Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 18:51   #2131
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
był tu raz motyw szamponu dla psów... tylko zdaje się któraś chciała go używać dla siebie, bo skład był super, a wychodziło znacznie taniej przyznać się, która to była???????? nie mogę sobie też przypomnieć, z jakiej firmy to było...
już się przyznała

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jam Ci to była... kosmetyki JMO Pet
http://johnmasters.com/pet.htm
dzięki skład piękny cena też

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja mojego psine myje moimi szamponami ( najczesniej babydream) i nic mu sie nie dzieje siersc ma ladna i blyszczaca
ja dla swojego pupila mam ekologiczny plyn do czyszczenia uszu
to może ja też babydream uzyję
jakiej firmy masz płyn? Twój pies chyba też jest myśliwski

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
bardzo dobre szampony dla zwierzat ma Bio Groom ale nie wiem czy naturalne
zaraz poczytam o nich, ale wybór mają - nawet w zależności od koloru sierści
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Kochana... jak w sumie swoją Yorkę myję swoim szamponem Obecnie Laverą i się nie "cykam", ma włos a nie sierść więc myje swoim i tyle... nawet gdziesz wyczytałam że Yorki warto raz na jakiś czas olejem posmarować - w sensie włos A że moja Xania się daje... to zamierzem to przetestować
mój lubi być głaskany, masowany, ale myty niekoniecznie
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2013-04-27 o 18:55
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 18:58   #2132
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość


już się przyznała


dzięki cenę ma niezłą


to może ja też babydream uzyję
jakiej firmy masz płyn? Twój pies chyba też jest myśliwski



zaraz poczytam o nich, ale wybór mają - nawet w zależności od koloru sierści


mój lubi być głaskany, masowany, ale myty niekoniecznie
A widzisz... moja lubi byc kąpana...oczywiście do czasu więc trzeba się streszczać Zresztą ja ją od pierwszego dnia u sibie przyzwyczajałam do pielegnacji bo inaczej się nie da ;/ suszarką ją suszę... ślipka myję prawie codziennie, czesze też, a czesze swoim starym Tangle Teezerem Nie lubi tylko jak jej się "majstruje przy łepku"... ale jak dostanie coś do zabawy/gryzienia to da sobie zrobić wszystko - trzeba być konsekwentnym przy pielegnacji a po nagradzać smakołykiem, nawet w trakcie mały piesek szybko skuma że mu krzywdy nikt nie zrobi i dostanie coś smacznego

A jakiego piesia masz... ile już ma??
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 19:19   #2133
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
to może ja też babydream uzyję
jakiej firmy masz płyn? Twój pies chyba też jest myśliwski
ja mam beagle a Ty ?my mamy orme naturali http://ormenaturali.it/products/view/13
fajny jest tez plyn do oczu, chociaz my ostatnio uzywamy hydrolatu rumiankowego bo Bono ma zapelenie spojowek i niedrozny kanal lzowy babydream jest spoko nawet ten dla kobiet w ciazy lepiej sluzy Bonkowej siersci

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-27 o 19:22
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 19:27   #2134
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

posokowiec bawarski ma 4 lata, jak kiedyś wyprałam mu legowisko i dałam płyn do płukania, to go obsikał, teraz już wiem że kocha swój zapach
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2013-06-12 o 17:53
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 19:49   #2135
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
babydream jest spoko nawet ten dla kobiet w ciazy lepiej sluzy Bonkowej siersci
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 20:02   #2136
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
posokowiec bawarski ma 4 lata, jak kiedyś wyprałam mu legowisko i dałam płyn do płukania, to go obsikał, teraz już wiem że kocha swój zapach (fot. jak był mały i z zeszłego roku)
oj tak... dla zwierzat nie mozna dawac zadnych zapachow sztucznych... jak piore rzeczy imojego kota i suni to tylko w proszku dla dzieci...on nie pachnie
twoj psiak sierść to ma krocutka...to nie ma takiej tragedii z kapaniem, raz na jakis czas ja mojaXanie "piore" raz na tydzien
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 09:31   #2137
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Parę ostatnio nabytych drobiazgów:
- ukochany złoty scrub
- kawowy peeling do twarzy organic shop - jeszcze nie używany
- czarna glinka - za moment pierwszy test!
- krem pod prysznic z papają, o obłędnym zapachu (prezent )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (165,0 KB, 46 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-04-28 o 14:01
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 11:13   #2138
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jakas nieznana mi marka z iherb'a
http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...-oz-48-g/29793 jakos super drogi nie byl. Ale chyba go slonce troche popiescilo wylal sie i ma dziwna konsystencje boje sie go uzywac czekam na info z iherba bo napisalam do nich, ze w ogole nie zabezpieczyli kremu
Ostatnio trochę zgłębiłam temat kosmetykow z retinolem i faktycznie jak na takie stęzenie cena nie jest duża Teraz chciałas zacząc uzywac?
Krem przebył długą drogę, z milion razy się pewnie w paczce przewracał zanim do Ciebie dotarł.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Parę ostatnio nabytych drobiazgów:
- ukochany złoty scrub
- kawowy peeling do twarzy organic shop - jeszcze nie używany
- czarna glinka - za moment pierwszy test!
- krem pod prysznic z papają, o obłędnym zapachu (prezent )

