Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-24, 15:22   #2911
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Może Pani w sephorze testery pomieszała
Aczkolwiek nie jest to pierwszy podkład, który nie lubi się z moją skórą Uzywam w zasadzie tylko Clarinsa Skin Ilussion i słonecznego Shiseido - i to tylko latem, jak mam dobrze nawilżona buzię.
Jeśli mówisz, że Remarcable słabo kryje, to niewykluczone, że dała Ci nie ten podkład . Twój opis bardziej pasuje mi do Genius Gel.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:47   #2912
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dotarła do mnie dzisiaj próbka nowego podkładu Charlotte Tilbury Magic Foundation
Zobaczymy czy będzie magia na twarzy
Niestety nie oparłam się też darmowej dostawie na NAP ...
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2015-09-24 o 19:57
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:06   #2913
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie dzisiaj próbka nowego podkładu Charlotte Tilbury Magic Foundation
Zobaczymy czy będzie magia na twarzy
Niestety nie oparłam się też darmowej dostawie na NAP ...
Mów jak na spowiedzi
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:15   #2914
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mów jak na spowiedzi

REN wake wonderful night-time facial
Charlotte Tilbury róz First Love
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:20   #2915
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość

REN wake wonderful night-time facial
Charlotte Tilbury róz First Love
Ojej, zazdroszczę różu, łypałam kiedyś okiem na jego swatche i wygląda baaaardzo miło
REN nie zazdroszczę tylko dlatego, że nie czytałam nic o nim

Daj znać, jak już przetestujesz róż Charlotty, bardzo jestem ciekawa, jak się sprawdzi, może sama się kiedyś skuszę przy okazji jakiejś kolejnej darmowej wysyłki Nigdy nie miałam żadnego kosmetyku ChT, warto by wreszcie coś przetestować, ale jakoś nic do tej pory nie wołało do mnie wystarczająco głośno (porównując np. z wręcz wrzaskiem ze strony kosmetyków Hourglass ).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:30   #2916
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ojej, zazdroszczę różu, łypałam kiedyś okiem na jego swatche i wygląda baaaardzo miło
REN nie zazdroszczę tylko dlatego, że nie czytałam nic o nim

Daj znać, jak już przetestujesz róż Charlotty, bardzo jestem ciekawa, jak się sprawdzi, może sama się kiedyś skuszę przy okazji jakiejś kolejnej darmowej wysyłki Nigdy nie miałam żadnego kosmetyku ChT, warto by wreszcie coś przetestować, ale jakoś nic do tej pory nie wołało do mnie wystarczająco głośno (porównując np. z wręcz wrzaskiem ze strony kosmetyków Hourglass ).
Jasne, powinnam go mieć na początku przysłego tyg (okazuje się, ze nie tylko standardowa, ale też ekspresowa przesyłka kurierska z net-a-porter jest obecnie darmowa )
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:32   #2917
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jasne, powinnam go mieć na początku przysłego tyg (okazuje się, ze nie tylko standardowa, ale też ekspresowa przesyłka kurierska z net-a-porter jest obecnie darmowa )
Tak, to jest rewelacja, że nawet ekspres (który normalnie kosztuje 25 EUR) jest bezpłatny! Ja też skorzystałam I dziś już mój Dim Light został do mnie wysłany I weź tu człowieku bądź silny i nie korzystaj z takich okazji...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 20:36   #2918
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, to jest rewelacja, że nawet ekspres (który normalnie kosztuje 25 EUR) jest bezpłatny! Ja też skorzystałam I dziś już mój Dim Light został do mnie wysłany I weź tu człowieku bądź silny i nie korzystaj z takich okazji...
Myślę, że będziesz zadowolona z zakupu
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:39   #2919
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Myślę, że będziesz zadowolona z zakupu
Mam nadzieję

Ty moim zdaniem też będziesz A powiedz, używałaś wcześniej jakichś kosmetyków REN, mogłabyś coś polecić? Bo ja mam tylko tę słynną maskę Glycolactic Radiance Renewal coś tam coś tam, ale jakoś nie powaliła mnie na kolana... Może zbyt nieregularnie jej używam albo coś, ale jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Albo po prostu jestem rozpieszczona Liquid Gold Alpha H Miałam też próbkę jakiegoś peelingu z tej serii (kupiłam maskę w zestawie) i to tyle. Polecasz coś od nich?

