DIOR - kolorówka - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 16:56   #4951
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja już tam mam że jak się do czegoś zarażę to później się muszę długo przekonywać touche eclat nie próbowałam, jak na razie wystarcza mi korektor boiing z benefita, fajnie maskuje drobne niedoskonałości i worki pod oczami chociaż jest trochę ciężki ale zastanawiam się czy na cienie pod oczami () nie lepszy byłby rozświetlający, ale zanim zużyję benefita to miną wieki
ja próbowałam wszystkiego na zmęczone i zestresowane oczy i nic mnie tak nie maskuje jak touche eclat. a na drobne wpadki na skórze mam korektor benefita w słoiczku
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:09   #4952
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy któraś z Was ma to sławne serum de rouge nr 640 ? ciekawa jestem jak wygląda na ustach

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja próbowałam wszystkiego na zmęczone i zestresowane oczy i nic mnie tak nie maskuje jak touche eclat. a na drobne wpadki na skórze mam korektor benefita w słoiczku

Króliczku ja sie czaję na korektor rozświetlający z Guerlain jak mi sie skończy YSL bo choc mi pasuję to mam ochotę na guerlain

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja próbowałam wszystkiego na zmęczone i zestresowane oczy i nic mnie tak nie maskuje jak touche eclat. a na drobne wpadki na skórze mam korektor benefita w słoiczku

Króliczku ja sie czaję na korektor rozświetlający z Guerlain jak mi sie skończy YSL bo choc mi pasuję to mam ochotę na guerlain
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:11   #4953
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Króliczku ja sie czaję na korektor rozświetlający z Guerlain jak mi sie skończy YSL bo choc mi pasuję to mam ochotę na guerlain
ja używałam ich issimy, ale doszłam do wniosku, że wolę touche eclat, dlatego nowiutka issima u mnie w wątku siedzi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:13   #4954
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja mam nr 51. mam nadzieję, że sie nie natniemy, przezornie wziełam za pobraniem, żeby nie było tak jak w tago....
Ja sprawdzałam wybór płatności, to była tylko za pobraniem. Ale nawet tania ta przesyłka jak na pobranie. Poza tym szybciej wyślą, bo nie czekają na nasze przelewy
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:16   #4955
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma to sławne serum de rouge nr 640 ? ciekawa jestem jak wygląda na ustach
Ja mam na dysku takie fotki :
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:20   #4956
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

Króliczku, to może ja tez odpuszczę guerlain jeśli ysl sprawdzony i bdb.


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja sprawdzałam wybór płatności, to była tylko za pobraniem. Ale nawet tania ta przesyłka jak na pobranie. Poza tym szybciej wyślą, bo nie czekają na nasze przelewy

Własnie przesyłka tania więc wziełam pobranie licząc że szybciej do mnie dojdzie.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja mam na dysku takie fotki :

Bardzo dziękuję cudna
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:21   #4957
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A wiesz może jaka jest cena w naszych perfumeriach stacjonarnych ?
W lumiere.pl sobie sprawdź



Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ja nie Sine.ira ale zapytałam te perfumerie czy maja te lakier, odp była twierdząca i mają 2 szt. to chyba podpucha żeby kupić no bo sa tylko 2 szt
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też Jaki masz nr zamówienia? Bo ja mam dziwnie niski nr 50...
Chciałabym od razu jasno zaznaczyć, że to nie mój biznes i nie robię sobie tutaj reklamy Może faktycznie ktoś z tej perfumerii podczytuje wizaż.
Dziwne

A zamówienie może mieć niski numer bo oni tam niedawno zmieniali i szatę graficzną strony i od nowa trzeba było sobie konto zakładać więc pewnie zamówienia też sie wyzerowały.

Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolona z tego sklepu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 17:22   #4958
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

Cudna, cudna polowanie czas zacząć. jakieś podpowiedzi Kobietki macie gdzie za przystępną cenę...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:31   #4959
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Własnie przesyłka tania więc wziełam pobranie licząc że szybciej do mnie dojdzie.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------




Bardzo dziękuję cudna
Ja już nie mogę doczekać się tego coconutka

A jeżeli chodzi o pomadkę, to ja właśnie lubię takie kolorki. Lekko mocniejsze toleruję tylko w błyszczykach, najlepiej transparentnych w miarę

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W lumiere.pl sobie sprawdź

Chciałabym od razu jasno zaznaczyć, że to nie mój biznes i nie robię sobie tutaj reklamy Może faktycznie ktoś z tej perfumerii podczytuje wizaż.
Dziwne

A zamówienie może mieć niski numer bo oni tam niedawno zmieniali i szatę graficzną strony i od nowa trzeba było sobie konto zakładać więc pewnie zamówienia też sie wyzerowały.

Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolona z tego sklepu
Sine - nawet mi to do głowy nie przyszło

No właśnie ja kupiłam w tym sklepie, bo go polecałaś. Dla mnie ważna jest obsługa i cała otoczka. Teraz mnie uspokoiłaś tym, że zmieniali szatę graficzną

Zresztą za pobraniem to tylko ryzyko teraz, że nie będzie go stanie...tfu, tfu
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:44   #4960
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

RedShine napisz coś więcej o tym kolorku i samej pomadce. omijałam ja wielkim łukiem bo mnie nie pociagała ale teraz....

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę doczekać się tego coconutka

A jeżeli chodzi o pomadkę, to ja właśnie lubię takie kolorki. Lekko mocniejsze toleruję tylko w błyszczykach, najlepiej transparentnych w miarę



Sine - nawet mi to do głowy nie przyszło

No właśnie ja kupiłam w tym sklepie, bo go polecałaś. Dla mnie ważna jest obsługa i cała otoczka. Teraz mnie uspokoiłaś tym, że zmieniali szatę graficzną

Zresztą za pobraniem to tylko ryzyko teraz, że nie będzie go stanie...tfu, tfu

Mój lakier ma juz status zmieniony na wysłany. ale mega prędkość
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:46   #4961
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
RedShine napisz coś więcej o tym kolorku i samej pomadce. omijałam ja wielkim łukiem bo mnie nie pociagała ale teraz....
Tego kolorku nie testowałam niestety, bo nigdzie nie było testera... Sprawdzałam ten jasny beż tylko bo inne za ciemne i za ciepłe dla mnie
Ona rozprowadza się jak masełko. Nie masz ochoty odrywać jej od ust Jest cudownie kremowa i super komfortowo nosi się ja na ustach. Nawilża - ma składnik zawarty w kremach Diora. To tyle co wiem

A ja mam już wysłana paczuszkę z coconutkiem

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mój lakier ma juz status zmieniony na wysłany. Ale mega prędkość
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 17:50   #4962
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Tego kolorku nie testowałam niestety, bo nigdzie nie było testera... Sprawdzałam ten jasny beż tylko bo inne za ciemne i za ciepłe dla mnie
Ona rozprowadza się jak masełko. Nie masz ochoty odrywać jej od ust Jest cudownie kremowa i super komfortowo nosi się ja na ustach. Nawilża - ma składnik zawarty w kremach Diora. To tyle co wiem

A ja mam już wysłana paczuszkę z coconutkiem

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------




Gdyby jutro był normalny dzień to byśmy mogly zapewne juz malować pazurki

a wracając do tej pomadki to w tej perfumerii co lakiery ona jest za 116 zeta. a w lum.. chyba 145 zeta!!

nie będe mogła spać prze nią, dopiero co kupiłam sobie szmineczke sisleya
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:11   #4963
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Gdyby jutro był normalny dzień to byśmy mogly zapewne juz malować pazurki

a wracając do tej pomadki to w tej perfumerii co lakiery ona jest za 116 zeta. a w lum.. chyba 145 zeta!!

nie będe mogła spać prze nią, dopiero co kupiłam sobie szmineczke sisleya


Pierwszy raz czekam na poniedziałek

A ta szminka kosztuje właśnie jakoś 145 lub 149 zł Ja tam cierpliwie czekam na dostawę na tru
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:20   #4964
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Gdyby jutro był normalny dzień to byśmy mogly zapewne juz malować pazurki
a u mnie poczta dostaracza paczki w soboty... i jutro pewnie przyjda moje lakiery ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:22   #4965
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a u mnie poczta dostaracza paczki w soboty... i jutro pewnie przyjda moje lakiery ...


