własny depilator laserowy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-18, 10:37   #1021
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Jak ktoś pisał w tym wątku, z informacji od serwisu, to te "wieczne" lampy nie są do wymiany. Monikajulita gdzie znalazłaś informację o 400zł za lampę?
W remingtonie 6000 były wymienialne lampy które nie wystarczały na wiele, ale tu to raczej jest niewymienna.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 00:20   #1022
monikajulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak ktoś pisał w tym wątku, z informacji od serwisu, to te "wieczne" lampy nie są do wymiany. Monikajulita gdzie znalazłaś informację o 400zł za lampę?
W remingtonie 6000 były wymienialne lampy które nie wystarczały na wiele, ale tu to raczej jest niewymienna.
W serwisie taka cena była ale do tego z wymiennymi lampami. Te "wieczne" nie wymieniają , chyba, że całe urządzenie na gwarancji jak się pęknie, przegrzeje się itp.
monikajulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 11:45   #1023
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez monikajulita Pokaż wiadomość
W serwisie taka cena była ale do tego z wymiennymi lampami. Te "wieczne" nie wymieniają , chyba, że całe urządzenie na gwarancji jak się pęknie, przegrzeje się itp.
No właśnie tak mi się wydawało że "wieczne", to na gwarancji nowe urządzenie dają, lampy nie da się wymienić.

A swoją drogą to opalenizna zeszła i czas nowe zabiegi wykonać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 22:13   #1024
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Kobietki, mam pytanie odnośnie dwóch maszyn, bardzo proszę właścicielki o odpowiedź
REMINGTON IPL6000F jaki ma rozmiar okienka naświetlającego
Philips Lumea SC2008/11 - to samo pytanie o rozmiar okienka

Będę wdzięczna za odpowiedź
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 19:57   #1025
akane90
Raczkowanie
 
Avatar akane90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: własny depilator laserowy

hej dziewczyny używał ktoś może depilatora Babyliss G946E ma podobno 300 000 błysków więc chyba najwięcej z wymienionych tutaj...
akane90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 20:16   #1026
healthy_girl
HealthyGirl
 
Avatar healthy_girl
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: własny depilator laserowy

moja koleżanka ma, słyszałam, że jest niezły
__________________
http://www.healthygirl.pl/ blog o zdrowym stylu życia
healthy_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 07:14   #1027
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: własny depilator laserowy

A to przypadkiem nie jest fotodepilacja a nie laser?
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 07:31   #1028
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fenra Pokaż wiadomość
A to przypadkiem nie jest fotodepilacja a nie laser?
Pewnie ma płacone od napisanego postu, to się nie zastanawia co i gdzie pisze. Reklama taj jak pozostałe posty tej osoby. Post zgłaszam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 12:10   #1029
passsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Pewnie ma płacone od napisanego postu, to się nie zastanawia co i gdzie pisze. Reklama taj jak pozostałe posty tej osoby. Post zgłaszam.
Oczywiście, że to fotodepilacja, a nie laser - nie widze tez żadnej reklamy.
Depilatory, o których piszecie to depilatory IPL.
Prawidłowym określeniem IPL jest "fotodepilacja", czyli depilacja "światłem" z ang. Intense Pulsed Light.
Co wcale nie znaczy, że są złe. Jednak nie jest to depilacja trwała - jak laserem w gabinecie.
passsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:19   #1030
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez passsa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że to fotodepilacja, a nie laser - nie widze tez żadnej reklamy.
Bo postu o którym pisałyśmy już nie ma.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 11:05   #1031
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: własny depilator laserowy

