PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-nieTepy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 17:59   #31
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Podkład dla mnie.

Ja proponuję Inglotowski do młodej skóry, stosunkowo niedrogi (na pewno poniżej 30 złotych), średnio kryje, nie obciąża i mają dostępne dość jasne odcienie (coś jak 51 Healthy Mix też chyba jest).
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:01   #32
coverted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład dla mnie.

No właśnie... nie wiem czy moją skórę można jeszcze młodą nazwać.
coverted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:05   #33
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Podkład dla mnie.

Ale to nie znaczy, że podkład dla młodej skóry zaszkodzi
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:29   #34
gg83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki to podkład?

Jadwigę znam. To nie było to. To taka firma, o której nie słyszałam wcześniej i pewnie dlatego sobie nie zapamiętałam nazwy.
gg83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:11   #35
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Podkład dla mnie.

Mloda skora tez moze uzywac podkladu, ale Ty moim zdaniem go nie potrzebujesz. Zwykly krem tonujacy wystarczy, ewentualnie w duecie z pudrem matujacym nalozonym na te partie, ktore sie mocniej przetluszczaja.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:25   #36
coverted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład dla mnie.

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Mloda skora tez moze uzywac podkladu, ale Ty moim zdaniem go nie potrzebujesz. Zwykly krem tonujacy wystarczy, ewentualnie w duecie z pudrem matujacym nalozonym na te partie, ktore sie mocniej przetluszczaja.
Tyle że to nie wpłynie zbytnio na ujednolicenie kolorytu mojej cery.

Ani przez moment nie twierdziliśmy, że młoda skóra nie może używać podkładu. Pytanie było czy dla starszej cery używanie podkładu dedykowanej tej młodej będzie na miejscu.
coverted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:33   #37
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Podkład dla mnie.

Polecam Mattitude Astora. Krycie raczej słabe/średnie, nieźle matuje, spf 22, wyrównuje kolor cery i dopasowuje się do jej odcienia.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 12:38   #38
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Podkład dla mnie.

Ja nie widze wielkich roznic w podkladach "dla mlodej cery" i "dla starszej cery", o ile nie mowimy juz o takich roznicach jak ujedrnianie, ktore kobietom ponizej 40 raczej potrzebne nie jest. Natomiast nie wiem jaki podklad jest typowy dla kobiet ponizej 20, jaki dla przedzialu 20-30 a jaki dla 30+. Podklad dobiera sie do typu cery i jej stanu a nie do wieku.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:27   #39
ket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład dla mnie.

Cytat:
Napisane przez coverted Pokaż wiadomość
Witam!

Mam problem ze znalezieniem idealnego podkładu dla mnie.

Moja cera jest raczej mieszana (w okolicach nosa i ust sucha, na policzkach tłusta).

Kolor cery jak na załączonym zdjęciu - jasna, czerwonawa na policzkach. Bardziej zbliżona odcieniem do żółci niż brązu.

Będę bardzo wdzięczna za propozycję podkładów dla mnie w przedziale cenowym do 40 zł (max).

Dziękuję ;-)
Witam ,mój problem polega na tym iż jestem brunetka o ciemnych oczach,i ciemniejszej karnacji z cerą mieszaną .Nie wiem jakiego podkładu używac, oraz czy krem jest potrzebny pod podkład , fluid. Dla takiego typu cery jak mam ja krem matujący?.Proszę p poradę .Z góty dziękuję .Dodam jeszcze iz mam 39 lat.
ket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:42   #40
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Podkład dla mnie.

Cytat:
Napisane przez ket Pokaż wiadomość
Witam ,mój problem polega na tym iż jestem brunetka o ciemnych oczach,i ciemniejszej karnacji z cerą mieszaną .Nie wiem jakiego podkładu używac, oraz czy krem jest potrzebny pod podkład , fluid. Dla takiego typu cery jak mam ja krem matujący?.Proszę p poradę .Z góty dziękuję .Dodam jeszcze iz mam 39 lat.
Witaj, myślę, że jeśli masz cerę mieszaną to krem matujący pod podkład jak najbardziej się przyda. Ograniczyłabym się tylko do matującego, aby nie obciążac skóry, jeśli policzki masz normalne. Chyba, że skóra na policzkach jest sucha, wówczas krem matujący na te partie gdzie skóra się błyszczy a krem nawilżający na suche. Pozdrawiam
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:43   #41
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Podkład, propozycje dobrych..

