Efekty olejowania paznokci - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 12:21   #4111
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A mnie to w ogóle zastanawia czy to olejowanie coś da jak sie olejuje na pomalowane paznokcie no ale dziewczyny tak robią i widzą efekty...

Ja używałam kiedyś Eveline 8w1 i diamentowej i Herome i Paggy Sagge a teraz sie wystrzegam odżywek z formaldehydem , na początku działają cuda bo jak wyczytałam paznokiec się broni przed tym świństwem i temu jest mocniejszy a jak mu sił już brak a my dalej go malujemy i malujemy to sie poddaje i potem efekty są odwrotne .... i tak było u mnie .
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 13:58   #4112
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejowanie na pomalowane paznokcie przynosi efekty, było to tutaj pisane wielokrotnie i Majowa Rosa też zawsze nosi pomalowane, a widać, jakie olejowanie przyniosło u niej efekty...

Ja Was podczytuję, ale się nie udzielam. Systematyczność u mnie jest mieszana, czasem olejuję regularnie przez 2 tygodnie, a potem znowu 2 tygodnie olejowania od czasu do czasu... Ale z pazurków i tak jestem zadowolona

Zaczęłam też stosować oleje przy codziennej pielęgnacji twarzy, więc mam nadzieję, że wtedy pazurki też mają jakiś kontakt z olejkiem i coś to daje
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:13   #4113
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzień dobry
witam wszystkich bardzo gorrrrąco (bo mam gorączkę ).

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Majowa Rosa (...) po jakim czasie Ci ta rozowa czesc się powiekszyła
Tak jak widać na zdjęciach w pierwszym poście (są tam zdjęcia z datami), u mnie przyrost ruszył już w pierwszych miesiącach olejowania, z tym, że warto dodać, że od tamtej pory cały czas noszę długie paznokcie i olejuję je codziennie, bez wyjątków.
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
(...) No i teraz nie wiem bo moczenie w ciepłej oliwie z lakierem raczej nic nie da
Wręcz przeciwnie - da
Przeczytaj nasze FAQ, które jest zalinkowane w pierwszym poście, oraz te kilka zdań, które napiszę w odpowiedzi na kolejny cytat.
Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
A mnie to w ogóle zastanawia czy to olejowanie coś da jak sie olejuje na pomalowane paznokcie
Gdyby olejowanie na pomalowane paznokcie nic nie dawało, to tego tematu w ogóle by nie było. Bo ja na początku - co wielokrotnie mówiłam - nie olejowałam wcale paznokci, ale włosy. I robiłam to pomalowanymi paznokciami (bo ZAWSZE mam pomalowane paznokcie). I dopiero, kiedy zobaczyłam efekty uboczne olejowania włosów na paznokciach, wgłębiłam się w dział paznokciowy, gdzie znalazłam potwierdzenie swoich obserwacji A że nie stosuję żadnych suplementów ani cudownych odżywek (a moje główne hobby działa bardzo niekorzystnie na pazury), to WIEM, że moje bezproblemowe skórki i zdrowe, mocne paznokcie są wyłącznie efektem pielęgnacji olejami.
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zaczęłam też stosować oleje przy codziennej pielęgnacji twarzy, więc mam nadzieję, że wtedy pazurki też mają jakiś kontakt z olejkiem i coś to daje
I jak, zadowolona jesteś? Ja jestem zachwycona olejowaniem buzi Kocham oleje po prostu

Dzisiejsze namoczone golasy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwietniowe2.jpg (42,0 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwietniowe4.jpg (39,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwietniowe5.jpg (48,7 KB, 158 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:32   #4114
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można do Was dołączyc ja mam ogromny problem z paznokciami (...)
Witaj
jesteś bardzo dobrze zaopatrzona jak widzę (suplementy, odżywki, olejek), więc teraz trzeba tylko poczekać, aż rozdwojone końcówki odrosną i będzie można je sukcesywnie spiłowywać. Dlatego na Twoim miejscu nosiłabym paznokcie pomalowane non-stop i to na zakładkę, żeby się dalej nie rozwarstwiały (i żeby nie kusiło "odrywać"). Lakierem czy odżywką, to już Twoja decyzja. Bo oleje nie sprawią, że rozdwojona płytka się zespoli, one mogą sprawić, że nowo powstała część paznokcia będzie mocna i zdrowa Tak to widzę.

A piłuj podręcznikowo (najlepiej w jedną stronę szklanym pilnikiem).

