Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 18:44   #3301
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pytałam już w sumie w wątku o Lumiere ale tu również spytam..
Czy ktoś używał EDM intensive Beige Neutral lub Light Medium a teraz korzysta z innych firm i mógłby doradzić bliźniacze kolory?
Chodzi głównie o Lucy i Lumiere ale inne firmy tez mile widziane..
Póki co używam EDM od tygodnia raptem i jestem zadowolona, ale wolę mieć alternatywę w razie problemów z dostępnością EDM lub gdyby coś nagle przestało mi w nich leżeć..

Ps. NaKrawedzi - dzięki
Od wczoraj zmieniło się tyle, ze miałam okazję wypróbować puder diamentowy i też mi się podoba.. No ale jako, ze jestem zupełnie nowa w temacie minerałów i kosmetyków naturalnych to pewnie każda kolejna nowość, której spróbuję będzie mnie zachwycać..

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:47
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 18:36   #3302
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nowe kity i Raw sugar
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 21:40   #3303
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Usilnie szukałam mojej kolorówki z EDM i nic Decyduje się na inna firmę....
Używała któraś prochów Light neutral z serii buff ?? Poradzicie zbliżony kolor do tego z innym firm mineralnych ??
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 23:19   #3304
malakasia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Złożyłam właśnie prawdopodobnie ostatnie zamówienie z EDM. Będę szukać czegoś innego, choć przygodę z minerałami zaczęłam z EDM i tutaj właśnie utknęłam.
Nie pasuje mi polityka firmy. Sięgnęłam po minerały nie tylko ze względu na kolorówkę. Cena była bardzo dużym magnesem.
malakasia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 17:49   #3305
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny poradźcie proszę! Dotychczas używałam Sandy Fair, chciałam zamówić odrobinę ciemniejszy podkład, więc wzięłam Light Medium, a ten z kolei jest trochę za ciemny, lepszy na lato, ale teraz potzrebuję czegoś na jesień/zimę. Co polecacie, jako odcień ciemniejszy od Sandy Fair a jaśniejszy od Light Medium? Czy Multi-tasking Neutral bedzie dobry?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:37   #3306
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Pytałam już w sumie w wątku o Lumiere ale tu również spytam..
Czy ktoś używał EDM intensive Beige Neutral lub Light Medium a teraz korzysta z innych firm i mógłby doradzić bliźniacze kolory?
Chodzi głównie o Lucy i Lumiere ale inne firmy tez mile widziane..
Póki co używam EDM od tygodnia raptem i jestem zadowolona, ale wolę mieć alternatywę w razie problemów z dostępnością EDM lub gdyby coś nagle przestało mi w nich leżeć..

Ps. NaKrawedzi - dzięki
Od wczoraj zmieniło się tyle, ze miałam okazję wypróbować puder diamentowy i też mi się podoba.. No ale jako, ze jestem zupełnie nowa w temacie minerałów i kosmetyków naturalnych to pewnie każda kolejna nowość, której spróbuję będzie mnie zachwycać..
Cytat:
Napisane przez streetwork Pokaż wiadomość
Usilnie szukałam mojej kolorówki z EDM i nic Decyduje się na inna firmę....
Używała któraś prochów Light neutral z serii buff ?? Poradzicie zbliżony kolor do tego z innym firm mineralnych ??
W obu przypadkach: Irisch Creme- Blusche, Subtle Neutral -Lauress, Calista-Pixie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:23   #3307
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mój pierwszy post na forum : )

Dziewczyny, mam problem z wybraniem odcieni próbek, jakie chcę kupić, dlatego pomyślałam, że tu spytam.

Mam ciemne tęczówki i włosy, ale dość jasną cerę. Do tej pory najlepszym dla mnie pudrem był ten z Inglota, YSM Y04, ale chcę przejść na minerałki i zastanawiam się, jaki odcień byłby do tego najbardziej zbliżony.

