Manicure hybrydowy ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 15:29   #211
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
a matowisz kolorek zanim zaczniesz moczyc?

Ja robie na shellac, wczesniej robilam na kilku innych firmach ale zawsze przy sciaganiu opilowuje kolorek - na srodku deczko mocniej - tak ze nawet sa przeswity. Uzywam do tego pilniczka, albo frezarki na bardzo wolnych obrotach i nie dociskam. 4 min w acetonie i nie ma sladu nawet po hybrydzie - jesli zawijam w folie to ok 10min.
Wczoraj robilam dziewczynie kolejny kolorek - shellac trzymal sie 4tyg - tylko na prawym kciuku byl maly odprysk. Moze tak dlugo sie trzymal bo dalam dwie warstwy top coat - musialam dac dwie bo klientka chciala srebrne hologramy na wierzchu.
........
ja daję 2 warstwy topu kiedy robię frencza przeźroczystego,bez mlecznej warstwy pomiędzy.Lepiej trzyma zdecydowanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:50   #212
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
a matowisz kolorek zanim zaczniesz moczyc?

Ja robie na shellac, wczesniej robilam na kilku innych firmach ale zawsze przy sciaganiu opilowuje kolorek - na srodku deczko mocniej - tak ze nawet sa przeswity. Uzywam do tego pilniczka, albo frezarki na bardzo wolnych obrotach i nie dociskam. 4 min w acetonie i nie ma sladu nawet po hybrydzie - jesli zawijam w folie to ok 10min.
Wczoraj robilam dziewczynie kolejny kolorek - shellac trzymal sie 4tyg - tylko na prawym kciuku byl maly odprysk. Moze tak dlugo sie trzymal bo dalam dwie warstwy top coat - musialam dac dwie bo klientka chciala srebrne hologramy na wierzchu.

Nie ma potrzeby matowienia koloru przed zdejmowaniem Shellacu. Generalnie przy Shellacu nie używamy pilników bloków itp...po drugie nie moczymy, a przykładamy wacik nasączony lekko acetonem i zawijamy folią aluminiową na 5 minut. W zupełności wystarczy. Nie trzymamy całych opuszków w misce z acetonem. Jest to moim zdaniem niedopuszczalne.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-27 o 16:00
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:00   #213
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Nie ma potrzeby matowienia koloru przed zdejmowaniem Shellacu. Generalnie przy Shellacu nie używamy pilników bloków itp...po drugie nie moczymy, a przykładamy wacik nasączony lekko acetonem i zawijamy folią aluminiową na 5 minut. W zupełności wystarczy. Nie trzymamy całych opuszków w misce z acetonem. Jest to niedopuszczalne.
upss, a ja właśnie tak moczyłam...
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:20   #214
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
firmy INS
INS - moja opinia: ładne kolory, super kryjące i dobra konsystencja (dot. tych kolorów, które mam), wygodne w nakładaniu (choć kurczą się, "uciekając" z wolnego brzegu - do opanowania), trwałość beznadziejna (ok. 20 godzin), nie do zdjęcia bez uszkodzenia paznokcia.
Trwałość można podnieść do co najmniej 3 tygodni (tyle max. wytrwałam w jednym kolorze). Zdjąć można w 5-10 min., pozostawiając płytkę w idealnym stanie.
Przepis:
Inwestujemy w dobrą bazę - gelish foundation gel uv (ja lepszej nie znam), na to dajemy żel easy off - po taniości allepaznokcie lub po jakości eco star nail soak off (2-3 warstwy), bezbarwny lub dowolny kolor, jeśli później dokładnie pokryjemy kolorem z INS/NTN. Top dowolny. To gwarantuje, że kolor będzie dobrze się trzymał. Od paznokci odpryskuje po parunastu godzinach, od żelu w ogóle.
Aby zdjąć - spiłowujemy/przepiłowujemy (byle jak) kolor. Pod spodem mamy dodatkową warstwę żelu, która chroni "niezdary" przed uszkodzeniem płytki. Wacik z acetonem i folia. Żel off (ten spod koloru) pięknie oddziela się od bazy i po 5min. (eco) - 10min. (alle) sam odpada od paznokcia, pozostawiając błyszczącą płytkę paznokcia.
Dodatkowo polecam przed położeniem wacika z acetonem dobrze "naoliwić paluszki" wokół paznokcia i płytkę paznokcia od wewnątrz (przy długich paznokciach).
Mam nadzieję, że pomogłam.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:04   #215
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
upss, a ja właśnie tak moczyłam...
Ilkas napisałam ,że jest to moim zdaniem niedopuszczalne.
Ponieważ mamy zdjąć hybryde a nie przyczyniać się do wysuszania skóry palców.
Shellac jest tak dobrym produktem i łatwo rozpuszczalnym ,że nie ma potrzeby zamaczać całych palców w acetonie 10 czy 15 minut (jest to szkodliwe dla skóry) wystarczy tylko w miejscu gdzie jest paznokieć a wytwarzane ciepło pod folią sprawia, że nie potrzeba wiele czasu i acetonu by lakier nabrał miękkości na tyle ,że połowa zostaje na waciku a resztę ściągam metalowym kopytkiem (nawet nie przyciskam go do płytki) pytka jest nienaruszona.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-27 o 20:06
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 12:01   #216
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Chciałam się spytać , czy na bazie Shellac będzie się trzymać Gelish Harmony? Czy Któraś może próbowała?
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:08   #217
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja generalnie nie jestem za łączeniem różnych marek.
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 17:03   #218
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez joannavp Pokaż wiadomość
Chciałam się spytać , czy na bazie Shellac będzie się trzymać Gelish Harmony? Czy Któraś może próbowała?
Będzie się trzymać.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:16   #219
joannavp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

