Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 19:57   #3631
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Witajcie jak obiecałam wklejam foty przed, produkt i po.
jak zwykle super

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kochana przyciemniam Londą color blend 25 czyli ciemny popielaty blond. Wychodzi podobno nawet czarno, ale o to mi chodzi, bo z bieli obecnej powinna ładnie się wymywać. Co najważniejsze jest chłodna. Zależy mi żeby obyło się bez miodowej, czerwonej czy innej bliżej nieokreślonej ciepłej poświaty. Nawet jak wyjdzie zielonkawo (oby nie o zgrozo) to podciągnę szamponem niebieskim lub płukanką.


Blond Bunny Kochana nie przejmuj się masz nas, my Cię nigdy nie zawiedziemy głowa do góry



mam nadzieję, że nie wyjdzie jeśli tak to trudno. kiedyś po średnim blondzie zielono mi wyszło, myślę, że ten będzie zbyt ciemny, żeby mi zrobić sraczkę... ale jest ryzyko jest zabawa, jeśli wyjdzie coś niepożądanego to wtedy będę się martwić. Dzięki za ostrzeżenie a słyszałaś że komuś wyszło zielono?
rowniez podziwiam, ze od razu na tak gleboka wode sie rzucasz mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:59   #3632
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
podziwiam twoją odwage jest to dośc ciemny kolor i jeszcze piszesz ze tak ciemno wychodzi mega zmiana Cię czeka,rozumiem ze sie juz zdecydowałas trzymam kciuki zeby wyszło ok.
dziękuję już kiedyś nosiłam prawie czarny kolor i wszyscy mówią, że było mi w nim najładniej (nigdy nie farbowałam czernią, ale tak ciemne wyszły po roku częstego farbowania brązami- zmieniałam tylko odcienie raz fiolety, potem czerwienie, mokka, palona kawa...chyba miałam większość). Postanowiłam, że skoro mam już wracać do ciemnych to chociaż zostanę przy farbach blond tak by zostać tu z Wami i zbytnio nie odbiegać od tematu wątku

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
rowniez podziwiam, ze od razu na tak gleboka wode sie rzucasz mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
Dzięki, do odważnych świat należy
Stwierdziłam, że skoro zalezy mi na ciemnym blondzie to nie będę bawiła się w stopniowe przyciemnianie i traciła kasy na kolory, których nie chcę. W tym wypadku od razu sięgnęłam po docelowy poziom. Najgorsze co może się stać, to nierównomierny kolor (smugi) i zielona poświata. Ale jeśli tak się stanie to nic mi nie szkodzi pofarbować jeszcze raz dla poprawki. Mam 2 dni wolnego z pracy więc wykorzystam to. A jak cos nie wyjdzie to brata po farbę wyśle
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:05
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:07   #3633
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka czekamy
powodzenia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:08   #3634
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Skoro żadna z Was mi wcześniej nic nie poradziła to może jeszcze raz się zapytam. Sądzicie, że mogę zmieszać dwie farby oczywiście tej samej firmy.. ?
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:19   #3635
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Jowitka czekamy
powodzenia
dzięki
to mój ostatni dzień z białymi włoskami co z tego że nie pasi, jak ja się o niego tak starałam...
ok biorę się w garść, w końcu TŻecik prosił i każdy po wymuszonej przeze mnie szczerości potwierdza, że ciemny (no może nie każdy, ale w proporcji 7/10 pytanych osób opowiada się za ciemnym) to coś znaczy...

Cytat:
Napisane przez Emi1507 Pokaż wiadomość
Skoro żadna z Was mi wcześniej nic nie poradziła to może jeszcze raz się zapytam. Sądzicie, że mogę zmieszać dwie farby oczywiście tej samej firmy.. ?
Emi ja akurat na mieszaniu farb się nie znam, może Bunny się wypowie, ona jest naszym guru wątkowym.
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-28 o 20:21
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:35   #3636
Emi1507
Raczkowanie
 
Avatar Emi1507
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 196
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość



Emi ja akurat na mieszaniu farb się nie znam, może Bunny się wypowie, ona jest naszym guru wątkowym.

