LUSH cz. 2 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 09:35   #991
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez hunter1988 Pokaż wiadomość
Od paru dni podobno można zamawiać LUSHa w polskim sklepie internetowym. Słyszałyście o nim ? www.mydlandia.pl
wygląda mi to na reklamę

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
U jednej z blogerek,która współpracuje z tym sklepem, przeczytałam,że "Lush jest już dostępny w Polsce", a w komentarza wytłumaczenie,że ten sklep ściągnął po 1-2 produkty,by sprawdzić czy się będą sprzedawać. Moim zdaniem to śmiech na sali mówić, że produkty są "już dostępne w Polsce",bo dostępne ciągle były poprzez indywidualne, zbiorowe zamówienia i allegrowe zakupy,a przecież sprzedaż w Mydlanii jest tym samym. Nic nowego,a ceny jak na Allegro
niestety, ale dopóki Lush nie otworzy sklepu w Polsce, to "pośrednicy" będą mieli wysokie ceny, muszą przecież zarobić...
dobrze, że bez problemu można zamawiać w UK
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:52   #992
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
wygląda mi to na reklamę
mi też tym bardziej, że ten ktoś wspomniał też o tym w wątku o Hitach i Kitach Lushowych
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:03   #993
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mało produktow
Drogo, dużo wyższe ceni niz w UK
Ale przynajmniej wysyłają z PL.
To prawda że wysyłają z Pl ale nie wiem czy zamówiłabym u Nich coś co ma krótki termin ważności.Kule i mydła to ok ale maseczki i kremy?jaka mam pewność jak jest to przechowywane?choć na all mam to samo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:24   #994
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To prawda że wysyłają z Pl ale nie wiem czy zamówiłabym u Nich coś co ma krótki termin ważności.Kule i mydła to ok ale maseczki i kremy?jaka mam pewność jak jest to przechowywane?choć na all mam to samo
Nie mają maseczek i kremów wiec póki co ten dylemat z głowy

Miałam plan zrobic sobie własne masło z lusha według przepisu ktory tu ktoś wklejał.
Kupiłam sobie masło Shea i koniec, zakochałam sie w nim i nie potrzebuje nic innego cudak.

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2011-08-09 o 13:30
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:37   #995
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Nie mają maseczek i kremów wiec póki co ten dylemat z głowy
Nie mają ale napisalam do Nich z zapytaniem czy będą mieć.Przesyłka nie taka droga a i czas oczekiwania nie bez znaczenia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 16:51   #996
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: LUSH cz. 2

Czy ktoś próbował kremu pod oczy? (chyba już kiedyś o to pytałam, ale była cisza )
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:03   #997
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
niestety, ale dopóki Lush nie otworzy sklepu w Polsce, to "pośrednicy" będą mieli wysokie ceny, muszą przecież zarobić...
dobrze, że bez problemu można zamawiać w UK
Wiem,że pośrednicy będą mieć wysokie ceny i niech mają,ale szumne nazywanie tego "sprowadzeniem Lusha do Polski" to jakieś przegięcie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 18:10   #998
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Wiem,że pośrednicy będą mieć wysokie ceny i niech mają,ale szumne nazywanie tego "sprowadzeniem Lusha do Polski" to jakieś przegięcie
to racja
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 14:46   #999
dodoni95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mieniany
Wiadomości: 4
Dot.: LUSH cz. 2

Witajcie. Ma ktoś ochotę zorganizować zbiorowe zamówienie.?
dodoni95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 15:27   #1000
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: LUSH cz. 2

Właśnie dotarło moje zamówienie z Lush Nie powiem, że wszystko dofrunęło w całości (nieszczęsne poobijane kule do kąpieli...), ale jestem bardzo zadowolona Paczka pachniała już z daleka
Wklejam zdjęcie mojego zamówienia plus część poprzedniego.
No i tym razem otrzymałam próbki, wystarczy poprosić w adnotacji do zamówienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zamowienie.jpg (50,3 KB, 78 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 16:52   #1001
aevene
Przyczajenie
 
Avatar aevene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zg
Wiadomości: 25
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez dodoni95 Pokaż wiadomość
Witajcie. Ma ktoś ochotę zorganizować zbiorowe zamówienie.?
Podpinam się, ma ktoś ochotę?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie dotarło moje zamówienie z Lush Nie powiem, że wszystko dofrunęło w całości (nieszczęsne poobijane kule do kąpieli...), ale jestem bardzo zadowolona Paczka pachniała już z daleka
Wklejam zdjęcie mojego zamówienia plus część poprzedniego.
No i tym razem otrzymałam próbki, wystarczy poprosić w adnotacji do zamówienia
I wielka szkoda, że nie mogłyśmy zamówić razem z Tobą, już by było...
aevene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 17:48   #1002
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez aevene Pokaż wiadomość