U Was poczta też nie gubi przesyłek jak to się u nas czasem zdarza

Pamiętaj się pochwalić
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:29   #4966
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

RedShine- skusiłam się na błyszczyk Nouby, bo ładnie podkreśla moje usta, ożywia, a Serum 640 jakoś tak nie bylo widoczne, blado wygladało, podobał mi się kolor , chyba 760
http://4.bp.blogspot.com/__8kI11wxo2...k+(Medium).jpg
tak mi się wydaje, że to ten, a nie 740, bardzo ładny,szmineczka jak balsam, miodzio, a gdzie są za 114 zeta ? w vei? jest super , muszę ją mieć...
a miętka to ja jestem, bo ten kolorek co chciałam, był podobny do tej szminki z Avonu, taki jaśniutki roz,taka bladziutka, a już kiedyś wizażystka dobierała mi malinkę i faktycznie w niej się dobrze czułam...i w tym błyszczyku też się dobrze czuję...

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Też mam nadzieję,że serum pojawi się w końcu na tru...

Edytowane przez magtru
Czas edycji: 2010-01-08 o 18:31
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:34   #4967
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
RedShine- skusiłam się na błyszczyk Nouby, bo ładnie podkreśla moje usta, ożywia, a Serum 640 jakoś tak nie bylo widoczne, blado wygladało, podobał mi się kolor , chyba 760
http://4.bp.blogspot.com/__8kI11wxo2I/Ss3aq9qNLtI/AAAAAAAAChE/oSI-q0jgRos/s1600-h/Dior+Serum+de+Rouge+Tinte d+Lipstick+(Medium).jpg
tak mi się wydaje, że to ten, a nie 740, bardzo ładny,szmineczka jak balsam, miodzio, a gdzie są za 114 zeta ? w vei? jest super , muszę ją mieć...
a miętka to ja jestem, bo ten kolorek podobny do tej szminki z Avonu, a ona faktycznie taka bladziutka, a już kiedyś wizażystka dobierała mi malinkę i faktycznie w niej się dobrze czułam...

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Też mam nadzieję,że serum pojawi się w końcu na tru...
Tutaj jest za 116 zł. Perfumerię polecała Sine.ira i właśnie zdążyłyśmy już z Hola Ola złożyć zamówienie na lakier coconut

http://www.perfumeriastyl.pl/sklep//...t&prod_id=1131

Ja chciałam koniecznie coś z różu, patrzyłam też na tą 740 ale za ciepła jednak i minimalnie za ciemna dla mnie.

Edit: Magtru - a jaki masz kolor tego błyszczyka z Nouby?

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-01-08 o 18:40
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:42   #4968
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

dzięki, ceny mają dobre, ja mialam kupon do douglasa, bo tak, to bardziej opłacałoby mi się kupić w ww perfumerii...
A to ja chyba dzisiaj na ustach mialam 760 - taka malinka, śliczna. Jak ją kupie, to resztę szminek powywalam...pani pokazała mi tester, ale był schowany, bo tego koloru nie mogą się doprosić i go nie ma w sprzedaży...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

65
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:48   #4969
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tak mam z tuszami Lancome... jedna tragedia gonila druga i w koncu dalam sobie spokoj ... choc musze przyznac moim aktualnym faworytem jest nowy YSL... przy nim pozostane ...
Z Lancome tez mam wiecznie przygody ... Fatale, Hypnosy i inne wynalazki zupelnie mi nie podeszly Raz dali mi w Sephorze spora probke Definicils - wyprobowalam, bylam zachwycona, kupilam pelnowymiarowe opakowanie, a tutaj mega zonk! Jakby zupelnie inny tusz niz ten z probki Za kazdym razem efekt ksero i zrujnowany makijaz Ale fakt faktem, mam go od ponad poltorej roku (tak, wiem, ze powinno sie wywalac po 6 miesiacach, ale jakos nie mam serca do wyrzucania kosmetykow, ktore wydaja sie byc calkiem swieze) a on nadal jest taki jak na poczatku Uzywam tylko wtedy, gdy nie nakladam zadnych cieni, wtedy wycieranie ksero nie sieje zniszczenia