PS. Aha i powtórzę po raz setny, żeby się tak nie martwić o przyrost, bo to normalne, że czasami widać go bardziej, a czasami mniej, obserwuję to samo u siebie. Jak siedzę kilka godzin w akwariach albo na basenie, to mam takie samo wrażenie, że przyrost "się cofa". A on sobie siedzi i ma się świetnie
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 19:19   #4115
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No, nic pozostaje tylko olejować dzięki za odpowiedź

Idę uzbroić się w cierpliwość, jeść suple (w tym mc będę zajadać się drożdżami :P ), i wcierać oleje

Pięknych włosków od olejowania się doczekałam więc teraz pora na piękne pazurki
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:23   #4116
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

doigrałam się... stosowałam 8w1 i nigdy nie miałam problemów z bolącymi paznokciami czy onycholizą. Ostatnio ściełam pazurki i jakoże dostałam opiernicz w pracy za moje kolorowe pazurska ( ) zaczelam je malowac 8w1. Dzisiaj po zmyciu 3 warstw odżywki na środkowym paznokciu... onycholiza poprostu jestem zszokowana tym faktem, tym bardziej że pasowała mi ta odżywka.. ehh, dobrze że mam olejek herbaciany i czasem nakładam go sam na paznokcie tak w razie czego. Zapewne onycholiza byłaby większa gdyby nie to olejkowanie herbacianym.. załamka
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 20:44   #4117
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa wprost nie moge sie napatrzec na Twoje paznokcie rózową czesc paznokcia masz dwa razy większą niz ja jakos nie moge uwierzyc zeby rózowa czesc się powiekszyła a jesli juz to minimalnie Ty pewnie az tak małej płytki nie miałas no ale spróbowac nie zaszkodzi jesli płytka się nie zwiekszy to napewnio wygładzi i paznokcie utwardzą
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 21:17   #4118
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
doigrałam się... stosowałam 8w1 i nigdy nie miałam problemów z bolącymi paznokciami czy onycholizą. Ostatnio ściełam pazurki i jakoże dostałam opiernicz w pracy za moje kolorowe pazurska ( ) zaczelam je malowac 8w1. Dzisiaj po zmyciu 3 warstw odżywki na środkowym paznokciu... onycholiza poprostu jestem zszokowana tym faktem, tym bardziej że pasowała mi ta odżywka.. ehh, dobrze że mam olejek herbaciany i czasem nakładam go sam na paznokcie tak w razie czego. Zapewne onycholiza byłaby większa gdyby nie to olejkowanie herbacianym.. załamka
8 w 1 to bubel !! ja sie nabawilam onycholizy CALEGO paznokcia:/ po pomalowaniu 1 wartwa eveline 8 w 1 paznokcie mnie bardzo bolaly musialam moczyc je w zimnej wodzie :/
NIGDY WIECEJ FORMALINY !

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Majowa Rosa PIĘKNE!!!!!

Jakie teraz oleje stosujesz?
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:46   #4119
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witaj
jesteś bardzo dobrze zaopatrzona jak widzę (suplementy, odżywki, olejek), więc teraz trzeba tylko poczekać, aż rozdwojone końcówki odrosną i będzie można je sukcesywnie spiłowywać. Dlatego na Twoim miejscu nosiłabym paznokcie pomalowane non-stop i to na zakładkę, żeby się dalej nie rozwarstwiały (i żeby nie kusiło "odrywać"). Lakierem czy odżywką, to już Twoja decyzja. Bo oleje nie sprawią, że rozdwojona płytka się zespoli, one mogą sprawić, że nowo powstała część paznokcia będzie mocna i zdrowa Tak to widzę.

A piłuj podręcznikowo (najlepiej w jedną stronę szklanym pilnikiem).

PS. Aha i powtórzę po raz setny, żeby się tak nie martwić o przyrost, bo to normalne, że czasami widać go bardziej, a czasami mniej, obserwuję to samo u siebie. Jak siedzę kilka godzin w akwariach albo na basenie, to mam takie samo wrażenie, że przyrost "się cofa". A on sobie siedzi i ma się świetnie
CO TO ZNACZY "na zakładkę"

ale paznokcie maluję maluję , pracuje w drogerii to wstyd by mi było z golaskami się pokazac, zakupiłam Bioaktywne Szkło z Deli które całkiem fajnie się prezentuje i maskuje defekty płytki
a to jak pięknie pachnie Alterra migdał papaja nie mogę wyjśc z podziwu aż miło używac

