Kosmetyki Essence - część XI - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 19:31   #2851
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Co do Pestki... Byłam w piątek, nic nie było. Zapytałam babki, kiedy można się spodziewać dostawy. Ona mi na to, że wersje limitowane dostają tylko jeden jedyny raz A byłam dzień wcześniej w tej 2 Naturze (przy Arenie) i dowiedziałam się, że będą mieli w właśnie następnego dnia. Ale nie mogłam pojechać...
Paskudne baby w tej Naturze (mówię o 1. przypadku).
Różnie z nimi bywa Myślę, że najlepiej prosić kierowniczkę bądź menadżera, bo jednak najbradziej poinformowani są
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:34   #2852
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dzisiaj zrobiłam wycieczkę w poszukiwaniu Vampire's Love ale niestety się zawiodłam
w googlach wyszukałam adres Natury w Zielonej Górze, dzisiaj gdy dotarłam na miejsce okazało się, że już nie ma tam drogerii...
Więc zajrzałam do Natury u siebie w Nowej Soli a tam kasjerka nawet nie słyszała o tej serii, nie mieli jej
mówiła, że ostatnio były jakieś 3 kremy na zimę, i ogólnie to limitki docierają tam tak co 2.
teraz na wystawce widziałam coś z serii 50's Girls Reloaded.
Dzisiaj kupiłam więc tylko puder matujący w kompakcie i topcoat gel-look
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:35   #2853
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Co do Pestki... Byłam w piątek, nic nie było. Zapytałam babki, kiedy można się spodziewać dostawy. Ona mi na to, że wersje limitowane dostają tylko jeden jedyny raz A byłam dzień wcześniej w tej 2 Naturze (przy Arenie) i dowiedziałam się, że będą mieli w właśnie następnego dnia. Ale nie mogłam pojechać...
Paskudne baby w tej Naturze (mówię o 1. przypadku).
No mi w Pestce powiedziała, że dostawa była dzisiaj (pewnie rano, ja byłam o 15) i że dostają tylko ograniczoną ilość i nie wie czy coś jeszcze dostaną. Chyba pojadę do Areny w czwartek zobaczyć
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:32   #2854
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia cieni w kremie KLIK
I napisałam o wodzie KLIK
Przeczytałam tą notkę o perfumach z CC i nie wiem czy dobrze zrozumiałam: ten atomizer z pompką to jest dołączony do flakonu? Tzn. w kartoniku znajduje się buteleczka zakręcona zakrętką i atomizer, który można wkręcić zamiast tej zakrętki, tak? Czy może atomizer masz z innych perfum i akurat pasuje do tych z CC...?
Aha, i wiesz może ile orientacyjnie kosztują te perfumy?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:37   #2855
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

No i nie dorwałam dzisiaj różu....kobitka zapewniała mnie że jutro na pewno będzie bo sprowadzą mi go z innego sklepu ale ja nie mogę jutro po niego jechać...nie pasuje mi....gdyby odbierali te telefony to byłoby łatwiej-w razie czego nie musiałabym jechać godzinę autobusem...
ehhhh.....
na pocieszenie kupiłam sobie zwykły czarny lakier z serii colour&go oraz toppera circus confetti.....chociaż tyle .......
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:38   #2856
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Atomizer jest w pudełeczku osobno bo inaczej nie zmieściłyby się do pudełeczka. Cena tak jak napisałam... 29,99pln
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:40   #2857
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Natura na swojej stronie na Facebooku pisała, że Circus Circus będzie na przełomie grudnia/stycznia - więc może jednak będzie
to nic tylko się cieszyć
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 20:46   #2858
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny,czy jest to możliwe,że w Naturach mają mieć dostawy limitk VL? Moja "bratowa" poszła dzisiaj do Natury w celu nabycia różu w żelu,a przemiła Pani Naturzanka powiedziała jej,że dzisiaj nie mają ale może "przyjdzie" z jutrzejszą dostawą Czy jest to możliwe?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:51   #2859
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Atomizer jest w pudełeczku osobno bo inaczej nie zmieściłyby się do pudełeczka. Cena tak jak napisałam... 29,99pln
czyli tak jak perfumy z VL

