ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 17:39   #1
bez zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19

ciąża?


Witam! Mam pewien problem albo poprostu sama sobie go wymyslilam. Otoz chodzi o to, ze biore tabletki antykoncepcyjne juz od wakacji. Poczatkowo bralam Cilest, potem zmienilam na Qlaira, ktora bralam do 29 stycznia. Treaz zaczelam brac Diane-35. Tabletki zaczelam glownie brac ze wzgledu na tradzik, ktorego chce sie pozbyc, dlatego clay czas zmieniam, bo zadne mi nie pomagaja. Ale tez biore ze wzgledu na antykoncepcje. Zawsze podczas brania tej Qlairy dostawlam okres w czasie brania juz czerownych lub bialych tabletek jakos 26-28 dzien. Mialam tez krwawienia srodcykliczne caly czas, plamienia. Powinnam dostac ajks 26-28 okres teraz, ale go nie dostalam. a wczesniej mialam te krwawienia jakies. Nie jestem pewna ale raczej okres to nie byl, poza tym za szybko to bylo. w 2 tygodniu tego miesiaca kochalam sie z chlopakiem. Niby podczas brania tabletek nie powinno sie zajsc w ciaze. Ale nie ma 100% pewnosci nigdy. Boje sie ze cos jest nie tak. Czemu nie dostalam okresu normalnie? I czuje sie na dodatek jakos tak dziwnie is obie coraz bardziej wkrecam, ze moze jestem w ciazy. Moze to ze sie tak czuje jest spowodowane tymi tabletkami Daine-35. nie wiem co o tym myslec... boje sie
bez zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:44   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: ciąża?

ile czasu bierzesz Qlaire?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:53   #3
bez zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: ciąża?

Qlaire biore jakos od pazdziernika czy jakos tak. trzy opakowania tego wzięłam.a ostatnie skonczylam 27 stycznia. i odrazu na nastepny dzien wzielam Diane-35.
bez zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:51   #4
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: ciąża?

łomatko, skomplikowane to
czyli że teraz bierzesz diane, tak? i nie zrobiłaś tygodniowej przerwy między ostatnim opakowaniem qlairy a pierwszym diane? jak tak to wszystko w normie, połączenie dwóch opakowań w większości wypadków hamuje krwawienie całkowicie, a jako, że diane są bardzo silne to pewnie pojawi się dopiero po skończonym opakowaniu.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 19:01   #5
bez zycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: ciąża?

no tez tak wlasnie mi sie wydaje. a to ze mi tak jakos niedobrze to moze przez ta diane w sumie. Troche mnie uspokoilas. Dziekuje
bez zycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.