Cześć dziewczyny, moze to banalny problem ale od miesiąca myslę nad zakupem podkładu, dobrego podkładu. Cały czas uzywam clinique superfit neutral 5. Jest rewelacyjny matuje, długo sie utrzymuje. Cena.. no cóż twarzy nie zakryję nigdy więc jestem w stanie wydać troszeczke wiecej. Jest małe ale.. zaczęłam chodzic na solarium, moja skóra co jakis czas będzie się zmieniać (odcieniem) więc mój neutral się nie sprawdzi,. Z czasem bedzie maska. Proszę o jakieś propozycje, może coś co można łaczyć. Byleby nie maybelline superstay Dodam również ze mam skórę mieszaną, zależy mi na dobrym kryciu ale bez efektu maski
Z góry dziękuje
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 21:05   #42
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Kurczę a może by sprawdzić na KWC to już chyba jak niektóre wizażanki piszą "pierdylionowy" wątek o podkładzie. Na KWC opinie można poczytać. Można sprawdzić typ cery osoby piszącej opinie a nie zakładać kolejny i kolejny i kolejny i kolejny wątek. Jak się przegląda to forum to można zwariować bo ja mam ciągle wrażenie że ten sam wątek czytam. Ah czekam tylko na dzień sądny kiedy pod tematem "dobry podkład" znajdę czyjąś opinię czy konkretny oryginalny temat zamiast ciagle tych samych pytań... i świat wtedy zniknie...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:11   #43
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, moze to banalny problem ale od miesiąca myslę nad zakupem podkładu, dobrego podkładu. Cały czas uzywam clinique superfit neutral 5. Jest rewelacyjny matuje, długo sie utrzymuje. Cena.. no cóż twarzy nie zakryję nigdy więc jestem w stanie wydać troszeczke wiecej. Jest małe ale.. zaczęłam chodzic na solarium, moja skóra co jakis czas będzie się zmieniać (odcieniem) więc mój neutral się nie sprawdzi,. Z czasem bedzie maska. Proszę o jakieś propozycje, może coś co można łaczyć. Byleby nie maybelline superstay Dodam również ze mam skórę mieszaną, zależy mi na dobrym kryciu ale bez efektu maski
Z góry dziękuje
Wyszukiwarka, wyszukiwarka i jeszcze raz wyszukiwarka!
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 23:48   #44
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, moze to banalny problem ale od miesiąca myslę nad zakupem podkładu, dobrego podkładu. Cały czas uzywam clinique superfit neutral 5. Jest rewelacyjny matuje, długo sie utrzymuje. Cena.. no cóż twarzy nie zakryję nigdy więc jestem w stanie wydać troszeczke wiecej. Jest małe ale.. zaczęłam chodzic na solarium, moja skóra co jakis czas będzie się zmieniać (odcieniem) więc mój neutral się nie sprawdzi,. Z czasem bedzie maska. Proszę o jakieś propozycje, może coś co można łaczyć. Byleby nie maybelline superstay Dodam również ze mam skórę mieszaną, zależy mi na dobrym kryciu ale bez efektu maski
Z góry dziękuje
A ja Ci powiem: zrezygnuj z solarium i zostań przy swoim dobrym podkładzie. Opalenizna z czasem przeminie, a zmarszczek, przebarwień i innych gratisowych konsekwencji solarium nie pozbędziesz się już nigdy. Chyba, że zaczniesz traktować się drogimi zabiegami i odwiedzać chirurga. Zastanów się czy naprawdę tego chcesz. Jak byłam młodsza też miałam taki moment, że przez cały rok miałam piękną opaleniznę. Wiedząc wtedy to co wiem teraz o wpływie solarium na skórę nigdy bym się nie zdecydowała, jednak nikt mnie nie ostrzegł. Ale ja ostrzegam Ciebie - zastanów się dwa razy, a jak nadal będziesz tego chciała to zastanów się i trzeci raz. Skórę masz tylko jedną, więc o nią dbaj.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:46   #45
Beatkacompl
Raczkowanie
 
