisane przez LadyDeMadeline Pokaż wiadomość
Naprawdę chcesz, żeby ktoś się do tego przyznał, że ma powyżej 25 lat i nie uprawiał jeszcze seksu? Przecież dopiero zacznie się nagonka na ta osobę, że odstaje od normy itd... ja na miejscu takich osób bym sobie darowała takie wyznania na wizażu...
Przecież nie o to proszą, tylko o określenie tej zacnej "normy", którą się tu tak ochoczo szafuje i bez problemu stwierdza, że ktoś się w niej nie mieści - co świadczy o tym, że ma ona ściśle określone ramy.
A skoro ma, to w sumie i ja się chętnie dowiem, gdzie przebiegają.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 08:52   #90
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Czy ktoś ma powyżej 25 lat i jeszcze nie współżył ?

Ja wam juz dziewczeta odpisalam wczesniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-15 09:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.