Macie jakieś pomysły? : )
kier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 23:15   #3308
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hej dziewczyny (po dłuuugiej nieobecności na forum EDM)
chciałam dzisiaj zrobić pierwsze od roku zamówienie na EDM, fajne promo codes i promocje na kolorówkę, a tu psikus, podaje mi cenę tylko International FedEx Economy Shipping! i to wyższą niż cena samego zamówienia (sic!)
powiedzcie, czy coś się zmieniło, dużo mnie ominęło ? już nie zamawiam pudrów na EDM, ale chciałam ich nowy pędzel, a tu nici z zakupów

pozdrawiam serdecznie!
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:17   #3309
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

raus - PIERWSZY POST...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:25   #3310
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
raus - PIERWSZY POST...
wybacz, dawno mnie tu nie było i po prostu myślałam, że serwis EDM mi źle zapracował w międzyczasie cofnęłam się o parę stron i doczytałam to co mi umknęło.

Oficjalnie - EDM sucks! totalnie wolę Lucy szkoda tylko kolorówki, bo jednak mieli fajne cienie.. no i pędzle.
Wprowadzona przez Carinę polityka sprzedaży zemści się na niej w krótkim czasie
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 09:39   #3311
malakasia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A może się nie zemści, bo rynek polski wcale nie był ogromnym odbiorcą?
FedEx paczki dostarcza szybciej. Czas oczekiwania to ok. 1 tygodnia. Myślę, że pomijając cenę, to spory plus.
malakasia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 11:07   #3312
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny mam ogromny problem z minerałami! Otóż zaraz po wykonaniu makijażu wygląda extra, niestety po niecałej godzinie cała się świecę i na twarzy mam pełno smug i tak jakby zacieków. Poza tym po minerałach moja buzia wygląda na strasznie zmęczoną, jakbym całe życie chodziła w mega ciężkim podkładzie. Czym mogą być spowodowane te smugi? Złym pędzlem(używam drogeryjnego) czy może kremem pod minerały? Dodam jeszcze, że po kremie używam pudru transparentnego i na minerały też.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:19   #3313
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pewnie za dużo nakładasz a przede wszystkim złym pędzlem. Idź na triki mineralne, Agabil umieściła tam świetny filmik dla początkujących jak nakładać minerały.
A krem może być za mało nawilżający
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:26   #3314
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Pewnie za dużo nakładasz a przede wszystkim złym pędzlem. Idź na triki mineralne, Agabil umieściła tam świetny filmik dla początkujących jak nakładać minerały.
A krem może być za mało nawilżający
Minimalnie nakładam, mam trochę za ciemny kolor Medium Beige. Jaki będzie odcień lub nawet 2 odcienie jaśniejszy od tego z Lucy Minerals? Pędzel mam zamiar kupić Flat Top ale czekam na list z kodem z allegro. A krem mam taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...onalosciom.htm ale już mi się kończy i zamówiłam o ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm

Edytowane przez exotic smile
Czas edycji: 2010-09-26 o 11:56
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:20   #3315
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ech, totalna załamka... myślałam, że ja coś źle zaznaczam, a tu jednak nie - jednak Fed-Ex :/ Czyli pozostaje się przerzucić na inne firmy. I teraz mam pytanie, może ktoś będzie miał pojęcie: jakie odpowiedniki odcieni w innych firmach mogę znaleźć za Sunkissed Fair z EDM? Od razu zaznaczam, że używam ostatecznie Light Medium, ale ten jednak jest za ciemny Sunkissed Fair był moim jedynym idealnym typem. Błagam, niech mnie ktoś wspomoże
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:23   #3316
Konfac
Przyczajenie
 
Avatar Konfac
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dobrym sposobem na zatrzymanie wszystkich promo i możliwości zamawiania próbek jest skorzystanie z usług tej strony www.kurierus.com
żeby nie było to nie jest reklama, bo moze jest jakaś lepsza strona i ktoś ma lepsze ceny.
opisze mniej więcej moje zamówienie.