nie mogę wstawić zdjęcia, spróbuje później.
To ta rosyjska czarna glinka? Dużo dobrego o niej słyszałam, koniecznie daj znac jak się sprawuje
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 11:14   #2139
malutka_8
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja mam wszystko tutaj
https://ssl.afiliant.com/affskrypt,,3fe123,,f940,, ,?u=(http://www.nokaut.pl)
malutka_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 14:03   #2140
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość

To ta rosyjska czarna glinka? Dużo dobrego o niej słyszałam, koniecznie daj znac jak się sprawuje
to rosyjska czarna glinka z kaliny.
oczyszcza mocno, jest bardzo miałka, chłonie dużo wody, tworzy puszystą papkę.
dodałam kilka kropel oleju jestem bardzo zadowolona z działania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 14:45   #2141
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez malutka_8 Pokaż wiadomość
Co to w ogóle jest? już któryś raz z kolei widzę i ciągle tylko w tym wątku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 15:47   #2142
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dawno mnie nie było, ale o zakupach nie zapomniałam. Skromnie, to skromnie, ale w sumie sporo jeszcze mam. Ruskie mną zawładnęły na maxa. Praktycznie zdenkowałam krem Luscious Phenome i serum z wit. C z JMO więc jakiś krem pewnie jeszcze dokupię. Marzy mi się Ideal od Phenome właśnie, coby SPF jakiegoś miał na wiosnę.

Moje nabytki:
1. Szampon Love To mix z efektem laminowania - pachnie owocowo, jest poprawny, niekoniecznie laminuje.
2. Eco Hysteria - Scrub do ciała wersja "JUNGLE" w kolorze pomarańczy, o obłędnym zapachu cytrusów.
3. Masło do ciała - Brazylijskie, o lekko różanym zapachu, ale z domieszką cięższych egzotycznych aromatów. Bardzo fajne, lepiej się wchłania niż Afrykańskie z tej samej serii.
4. Mydło Afrykańskie Dudu Osun, o aromacie owocowym? Pachnie jabłkiem. Nie wiedziałam, że są tego jakieś wersje zapachowe. Kupiłam w sklepie stacjonarnym Shea.pl
5. Odżywka wygładzająca do włosów Tara Smith. Marka mi nieznana. Kupiłam w Shea.pl, kosztowało to 11 PLN za 100 ml. Żałuję, że pojemność taka mała, bo to świetny kosmetyk choć nie wiem czy w 100% naturalny.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
poza tym co z serii Eco Hysteria warto wypróbować?
Ja polecam scruby.. ten który niedawno kupiłam pachnie OBŁĘDNIE. Nie sądziłam, że te kosmetyki są takie fajne. Miałam kupić coś z Organic Shopa, ale Pani poleciła mi Eco Hysterię no i jestem zadowolona. Peeling jest raczej delikatny, szybko się rozpuszcza, ale pozostawia taką jakby olejkową warstwę no i ten owocowy zapach na skórze...mniam.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może jakieś skuteczne [i niezbyt drogie] produkty, które wyciszą skórę i choć częściowo zlikwidują lekki rumień? Dodam, że mam skórę mieszaną z tendencją do zapychania. Jestem po dość intensywnej kuracji wybielającej i skóra stała się wrażliwa, a przez ogrzewanie i mrozy przesuszona i skłonna do podrażnień i prawdopodobnie zaczyna się 'romans' z naczynkami
To, co aktualnie posiadam i używam:
koncentrat na naczynka fitomed [mieszam z HA];
apis serum z wit. c i białymi winogronami;
ziaja med krem na trądzik różowaty
Hmm..ja bym polecała z Phenome bazę - krem o nazwie Soothing. Nie miałam co prawda całego opakowania, ale ze 2 próbki po 5 ml i przyznam, że to bardzo fajny kremik. Wyciszał skórę jak za bardzo ją zmaltretowałam i nawilżał. Nie trzeba po nim stosować już żadnego innego nawilzacza. Cena tego cudeńka nie jest niska, ale chyba do 15 maja na Phenome jest promo -40% z Twoim Stylem. Myślę, że warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
balm balm ma nowe balsamy - fajne!
http://www.matique.pl/pl/sklep/nowosci/1.html
Yhym..też mi się podobają Wszystko mi się podoba, a najbardziej wtedy gdy w z funduszami ciężko