I wielka szkoda, że nie mogłyśmy zamówić razem z Tobą, już by było...
Też żałuję, ale zarazem mam nadzieję na zmianę swojego statusu tutaj w przyszłości

Chciałam jeszcze dodać, że właśnie jestem po kąpieli i użyłam maksymalną ilość nowych kosmetyków jakie zdołałam w siebie wetrzeć
Największe pozytywne zaskoczenie to miodowe mydełko do masażu oraz mydełko do mycia 'sexy peel' (chyba tak się nazywa) - przecudne zapachy, a to do masażu po prostu wypieściło moją skórę, jest super nawilżona i zmysłowo połyskuje Użyłam też maseczki oczyszczającej do twarzy ''mask of mag...'' (no wiecie jaka, ta zielona ) - super oczyszcza, od razu widać, że skóra jest czysta, a pory są mniejsze, delikatnie wysusza / ściąga skórę, ale naprawdę minimalnie... Użyłam też serum rozświetlającego do problematycznej cery...Konsystencja żelu, dosyć dobrze się wchłania, odświeża skórę, nie ściąga, nie wysusza... Na razie innych efektów brak A co jest zdecydowanie na NIE...dosłownie NIE mogę znieść zapachu bananowego mydełka do mycia ciała, trudno porównać zapach do aromatycznego świeżego banana, raczej jest to zgniła skórka połączona z jakimś kanałowym smrodkiem... najdelikatniej to ujmując No i pozostały jeszcze bomby kąpielowe, wszystkie cudnie pachną i wszystkie polecam, sama słodycz i przyjemność użytkowania
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 18:01   #1003
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Też żałuję, ale zarazem mam nadzieję na zmianę swojego statusu tutaj w przyszłości

Chciałam jeszcze dodać, że właśnie jestem po kąpieli i użyłam maksymalną ilość nowych kosmetyków jakie zdołałam w siebie wetrzeć
Największe pozytywne zaskoczenie to miodowe mydełko do masażu oraz mydełko do mycia 'sexy peel' (chyba tak się nazywa) - przecudne zapachy, a to do masażu po prostu wypieściło moją skórę, jest super nawilżona i zmysłowo połyskuje Użyłam też maseczki oczyszczającej do twarzy ''mask of mag...'' (no wiecie jaka, ta zielona ) - super oczyszcza, od razu widać, że skóra jest czysta, a pory są mniejsze, delikatnie wysusza / ściąga skórę, ale naprawdę minimalnie... Użyłam też serum rozświetlającego do problematycznej cery...Konsystencja żelu, dosyć dobrze się wchłania, odświeża skórę, nie ściąga, nie wysusza... Na razie innych efektów brak A co jest zdecydowanie na NIE...dosłownie NIE mogę znieść zapachu bananowego mydełka do mycia ciała, trudno porównać zapach do aromatycznego świeżego banana, raczej jest to zgniła skórka połączona z jakimś kanałowym smrodkiem... najdelikatniej to ujmując No i pozostały jeszcze bomby kąpielowe, wszystkie cudnie pachną i wszystkie polecam, sama słodycz i przyjemność użytkowania
Zazdroszczam tyluuuuuuuuuu cudeniek
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 18:52   #1004
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez aevene Pokaż wiadomość
Podpinam się, ma ktoś ochotę?
ja też bym chętnie się przyłączyła
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 07:55   #1005
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A co jest zdecydowanie na NIE...dosłownie NIE mogę znieść zapachu bananowego mydełka do mycia ciała, trudno porównać zapach do aromatycznego świeżego banana, raczej jest to zgniła skórka połączona z jakimś kanałowym smrodkiem... najdelikatniej to ujmując
Jeśli piszesz o Banana Moon to jest to największy śmierdziel, na jakiego udało mi się trafić w Lush
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 09:53   #1006
Miyuki
Raczkowanie
 
Avatar Miyuki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
Dot.: LUSH cz. 2

Hej dziewczyny!