' Bo tak w styczniu pofarbowałam włosy i nie całe się zafarbowały (farbowałam Joanną a wcześniej Londą), załamałam się i następnego dnia rownież pofarbowałam wyszly szare (farbowałam Londą), stwierdziłam że już nic nie będę robić, po miesiącu pofarbowałam znów bo był odrost zrobiły się calkiem białe - nie chciałam tego. Od tamtego czasu zmagam się z ta bielą, chce uzyskać normalny blond nie ciemny lecz taki jasny ładny normalny. Chodziłam do fryzjera. Na tydzien miałam normalny bląd lecz to szybko mi schodziło, spierał się kolor. '

Kurdę chyba nie łatwo przejść z platyny do ciemnego, żeby potem nie było efektu dziwnego koloru na włosach - bo się spierał.. : O
__________________

Emi1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 20:42   #3637
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny nie martw sie, wszystkiego najmłoda jestes jak mowi Yatamanka wiele urodzin przed nami

Yatamanka nie jest ciezko to pozszywac, jak chcesz to opisze Ci jak to sie robi pozniej, za jakies 2 godziny bo teraz idę sprzatac

Na razie i tak nie dam rady wygospodarować pieniążków ale z ciekawości możesz napisać a jak nie to ja już zapamiętam i jak się w końcu odważę i będę miała środki to na pewno się do Ciebie uśmiechnę o poradę

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dziękuję już kiedyś nosiłam prawie czarny kolor i wszyscy mówią, że było mi w nim najładniej (nigdy nie farbowałam czernią, ale tak ciemne wyszły po roku częstego farbowania brązami- zmieniałam tylko odcienie raz fiolety, potem czerwienie, mokka, palona kawa...chyba miałam większość). Postanowiłam, że skoro mam już wracać do ciemnych to chociaż zostanę przy farbach blond tak by zostać tu z Wami i zbytnio nie odbiegać od tematu wątku
Ach kochana.. dziś jak jechałam tramwajem to siedziała przede mną dziewczyna w długich czarnych włosach i tak ładnie mieniły jej się w słonku.. zatęskniło mi się za czarnym i w domu jeszcze stare fotki przejrzałam.. takie piękne długie i grube, lśniące kłaczki..

A teraz króciusieńkie jak nigdy i blond
nawet się zastanowiłam jak ja mam zafarbować odrosty na tych najkrótszych bez uszczerbku dla reszty
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 20:53   #3638
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach kochana.. dziś jak jechałam tramwajem to siedziała przede mną dziewczyna w długich czarnych włosach i tak ładnie mieniły jej się w słonku.. zatęskniło mi się za czarnym i w domu jeszcze stare fotki przejrzałam.. takie piękne długie i grube, lśniące kłaczki..

A teraz króciusieńkie jak nigdy i blond
nawet się zastanowiłam jak ja mam zafarbować odrosty na tych najkrótszych bez uszczerbku dla reszty
oj Kochana, wiem co mówisz ja tak nawet się zastanawiałam, że gdybym nie dążyła tak do blondu i normalnie zapuszczała swoje nadal ciemne włosy to już bym miała długość co najmniej do pasa a tu masz Ci klops. Teraz tak patrzę na swoje włoski to mam ich o połowę mniej niż przed platyną no ba, ale kto powiedział, że obejdzie się bez inwazji. Coś kosztem czegoś.
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:05   #3639
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny co jutro mam położyć na tego kurczaka mojego ? znów coś z rozjaśniaczem czy coś słabszego ? co polecacie ? Przypomnę że podkład z palettte deluxe 100 , później n7e 522 . . . chcę jasny platynowy blond
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:40   #3640
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jutro mam położyć na tego kurczaka mojego ? znów coś z rozjaśniaczem czy coś słabszego ? co polecacie ? Przypomnę że podkład z palettte deluxe 100 , później n7e 522 . . . chcę jasny platynowy blond

Na razie to polecamy wstrzemięźliwość, bo skończysz jak ja z płaczem u fryzjera bo trzeba ciąć