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

3 moje dziewczyny obkupiły się w sylveco, a dwie namówiłam dzisiaj na oliwki BD dla mam zamiast goofnianych balsamów i wygląda na to, że jeszcze jedna zamiast balsamu olejek sobie kupi
a do tego 2 dziewczynom z pracy biorę szampony, odżywki, lotiony i maski z kaliny a mąż jednej zażądał porady co do kosmetyków naturalnych, bo też takie chce!
jestem z siebie dumna!
Wspaniały dar przekonywania Tak trzymać Anula hihih


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A tyczasem prezentuje moje ostatnie nabytki czyli serum do biustu i krem do twarzy z granatem z Gaia creams. Oraz super niespodzianke ktora dzis zrobil mi kolega i prosto z Moskwy przylecialy do mnie: maski do wlosow ( wszystkie juz chyba znacie ) maslo antycellulitowe do ciala i krem przeciwzmarszkowy
Nadal natomiast nie ma mojego zamowienia z iherb
Piękności Używałaś już kremu antycellulitowego? Zadowolona jesteś? A jak z wchłanianiem? Bo mam z tej serii Masło Afrykańskie i nowonabyte Brazylijskie. No i we wmasowanie trzeba włożyć sporo siły, przy czym w przypadku Afrykańskiego to już starcie sił. Radzę sobie poprzez nakładanie ich na wilgotną skórę. Ciekawa jestem czy one wszystkie takie "tępe".


Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).
Gratki, gratki

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Chyba dosc skromnie jak na moje mozliwosci nie sadzicie
Rzeczywiście bardzo skromnie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Parę ostatnio nabytych drobiazgów:
- ukochany złoty scrub
- kawowy peeling do twarzy organic shop - jeszcze nie używany
- czarna glinka - za moment pierwszy test!
- krem pod prysznic z papają, o obłędnym zapachu (prezent )
Miłego sprzątania łazienki po czarnej glince a raczej po czarnym błotku..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0017.jpg (141,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0016.jpg (120,0 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez jadzia_jadzia
Czas edycji: 2013-04-28 o 15:53
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 16:37   #2143
1234kama
Raczkowanie
 
Avatar 1234kama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witajcie ponownie Przychodzę znów z pytaniem. Czy używała któraś z Was mydła Savon Noir z Mydlarni u Franciszka?
Co do kremu z filtrem o który wcześniej pytałam to zakupiłam krem do cery wrażliwej Natura Siberica z SPF 20. Jak dotąd spisuję się nieźle.
A i tak na marginesie jp91, soph,, effa_j, anula_ga, jadzia_jadzia piękne zakupy (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)
1234kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 16:39   #2144
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jadziu bardzo sympatyczne zakupy!
Nie mam żadnego problemu ze sprzątaniem po glinkach - zawsze zmywam je pod prysznicem potem tylko spłukuję ściany, brodzik i po zawodach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:08   #2145
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieję że na dobry wątek trafiłam. Potrzebuje pomocy czy firma John Masters posiada w swojej ofercie także podkłady? byłam święcie przekonana że tak ale na ich stronie nie mogę znaleźć
http://johnmasters.com/skincare.htm
może polecicie jakąś podobną firmę?
Hej
Nie, JMO nie ma podkładów i kosmetykó kolorowych. Fajne podkład jest z Lavery.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Przychodzę znów z pytaniem. Czy używała któraś z Was mydła Savon Noir z Mydlarni u Franciszka?
Co do kremu z filtrem o który wcześniej pytałam to zakupiłam krem do cery wrażliwej Natura Siberica z SPF 20. Jak dotąd spisuję się nieźle.
A i tak na marginesie jp91, soph,, effa_j, anula_ga, jadzia_jadzia piękne zakupy (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)