Zastanawiam się które szampony w kostkach są dobre dla ciemnych farbowanych włosów? Wczoraj rozjaśniałam końce włosów ale moją fryzjerkę trochę poniosło i dziś ma mi je przyciemnić w paru miejscach Nie chcę żeby w tych miejscach farba mi się szybko sprała po myciu ich szamponami Lush'a, a naprawde kocham ich szampony

Poradźcie coś proszę
__________________
PARIS <3!
Miyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:22   #1007
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: LUSH cz. 2

.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2011-08-14 o 20:46 Powód: edytuje, bo wywolam burze ;]
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 16:46   #1008
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Zazdroszczam tyluuuuuuuuuu cudeniek


[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2871072 1]Jeśli piszesz o Banana Moon to jest to największy śmierdziel, na jakiego udało mi się trafić w Lush [/QUOTE]

Tak, to ten bananowy księżyc Paskudztwo i w sumie cieszę się, że dostałam tylko próbkę, bo jeszcze mogłabym paść ofiarą większej wagi tego śmierdziucha

Wiecie co jeszcze odkryłam... Dzisiaj odkryłam, że muszę mieć KONIECZNIE krem Enzymion. Matujące cudo...Nigdy przedtem nie miałam tak rewelacyjnego kremu, pierwszy raz moja cera przestała się świecić, natychmiast i na długo... Totalne zaskoczenie, ale REWELACJA . Chętnie przyłączyłabym się do jakiegoś zamówienia, interesuje mnie to właśnie cudo i może jeszcze Vanishing cream...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 17:08   #1009
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość




Tak, to ten bananowy księżyc Paskudztwo i w sumie cieszę się, że dostałam tylko próbkę, bo jeszcze mogłabym paść ofiarą większej wagi tego śmierdziucha

Wiecie co jeszcze odkryłam... Dzisiaj odkryłam, że muszę mieć KONIECZNIE krem Enzymion. Matujące cudo...Nigdy przedtem nie miałam tak rewelacyjnego kremu, pierwszy raz moja cera przestała się świecić, natychmiast i na długo... Totalne zaskoczenie, ale REWELACJA . Chętnie przyłączyłabym się do jakiegoś zamówienia, interesuje mnie to właśnie cudo i może jeszcze Vanishing cream...
Vanishing Cream jest cudowny, uzywam od roku jakoś, jeszcze się nie skończył (miałam połówkę) i nie zamienie już na nic innego
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 12:23   #1010
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: LUSH cz. 2

ej banana moon pieknie pachnie, jak przejrzale banany <3
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:04   #1011
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Ja bym mogla zrobic w sumie, ale tak max. z trzema osobami, zeby rozdzielic koszt przesylki kurierem.

Nooo, czterema
ja bym się bardzo chętnie podłączyła
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 17:44   #1012
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
ja bym się bardzo chętnie podłączyła
A jaka waga produktow u Ciebie? Pytam orientacyjnie.

Ktoś jeszcze ma ochote?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 02:39   #1013
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
A jaka waga produktow u Ciebie? Pytam orientacyjnie.

Ktoś jeszcze ma ochote?
tak ze 4 rzeczy, 300-400g, ok 20-25 Ł
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 08:59   #1014
dodoni95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mieniany
Wiadomości: 4
Dot.: LUSH cz. 2

Ja też bardzo chętnie bym się przyłączyła.
dodoni95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:07   #1015
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: LUSH cz. 2

dziewczyny, kilka postów wyżej było wyraźnie napisane, że TYLKO organizatorki mogą robić zbiorowe zamówienia, a Wy znowu zaczynacie
potem posypią się ostrzeżenia i znowu będzie płacz

co do Banana Moon, to ja nawet lubię ten zapach
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:37   #1016
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: LUSH cz. 2

dokladnie
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:07   #1017
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: LUSH cz. 2

Podbijam wątek i opiszę swoje wrażenia na temat szamponów z Lush...

W ''kolekcji'' mam 4 sztuki: Big, Curly Wurly, Irresistible Bliss i wspomniany już przeze mnie wcześniej Gentle Lentil.

Big i Irresistible Bliss na moich włosach zachowują się bardzo podobnie. Tak naprawdę różni je tylko konsystencja, płynny Big i IB w formie mydełka. Włosy po obu są mega puszyste, lekkie, uniesione przez cały dzień. Minusem jest to, że wyglądają troszkę ''sianowato'' (choć moja mama patrząc na nie nieomal padła z zachwytu, cały dzień słuchałam komplementów). Najlepiej jednak aplikować po umyciu odżywkę, która wygładzi i zminimalizuje puszenie. Nie mniej takiej objętości włosów nie uzyskałam żadnym innym szamponem. Oba kosmetyki świetnie się pienią, spłukują, mają przyjemne zapachy... Big fajnie oczyszcza skórę głowy poprzez sól morską ,która występuje w jego składzie.