Avatar Beatkacompl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

hahaha super. 3 odpowiedzi w tym dwie bezuzyteczne, jedna moralna. dziękuję dziewczyny.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Skoro ten wątek widzisz kolejny raz, po co tracisz swój cenny czas żeby odpowiadać w kilku zdaniach.
Beatkacompl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:50   #46
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Proszę bardzo Nie po to został stworzony KWC i nie po to został stworzony system wyszukiwania, żeby powielać po raz tysiąc osiemset milion pięćsetny te same wątki, co nie do wszystkich jeszcze zdążyło dotrzeć i zapewne nie dotrze nigdy.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:20   #47
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

A co do moralizowania, to nie od dziś wiadomo, że solarium niszczy skórę, jak dla mnie najbardziej naturalną odpowiedzią na zdanie "zaczęłam chodzi na solarium" to właśnie "to przestań chodzic". A co do podkładu, to skoro Clinique Tobie odpowiada a chodzi tylko o odcień, to może po prostu kup o odcień ciemniejszy i mieszaj z neutralem? Skóra po solarium w końcu zacznie się przesusza więc jeśli chodzi o ten problem to KWC i szukamy podkładów nawilżających.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:29   #48
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Bezużyteczny to jest twój wątek. Straciłam swój cenny czas żeby ci napisać wyraźnie że takie informacje znajdziesz na czymś co się nazywa KWC. Aż tak trudno to wklepać w google i poczytać zamiast śmiecić tu i d*pe zawracać?
A piszę kolejny raz to żeby w końcu do niektórych dziewczyn dotarło i zaczęły używać swoich zakurzonych szarych komórek.

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2011-03-19 o 19:30
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:33   #49
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
hahaha super. 3 odpowiedzi w tym dwie bezuzyteczne, jedna moralna. dziękuję dziewczyny.

Skoro ten wątek widzisz kolejny raz, po co tracisz swój cenny czas żeby odpowiadać w kilku zdaniach.


A ty zamiast marnować czas na założenie tego wątku to byś KWC przejrzała

Z resztą pamiętaj, to, że coś komuś pasuje... nie znaczy, że podpasuje i Tobie... rusz tyłeczek do sklepów i próbki pozbieraj, sama testuj To jest moim zdaniem najlepszy sposób na znalezienie podkładu idealnego dla siebie... jak i z resztą większości kosmetyków
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 17:14   #50
agnieszka111118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
podklad-kolor

witam!! czy orientujecie sie moze Panie jaki do podklad????? kim ma rowniez rozjasniacz pod oczami!jaki by Panie polecily??
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25015

Edytowane przez agnieszka111118
Czas edycji: 2011-03-21 o 11:12
agnieszka111118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:18   #51
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Podkład, propozycje dobrych..

Nie będę powtarzać tego, co dziewczyny wyżej napisały, ale myślę, że mają rację.

Dobrze zrozumiałam, że szukasz czegoś, co mogłabyś łączyć ze swoim podkładem, żeby go przyciemnić? Może Dermacol? Wzmacnia krycie podkładu, mieszany z innym podkładem podobno nie zapycha..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:50   #52
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: podklad-kolor

Cytat:
Napisane przez agnieszka111118 Pokaż wiadomość
witam!! czy orientujecie sie moze Panie jaki podklad bardz podobny odcien preferuje jakas znana firma??? kim ma rowniez rozjasniacz pod oczami!jaki by Panie polecily??
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25015
Czy możesz jeszcze raz przeczytać swój wpis i poprawić tak, by pierwsze pytanie miało sens? "preferuje jakaś znana firma"?
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:55   #53
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: podklad-kolor

Jeśli chodzi Tobie o ciemny podkład, to pewnie z każdej firmy znajdzie się podobny kolor, a poza tym jest już na wizażu dużo wątków o podkładach i kolorach, poszukaj a na pewno coś znajdziesz
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:17   #54
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: podklad-kolor

Toż to wczoraj nawet padło pytanie o to samo zdjęcie

To po prostu może być dużo jaśniejsz korektor pod oczy niż kolor podkładu i tyle A jak chcesz uzyskać efekt jak u naszej Edyty G. (tragiczny swoją drogą - jak dla mnie) to wtedy Vanish musisz kupić

http://www.kosmetyki-pro.pl/index.ph...ektor-pod-oczy

Co do podkładu, to nie rozumiem pytania
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:19   #55
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Smile PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-nieTepy

Czy istnieje taki podklad?
-ktory nawilza

-nie uwydatnia niedoskonalosci(pory,zask orniaki)

-nie wchodzi w pory

- cera nie wyglada plasko


-nie podraznia,nadaje sie do cer wrazliwych

-ma lekka konsystencje, ale troche kryjacy !