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Też zadałaś pytanie Nie wiem czemu ją chcę, ale chcę


Bongolian jest drogi raczej, ale sprawdzony i rzetelny. Kupuję u niego jak bardzo się nagrzeję na cos, czego inaczej zdobyć nie jestem w stanie, rozumiesz.
No to czekam na relacje z bazy

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
zdjecia mowia same za siebie ...

- YSL Singulier -
Niech Cie drzwi scisna !!! Od 3 tygodni wmawiam sobie, ze ten tusz nic nie robi tylko skleja i ze wcale go nie chce, a Ty mi tutaj z takimi zdjeciami wyjezdzasz ?!?! I jak tu tego nie kupic ?!?!

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Desti - właśnie przyszedł mój Everlong

Jestem zakochana Zrobił mi rzęsy jakich w życiu nie miałam
Już wiem, że Singulier będzie prędzej czy później mój! EFC YSL to nic w porównaniu z Everlongiem. Aż strach próbować ten Twój
Ale bluznisz Dla mnie Everlong to jeden z glownych niewypalow roku 2008

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam Iconica za to co robi z moimi rzęsami, dla mnie to niekwestionowany król drugiego miejsca zaraz po lancome fatale
Urban, nowy avatarek?? Ładny
Dziekuje. To moje nowe rude klaki, do ktorych przymierzalam sie ponad 2 lata i ktore uwielbiam

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość

A ja się ogólnie do YSL zraziłam po Effet Faux Cils, na początku pięknie ładnie, mycie szczoteczki jak zaleca producent, a po trzech niecałych tygodniach tusz do kosza rzęsy poza tym były uniesione góra na parę godzin, później szły w dół tak że hej
YSL EFC to dla mnie tusz zagadka. Pierwsze opakowanie, kupione krotko po premierze, przetrwalo w swietnym stanie prawie rok, robiac z rzes marzenie do ostatniego uzycia. Kolejne - po 3 miesiacach ze szoteczki zostal jedynie posklejany patyk, ktory nie nadawal sie do niczego, co dopiero malowania czegokolwiek ... Nastepnego juz nie kupilam, pomimo iz moja mama ma 3 kolory i bardzo je sobie chwali. Sluza jej juz ladnych pare miechow. Nie mam pojecia o co kaman

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie zarażaj się do całego YSL, mają sporo fajnej kolorówki, ja też byłam zniechęcona po EFC, ale się przełamałam i nie moge teraz zyć bez ich touche eclat
Ja tez nie. Zdecydowany KWC wsrod rozswietlaczy ale chyba tylko dla raczej bezproblemowych oczu
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 18:52   #4970
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Tak sobie czytam KWC, to lakiery Diora Vernis mają b. słabe recenzje, a myśmy się tak napaliły na nie po namowach Desti, mam nadzieję, ze będziemy zadowolone, i nie spalimy biedaczki na stosie, zresztą ona dokupuje ciągle nowe, a to o czymś świadczy.... na pewno warto postestować, ale ja tak cały czas marzę o KWC i co? czy padnie na Diora?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:13   #4971
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Z Lancome tez mam wiecznie przygody ... Fatale, Hypnosy i inne wynalazki zupelnie mi nie podeszly Raz dali mi w Sephorze spora probke Definicils - wyprobowalam, bylam zachwycona, kupilam pelnowymiarowe opakowanie, a tutaj mega zonk! Jakby zupelnie inny tusz niz ten z probki Za kazdym razem efekt ksero i zrujnowany makijaz Ale fakt faktem, mam go od ponad poltorej roku (tak, wiem, ze powinno sie wywalac po 6 miesiacach, ale jakos nie mam serca do wyrzucania kosmetykow, ktore wydaja sie byc calkiem swieze) a on nadal jest taki jak na poczatku Uzywam tylko wtedy, gdy nie nakladam zadnych cieni, wtedy wycieranie ksero nie sieje zniszczenia
kiedys mnie Virtuose kusil ale powiedzialam sobie nie... nie wieder ... z tuszami Diora roznie bywa, po wycofaniu mojego maximeyes dlugo plakalam ... zwykly diorshow wyrzucilam bo mnie do szalu doprowadzal ale diorshow Black Out oswoilam... i choc musze rozczesywac i to porzadnie... i ta szczota srednio wygodnia (mimo, ze lubie duze szczoteczki) to efekt mam dobry...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Niech Cie drzwi scisna !!! Od 3 tygodni wmawiam sobie, ze ten tusz nic nie robi tylko skleja i ze wcale go nie chce, a Ty mi tutaj z takimi zdjeciami wyjezdzasz ?!?! I jak tu tego nie kupic ?!?!
... jutro jak bedzie mi sie chcialo (i jak mi sie uda ) ... to zrobie zdjecia u przecietniaka, z rzesami nadwyrezonymi wiekiem ... bo ta dziewczyna z bloga ogolnie ma piekne rzesy ... ale mimo wszystko ten tusz to moje KWC ... nie robi pandy, nie skleja na amen, ladna czern...