wziełam sobie trzy paczki po 12 podkładów plus inne duperele no i oczywiscie promo i probki. za kazda z paczek do odeslania do kurieraus zaplacilam okolo 9$. od kurieraus do domu wyszlo mi juz bardzo nie pamietam, ale chyba okolo 52$.
i dla mnie plusem było to, że na wartości paczki napisali mi 30$, co wykluczyło wliczenie vatu. może nie wychodzi to mega lepiej, szczególnie teraz przy zniżce 25%, ale chciałam żebyście ten sposób też znały no zawsze to jest sposób na zamówienie zbiorowe ;p
Konfac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:30   #3317
_tea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa i niewiele wiem o podkładach/pudrach mineralnych, zaczęłam wczoraj szukać inf o dobrych pudrach, dziś pół dnia spędziłam na szukaniu różnych inf w necie i wcześniejszych częściach tego tematu, napaliłam się jak cholera, już założyłam sobie konto na paypal i na stronie EDM a dopiero teraz trafiłam na 5 część, gdzie zauważyłam, że są problemy z tą przesyłką czyli wychodzi na to że przesyłka kosztuje aż 31$, czy może ja źle tam popatrzyłam? no nic pozostaje allegro, chociaż tutaj nie ma chyba aż takiego wyboru.....
Potrzebuję też waszej rady w odpowiednim doborze.....cery nie mam jakiejś bardzo jasnej, ale nigdzie i tak nie mogłam nigdy znaleźć jasnego pudru (jedynie jakieś badziewne białe star gazery czasem kiedyś używałam:P) bo normalnie w sklepie to ciężko było o jasny puder (a mnie się podoba taka blada cera właśnie ), więc pewnie coś z tej serii IVORY (o ile znajdę na all., tylko żebym znowu nie wyglądała jak trup hehe).

No i teraz kwestia formuły.... moją cerę to nawet niestety nie wiem jak mam określić:/ zawsze była raczej sucha, wrażliwa, ze skłonnością do różnych podrażnień. Syfków żadnych nigdy nie miałam, nawet w okresie dojrzewania, ewentualnie jakieś pojedyncze. Aż tu nagle (ok 1 rok temu zaczęły mi wyskakiwać syfy właśnie. nie mam pojęcia z jakiego powodu, może przez kosmetyki - no po prostu nie wiem. Raz jest ich mniej, raz więcej, ale są:/). Jest ich najwięcej na czole oraz w okolicy skroni/końców brwi. W dalszym ciągu cera jest raczej sucha, ale wydaje mi się, że mniej niż kiedyś, a jakieś podrażnienia/zaczerwienienia najczęściej w okolicach hmmm jakby to określić - pomiędzy oczami a nosem.
No i dlatego mam problem nad wyborem formuły - najpierw myślałam, że najlepsza będzie intensive, bo pisze, że do wszystkich rodzajów cery, i najbardziej matuje, czyli że ok a potem wyczytałam, że jest do cery tłustej/świecącej (mi się raczej nie świeci - więc boje się, żeby jej znowu nie przesuszyć za bardzo). Więc zaczęłam się zastanawiać nad tą original Glo base, ale znowuż ona podobno mniej 'kryje", więc boje się że byłoby tak jak w przypadku wszystkich pudrów, które chwile są, a zaraz mi buźka wygląda jakby już tego pudru nie było).

No i teraz kwestia pudru, jaki puder najlepiej do któregoś z tych podkładów w wypadku tej mojej nieszczęsnej cery...będę wdzięczna za wszelkie rady)
_tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:46   #3318
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