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy jest to możliwe,że w Naturach mają mieć dostawy limitk VL? Moja "bratowa" poszła dzisiaj do Natury w celu nabycia różu w żelu,a przemiła Pani Naturzanka powiedziała jej,że dzisiaj nie mają ale może "przyjdzie" z jutrzejszą dostawą Czy jest to możliwe?

Ja jak dzisiaj byłam w Naturze to mi pani naturzanka powiedziała że limitki przychodzą do nich w jednym rzucie i nie ma szans na kolejne. Nie wiem czy to prawda ale pozbawiła mnie złudzeń że zdobędę róż.....:rolley es:
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:53   #2860
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość

Ja jak dzisiaj byłam w Naturze to mi pani naturzanka powiedziała że limitki przychodzą do nich w jednym rzucie i nie ma szans na kolejne. Nie wiem czy to prawda ale pozbawiła mnie złudzeń że zdobędę róż.....:rolley es:
To ja już kompletnie tego nie czaję
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:56   #2861
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

czyli różu mieć nie będę ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 20:56   #2862
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
na pocieszenie kupiłam sobie zwykły czarny lakier z serii colour&go oraz toppera circus confetti.....chociaż tyle .......
a buuuu... ja marzę o circus confetii

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy jest to możliwe,że w Naturach mają mieć dostawy limitk VL? Moja "bratowa" poszła dzisiaj do Natury w celu nabycia różu w żelu,a przemiła Pani Naturzanka powiedziała jej,że dzisiaj nie mają ale może "przyjdzie" z jutrzejszą dostawą Czy jest to możliwe?
mam nadzieję... byłaby jakaś szansa na to, że może i do mojego miasta dotrze limitka
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:14   #2863
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Gdańsku w C H Familia jest nadal masa kosmetyków z VL. Nie ma tylko różu już- tak to pozostałe produkty były dzisiaj koło 15
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:15   #2864
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
To ja już kompletnie tego nie czaję
ja też

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
czyli różu mieć nie będę ?


Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
a buuuu... ja marzę o circus confetii


mam nadzieję... byłaby jakaś szansa na to, że może i do mojego miasta dotrze limitka
jeśli w środę mąż zdąży po pracy zajrzeć do natury może Ci kupić tego circusa chcesz? niczego nie obiecuję bo dzisiaj musiał zostać dłużej w pracy ale jeśli tylko zdąży przed zamknięciem to nie będzie problemu wziąć tego toppera.... szczegóły ustalimy na pw
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:21   #2865
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja już wciągnęłam kuzynkę z zielonych wysp w polowanie na następne limitki XD ale muszę wam powiedzieć że powoli robię się na to za stara chyba XD

Btw lipstain jest serio boski! chyba sie sama przejade do pestki zobaczyc czy robią dokładki bo nie głupim pomysłem jest zrobić zapas XD
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:33   #2866
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja już wciągnęłam kuzynkę z zielonych wysp w polowanie na następne limitki XD ale muszę wam powiedzieć że powoli robię się na to za stara chyba XD

Btw lipstain jest serio boski! chyba sie sama przejade do pestki zobaczyc czy robią dokładki bo nie głupim pomysłem jest zrobić zapas XD
Nigdy nie jest się za starym na polowanie na limitki
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:34   #2867
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wiesz zdrowie już nie to żeby się po całym mieście rozbijać XD i serce może nie wytrzymać - tyle emocji XD
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:36   #2868
LadyHoneyy
Raczkowanie
 