To Super! Cieszę się,że nie będe musiała wydawać na następną bazę! Dzięki !
joannavp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:53   #220
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
ja daję 2 warstwy topu kiedy robię frencza przeźroczystego,bez mlecznej warstwy pomiędzy.Lepiej trzyma zdecydowanie.
ze jak? mozesz napisac dokladniej - jestem ciekawa...

najlepiej tak lopatologicznie prosze heheheh - krok po kroczku - kiedy te topy dajesz?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Nie ma potrzeby matowienia koloru przed zdejmowaniem Shellacu. Generalnie przy Shellacu nie używamy pilników bloków itp...po drugie nie moczymy, a przykładamy wacik nasączony lekko acetonem i zawijamy folią aluminiową na 5 minut. W zupełności wystarczy. Nie trzymamy całych opuszków w misce z acetonem. Jest to moim zdaniem niedopuszczalne.
Napisze tak. Dziennie robimy ok 10 shellac'ow. Bo jest kilka stanowisk pracy. Testowalysmy rozne sposoby, rozny czas, mixy kolorow, inaczej usuwane itd...
Matowie delikatnie kolorek - nie dotykam pilnikiem naturalnej plytki, a potem mocze w acetonie. Dlaczego?
Bo jak wloze pazurki do acetonu to co chwile moge zerknac na plytke jak schodzi kolorek, a jesli zawijam to juz nie.
Czasami wystarczy 2 min i jest super. A jak zawijalam w folie to czasem i po 10min byly resztki bazy i wygladalo to brzydko i nieprofesjonalnie.
Inna rzecz - tu gdzie ja pracuje stylistki mocza lapki a nie zawijaja - klientki sa zdziwione gdy chce zawijac.
Kolejna rzecz - jesli zawijam to nie kontroluje ''bielenia skorek'' - przy moczeniu od razu to widac.
Takze ja mocze i bede moczyc - jest szybciej i mam wieksza kontrole nad dzialaniem aceto0nu. Pozdrawiam
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:42   #221
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
ze jak? mozesz napisac dokladniej - jestem ciekawa...

najlepiej tak lopatologicznie prosze heheheh - krok po kroczku - kiedy te topy dajesz?