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam KWC, to lakiery Diora Vernis mają b. słabe recenzje, a myśmy się tak napaliły na nie po namowach Desti, mam nadzieję, ze będziemy zadowolone, i nie spalimy biedaczki na stosie, zresztą ona dokupuje ciągle nowe, a to o czymś świadczy.... na pewno warto postestować, ale ja tak cały czas marzę o KWC i co? czy padnie na Diora?
to wszystko na KWC to oceny starej wersji lakieru... wiec trudno tez na tym sie opierac ...

ja jestem bardzo zadowolona... moje paznokcie z natury sa bardzo twarde... jasne kolory uzywam w pracy, gdzie jakby nie bylo czesto musze myc rece a i srodki do dezynfekcji rak mu nie szkodza i wytrzymuje pare dni bez odpryskiwania... do tego dobrze sie maluje, nie robi smug i bardzo szybko wysycha ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:20   #4972
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale bluznisz Dla mnie Everlong to jeden z glownych niewypalow roku 2008
Ooooł, a dlaczego?

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam KWC, to lakiery Diora Vernis mają b. słabe recenzje, a myśmy się tak napaliły na nie po namowach Desti, mam nadzieję, ze będziemy zadowolone, i nie spalimy biedaczki na stosie, zresztą ona dokupuje ciągle nowe, a to o czymś świadczy.... na pewno warto postestować, ale ja tak cały czas marzę o KWC i co? czy padnie na Diora?
Ja się na cuda nie nastawiam nie wiadomo jakie, bo mam manię mycia rąk i zawsze mam chociażby końcówki pościerane

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo zadowolona... moje paznokcie z natury sa bardzo twarde... jasne kolory uzywam w pracy, gdzie jakby nie bylo czesto musze myc rece a i srodki do dezynfekcji rak mu nie szkodza i wytrzymuje pare dni bez odpryskiwania... do tego dobrze sie maluje, nie robi smug i bardzo szybko wysycha ...
Ty mi chyba z nieba w takim razie spadłaś z tymi lakierami
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:21   #4973
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Urban kup sobie miniaturke do testowania -> - singulier -
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:27   #4974
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja tez w pracy cały czas myję ręce...Dzięki Desti! No właśnie widziałam,ze na zdjęciu w KWC jest jakiś stary lakier... Kiedyś na studniówkę pożyczylam od cioci piękny chyba perlowy lakier, jakiejś drogiej firmy, długo pamiętałam jakiej, moze to byla Jade , lakier jeszcze po studniowce trzymał sie kilka dni, to byl mój KWC, ale odałam go cioci, i nigdy takiego nie kupilam...pokładam nadzieje w Diorze...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:48   #4975
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
kiedys mnie Virtuose kusil ale powiedzialam sobie nie... nie wieder ... z tuszami Diora roznie bywa, po wycofaniu mojego maximeyes dlugo plakalam ... zwykly diorshow wyrzucilam bo mnie do szalu doprowadzal ale diorshow Black Out oswoilam... i choc musze rozczesywac i to porzadnie... i ta szczota srednio wygodnia (mimo, ze lubie duze szczoteczki) to efekt mam dobry...