Avatar LadyHoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
jeśli w środę mąż zdąży po pracy zajrzeć do natury może Ci kupić tego circusa chcesz? niczego nie obiecuję bo dzisiaj musiał zostać dłużej w pracy ale jeśli tylko zdąży przed zamknięciem to nie będzie problemu wziąć tego toppera.... szczegóły ustalimy na pw
chcę! jeśli nie byłoby problemu
LadyHoneyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:59   #2869
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy jest to możliwe,że w Naturach mają mieć dostawy limitk VL? Moja "bratowa" poszła dzisiaj do Natury w celu nabycia różu w żelu,a przemiła Pani Naturzanka powiedziała jej,że dzisiaj nie mają ale może "przyjdzie" z jutrzejszą dostawą Czy jest to możliwe?
Nie chcę być brutalna, ale chyba rozwieję Twoje wątpliwości, co do różu, bo to jest standardowy tekst na zbycie namolnej klientki... :/ Ile ja razy w N to juz słyszałam... Dlatego przestałam się już ich pytać o limitki, bo nigdy nie są zorientowane i nigdy nic nie wiedzą, albo plotą takie bzdury, ze aż zęby bolą... :/ I tak zwykle na ten temat wiem więcej od nich -> oczywiście dzięki temu wątkowi Więc lepiej nie pytać naturzanek, tylko czytać na bieżąco wątek essencowy!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 22:04   #2870
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

hmm nie wiem w sumie czy dokladaja, choc ostatnio dziewczyny pisaly, ze stand mial wiecej kosmetykow, niz ja widzialam dzien wczesniej kolo 17 wiec moze faktycznie dokladaja...
w mojej naturze pani powiedziala, ze nie moze wystawic vl od razu, poniewaz dostala 2x limitowanke vl i musi ja odeslac, dopiero pozniej, jak to rozliczy bedzie mogla wystawic vl. I tak zrobila
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:11   #2871
harajuku-fish
Zakorzenienie
 
Avatar harajuku-fish
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Wiadomości: 5 239
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm nie wiem w sumie czy dokladaja, choc ostatnio dziewczyny pisaly, ze stand mial wiecej kosmetykow, niz ja widzialam dzien wczesniej kolo 17 wiec moze faktycznie dokladaja...
w mojej naturze pani powiedziala, ze nie moze wystawic vl od razu, poniewaz dostala 2x limitowanke vl i musi ja odeslac, dopiero pozniej, jak to rozliczy bedzie mogla wystawic vl. I tak zrobila
W katowicach w ślązaku stan limitki był dokładnie taki sam jak w sobotę-jeden betonowy, samotny lakier. o tej samej porze tydzień temu limitka była świeżo wystawiona. Dzisiaj nic nie dołożyli.

Pojadę jeszcze w środę a jak nie to męża na polowanie wyślę.
jeśli jeszcze raz nie spróbuję to będę miała potem do siebie pretensje
__________________
5, 10, 14, 15, 20, 25, 30, 35, 40