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
doigrałam się... stosowałam 8w1 i nigdy nie miałam problemów z bolącymi paznokciami czy onycholizą. Ostatnio ściełam pazurki i jakoże dostałam opiernicz w pracy za moje kolorowe pazurska ( ) zaczelam je malowac 8w1. Dzisiaj po zmyciu 3 warstw odżywki na środkowym paznokciu... onycholiza poprostu jestem zszokowana tym faktem, tym bardziej że pasowała mi ta odżywka.. ehh, dobrze że mam olejek herbaciany i czasem nakładam go sam na paznokcie tak w razie czego. Zapewne onycholiza byłaby większa gdyby nie to olejkowanie herbacianym.. załamka
właśnie wpisałam w google hasło onycholiza i SZOK jakie zdjęcia
mnie też po 8w1 bolały paznokcie i porobiły mi się ciemne kreseczki były to podobno pęknięte naczynka pod paznokciem od formaldehydu, potem paznokcie zaczęły się łamac na linii uśmiechu i trzeba było ciąc na maxa krótko.
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:48   #4120
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
(...) jakos nie moge uwierzyc zeby rózowa czesc się powiekszyła a jesli juz to minimalnie
To zerknij do załącznika na dole
Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Jakie teraz oleje stosujesz?
Wszystkie oleje, jakie stosuję (oprócz spożywczych), mam w swoim profilu zawsze na bieżąco aktualizowane
Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
CO TO ZNACZY "na zakładkę"
Żeby wolny brzeg paznokcia, czyli jego końcówka, była również przejechana bazą/topem/lakierem czy czymśtam (mam wrażenie, że to będzie taki "opatrunek" na rozwarstwienie, które samo o sobie zapomni ).

***
Dziękuję za miłe słowa i współczuję przykrych konsekwencji stosowania odżywek, których ja od zawsze intuicyjnie unikałam.

Foto dla Takiej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg początek.jpg (41,5 KB, 137 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 00:17   #4121
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Olejowanie na pomalowane paznokcie przynosi efekty, było to tutaj pisane wielokrotnie i Majowa Rosa też zawsze nosi pomalowane, a widać, jakie olejowanie przyniosło u niej efekty...

Ja Was podczytuję, ale się nie udzielam. Systematyczność u mnie jest mieszana, czasem olejuję regularnie przez 2 tygodnie, a potem znowu 2 tygodnie olejowania od czasu do czasu... Ale z pazurków i tak jestem zadowolona

Zaczęłam też stosować oleje przy codziennej pielęgnacji twarzy, więc mam nadzieję, że wtedy pazurki też mają jakiś kontakt z olejkiem i coś to daje

Ja tez tak robie

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witaj
jesteś bardzo dobrze zaopatrzona jak widzę (suplementy, odżywki, olejek), więc teraz trzeba tylko poczekać, aż rozdwojone końcówki odrosną i będzie można je sukcesywnie spiłowywać. Dlatego na Twoim miejscu nosiłabym paznokcie pomalowane non-stop i to na zakładkę, żeby się dalej nie rozwarstwiały (i żeby nie kusiło "odrywać"). Lakierem czy odżywką, to już Twoja decyzja. Bo oleje nie sprawią, że rozdwojona płytka się zespoli, one mogą sprawić, że nowo powstała część paznokcia będzie mocna i zdrowa Tak to widzę.

Zgadzam sie z Toba
Po wlasnych obserwacjach wyszlo, ze paznokcie bez lakieru czy odzywki (ja wole odzywke wzmacniajaca) sa bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne a takze bardziej wysuszaja sie od mycia w wodzie.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 10:32   #4122
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej dziewczyny! Jakie polecacie zmywacze do paznokci? Olejuje od 15grudnia,paznokcie sa twardSze,brzegi bielsze,niatety rozdwajaja sie (zawsze mialam do tego sklonnosci) moze i na rozdwajanie cos zaradzicie? Z odzywek uzywam nail tek II.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Dodam ze uzywam szklanego pilnika,olejuje kilka razy dziennie i regularnie codziennie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 15:48   #4123
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Apropos Nail Tek. Czy któraś z Was używa Nail Tek Renew? Czy wystarczy po prostu wyposażyć się w olejek Babydream fur Mama?