Choć muszę wam powiedzieć, że tak podoba mi się ta fryzura, że nie jestem pewna czy ja chcę je zapuszczać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:42   #3641
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jutro mam położyć na tego kurczaka mojego ? znów coś z rozjaśniaczem czy coś słabszego ? co polecacie ? Przypomnę że podkład z palettte deluxe 100 , później n7e 522 . . . chcę jasny platynowy blond

widzę,że masz ten sam problem co ja
i nawet tych samych farb użyłaś
a co miałaś przed pofarbowaniem tzn jaki kolor? i wjakiej kondycji włosy?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 22:06   #3642
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja też dziewczyny ostatnio przeglądałam swoje zdjęcia w czarnych włosach i też jakoś tak smutno mi się robiło
bo miałam wtedy do łopatek włosy
ale co z tego skoro blond jest piękny i każda z Nas zawzięcie do niego dąży
Yattamanka coś pisałaś o jakimś "zszywaniu"
o co chodziło??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-28 o 22:10
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:18   #3643
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka kurczak ma zostać ? oh jak ja pójdę do pracy w poniedziałek zwolnią mnie haha
princesska
parę postów wstecz dodawałam zdjęcie , zobacz sobie , nawet były jaśniejsze niż na zdjęciu a stan mhm jak to po farbach . . . ale najgorszy chyba nie był . . . Myślę żeby kupić ten srebrzyk czy jak mu tam ale i tak chyba jutro kupię szamponetkę chociaż jakaś jasną i dam im spokój . . .

co do czarnych również miałam kiedyś schodziłam do blondu i debilka przyciemniłam i od nowa katorga . . . a paradoks jest taki że upieram się przy tym blondzie a wszyscy mówią że lepiej w ciemnych mi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:27   #3644
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Ja też dziewczyny ostatnio przeglądałam swoje zdjęcia w czarnych włosach i też jakoś tak smutno mi się robiło
bo miałam wtedy do łopatek włosy
ale co z tego skoro blond jest piękny i każda z Nas zawzięcie do niego dąży
Yattamanka coś pisałaś o jakimś "zszywaniu"
o co chodziło??
Chodziło o doczepiane włosy dyskutowałyśmy o metodzie clip in

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Yattamanka kurczak ma zostać ? oh jak ja pójdę do pracy w poniedziałek zwolnią mnie haha
princesska
parę postów wstecz dodawałam zdjęcie , zobacz sobie , nawet były jaśniejsze niż na zdjęciu a stan mhm jak to po farbach . . . ale najgorszy chyba nie był . . . Myślę żeby kupić ten srebrzyk czy jak mu tam ale i tak chyba jutro kupię szamponetkę chociaż jakaś jasną i dam im spokój . . .

co do czarnych również miałam kiedyś schodziłam do blondu i debilka przyciemniłam i od nowa katorga . . . a paradoks jest taki że upieram się przy tym blondzie a wszyscy mówią że lepiej w ciemnych mi
No i dobrze, bo chyb a najważniejsze byś Ty sie dobrze czuła a nie patrzyła na to co ktoś inny powie...

A co do włosków. Kurczak nie kurczak przynajmniej jednolity. Ja schodizłam z czarnych i miałam końcówki rude a góra jasna. Wyglądałam jak debil i za wszelką cenę chciałam się tego pozbyć.. i farbowałam co i rusz (co dwa tygodnie, a Ty chcesz niemalże z dnia na dzień) efekt był taki, że nic to nie dawało a włosy się tak zniszczyły, że o.. mam teraz króciutkie. Kup sobie fioletowy szampon, szamponetka nic nie da - wywalisz kase w błoto. Szampon może pomóc, ale odrobinę. Wiem co czujesz.. w lustro aż się patrzeć nie chce.. ale przebolej to i daj im odpocząć bo później będzie płacz. Wiem co mówię - uwierz...
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:29   #3645
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Chodziło o doczepiane włosy dyskutowałyśmy o metodzie clip in
no właśnie czekam aż ktoś mi napisze coś więcej na ten temat, bo się tym zainteresowałam i myślę o kupnie włosków
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:59   #3646
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kurde dziewczyny ju już nie wiem co robić czuję,że mi ten blond nie pasuje
mój TŻ się upiera przy blondzie,a ja się w nim nie czuję.... i nie wiem co teraz zrobić, bo tyle walki o blond na marne???

Wstawiam wam foty same oceńcie

to w blondzie z zeszłego roku
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 00:33   #3647
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny ju już nie wiem co robić czuję,że mi ten blond nie pasuje
mój TŻ się upiera przy blondzie,a ja się w nim nie czuję.... i nie wiem co teraz zrobić, bo tyle walki o blond na marne???