Napisze tak. Dziennie robimy ok 10 shellac'ow. Bo jest kilka stanowisk pracy. Testowalysmy rozne sposoby, rozny czas, mixy kolorow, inaczej usuwane itd...
Matowie delikatnie kolorek - nie dotykam pilnikiem naturalnej plytki, a potem mocze w acetonie. Dlaczego?
Bo jak wloze pazurki do acetonu to co chwile moge zerknac na plytke jak schodzi kolorek, a jesli zawijam to juz nie.
Czasami wystarczy 2 min i jest super. A jak zawijalam w folie to czasem i po 10min byly resztki bazy i wygladalo to brzydko i nieprofesjonalnie.
Inna rzecz - tu gdzie ja pracuje stylistki mocza lapki a nie zawijaja - klientki sa zdziwione gdy chce zawijac.
Kolejna rzecz - jesli zawijam to nie kontroluje ''bielenia skorek'' - przy moczeniu od razu to widac.
Takze ja mocze i bede moczyc - jest szybciej i mam wieksza kontrole nad dzialaniem aceto0nu. Pozdrawiam
Olack co kraj to obyczaj..
Ale wiem ,że nie ma potrzeby traktowania Shellacu pilnikiem. Jest to moim zdaniem zbędna czynność. Druga kwestia moczenie w acetonie
Nie powinno się moczyć palców w acetonie ponieważ aceton niszczy naskórek .. Ingerencja acetonu ma być tylko na lakier i zbędnym jest dla mnie moczenie całych opuszków -wystarczy lekko nasączonym wacikiem przyłozyc do płytki,aceton NIE dotyka skóry palców wokoło. Po co moczyć całe palce jeżeli można tyko fragment ,jest to mniej inwazyna czynność. U mnie Shellac schodzi płatami po 4-5 minutach więc nie bardzo rozumiem skąd te 10 minut .
Palce nigdy nie są białe i nie muszę kontrolować czasu po prostu po 4 minutach ściągam folie razem z Shellakiem oczyszczam kopytkiem delikatnie płytkę. Nawet producent Shellacku ściąga w ten sposób zawijając w pasterki..Gdzie widać dokładnie jak to przebiega i gdzie dokładnie umiejscowione jest miejsce z ODROBINĄ acetonu. Tylko wielu stylistom zostało tak po rozpuszczaniu akrylu żeby moczyć.. Aceton masakrycznie wysusza skóre. Oczywiście wasza sprawa jak robicie swoim klientkom..według mnie jest błąd. I zgadzam się zawijanie w folię zabiera więcej czasu. Ja nie patrze by było szybciej tylko by była to usługa jak najmniej inwazyjna.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:02
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 17:54   #222
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy ?

moim zdaniem jeżeli już korzystamy z Shellaca to nie warto moczyć całych paluchów. p.s. korzystała któraś z Was z lakierów hybrydowych z dobrej rady?
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:22   #223
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

abra30

ja tez uwazam ze aceton powinien miec jak najmniejszy kontakt ze skora - calkowicie sie z toba zgadzam, zastanawiam sie tylko jak to mozliwe ze tobie shellac schodzi po 5min zawiniety w folie, a u nas nie chcial.
Nawet gdy byl matowiony kolorek, to po 10 min zostawala warstewka chyba bazy - nie wiem - ale w kazdym razie pazurek nie byl czysty.
Moze jakos inaczej to robisz...
Ja nakladalam wacik waty - taki jak platek kosmetyczny ale wielkosci paznokcia nasaczony acetonem na paznokiec a potem zawijlam w folie alu blyszczaca strona do paznokcia. Tak to robisz? Czy inaczej?

I jeszcze jedna rzecz - moze ja rzeczywiscie cos zle robilam z tym zawijaniem, choc robilam jak na filmiku z cnd, ale aceton z wacika po docisnieciu folia wyplywal z plytki dookola palca i zdarzalo sie ze skora bielala, wiec moczac widze i kontroluje czas schodzenia shellaca i ewentualne bielenie skory.

Napisz prosze jak to zawijasz, usuwasz - moze popelnialam jakis blad..dzieki i pozdrawiam
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:20   #224
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Olack Napisałaś ,że moczysz i będziesz moczyć.. więc co ci po moich poradach. Nie wiem jakiego "Shellacu" używasz ja używam tego z CND ,On schodzi po 5 minutach .
Napiszę tylko ,że używam waciku bezpyłowego tnę go na 4 części (przygotowuje sobie to wcześniej mam pocięte waciki..a nie ten kosmetyczny z waty który się, raz ,że przykleja dwa cały aceton w niego wsiąka.) i sączę każdą część w acetonie (aceton mam w pojemniku z pompką) ale nie tak żeby był cały mokry i ściekał.(tylko trochę ) Zawijam folią.. matową stroną. I ot cała filozofia. Nie wiem jak Olack robisz ,że Tobie ścieka z pod folii po palcach. I tym samym bieleją klientce palce. Może za duzo kładziesz tego acetonu. Od wiosny zeszłego roku kładę Shellac i uwierz mi ,że nigdy nie mialam problemów ze zdjęciem tym sposobem. Zastanawiałam się nad tymi plasterkami ale wtedy musiałabym doliczac za ściaganie więc znalazłam alternatywę ,w tych plasterkach tez jest niewiele miejsca na aceton i nikomu nic po palcach nie z cieka. (próbowałam jakis czas z plasterkami) A Shellac schodzi od razu.
A Ty matowisz płytke przed bazą czy nie?bo może w tym jest problem ,ja prócz odtłuszczania odsunięcia skórek w ogóle nie matowie płytki.Przy ściąganiu też nie matowie Shellacku. Może też zależy czym odtłuszczasz... ja przy Shellacku odtłuszczam paznokcie tyko produktami z CND np. ScrubFresh