Olejowanie paznokci chcę dopiero rozpocząć, ale muszę wyposażyć sie w dobry olejek.Ogólnie nie mam problemu z paznokciami , są w bardzo dobrym stanie,są mocne i nie łamią się. Denerwują mnie jedynie suche skórki, które wiadomo nie wyglądają zbyt ładnie

Edytowane przez iza89
Czas edycji: 2014-04-02 o 15:49
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 16:41   #4124
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja dzisiaj kupiłam olejek alterry ten który jest na promocji Jak on PIĘKNIE pachnie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:14   #4125
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hejka,
ja olejuje paznokcie od kilku dni (okładnie od 26.03), ale mam problem. Bo chciałam zacząć moczyć je w ciepłej oliwie przed snem... i tu jest problem bo do tego raczej pazurki bez lakierku. A na to nie mogę sobie pozwolić bo mi się łamią

Chciałam do piątku nie malować: sob, nd, pn byłam bez lakieru, olejowałam 2-4 razy dziennie, a w poniedziałek na siłowni złamałam paznokcia (o dziwo mam króciutki, prawie że na łyso, a on się złamał).

No i teraz nie wiem bo moczenie w ciepłej oliwie z lakierem raczej nic nie da, a z drugiej strony bez to się będą łamać, a gdybym chciała zmywać to znowu codziennie je meczyć też lipa

Możecie coś poradzić?

W ogóle to zastanawiam się czy w ogóle malować, bo mam Eveline Sos do kruchych i łamliwych, ale stosując ją przez tydzień, po zmyciu zauważyłam takie jakby"łuszczenie" się płytki przy tym miejscu skąd wyrastają... Dlatego odstawiłam ją i zaczełam olejować, ale ten złamany pazur...eh...

Chyba nigdy nie zapuszczę bo im więcej robię tym bardziej się łamią
Noś pomalowane paznokcie i olejuj je. Po kilku dniach zmyj lakier i wtedy zrób niepomalowanym paznokciom kąpiel w oliwie.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:40   #4126
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja smaruję olejkiem do skórek SH, kremem do rąk, i teraz jeszcze eveline diamond zaczęłam. Może wreszcie coś się zmieni, bo inaczej to chyba się przerzucę na sztuczne. Ale dam sobie ze 3 miesiące

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:47   #4127
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
A mnie to w ogóle zastanawia czy to olejowanie coś da jak sie olejuje na pomalowane paznokcie no ale dziewczyny tak robią i widzą efekty...

Ja używałam kiedyś Eveline 8w1 i diamentowej i Herome i Paggy Sagge a teraz sie wystrzegam odżywek z formaldehydem , na początku działają cuda bo jak wyczytałam paznokiec się broni przed tym świństwem i temu jest mocniejszy a jak mu sił już brak a my dalej go malujemy i malujemy to sie poddaje i potem efekty są odwrotne .... i tak było u mnie .
mojej znajomej eveline 8 w 1 strasznie zniszczylo paznokcie.Zrobiły sie jej w plamy i nierówne płytki.Musi teraz czekać do całkowitego odrostu a tymczasowo malować na ciemny kolor.Straszna chemia;(
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 18:59   #4128
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Zależy jak kto reaguje na tę chemię i te odżywki. Ja używam i nie mam problemów, niektórym odchodzi płytka, robi się grzybica - różnie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 19:00   #4129
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tam jest napisane że tylko 4-6 tygodni można stosować na raz, potem pewnie ze 3 miesiące przerwy aż odrosną

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 19:32   #4130
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Noś pomalowane paznokcie i olejuj je. Po kilku dniach zmyj lakier i wtedy zrób niepomalowanym paznokciom kąpiel w oliwie.
Dzięki za odpowiedź

Tak też zamierzam czynić Póki co rzetelnie olejuję, dziś co prawda zmyłam stary lakier i pomalowałam na nowo, ale bez maczania w ciepłej oliwi

Miała któraś z was olejek do paznokci i skórek firmy Viper? Trochę mnie przeraża bo na końcu składu ma strasznie dużo nazw z końcówką "paraben"
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 19:45   #4131
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam olejek alterry ten który jest na promocji Jak on PIĘKNIE pachnie

ja też się nie mogę nawąchac
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 19:48   #4132
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
ja też się nie mogę nawąchac
Ja ciągle wącham włosy bo mam go na włosach
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 22:05   #4133
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Metamorfoza a raczej KAMUFLAŻ