Wstawiam wam foty same oceńcie

to w blondzie z zeszłego roku
Dla mnie w ciemnych lepiej wyglądasz.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 00:46   #3648
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dla mnie w ciemnych lepiej wyglądasz.
wg mnie tez...
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 05:58   #3649
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau88 tak myślałam ja maiłam ochotę ale bałam się że wyjdzie różowy lub babciowy ...żałuje

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-08-29 o 06:23
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 06:22   #3650
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny ju już nie wiem co robić czuję,że mi ten blond nie pasuje
mój TŻ się upiera przy blondzie,a ja się w nim nie czuję.... i nie wiem co teraz zrobić, bo tyle walki o blond na marne???

Wstawiam wam foty same oceńcie

to w blondzie z zeszłego roku
Ja uważam że takie ciemniejsze ale nie czarne i nie rude wydobywają ładnie twoje oko a tak to się zmywasz i wychodzi mdło...4 fota jest dowodem, że nie dla Ciebie złotko blond proponuje orzechy, ja proponuje ten
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 07:46   #3651
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

tak właśnie myślałam
to w sumie już chyba podjęłam decyzje

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

ja bym chciała kolor taki ciemny brąz, czekolada....
Tylko nie wiem czy wyjdzie mi z tego mojego żółtka jakiś ladny kolor
pamiętam w tamtym roku z blondu pofarbowałam na taki bordowy to wyszły mi prawie czarne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 07:59   #3652
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Yattamanka kurczak ma zostać ? oh jak ja pójdę do pracy w poniedziałek zwolnią mnie haha
princesska
parę postów wstecz dodawałam zdjęcie , zobacz sobie , nawet były jaśniejsze niż na zdjęciu a stan mhm jak to po farbach . . . ale najgorszy chyba nie był . . . Myślę żeby kupić ten srebrzyk czy jak mu tam ale i tak chyba jutro kupię szamponetkę chociaż jakaś jasną i dam im spokój . . .

co do czarnych również miałam kiedyś schodziłam do blondu i debilka przyciemniłam i od nowa katorga . . . a paradoks jest taki że upieram się przy tym blondzie a wszyscy mówią że lepiej w ciemnych mi
ktos kiedys polecal na kurczaka szamponetke marion platynowy blond duzy wybor szamponetek jest w naturze i auchan.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny ju już nie wiem co robić czuję,że mi ten blond nie pasuje
mój TŻ się upiera przy blondzie,a ja się w nim nie czuję.... i nie wiem co teraz zrobić, bo tyle walki o blond na marne???

Wstawiam wam foty same oceńcie

to w blondzie z zeszłego roku
zdecydowanie w ciemnych lepiej

kurde dziewczyny, tak wszystkim piszemy, z zaraz nikt tu niezostanie bo wszystkie stana sie goracymi brunetkami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:04   #3653
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam
to w sumie już chyba podjęłam decyzje

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

ja bym chciała kolor taki ciemny brąz, czekolada....
Tylko nie wiem czy wyjdzie mi z tego mojego żółtka jakiś ladny kolor
pamiętam w tamtym roku z blondu pofarbowałam na taki bordowy to wyszły mi prawie czarne
A moim zdaniem masz taki typ urody ,gdzie pasuje Ci i to i to.Ale najładniej w właśnie takich średnich blondach.Całkiem biały u Ciebie by nie przeszedł.Także nie będzie źle dojść do takiego blondu.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ktos kiedys polecal na kurczaka szamponetke marion platynowy blond duzy wybor szamponetek jest w naturze i auchan.



zdecydowanie w ciemnych lepiej

kurde dziewczyny, tak wszystkim piszemy, z zaraz nikt tu niezostanie bo wszystkie stana sie goracymi brunetkami
Ja zostanę
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:18   #3654
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem masz taki typ urody ,gdzie pasuje Ci i to i to.Ale najładniej w właśnie takich średnich blondach.Całkiem biały u Ciebie by nie przeszedł.Także nie będzie źle dojść do takiego blondu.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------