_tea_ witam na forum
Skoro dopiero chcesz zaczac przygode z mineralami, to moze warto siegnac po mineraly firm, ktore sa latwiej dostepne niz obecnie EDM i do tego taniej?
EDM cieszy sie tu estyma, bo od niej wiekszosc osob zaczynala ale nie znaczy, ze jest marka najlepesza ze wszystkich.
Jesli szukasz bardzo jasnych podkladow mineralnych to polecam np. Sassy lub Buff'd. Obie firmy maja jasne kolory i sa dostepne bezproblemowo - mozna zamowic probki na poczatek. Polecam wstepna lekture watkow tych i innych firm zamiast ladowac sie na pierwszy raz w zamowienie z EDM.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:06   #3319
_tea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dzięki za odzew tylko własnie zależy mi na tym, aby ten puder na prawdę zakrył te niedoskonałości (teraz mam puder Jadwiga - co najlepsze, właśnie w tym momencie się dowiedziałam, że to też jest ponoć puder mineralny...jednak nie odpowiada mi bo mam wrażenie, że zaraz go nie ma i dalej wszystko na twarzy widać tak jakbym się w nie pomalowała;/ Najgorzej, jak człowiek poczyta pozytywne opinie o czymś, napali się, zrobi "małą" listę w głowie, bo ten pędzel podobno tez dobry flap top i jakieś cienie od razu, a tu wychodzi dupa z tego:P No nic, dalej się zagłębiam w poszukiwania, chociaż tak szczerze, to prawie cały dzień dziś nad tym siedzę...
_tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 16:10   #3320
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tradycyjny puder sypki, a podklad mineralny to dwie rozne rzeczy. Podklad mineralny zaleznie od formuly potrafi naprawde solidnie kryc, vide watek "przed\po" Wiekszosc firm mineralnych proponuje kilka formul do wyboru.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 22:35   #3321
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Widzę, ze nie tylko ja poswięciłam dzien na szukaniu info o EM. Przynajmniej zmusiło mnie to do zalogowania się wreszcie na wizazu, ktory czytam raczej pasożytniczo
Moze polecicie cos co warto wyprobowac w zamian za EM. Po przeczytaniu reakcji sklepu na wasze listy stwierdziłam, że od takich bufonów nie będę kupować. Tylko nie wiem gdzie lepiej. Na początku bym cos potestowała. Z "normalnych" fluidów raczej miałam średnie w stronę ciemnych. Na allegro jest jedna osoba, która próbki sprzedaje (1gr=2,70) - opłaca się?
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 22:38   #3322
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

proponuje zaczac od innych firm niz EDM. Mozesz sprobowac nasze polskie mineraly Pixie (wpisz na allegro pixie w dziale zdrowie i uroda to wyskocza Ci aukcje)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:55   #3323
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki za podpowiedź. Szukałam strony sklepu, ale jej nie ma (jeszcze). Chyba się skuszę na te polskie minerały (jestem jedna z tych osób do których trafia argument o małej początkujacej polskiej firmie).
Przeczytałam, w którymś wątku też o pędzlach podróbkach Everyday Minerals - tańszych, ale podobnej jakości. Nie ma ich teraz na allegro, a strona sklepu nie działa. (wizazysci.pl) - to chwilowa przerwa w dostawie, czy lepiej szukać czegos innego?
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:59   #3324
_tea_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja się zdecydowałam na Buff'd Już kilka próbek oczekuje w koszyku (w różnych formułach) bo na razie muszę czekać na weryfikacje pay-pala a to trochę pewnie potrwa:/ no i mam nadzieję że zł nie podskoczy bo na razie 1CAD=2,80 zł więc nie jest źle Zdecydowałam się na Buff'd, bo nawet jest do wyboru trochę kolorów no i znalazłam gdzieś te firmę na liście nie nietestowanych na zwierzętach, bo nie wiem jak to jest w przypadku innych tych kosmetyków, no a skoro jakiś tam wybór jest więc to za mną przemówiło. Aha i wysyłka próbek nie jest darmowa, jak kiedyś może było, mi wyskoczyła inf że ta tańsza opcja niecałe 2$ kosztuje, tylko czas oczekiwania na wysyłkę jest nieoznaczony:P

Postanowiłam na allegro zamówić sobie ten flap top (no i przy okazji jakąś próbkę ), bo słyszałam, że to jest raczej miękki pędzel a ja się boje twardszych, żeby nie podrażnił. Ja to w ogóle pędzlami nie potrafię się malować, tylko gąbeczek zawsze używałam, nawet do sypkich(może to był błąd?) dziewczyny jak myślicie, ten flap top też będzie odpowiedni do podkładów Buff'd?