harajuku-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:19   #2872
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie chcę być brutalna, ale chyba rozwieję Twoje wątpliwości, co do różu, bo to jest standardowy tekst na zbycie namolnej klientki... :/ Ile ja razy w N to juz słyszałam... Dlatego przestałam się już ich pytać o limitki, bo nigdy nie są zorientowane i nigdy nic nie wiedzą, albo plotą takie bzdury, ze aż zęby bolą... :/ I tak zwykle na ten temat wiem więcej od nich -> oczywiście dzięki temu wątkowi Więc lepiej nie pytać naturzanek, tylko czytać na bieżąco wątek essencowy!
Możesz być brutalna bo ja swój róż już mam więc za bardzo mnie to nie interesuje co mówią Naturzanki bo ja po prostu ich nie pytam bo im nie ufam.Nigdy nic nie wiedzą i pięć minut zastanawiają się o co ja je w ogóle pytam Już się nauczyłam być na bieżąco z wątkiem Essencowym i dzięki temu wiem wszystko na pewno Moja "bratowa" raczej będzie musiała się obejść smakiem bo raczej różu już nie ujrzy na swoje oczy
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:27   #2873
Soya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
No mi w Pestce powiedziała, że dostawa była dzisiaj (pewnie rano, ja byłam o 15) i że dostają tylko ograniczoną ilość i nie wie czy coś jeszcze dostaną. Chyba pojadę do Areny w czwartek zobaczyć
Nie masz po co jechać, przynajmniej na razie. Mieszkam 300 metrów od City Parku i często przechodzę koło Natury, więc grzechem byłoby nie zaglądać i stand puściutki (wczoraj koło 16). Do czwartku na pewno jeszcze tam będę więc jak chcesz mogę sprawdzić jak się sprawy mają.
Soya22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 22:51   #2874
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Soya22 Pokaż wiadomość
Nie masz po co jechać, przynajmniej na razie. Mieszkam 300 metrów od City Parku i często przechodzę koło Natury, więc grzechem byłoby nie zaglądać i stand puściutki (wczoraj koło 16). Do czwartku na pewno jeszcze tam będę więc jak chcesz mogę sprawdzić jak się sprawy mają.
Byłoby super, bo jednak kawałek tam mam
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 23:10   #2875
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Bogowie, złoto-zielony cień z paletki jest piękny *_* Reszta się nadaje do tego, do czego nadają się cienie z essence, ale dla tego jednego było warto! Czy mogę iść jutro na wprowadzenie do metodologii nauk o kulturze z fioletowymi ustami?
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 01:11   #2876
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Przy metrze centrum są cienie z LV i dorzucili kosmetyki z serii You Rock i jeszcze coś chyba z tym "stage", jeśli nic nie pokręciłam
To poszaleli

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Nigdy nie jest się za starym na polowanie na limitki
Soooooł truuuu

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiesz zdrowie już nie to żeby się po całym mieście rozbijać XD i serce może nie wytrzymać - tyle emocji XD
Oj tam, oj tam, nie przesadzaj

Cytat:
Napisane przez Soya22 Pokaż wiadomość
Nie masz po co jechać, przynajmniej na razie. Mieszkam 300 metrów od City Parku i często przechodzę koło Natury, więc grzechem byłoby nie zaglądać i stand puściutki (wczoraj koło 16). Do czwartku na pewno jeszcze tam będę więc jak chcesz mogę sprawdzić jak się sprawy mają.
Uuuuu, nasz pierwszy Essencowo-limitkowy szpieg Musimy zwerbować jeszcze inne potencjalne rekrutki, które mieszkają przy naturach, które będą nas na bierząco informować cóż też udało im się zinfiltrować przez szybę
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:25   #2877
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja już wciągnęłam kuzynkę z zielonych wysp w polowanie na następne limitki XD ale muszę wam powiedzieć że powoli robię się na to za stara chyba XD

No nieeee. 90 dobijasz? Jeśli nie, to za stara nie jesteś. Ja mam 34 i poluję

Że też ja mam najbliżej do najbardziej obleganej Natury, w której są tylko cienie i woda
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:45   #2878
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość


Uuuuu, nasz pierwszy Essencowo-limitkowy szpieg Musimy zwerbować jeszcze inne potencjalne rekrutki, które mieszkają przy naturach, które będą nas na bierząco informować cóż też udało im się zinfiltrować przez szybę
ja się melduję jako szpieg wrocławski na Gaju .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:19   #2879
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez innuendo Pokaż wiadomość
ja się melduję jako szpieg wrocławski na Gaju .
ja się melduję jako wrocławski szpieg telefoniczny - obdzwaniam wszystkie Natury po kolei czasem parę dni z rzędu i Schleckera ostatnio :P
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 11:40   #2880
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Jeśli chcecie sprawdzić, który kosmetyk z VL jest najczęściej wybierany wejdźcie na mój blog i weźcie udział ankiecie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.