Wiesz myslę ,że nie ma co na siłe nikogo przekonywać żeby zawijać jesli sprawia tobie to trudność. Jak moczysz i to Tobie odpowiada to przecież mocz dalej. Ja moim klientkom nie moczę. Dlaczego napisałam powyżej.

Swoją drogą bardzo chętnie poczytam jeszcze innej opini na ten temat. Ogólnie jestem Ciekawa jak dziewczyny radzą sobie z Shellakiem w tej kwestii..wiem ,że duża wiekszość osób ściąga piłując hybrydy!!!!! co w ogóle jest niedopuszczalne...więc juz chyba lepiej moczyć.

wiem tez,że na szkoleniach z hybrydów wiekszosc profesjonalnych placówek szkoli właśnie w ten sposób. czyli zawijanie.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:43
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:47   #225
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=olack;31945774]ze jak? mozesz napisac dokladniej - jestem ciekawa...

najlepiej tak lopatologicznie prosze heheheh - krok po kroczku - kiedy te topy dajesz?
....
nooo noormalnie baza,french białym,top,top,przemycie, oliwka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:55   #226
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja robie baza róz biały i top
czyli tak na clear stawiasz?..musze spróbowac heh tyko za nim juz zaczne robic u mnie wszystkie lakiery są wystawione na półce to klientki już mi same róże wyciagają..lub pokazuja paluchem nikt u ciebie nie domaga się pink & white??
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:56
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:58   #227
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
ja robie baza róz biały i top
czyli tak na clear stawiasz?..musze spróbowac heh tyko za nim juz zaczne robic u mnie wszystkie lakiery są wystawiane to klientki już mi same róże wyciagają.. nikt u ciebie nie domaga się pink & white??
......
moje klientki w ogóle jak juz robia hybryde to raczej kolorową,a te co wolą frencze do raczej cleary....swoją drogą jeszcze nie trafiłam na kolor różu żeby mnie zachwycił,był i dosć transparentny i jednak nadawał zdrowy odcien,i niezbyt blady...może mi coś polecisz? Więc daje 2 razy top i trzyma pięknie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:05   #228
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

no polecę bezapelacyjnie Shellac pół transparentny Beau i drugi clear rózowy Crealy Pink .bardziej schodzi ten pierwszy ..a drugi daje tylko odcień różowy oba mi bardzo odpowiadają.Oba dają efekt zdrowej plytki.. ten drugi to jest transparentny ale z odcieniem różu.Jak dasz 2 warstwy to róż jest intensywniejszy .
ale ty używasz z Mistero czy z Shellacka
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:09
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:37   #229
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
no polecę bezapelacyjnie Shellac pół transparentny Beau i drugi clear rózowy Crealy Pink .bardziej schodzi ten pierwszy ..a drugi daje tylko odcień różowy oba mi bardzo odpowiadają.Oba dają efekt zdrowej plytki.. ten drugi to jest transparentny ale z odcieniem różu.Jak dasz 2 warstwy to róż jest intensywniejszy .
ale ty używasz z Mistero czy z Shellacka
..........
Mistero więcej,Shellacka mniej,Mistero nie ma ładnego rózu,albo ciemne albo świnkowate,teraz zamówiłam Romantique z Shellacka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:51   #230
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

romantique jak dla mnie jest za trupi jest bardzo jasny róż. Butelka przekłamuje odcień .No i jest raczej kryjący. nadaje się bardziej na kolor niz do frencha ;/ też go mam ale wogóle nie uzywam... takie trupie pazurki sa po nim .Chyba ,że ktos lubi taki odcień.U mnie sie nie sprawdza.. ale te co Tobie podałam są super..
Moze tobie podpasuje.Daj znac jak cos..ale jeśli szukasz transparenta to ten jest najbardziej kryjący..

http://arts.nationalpost.com/2010/07...ure/shellac-3/

znalazłam fotke romantique
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:04
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:01   #231
anad17
Przyczajenie
 