Było o hitach więc teraz będzie mowa o kitach

Jak na razie ''Curly Wurly'' to mój kit nr1... Ładny kokosowy zapach, który skusił mnie do zakupu to jedyna zaleta tego produktu. W płynnym kosmetyku pływają jakieś ''farfocle'' które trudno spłukać z włosów, w moje ewidentnie się wplątują i nie chcą się rozpuścić. Po wysuszeniu włosy nie wyglądają jakoś szczególnie, trochę się puszą, a co gorsza dostałam po nim łupieżu co mi się wcześniej nie przydarzyło

Gentle Lentil tak jak pisałam wcześniej super - piękny zapach, fajne lekkie i mięciutkie włosy po umyciu i co ważne ten szampon troszkę je nawilża, nie puszą się tak jak w przypadku innych.

I jeszcze takie pytanko do Was znacie może zapach Niny Ricci Les Belles Belle de Minuit? Może któraś z Was jest fanką tego niedostępnego już zapachu? Dla pocieszenia powiem, że kula do kąpieli Twilight ma tą doskonałą charakterystyczną piernikową nutę Kocham ten zapach. Twilight to w istocie ten pierniczek, no i może troszeńkę Aqualina Pink Sugar Cudo w każdym razie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:14   #1018
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Podbijam wątek i opiszę swoje wrażenia na temat szamponów z Lush...

W ''kolekcji'' mam 4 sztuki: Big, Curly Wurly, Irresistible Bliss i wspomniany już przeze mnie wcześniej Gentle Lentil.

Big i Irresistible Bliss na moich włosach zachowują się bardzo podobnie. Tak naprawdę różni je tylko konsystencja, płynny Big i IB w formie mydełka. Włosy po obu są mega puszyste, lekkie, uniesione przez cały dzień. Minusem jest to, że wyglądają troszkę ''sianowato'' (choć moja mama patrząc na nie nieomal padła z zachwytu, cały dzień słuchałam komplementów). Najlepiej jednak aplikować po umyciu odżywkę, która wygładzi i zminimalizuje puszenie. Nie mniej takiej objętości włosów nie uzyskałam żadnym innym szamponem. Oba kosmetyki świetnie się pienią, spłukują, mają przyjemne zapachy... Big fajnie oczyszcza skórę głowy poprzez sól morską ,która występuje w jego składzie.

Było o hitach więc teraz będzie mowa o kitach

Jak na razie ''Curly Wurly'' to mój kit nr1... Ładny kokosowy zapach, który skusił mnie do zakupu to jedyna zaleta tego produktu. W płynnym kosmetyku pływają jakieś ''farfocle'' które trudno spłukać z włosów, w moje ewidentnie się wplątują i nie chcą się rozpuścić. Po wysuszeniu włosy nie wyglądają jakoś szczególnie, trochę się puszą, a co gorsza dostałam po nim łupieżu co mi się wcześniej nie przydarzyło

Gentle Lentil tak jak pisałam wcześniej super - piękny zapach, fajne lekkie i mięciutkie włosy po umyciu i co ważne ten szampon troszkę je nawilża, nie puszą się tak jak w przypadku innych.

I jeszcze takie pytanko do Was znacie może zapach Niny Ricci Les Belles Belle de Minuit? Może któraś z Was jest fanką tego niedostępnego już zapachu? Dla pocieszenia powiem, że kula do kąpieli Twilight ma tą doskonałą charakterystyczną piernikową nutę Kocham ten zapach. Twilight to w istocie ten pierniczek, no i może troszeńkę Aqualina Pink Sugar Cudo w każdym razie
TUTAJ jest watek i kitach i hitach Lush-a.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:04   #1019
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: LUSH cz. 2


czy ktos by sie skusil z organizatorek o zamowienie z lusha?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 18:17   #1020
dolcebabex
Wtajemniczenie
 
Avatar dolcebabex
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 238
Dot.: LUSH cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość

czy ktos by sie skusil z organizatorek o zamowienie z lusha?
jestem za bo potrzebuję kilku kosmetyków.
__________________

dolcebabex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-24 22:25:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.