Koleżanka sotsowała kilka różnych Savon Noir i najlepsza jest Alepia. Królowa wśród mydeł
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:48   #2146
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
- krem pod prysznic z papają, o obłędnym zapachu (prezent )
cholera, czemu u mnie już go nie ma??? szczęściara... tak tęsknię za tym zapachem... muszę się przejść do dm i obczaić jakieś inne myjadła. żel hippa oddam po porodzie dziedzicowi

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co to w ogóle jest? już któryś raz z kolei widzę i ciągle tylko w tym wątku
nie wiem co, ale śmierdzi na kilometr nawet nie chce mi się sprawdzać... nigdy nie klikam takich linków
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:16   #2147
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Przychodzę znów z pytaniem. Czy używała któraś z Was mydła Savon Noir z Mydlarni u Franciszka?
Ja miałam (mam nadal) wersję Neroli. Glutkowate nieco. Na razie poszło w odstawkę z powodu testu innych mydeł, ale było fajnieszne od tego z firmy Najel (bo takie też miałam, a ono z kolei miało konsystencję smaru). Na plus na pewno zapach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jadziu bardzo sympatyczne zakupy!
Nie mam żadnego problemu ze sprzątaniem po glinkach - zawsze zmywam je pod prysznicem potem tylko spłukuję ściany, brodzik i po zawodach
Cwaniara Ja zawsze wszystko zabrudzę. Z tym, że zielona, czy biała, to jakoś tak niespecjalnie brudzą, ale ta czarna...koszmar jak dla mnie. Tak jak napisałaś, ona ma nieco inną konsystencję, dla mnie jest jak błoto. Już dawno jej nie nakładałam, właśnie przez te grudy błota...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:22   #2148
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ja miałam (mam nadal) wersję Neroli. Glutkowate nieco. Na razie poszło w odstawkę z powodu testu innych mydeł, ale było fajnieszne od tego z firmy Najel (bo takie też miałam, a ono z kolei miało konsystencję smaru). Na plus na pewno zapach

Cwaniara Ja zawsze wszystko zabrudzę. Z tym, że zielona, czy biała, to jakoś tak niespecjalnie brudzą, ale ta czarna...koszmar jak dla mnie. Tak jak napisałaś, ona ma nieco inną konsystencję, dla mnie jest jak błoto. Już dawno jej nie nakładałam, właśnie przez te grudy błota...
a masz tą samą czarną glinkę co ja?
bo ja nie mam żadnych grudek po rozrobieniu konsystencja jest bardzo puszysta i gładka
kiedyś les argiles miało w tubce maseczkę z czarnego błota syberyjskiego i ono było takie własnie grudkowate trochę - super było, bo przy zmywaniu dawało fantastyczny peeling ale juz od dawna nigdzie nie widziałam tej maseczki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:52   #2149
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny...a macie jakąś sprawdzoną odżywkę bez spłukiwania do włosów?? Jakiś spray, albo bardzo żadki balsam b/s... bo moje włosy jakoś ostatnio się buntują ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 20:01   #2150
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a masz tą samą czarną glinkę co ja?
bo ja nie mam żadnych grudek po rozrobieniu konsystencja jest bardzo puszysta i gładka
kiedyś les argiles miało w tubce maseczkę z czarnego błota syberyjskiego i ono było takie własnie grudkowate trochę - super było, bo przy zmywaniu dawało fantastyczny peeling ale juz od dawna nigdzie nie widziałam tej maseczki
Yhym..dokładnie tą samą. Może jakoś źle ją rozrabiam, ale pozostałe glinki (a mam z tej firmy białą i niebieską) są po rozrobieniu takie właśnie gładkie i "śliskie" a ta jest inna. Dla mnie ona trochę przypomina ziemię z jakimś piaskiem na dodatek :P-)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:02   #2151
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem co, ale śmierdzi na kilometr nawet nie chce mi się sprawdzać... nigdy nie klikam takich linków
nie no, nie wolno klikać w link ale dziwi mnie, że spośród wielu wizazowych wątków, na które wchodzę, tylko na tym się takie dziwne rzeczy pojawiają
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:16   #2152
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadnych loków
JMO ma teraz dla zwierzaków, widziałam w katalogu

effa_j

super zakupy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:17   #2153
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
posokowiec bawarski ma 4 lata, jak kiedyś wyprałam mu legowisko i dałam płyn do płukania, to go obsikał, teraz już wiem że kocha swój zapach (fot. jak był mały i z zeszłego roku)
sliczne sa te psiaki widuje czasem na spacerach takiego jednego sylwetke ma taka ladna zgrabna nie to co moj "pulpecik"