Avatar anad17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A czy shelac będzie trzymał się na base/lucido (jeśli dobrze pamiętam nazwę) z Mistero Milano?
__________________
Moja stronka http://www.nailsensation.pl
anad17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:45   #232
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez anad17 Pokaż wiadomość
A czy shelac będzie trzymał się na base/lucido (jeśli dobrze pamiętam nazwę) z Mistero Milano?
.......
mi sie trzyma.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
romantique jak dla mnie jest za trupi jest bardzo jasny róż. Butelka przekłamuje odcień .No i jest raczej kryjący. nadaje się bardziej na kolor niz do frencha ;/ też go mam ale wogóle nie uzywam... takie trupie pazurki sa po nim .Chyba ,że ktos lubi taki odcień.U mnie sie nie sprawdza.. ale te co Tobie podałam są super..
Moze tobie podpasuje.Daj znac jak cos..ale jeśli szukasz transparenta to ten jest najbardziej kryjący..

http://arts.nationalpost.com/2010/07...ure/shellac-3/

znalazłam fotke romantique
.......
właśnie...zanim go zamówiłam przeszukałam net pod względem jego fotek,były tam porównania z innymi jasnymi kolorami do frencha...i nie wyglądał tak trupio w porównaniu z nimi jak na Twojej focie.Hmmm......
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:53   #233
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

darko jak Ci będzie odpowiadał ten odcień to ok.
Wyszukałam najbardziej realistyczne zdjęcie koloru tego odcienia .Zobaczysz może Ci przypasuje. Ale jest tak jasny jak na fotce.

http://olusha.pl/index.php/2011/12/o...ku-duzo-zdjec/
jeszcze tu jest dla mnie jasny jak diabli do french za jasny pierwsze zdjęcie trzecie i czwarte w buteleczce również bardzo jasnoróżowy i prawie kryjący
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-01-31 o 23:16
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:37   #234
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Olack Nie wiem jakiego "Shellacu" używasz ja używam tego z CND

Zawijam folią.. matową stroną. I ot cała filozofia.

A Ty matowisz płytke przed bazą czy nie?
Abra - dzieki

Shellac to shellac - jest tylko jeden - z CND. Wiec na pewno uzywamy tej samej marki.

Matowa strone folii dajesz do plytki czy na zewnatrz? Ma to wogole znaczenie?

Nigdy nie matowie plytki przed nalozeniem bazy. Przygotowuje pazurka, skorki, odtluszczam, baza. ..

Dzieki raz jeszcze Abra - dzis zamiast wacika z waty wykorzystam bezpylkowy.

Darko - tylko raz dajesz bialy jak robisz french clear?
olack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:06   #235
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Darko - tylko raz dajesz bialy jak robisz french clear?[/QUOTE]
......
tak tylko jedna warstwa ,ten z MM IDEALNIE się nakłada,kryje cieniutką warstewką,nie bąbluje i pieknie się przeciera.Nakładam go i pędzelkiem i sondą jak mi wygodnie.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
darko jak Ci będzie odpowiadał ten odcień to ok.
Wyszukałam najbardziej realistyczne zdjęcie koloru tego odcienia .Zobaczysz może Ci przypasuje. Ale jest tak jasny jak na fotce.

http://olusha.pl/index.php/2011/12/o...ku-duzo-zdjec/
jeszcze tu jest dla mnie jasny jak diabli do french za jasny pierwsze zdjęcie trzecie i czwarte w buteleczce również bardzo jasnoróżowy i prawie kryjący
.......
nooo nie jest to pocieszające to co widzę....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:41   #236
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Olack strona folii raczej nie ma znaczenia ale nigdy nie zawijałam na odwrót..po prostu tak jak leci matowa do pazurka..
No właśnie spróbuj raz tak jak mówię.. z wacikiem bezpyłowym i napisz jak u ciebie zadziałało.. ale w ogóle to powinno być ok. Ja nigdy inaczej nie robię. Nawet nie próbowałam moczyć.. zawsze uczono mnie by tego nie robić..