Ja zostanę
no ja mysle ja tez na pewno juz raz zachcialo mi sie brunetki, ile wydalam kasy zeby wrocic do blondu to nie policze i w ogole smiesznie to u mnie wygladalo, mialam czarne wlosy a wloski na rekach jasniutki blondzik, taki szczegol a zdecydowal o powrocie bo czulam sie jak debil

a ja kupilam juz wczoraj londe 12/9 (promocja w naturze 9,99zl) zeby przy nastepnym farbowaniu juz nic nie kusilo bo musze ja w koncu wyprobowac i serum na koncowki joanny z mlekiem i miodem, uzywala ktoras? dobre to?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:24   #3655
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ja mysle ja tez na pewno juz raz zachcialo mi sie brunetki, ile wydalam kasy zeby wrocic do blondu to nie policze i w ogole smiesznie to u mnie wygladalo, mialam czarne wlosy a wloski na rekach jasniutki blondzik, taki szczegol a zdecydowal o powrocie bo czulam sie jak debil

a ja kupilam juz wczoraj londe 12/9 (promocja w naturze 9,99zl) zeby przy nastepnym farbowaniu juz nic nie kusilo bo musze ja w koncu wyprobowac i serum na koncowki joanny z mlekiem i miodem, uzywala ktoras? dobre to?
No to dobrze ze nic Cie już nie skusi na ciemny kolor.Zostajesz z nami i koniec
A to serum to tez miałam wczoraj w ręce i odłożyłam na półkę.Ale tez często na nie zerkam i jestem ciekawa efektu. Za to kupiłam maskę Gloria ponoć jakaś mega super.Właśnie ja zmylam i milo mnie zaskoczyła ze pod wpływem spłukującej wody nie ma tyle mydlin co przy innych.Zobaczymy jak się będzie sprawowała i czy rzeczywiście taka super.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-29 o 08:30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:33   #3656
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to dobrze ze nic Cie już nie skusi na ciemny kolor.Zostajesz z nami i koniec
A to serum to tez miałam wczoraj w ręce i odłożyłam na półkę.Ale tez często na nie zerkam i jestem ciekawa efektu. Za to kupiłam maskę Gloria ponoć jakaś mega super.Właśnie ja zmylam i milo mnie zaskoczyła ze pod wpływem spłukującej wody nie ma tyle mydlin co przy innych.Zobaczymy jak się będzie sprawowała i czy rzeczywiście taka super.
tez ja mam i bardzo lubie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:43   #3657
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tez ja mam i bardzo lubie
Oooo to może i mnie podejdzie.
Jejku dziewczyny mam już taki mega odrost ale nie znalazłam pokładu.Jeszcze nigdy takiego nie miałam .Za dwa dni wyjeżdżam do Niemiec i w końcu zrobię odrost.Ale tym razem położę syoosa 9-5.Jestem już taka ciekawa jak on wyjdzie.Jeszcze kopiłam sobie męski szampon z kofeina Alpecin c1 na szybszy porost włosów.I tak jak by trochę ruszyło.A używam dopiero dwa tyg.Ale dobrze bo chce włoski zapuścić.Zdam wam relacje po farbowaniu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:49   #3658
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny ja też zostaję przy blondzie
ale jeszcze muszę znaleźc tą jedyną farbkę
odpowie któraś na moje wcześniejsze pytania?? bo naprawdę zależy mi na odpowiedzi

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oooo to może i mnie podejdzie.
Jejku dziewczyny mam już taki mega odrost ale nie znalazłam pokładu.Jeszcze nigdy takiego nie miałam .Za dwa dni wyjeżdżam do Niemiec i w końcu zrobię odrost.Ale tym razem położę syoosa 9-5.Jestem już taka ciekawa jak on wyjdzie.Jeszcze kopiłam sobie męski szampon z kofeina Alpecin c1 na szybszy porost włosów.I tak jak by trochę ruszyło.A używam dopiero dwa tyg.Ale dobrze bo chce włoski zapuścić.Zdam wam relacje po farbowaniu.
czekamy z niecierpliwością
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 08:57   #3659
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yattamanka Uwierzę , bo już czuję że dałam im popalić skóra głowy jest różowa plus kurczak wygladam jak świnka

snowhite dziękuje ślicznie poszukam coś w necie jeszcze , ale może coś mi ten srebrzyk pomoże dziś wyruszam (niedziela) ;p na poszukiwania z chustą na głowie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 09:32   #3660
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja też zostaję przy blondzie
ale jeszcze muszę znaleźc tą jedyną farbkę
odpowie któraś na moje wcześniejsze pytania?? bo naprawdę zależy mi na odpowiedzi

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


czekamy z niecierpliwością
ewcia zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56420&page=18 tam sa specjalistki


Adzi czekamy oczywiscie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.