Jestem w ogromnym zakłopotaniu z tymi maszynkami domowymi. Na różnych forach czytam opinie i sma nie wiem. Sama korzystałam z profesjonalnego lasera Vectusa i mam fajne efekty, a moja siostra chciała by wypróbować domowa depilacje ze wzgledu na to z ejest młodą mamą i nie ma za wiele czasu :/
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 12:53   #1032
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Tak jak napisałam w innym wątku, może spróbuj poszukać dobrej duszyczki która ma takie urządzenie, jesteś z Warszawy, to ułatwia sprawę. Tak żeby siostra miała okazję zrobić kilka strzałów i zobaczyć jakie będą efekty, wtedy łatwiej będzie podjąć decyzję.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 16:28   #1033
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Wczoraj udało mi się kupić go w podobnej cenie, tyle, że wersję 200 i niestety ale idzie z UK. Szukałam odpowiedniego depilatora ale dopiero Ty mnie przekonałaś do zakupu właśnie tego. Dzięki jak przyjdzie to od razu zabieram się za testowanie
Odezwij się jak efekty Fajnie, że mogłam pomóc
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 08:21   #1034
misiek00143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

Czy któraś używała Babyliss G946E bo też się nad nim zastanawiam, bo ma 300 000, ale 4,5 J/cm2, lecz cena ok.900 zł, ma też nakładkę na twarz.
Czy lepiej remington 6500 - 65 000 błysków, 7 J/cm2,depilacja twarzy i ciała, cena też ok 900 zł?
Czy Philipsa Lumea 2005, 250 000 błysków, 2-5J/cm2, brak nakładki na twarz, cena ok 1300 zł?
misiek00143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 10:45   #1035
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Jeśli w Lumei piszesz 2-5J/cm2 to w pozostałych też powinnaś podobnie, bo one wszystkie mają różną ilość dżuli, w zależności od tego jak sobie ustawisz moc.
Jeśli nie ma dla Ciebie znaczenia bezprzewodowość, to stawiałabym na remingtona, bo najmocniejszy.
Jeśli się uprzesz to wszystko obrobisz jedną nakładką.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 13:51   #1036
misiek00143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Nie znam się na tych julach, tak znalazłam to napisałam. Więc lepiej wziąć urządzenie o mniejszej ilości błyskowa, ale żeby moc była większa?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

No i czy nie będę musiała go wyrzucić po 2 latach bo błyski się skończą (chce używać na całe ciało + z facetem)? I wtedy lepiej by było wziąć urządzenie może słabsze trochę ale na dłużej? Czy jednak nie bo te słabsze to nie widać efektu?
misiek00143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 06:45   #1037
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Efekty zapewne też będą, ale mogą być mniejsze. Trudno powiedzieć, sama musisz przekalkulować. Ja zabiegów za często nie robię, więc całkiem możliwe że dla mnie lampa będzie faktycznie "wieczna".
Co Twój facet chce sobie depilować? Robił to już? Wie jak to boli? Z tego co pamiętam, to męskich włosów na twarzy nie wolno robić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 07:59   #1038
misiek00143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

Nie, nie on nie bedzie twarzy depilował
A mniejsze efekty, tzn. że mniej włosów wypadnie czy w dłuższym czasie, bo za rok mam wesele i chciałabym zeby było już coś widać
misiek00143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 09:58   #1039
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Pytam co będzie depilował, bo interesuje mnie na ile intensywnie chce urządzenie wykorzystywać i czy jest świadom jak takie depilowanie wygląda. Pisząc o twarzy mam na myśli również szyję, bo mógłby wpaść na pomysł żeby się tych włosów pozbyć. Sprawdziłabym też dokładnie instrukcję czy jeszcze innych partii ciała nie można depilować, bo jednak męskie i kobiece włosy to coś innego.

Jak ja pierwszy raz poszłam na laser pod pachami, to jeszcze kilka godzin po zabiegu mocno bolało, wracałam do domu jak taki przepakowany mięśniak z rękoma szeroko, a obstawiam że moje włosy pod pachami są jednak słabsze niż męskie, więc obstawiam że bolesność zabiegu na męskich włosach będzie naprawdę duża.