No trupie darko..u mnie stoi cała butelka... nieruszona a nie możesz potem jak przyjdzie tego zamienić na inny np. na crealy pink jest transparentny i ma ładny odcień..zdrowy róż.. jak preferujesz transparentne.. kasa to nie mała.

a tu z moich ale zrobione kolorem Beau też super odcień jak dla mnie pól transparentny najczęściej go wykorzystuje do frencha ponieważ trochę niweluje niedoskonałości dając zdrowy koloryt ..a Crealy jest całkiem transparentny tylko z odcieniem ale fotki nie mam.
http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl...1309257040.jpg
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-01 o 10:52
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:01   #237
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Olack strona folii raczej nie ma znaczenia ale nigdy nie zawijałam na odwrót..po prostu tak jak leci matowa do pazurka..
No właśnie spróbuj raz tak jak mówię.. z wacikiem bezpyłowym i napisz jak u ciebie zadziałało.. ale w ogóle to powinno być ok. Ja nigdy inaczej nie robię. Nawet nie próbowałam moczyć.. zawsze uczono mnie by tego nie robić..

No trupie darko..u mnie stoi cała butelka... nieruszona a nie możesz potem jak przyjdzie tego zamienić na inny np. na crealy pink jest transparentny i ma ładny odcień..zdrowy róż.. jak preferujesz transparentne.. kasa to nie mała.

a tu z moich ale zrobione kolorem Beau też super odcień jak dla mnie pól transparentny najczęściej go wykorzystuje do frencha ponieważ trochę niweluje niedoskonałości dając zdrowy koloryt ..a Crealy jest całkiem transparentny tylko z odcieniem ale fotki nie mam.
http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl...1309257040.jpg
.......
fajowski ten BEAU...nastepnym razem go wezmę,,,,juz Wam pisze co i jak:doszedł własnie Romantique....hmmm...po jednej warstwie wygłąda nawet ładnie/nie trupio...po drugiej wygląda jak trup wyciągnięty z morskich odmętów ..dla jednej mojej klientki co lubi''mleczne'' będzie ok.troche przypomina mi mój ulubiony lakier ESSIE.tylko,że ja bym dała białą koncówkę pod niego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:21   #238
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Olack strona folii raczej nie ma znaczenia ...
Ma znaczenie - błyszczącą stroną do środka!
Dlaczego? O tym ...na stronach o pieczeniu lub mrożonkach
A tak poważnie, chodzi o temperaturę. Aceton szybciej "działa" cieplejszy, "grzeją" palce a folia (błyszcząca strona) zatrzymuje ciepło (odbija do wewnątrz).
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:32   #239
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Ma znaczenie - błyszczącą stroną do środka!
Dlaczego? O tym ...na stronach o pieczeniu lub mrożonkach
A tak poważnie, chodzi o temperaturę. Aceton szybciej "działa" cieplejszy, "grzeją" palce a folia (błyszcząca strona) zatrzymuje ciepło (odbija do wewnątrz).
....
no własnie,apropos folii,ja robię z niej panele słoneczne na okna w gabinecie,kiedy sa straszne upały,stroną błyszczącą do okna,pieknie odbija swiatło i nie nagrzewa pomieszczenia ,,taki mój wynalazek
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 12:28   #240
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Ma znaczenie - błyszczącą stroną do środka!
Dlaczego? O tym ...na stronach o pieczeniu lub mrożonkach
A tak poważnie, chodzi o temperaturę. Aceton szybciej "działa" cieplejszy, "grzeją" palce a folia (błyszcząca strona) zatrzymuje ciepło (odbija do wewnątrz).
Nie jestem dobrą kucharka hehe ) ale u mnie działa strona matowa nigdy nie robiłam błyszczącą , matowa doskonale trzyma ciepło więc nie próbowałam inaczej ale jesli to ma sprawic że Shellac sciagne w 2, 3 minuty a nie 5 to może warto spróbować

darko a jak ty ściagasz hybrydy? zawiajasz?Nie wiem jak się ściaga Milano...da rade rozpuscić?

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
fajowski ten BEAU...nastepnym razem go wezmę,,,,juz Wam pisze co i jak:doszedł własnie Romantique....hmmm...po jednej warstwie wygłąda nawet ładnie/nie trupio...po drugiej wygląda jak trup wyciągnięty z morskich odmętów ..dla jednej mojej klientki co lubi''mleczne'' będzie ok.troche przypomina mi mój ulubiony lakier ESSIE.tylko,że ja bym dała białą koncówkę pod niego.
ja zawsze kładę dwie warstwy jeśli chodzi o kolor...z jedna mi cos nie pasi ;/ no taki mlecznawy kolorek to fakt a spróbuj biały z jedną warstwą będzie taki mlecznawy french do frencha to tak średnio... U mnie tego nikt nie lubi wiec butelka stoi .
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-01 o 12:47
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.