-wyglada naturalnie,nie tworzy efektu maski

-nie wyglada tepo na twarzy

- skora nie wyglada na zmeczona



-skora wyglada w nim swiezo promiennie

-dosyc trwaly

-nie jest suchy

-nie zapycha

-ktory nie ciemnieje na twarzy

-ktory wyglada ladnie naturalnie w kazdym swietle



-przyjazny sklad(najlepiej naturalny sklad )

-ktory posiada w kolorystyce zimne beze

-skora nie moze sie w nim dusic

-jesli schodzi z twarzy to sposob ladny,wiele podkladow ma ta tendencje ze jak schodzi z twarzy to skora jeszcze gorzej wyglada niz bez makijazu

- przystepna cena

-wydajny

Szukam i szukam idealu

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-04-17 o 01:26
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:04   #56
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-n

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Czy istnieje taki podklad?
-ktory nawilza

-nie uwydatnia niedoskonalosci(pory,zask orniaki)

-nie wchodzi w pory

- cera nie wyglada plasko


-nie podraznia,nadaje sie do cer wrazliwych

-ma lekka konsystencje, ale troche kryjacy !

-wyglada naturalnie,nie tworzy efektu maski

-nie wyglada tepo na twarzy

- skora nie wyglada na zmeczona



-skora wyglada w nim swiezo promiennie

-dosyc trwaly

-nie jest suchy

-nie zapycha

-ktory nie ciemnieje na twarzy

-ktory wyglada ladnie naturalnie w kazdym swietle



-przyjazny sklad(najlepiej naturalny sklad )

-ktory posiada w kolorystyce zimne beze

-skora nie moze sie w nim dusic

-jesli schodzi z twarzy to sposob ladny,wiele podkladow ma ta tendencje ze jak schodzi z twarzy to skora jeszcze gorzej wyglada niz bez makijazu

- przystepna cena

-wydajny

Szukam i szukam idealu
Wow ! Ale masz wymagania :P Jeśli chodzi o zwykłą kolorówkę to chyba musiałabyś zainwestować w Kryolana na przykład (drogi, skład niezbyt naturalny no i nie wiadomo jak będzie się zachowywał akurat na Twojej skórze), ale chyba też nie każdemu musi służyć. Ale jeśli zależy Ci na czymś neutralnym, delikatnym, kryjącym i naturalnym to przejdź się na wątki o kosmetykach mineralnych. Myślę, że tam znajdziesz swój ideał. Nie podam Ci konkretnej nazwy, bo jest wiele firm i formulacji, co jednemu pasuje innemu wcale nie musi. Miłej lektury
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:11   #57
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-n

Witaj!
Na podstawie Twoich wymagań polecałbym podkład Bourjois Healthy Mix. Ale to tylko moja propozycja
__________________
Błagam.... Chociaż Wy nie mylcie mnie z kobietą.
Nick.
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 14:31   #58
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-n

Nie chcę być nie miła, ale radzę szukać czasem samemu zamiast zakładać tyle nowych wątków...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 16:42   #59
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-n

O jaa. Każdy chciałby taki podkład
Dobry jest loreal tru match (z wałeczkiem ), kiedyś stosowałam , w wakacje, bo kolory są dla mnie za ciemne na pozostale pory roku
Ale tak w ogóle, to efekt taki, jaki opisujesz daje mi zastosowanie korektora Wake Up Concealer+ pudru Soft Mat Loose (oba z Manhattanu) . W połączeniu są idealne dla mnie ! ;D
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:11   #60
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: PODKLAD-nie zapycha-nie uwydacznia niedoskonalosci-nie wchodzi w pory-nawilza-n

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Nie chcę być nie miła, ale radzę szukać czasem samemu zamiast zakładać tyle nowych wątków...
O tym samym pomyślałam


Każda cera jest inna, ma inne wymagania, dlatego to, co pasuje mnie, nie koniecznie musi pasować Tobie.
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.