Edytowane przez _tea_
Czas edycji: 2010-10-03 o 10:02
_tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:45   #3325
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez _tea_ Pokaż wiadomość
Ja się zdecydowałam na Buff'd Już kilka próbek oczekuje w koszyku (w różnych formułach) bo na razie muszę czekać na weryfikacje pay-pala a to trochę pewnie potrwa:/ no i mam nadzieję że zł nie podskoczy bo na razie 1CAD=2,80 zł więc nie jest źle Zdecydowałam się na Buff'd, bo nawet jest do wyboru trochę kolorów no i znalazłam gdzieś te firmę na liście nie nietestowanych na zwierzętach, bo nie wiem jak to jest w przypadku innych tych kosmetyków, no a skoro jakiś tam wybór jest więc to za mną przemówiło. Aha i wysyłka próbek nie jest darmowa, jak kiedyś może było, mi wyskoczyła inf że ta tańsza opcja niecałe 2$ kosztuje, tylko czas oczekiwania na wysyłkę jest nieoznaczony:P

Postanowiłam na allegro zamówić sobie ten flap top (no i przy okazji jakąś próbkę ), bo słyszałam, że to jest raczej miękki pędzel a ja się boje twardszych, żeby nie podrażnił. Ja to w ogóle pędzlami nie potrafię się malować, tylko gąbeczek zawsze używałam, nawet do sypkich(może to był błąd?) dziewczyny jak myślicie, ten flap top też będzie odpowiedni do podkładów Buff'd?
flat top będzie odpowiedni do wszystkich podkładów mineralnych i nie tylko
jest mięciutki
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:28   #3326
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Potwierdzam.. Ja kupiłam Flat Topa EDM niedawno.. Najpierw miałam pędzle Bare Minerals z zestawu.. Niestety z FT nie mają one startu.. FT jest zdecydowanie bardziej przyjemny, miękki, zwarty..
Po kilku praniach różnica zrobiła sie jeszcze większa.. BM zaczęły juz drapać a FT jak nowy.. Cudo

Do mnie leci teraz zestaw 3 pędzli Sunshade (FT, LHK i kabuki). Ponoć są bardzo podobne jakościowo do pędzli EDM a cena jednak przystępniejsza..
Zobaczymy jak sie spiszą..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:07   #3327
malakasia_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dostałam przesyłkę EMD i zdecydowałam się przy okazji zamówić prasowany puder brązujący (3 kolory). Przy każdym wcześniejszym zamówieniu wrzucałam go i wyrzucałam z koszyka odgraniczając wydatki.
Dobrze, ze tym razem tego nie zrobiłam, bo jest super
Wysyłka Fedexem oczywiście ma to do siebie, że płacimy VAT ;/
malakasia_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:20   #3328
dziadostwo
Raczkowanie
 
Avatar dziadostwo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hejka, czy jeśli tak jak ktoś wcześniej wspomniał, zamieszczę zdjęcie policzka i kawałka szyi w swietle dziennym to pomożecie mi dobrać kolor? Chciałabym zamówić 2-3 próbki (+korektor) na alegro ale jest ich tyle ze nie chce tego robic na wlasna reke.

Edytowane przez dziadostwo
Czas edycji: 2010-10-04 o 15:40
dziadostwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:58   #3329
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Potwierdzam.. Ja kupiłam Flat Topa EDM niedawno.. Najpierw miałam pędzle Bare Minerals z zestawu.. Niestety z FT nie mają one startu.. FT jest zdecydowanie bardziej przyjemny, miękki, zwarty..
Po kilku praniach różnica zrobiła sie jeszcze większa.. BM zaczęły juz drapać a FT jak nowy.. Cudo

Do mnie leci teraz zestaw 3 pędzli Sunshade (FT, LHK i kabuki). Ponoć są bardzo podobne jakościowo do pędzli EDM a cena jednak przystępniejsza..
Zobaczymy jak sie spiszą..
Mam te pedzle sa fajne i bardzo podobne jednak edm troche bardziej miekki i delikatniejszy ale za taka cene te 3 sie oplaca
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:17   #3330
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny na jakie minerały pozamieniałyście EDM?? Tez zamawiacie ze stanów??
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.