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Parę ostatnio nabytych drobiazgów:
- ukochany złoty scrub
- kawowy peeling do twarzy organic shop - jeszcze nie używany
- czarna glinka - za moment pierwszy test!
- krem pod prysznic z papają, o obłędnym zapachu (prezent )

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ostatnio trochę zgłębiłam temat kosmetykow z retinolem i faktycznie jak na takie stęzenie cena nie jest duża Teraz chciałas zacząc uzywac?
Krem przebył długą drogę, z milion razy się pewnie w paczce przewracał zanim do Ciebie dotarł.
Tak, mialam zamiar tak ze 3 miesiace uzywac ten krem.Nie opalam sie filtrow uzywam wiec nie widze przeszkod. Wszystko byloby ok gdyby sie tylko wylal,ale on mial dosc plynna konsystencje jak na krem wiec obawiam sie, ze gdzies sie musial przegrzac

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było, ale o zakupach nie zapomniałam. Skromnie, to skromnie, ale w sumie sporo jeszcze mam. Ruskie mną zawładnęły na maxa. Praktycznie zdenkowałam krem Luscious Phenome i serum z wit. C z JMO więc jakiś krem pewnie jeszcze dokupię. Marzy mi się Ideal od Phenome właśnie, coby SPF jakiegoś miał na wiosnę.

Moje nabytki:
1. Szampon Love To mix z efektem laminowania - pachnie owocowo, jest poprawny, niekoniecznie laminuje.
2. Eco Hysteria - Scrub do ciała wersja "JUNGLE" w kolorze pomarańczy, o obłędnym zapachu cytrusów.
3. Masło do ciała - Brazylijskie, o lekko różanym zapachu, ale z domieszką cięższych egzotycznych aromatów. Bardzo fajne, lepiej się wchłania niż Afrykańskie z tej samej serii.
4. Mydło Afrykańskie Dudu Osun, o aromacie owocowym? Pachnie jabłkiem. Nie wiedziałam, że są tego jakieś wersje zapachowe. Kupiłam w sklepie stacjonarnym Shea.pl
5. Odżywka wygładzająca do włosów Tara Smith. Marka mi nieznana. Kupiłam w Shea.pl, kosztowało to 11 PLN za 100 ml. Żałuję, że pojemność taka mała, bo to świetny kosmetyk choć nie wiem czy w 100% naturalny.


Ja polecam scruby.. ten który niedawno kupiłam pachnie OBŁĘDNIE. Nie sądziłam, że te kosmetyki są takie fajne. Miałam kupić coś z Organic Shopa, ale Pani poleciła mi Eco Hysterię no i jestem zadowolona. Peeling jest raczej delikatny, szybko się rozpuszcza, ale pozostawia taką jakby olejkową warstwę no i ten owocowy zapach na skórze...mniam.


Piękności Używałaś już kremu antycellulitowego? Zadowolona jesteś? A jak z wchłanianiem? Bo mam z tej serii Masło Afrykańskie i nowonabyte Brazylijskie. No i we wmasowanie trzeba włożyć sporo siły, przy czym w przypadku Afrykańskiego to już starcie sił. Radzę sobie poprzez nakładanie ich na wilgotną skórę. Ciekawa jestem czy one wszystkie takie "tępe".