uważam ,że tak pomalowane wyglądaja całkiem niezle (aczkolwiek jestem świadoma co sie kryje pod lakierem) cały rytuał malowania bede zmuszona powtarzac co 2 dzień bo niestety na tak rozdwojonych paznokciach lakier szybko odpryskuje ale dla takiego efektu uważam że warto oczywiście łapki wysmarowane alterrą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3740.jpg (26,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3770.jpg (38,6 KB, 146 załadowań)
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 19:20   #4134
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Question Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Metamorfoza a raczej KAMUFLAŻ

uważam ,że tak pomalowane wyglądaja całkiem niezle (aczkolwiek jestem świadoma co sie kryje pod lakierem) cały rytuał malowania bede zmuszona powtarzac co 2 dzień bo niestety na tak rozdwojonych paznokciach lakier szybko odpryskuje ale dla takiego efektu uważam że warto oczywiście łapki wysmarowane alterrą
Sliczne wygładaja na zadbane
Jaki to lakier?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Wrocilam znow do regenerum mimo ze mam teraz hybrydy... smaruje skórki z ktorymi mam problemy i po 2 dniach widze ze sa bardziej nawilzone
Do tego olejowanie olejem kokosowym zawsze na noc
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 20:34   #4135
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

przez noc rozdwoiły mi się prawie wszystkie paznokcie z lewej ręki, aż płakac mi się chce ehh, znowu wszystkie idą do ścięcia. a za tydzień impreza rodzinna...
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 21:55   #4136
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
Sliczne wygładaja na zadbane
Jaki to lakier?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Wrocilam znow do regenerum mimo ze mam teraz hybrydy... smaruje skórki z ktorymi mam problemy i po 2 dniach widze ze sa bardziej nawilzone
Do tego olejowanie olejem kokosowym zawsze na noc
Dziekuję jest to lakier Delia Bioaktywne Szkło nr 02
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 05:19   #4137
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
przez noc rozdwoiły mi się prawie wszystkie paznokcie z lewej ręki, aż płakac mi się chce ehh, znowu wszystkie idą do ścięcia. a za tydzień impreza rodzinna...
Współczuję Też zawsze miałam problem z rozdwajaniem, sama nawet nie wiem kiedy się zaczął i skończył (choć przypuszczam że stało się to jak zaczęłam dbać o włosy). Mogę ci tylko powiedzieć żebyś się nie poddawała nadejdzie dzień że będzie lepiej. A co do imprezy to krótkie też mogą wyglądać elegancko i zadbanie

Kupiłam w końcu tak zachwalany olejek z altary wybrałam migdał + papaja. Jak on bosko pachnie ! Odkąd wróciłam do momentu zaśnięcia paćkałam w nim paznokcie z największą chęcią bym go wylała na siebie :P

Tak z innej beczki to czy któraś używała olejku altary do zmywania makijażu? Jakiś czas temu przyzwyczaiłam się zmywać make-up olejkiem migdałowy (zwłaszcza oczy) i świetnie się sprawdzała ta metoda u mnie, ale z racji że altara dość intensywnie pachnie to może podrażniać oczy Jak myślicie?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 06:11   #4138
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie wierzyłam, nie wierzyłam, a teraz MAM PRZYROST! na jednych bardziej niż na innych ale nie mogę już ignorować faktu! Jeden wskazujący niepostrzeżenie przyrósł do opuszka - prawie do samego końca! Juppi dziękuję Majowa Roso!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 07:40   #4139
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć maniaczki olejowania pazurków
Ja jak wcześniej pisałam olejowałam olejuje od początku lutego BfM z małym dodatkiem kapsułek Gal keratynowych i po cichu was podczytuje
Wczoraj kupiłam Alterrę migdał&papaja, trochę się wachałam bo ona ma w składzie rycynowy a kapsułki gal też i w więszej ilości przesuszają mi skórki ale... ona jest cudowna poprostu boska ten zapach wczoraj się wypećkałam na noc.
Aha olejuje min. raz dziennie a czasami i kilka zależy jak z czasem.
Zestaw ratunkowy z torebi po herbacie niestety jest w użytku i czeka aż będzie można ściąć pazurki (nie ścinająć do krwi) sprawdza się znakomicie.
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia
waid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:13   #4140
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja jak przygotowywalam obiad dzisiaj to przyjechalam sobie nozem po srodkowym u lewej reki dobrze ze tylko boczek paznokcia a sa takie krotkie musze dzisiaj sie za nie wziasc bo nigdy nie mam czasu ostatnio....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez AngelikaSabina
Czas edycji: 2014-04-04 o 12:15
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.