... jutro jak bedzie mi sie chcialo (i jak mi sie uda ) ... to zrobie zdjecia u przecietniaka, z rzesami nadwyrezonymi wiekiem ... bo ta dziewczyna z bloga ogolnie ma piekne rzesy ... ale mimo wszystko ten tusz to moje KWC ... nie robi pandy, nie skleja na amen, ladna czern...

E tam, czern, ja wole brazy I juz sie do jednego przymierzam Jak wszystko pojdzie cacy, to sprzedawca u ktorego zlicytowalam nowe piatki Diora , wrzuci mi go do tej samej paczki czekam na odpowiedz, a noz widelec sie zalapie

A co do zdjec - ja, bitte

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ooooł, a dlaczego?
A dlatego, ze z moimi rzesami nie robil absolutnie NIC. Pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie, ze smarowalam i smarowalam, a rzesy lyse jak po gruntownym demakijazu Nawet nie kolorowal



Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Urban kup sobie miniaturke do testowania -> - singulier -
Dziekuje za ekstra troske, kusicielko , ale swoimi poprzednimi postami namowilas mnie na pelnowymiarowe opakowanie

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:49
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:23   #4976
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka

Ok. moje zapędy szminkowe ostudzone. muszę najpierw zobaczy na zywo. ale zapowiada się KWC z Waszych opisow
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:47   #4977
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma to sławne serum de rouge nr 640 ? ciekawa jestem jak wygląda na ustach
Ten kolor kupiła chyba Mariola13, ja mam 510. Jestem pod jego wrażeniem

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziekuje. To moje nowe rude klaki, do ktorych przymierzalam sie ponad 2 lata i ktore uwielbiam

Piękne.
Czy to twoje naturalne, czy uzyskane jakimś podstępnym sposobem?? Jeśli opcja druga - zdradź proszę, jaką farbą uzyskałaś tak piękny ocień. Wielbię rudości, natura mi poskąpiła, chociaż idealnie pasowałby do mojej bladej, ale ciepłej w odcieniu cery i ciemnozielonych oczy, wspomagam się więc chemicznie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:22   #4978
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ten kolor kupiła chyba Mariola13, ja mam 510. Jestem pod jego wrażeniem




Piękne.
Czy to twoje naturalne, czy uzyskane jakimś podstępnym sposobem?? Jeśli opcja druga - zdradź proszę, jaką farbą uzyskałaś tak piękny ocień. Wielbię rudości, natura mi poskąpiła, chociaż idealnie pasowałby do mojej bladej, ale ciepłej w odcieniu cery i ciemnozielonych oczy, wspomagam się więc chemicznie.
Dziekuje Uzyskane droga kupna Naturalnie jestem (bylam) blondynka , od zawsze marzylam o rudosciach, dwa lata rozkminialam kwestie "farbowac czy nie" i w koncu zafarbowalam. Najpierw bylam u fryzjerki, ktora potraktowala mnie wlasnorecznie zmieszana na "czuja" Goldwell Colorance. Wyszlo slicznie, ale jednak zbyt pomaranczowo w zestawieniu z moja karnacja, wiec po 2 tygodniach troche "poprawialam" juz sama farba (?) Goldwell ph 6.8 w odcieniu 7KG i teraz jestem mega zadowolona A Ty, czym sie dorudzasz?

Prosze nie bic za offtopa
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:05   #4979
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka

Wklejam swoją diorową kolorówkę :

od góry i lewej : Diorblush 829 A touch of blush, 5-tki Nude Pink 508, Dior Vernis 162 Rose Boreal,Dior Addict 279 ElectricMauve, Dior Addict 297 Imaginary Mauve , miniatury 5-tek 030 Icognito

Edytowane przez magtru
Czas edycji: 2010-01-09 o 16:49
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 10:10   #4980
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka

Piekna! Szkoda tylko, ze zdjecia takie przeswietlone
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.