Gratki, gratki


Rzeczywiście bardzo skromnie

Miłego sprzątania łazienki po czarnej glince a raczej po czarnym błotku..
za zakupy. Tez polubilam bardzo ruskie kosmetyki. Scrub eco hysteria na cellulit bardzo dobrze sie sprawuje wiec na pewno kupie kolejne opakowanie. Jesli chodzi o maslo antycellulitowe to ma ono oleista konsystencje. Nie jest az tak bardzo tlusta ale jednak mimo wszystko teraz na lato za ciezka dla mnie, bo jak tak cieplo jest to sie troche dooopa poci
O dziwo nuta zapachowa bardzo podobna do mojej ulubionej p&r hipoalergicznej serii tylko ze z domieszka cytrusow

Cytat:
Napisane przez 1234kama Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie Przychodzę znów z pytaniem. Czy używała któraś z Was mydła Savon Noir z Mydlarni u Franciszka?
Co do kremu z filtrem o który wcześniej pytałam to zakupiłam krem do cery wrażliwej Natura Siberica z SPF 20. Jak dotąd spisuję się nieźle.
A i tak na marginesie jp91, soph,, effa_j, anula_ga, jadzia_jadzia piękne zakupy (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)
dzieki Sprawdz sklad jesli nie ma zadnych swinstw i nie chcesz zamawiac przez net to moze warto sprobowac. Ja porownania nie mam, ale mam Savon noir z alepii i jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny...a macie jakąś sprawdzoną odżywkę bez spłukiwania do włosów?? Jakiś spray, albo bardzo żadki balsam b/s... bo moje włosy jakoś ostatnio się buntują ;/
jesli masz krecone wlosy to polecam http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-295-ml/29758
lubie takze http://www.iherb.com/Madre-Labs-Leav...ued-Item/38092 mam 2 butelki w zapasie wiec jakbys byla chetna to jedna sie moge wymienic

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
JMO ma teraz dla zwierzaków, widziałam w katalogu

effa_j

super zakupy
Twoje zakupy tez bardzo ladne daj koniecznie znac jak sie sprawuja cukierki z lumiere

dodaje jeszcze aktualizacje wlosowa tak mnie naszlo bo dzis ide do fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m21.jpg (81,5 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-29 o 00:01
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 06:53   #2154
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Yhym..dokładnie tą samą. Może jakoś źle ją rozrabiam, ale pozostałe glinki (a mam z tej firmy białą i niebieską) są po rozrobieniu takie właśnie gładkie i "śliskie" a ta jest inna. Dla mnie ona trochę przypomina ziemię z jakimś piaskiem na dodatek :P-)
no to musiałaś chyba faktycznie żle rozrobić
ona bardzo dużo płynu wchłania, być może za wcześnie się poddałaś z mieszaniem i dodawaniem wody lub hydrolatu to chyba najbardziej chłonna glinka z jaką miałam do czynienia.


Effcia - ale zapuściłaś włosiska! Fajne!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 06:53   #2155
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie no, nie wolno klikać w link ale dziwi mnie, że spośród wielu wizazowych wątków, na które wchodzę, tylko na tym się takie dziwne rzeczy pojawiają
bo ludzie myślą stereotypami: fanki natury są naiwne i goopie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 08:16   #2156
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

jesli masz krecone wlosy to polecam http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-295-ml/29758
lubie takze http://www.iherb.com/Madre-Labs-Leav...ued-Item/38092 mam 2 butelki w zapasie wiec jakbys byla chetna to jedna sie moge wymienic


Twoje zakupy tez bardzo ladne daj koniecznie znac jak sie sprawuja cukierki z lumiere

dodaje jeszcze aktualizacje wlosowa tak mnie naszlo bo dzis ide do fryzjera
prawie trafilas... moje wlosy sa falowane, jak powalcze z nimi to wychodza loki, ale teraz mocno mimurosly sa straszliwe ciezkie :/ wiec nic z nich nie wychodzi :/... zreszta koncowki po zimie jakos tak tragicznie wygladaja:/

nad zamowieniem z iher zastanawiam sie juz dobry tydzien, bo kusza mnie oedzle RT ... chyba bede musiala popelnic zamowienie
a mozesz mi napisac jakie sa te odzywki... czy one nie zostawiaja takiego filmu na wlosach ktory czuc? i czy nie obciazaja?

a wloski sliczne... mialam kiedys taki kolor, jasniutki blond
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 15:50   #2157
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0132.jpg (106,3 KB, 51 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 16:57   #2158
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
Ooo gratuluję i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia
Szczerze zazdroszczę, u mnie się na to jeszcze dłuuugo nie zanosi

A za zakupy oczywiscie
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-04-29 o 17:10
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 16:59   #2159
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
Justyś!!! Gratulację!!! Gratuluję z całego serca i ciesze się razem z Tobą Farciarz z Twojego Narzeczonego

Zakupy ładne bardzo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:59   #2160
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iherb i p&r.jpg (97,5 KB, 83 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.