U mnie 1-2 tygodnie po zabiegu zazwyczaj wszystkie włosy wypadają, ale potem powoli odrastają, dlatego raczej nie zakładałabym że za rok ma być coś widać. Raczej radziłabym sprawdzić jak u Ciebie urządzenie działa i dostosować terminy zabiegów tak aby na ślub przypadł okres gdy włosów będzie najmniej, pamiętaj też że na opalonej skórze zabiegów robić nie można.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 19:37   #1040
misiek00143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: własny depilator laserowy

Dziękuje, za wszytkie porady W takim razie jeszcze doczytam instrukcje w jednym i drugim i potem się zdecyduję Pozdrawiam
misiek00143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 21:08   #1041
sasha993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

jak konkretnie określić czy włos jest wystarczająco "ciemny"? mam bardzo jasną karnację i włosy faktycznie są stosunkowo ciemne, ale cienkie (zapewne w wyniku wieloletniego traktowania ich depilatorem)

zastanawiam się głównie nad zakupem BaByliss G945E. ktoś ma i chciałby się wypowiedzieć nt. użytkowania i skuteczności?

ewentualnie: ktoś z Poznania byłby skłonny udostępnić na raz czy dwa, do sprawdzenia czy IPL jest w ogóle skuteczne w moim przypadku?
sasha993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 13:37   #1042
mieszczanka83
Przyczajenie
 
Avatar mieszczanka83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Mi się marzy taki depilator i to żeby był on skuteczny Depilacja laserowa to super sprawa
mieszczanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 17:30   #1043
mag_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

.

Edytowane przez mag_1980
Czas edycji: 2017-01-17 o 17:55
mag_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 20:48   #1044
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: własny depilator laserowy

Moim zdaniem własny depilator laserowy to świetna sprawa. Mam Panasonica - jest znakomity! Bardzo łatwy w użyciu, wystarczy kilka sesji i włosy odrastają zdecydowanie wolniej, są znacznie słabsze. No i cenowo o wiele bardziej się opłaca, niż chodzić na laser.

Edytowane przez carriee17
Czas edycji: 2017-02-01 o 19:41
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 16:19   #1045
AliceInWunderland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak ktoś pisał w tym wątku, z informacji od serwisu, to te "wieczne" lampy nie są do wymiany. Monikajulita gdzie znalazłaś informację o 400zł za lampę?
W remingtonie 6000 były wymienialne lampy które nie wystarczały na wiele, ale tu to raczej jest niewymienna.
Weź dużo lepiej coś z Phillipsa. Koleżanka miała remingtona i szybko jej padł, chyba po 3 miesiącach jakoś. Mąż też mówi że remington jest słaby, bo miał kiedyś od nich golarkę. Lepiej zainwestować - ja kupiłam Phillipsa xxx i służy mi już wiernie długo.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-01-27 o 14:39 Powód: link
AliceInWunderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 18:35   #1046
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

O, widzę że znowu fala reklamy.

Wiesz mam już mojego remingtona ponad rok i nie padł, maszynka do włosów tej samej firmy to chyba już ponad 10 lat i śmiga znakomicie, a sprzęty każdej firmy potrafią się zepsuć, tak remingtony jak brauny czy philipsy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 19:05   #1047
AliceInWunderland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
O, widzę że znowu fala reklamy.

Wiesz mam już mojego remingtona ponad rok i nie padł, maszynka do włosów tej samej firmy to chyba już ponad 10 lat i śmiga znakomicie, a sprzęty każdej firmy potrafią się zepsuć, tak remingtony jak brauny czy philipsy.
Reklamy?

No pewnie że tak, przecież tego nie robi rzemieślnik na zamówienie tylko maszyna i jakiś robotnik przy taśmie. Buble się trafiają, muszą. Natomiast każda firma ma swoje standardy jeśli chodzi o kontrolę jakości - nie zdarzyło mi się jeszcze tak, żeby Phillips, Braun się rozleciał po tak krótkim okresie. Może po prostu mamy pecha do Remingtonów.
AliceInWunderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:23   #1048
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

No jak ktoś się rejestruje na forum i w pierwszym poście wali "zachętą" do zakupu konkretnego produktu, to jak nic reklama.

A w masie produkcji i przy najlepszej kontroli jakości, zawsze się trafi się wadliwy produkt, kwestia tego czy firma ma doby serwis na te okoliczność. Ja nie mówię że braun czy philips jest zły, bo nawet miałam depilatory mechaniczne obydwu firm i swoje lata popracowały, ale tak samo remingtona uważam za dobrego i swój IPL, który ma już rok, bardzo sobie chwalę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:29   #1049
fokus321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tobiaann Pokaż wiadomość
Więc lookam na tego Brauna expert 5001, ale czytałam wczoraj że to ryzyko kupować te depilatory bez wymiennych lamp. Jakaś dziewczyna kupiła i po pierwszym razie lampa zaczęła świecić na czerwono, w serwisie powiedziano że wszystko wystrzelała więc reklamacja nie wchodzi w grę...
Wiadomo przypadek raz na ileś tam, ale jednak ;/...

A i jeszcze jedno, czy nie wydaje Wam się że ten barun expert i smooth skin to praktycznie identyczne urządzenia?

p.s. wczoraj obejrzałam trochę filmików z MME, BE i innych i witki mi opadły - laski opowiadają jaka to nie jest lipa że nie działa, że szkoda kasy a później/filmik wcześniej pokazują jak używały a one leciały szybko po nodze jak to mówią jednym 'cięgiem', depilator może ze 3, 4 razy błysnął zdążył !!! hehehe
Jakim trzeba być inteligentnym żeby nie skumać że tylko błysk coś daje a nie przesuwanie depilatorem po nodze ...ehhh
Czy zacząl świecić na czerwono tzn, że błyski były w kolorze czerwonym czy po prostu nie strzelał? Jak się kończą impulsy to przestaje strzelać?
Kupiłam SS gold niedrogo bo za 500zł i rzekomo jest nowy tylko pochodzi z magazynu gdzie zgubiło sie np pudełko i te rzeczy są wyprzedawane. Mój husband nie każe mi wierzyć w takie rzeczy ale cena była dla mnie na ten moment najbardziej do przyjęcia. Mam m-c gwarancji rozruchowej. Mój strzela czerwonym błyskiem, na filmikach błyski się wydają jasne. Może to lustro odbija. Pytałam dziewczyn. Dwa różne modele remingtona np. dziewczyny odpisały jedna, że białe błyski jasne, druga ze czerwone. Boję się, żeby nie był to objaw kończącego się urządzenia.

Ktoś się wypowie i pomoże. Mam szanse jeszcze wycofać się z zakupu.
fokus321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 13:32   #1050
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 109
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny

Bardzo konkretnie myśle nad zakupem własnego depilatora. Mam kilka pytań, z góry przepraszam jak już się pojawiły ale nie mam za bardzo czasu przeglądać tylu postów

1) Nie mam zbyt bladej karnacji (taką średnią ani za blada ani za ciemna) i mam ciemne włoski, rozumiem że powinno być ok?

2) Najważniejsze pytanie- najgorzej dla mnie wygląda sprawa z bikini. Woskiem boli jak cholera nie mogę znieść tego bólu, a maszynka dobrze nie goli (mam ciemne włoski i nawet po goleniu je widać cały czas a ponadto robią mi się krostki i swędzi) Ogólnie to istna masakra więc dlatego chce kupić ten laser. Czy mogę nim przejechać również wargi sromowe? Niektóre włoski się ukryły trochę w środku tam, rozumiem że z nimi nic nie zrobię (oprócz pincety)? Co robicie z okolicami odbytu, bo tam też światło nie dojdzie a dziwnie być tak w pół ogolonym

3) Jak zamierzam usuwać włoski z okolic bikini to rozumiem, że mam najpierw się ogolić. Jednak jak już wspomniałam, nawet po goleniu je widać trochę i są podrażnienia, więc warto tą lampą naświetlać? Będą efekty? I czy nawet po zabiegach będzie efekt tak jak po goleniu z różnicą, że będą wolniej odrastać? Jak to jest?
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.