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-24 o 20:40
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:42   #2920
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam nadzieję

Ty moim zdaniem też będziesz A powiedz, używałaś wcześniej jakichś kosmetyków REN, mogłabyś coś polecić? Bo ja mam tylko tę słynną maskę Glycolactic Radiance Renewal coś tam coś tam, ale jakoś nie powaliła mnie na kolana... Może zbyt nieregularnie jej używam albo coś, ale jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Albo po prostu jestem rozpieszczona Liquid Gold Alpha H Miałam też próbkę jakiegoś peelingu z tej serii (kupiłam maskę w zestawie) i to tyle. Polecasz coś od nich?
Też mam tę maskę i jestem zadowolona. Mam też z serii Radiance taką jakby bazę pod podkład czy krem koloryzujący, który fajnie się sprawdza jako baza. No i miałam żel do mycia twarzy - ok, ale bez szału.
O tym serum na noc czytałam na kilku zagranicznych blogach i opinie były bardzo zachęcające. Zobaczymy
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:47   #2921
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Też mam tę maskę i jestem zadowolona. Mam też z serii Radiance taką jakby bazę pod podkład czy krem koloryzujący, który fajnie się sprawdza jako baza. No i miałam żel do mycia twarzy - ok, ale bez szału.
O tym serum na noc czytałam na kilku zagranicznych blogach i opinie były bardzo zachęcające. Zobaczymy
Dzięki
Aż może jutro nałożę tę maskę i narzucę sobie trochę regularności w jej stosowaniu, to być może i ja zobaczę efekty, bo do tej pory jakoś po macoszemu ją trochę traktowałam, gdy od razu mnie nie powaliła.
To życzę, żeby serum się sprawdziło

A ja i moje blade lico drżymy w oczekiwaniu na ciemnawy Dim Light
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 20:47   #2922
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam nadzieję

Ty moim zdaniem też będziesz A powiedz, używałaś wcześniej jakichś kosmetyków REN, mogłabyś coś polecić? Bo ja mam tylko tę słynną maskę Glycolactic Radiance Renewal coś tam coś tam, ale jakoś nie powaliła mnie na kolana... Może zbyt nieregularnie jej używam albo coś, ale jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Albo po prostu jestem rozpieszczona Liquid Gold Alpha H Miałam też próbkę jakiegoś peelingu z tej serii (kupiłam maskę w zestawie) i to tyle. Polecasz coś od nich?

Ja moge polecic uzywalam REN taki olejek na podrazniona skore.. Swietny! Na wszelkie luszcenia wypryski podraznienia. Tylko musze zobaczyc jak sie nazywal ale warto kupic wersje mniejsza bo jest bardzo wydajny

Mam: omega3 serum skin oil
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2015-09-24 o 20:51
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:51   #2923
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja moge polecic uzywalam REN taki olejek na podrazniona skore.. Swietny! Na wszelkie luszcenia wypryski podraznienia. Tylko musze zobaczyc jak sie nazywal ale warto kupic wersje mniejsza bo jest bardzo wydajny
Dzięki wielkie
To jest to? http://www.feelunique.com/p/REN-Vita...Serum-Oil-30ml
U mnie póki co w takiej roli idealnie sprawdza się olejek Clarinsa ten z orchideą w nazwie, ale chętnie przetestuję coś nowego, zwłaszcza jak jest mniejsza wersja (choć na feelunique jej nie widzę )

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-24 o 20:53
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:53   #2924
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja swoja kupowalam w jakims zestawie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:57   #2925
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja swoja kupowalam w jakims zestawie
Aaa, to chyba że tak
Tak czy inaczej dzięki za rekomendację, zapisuję na liście do sprawdzenia
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 22:07   #2926
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
U mnie za to ten podkład jacobsa jest całkiem do niczego jesteśmy zupełnie niekompatybilni nie kryje, nie trzyma się buzi, ogólnie nie robi nic
Oooo! w końcu pierwsza na nie!


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Już przeglądałam i chyba jednak stanie na MIMI.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 23:18   #2927
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Kupiłam podkład Givenchy, cień w kremie Burberry Mink i żel do brwi Benefit. Korcił mnie jeszcze kohl Burberry, kredka do brwi Sephory, podkład Burberry i coś tam jeszcze, ale się opanowałam i będzie dopisane do listy na przyszłość.
Sto lat nie kupowałam w Sephorze. Jakie próbki badziewne...żeby jeszcze chociaż damskie były, ale nie

Corii, neath, ten podkład Marca do w przyszłym miesiącu, co? I proponuję zaczekać na -20% na francuskiej stronie.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam nadzieję

Ty moim zdaniem też będziesz A powiedz, używałaś wcześniej jakichś kosmetyków REN, mogłabyś coś polecić? Bo ja mam tylko tę słynną maskę Glycolactic Radiance Renewal coś tam coś tam, ale jakoś nie powaliła mnie na kolana... Może zbyt nieregularnie jej używam albo coś, ale jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Albo po prostu jestem rozpieszczona Liquid Gold Alpha H Miałam też próbkę jakiegoś peelingu z tej serii (kupiłam maskę w zestawie) i to tyle. Polecasz coś od nich?
Też mam tą maskę. Witaj w klubie, już myślałam, że coś ze mną nie tak Wszędzie same zachwyty, a mnie ani ziębi, ani grzeje, choć trochę poużywałam. Wręcz mam wrażenie, że zaognia cerę - wiem, że to kwasy, ale bywają różne i w tym wydaniu mnie nie zauroczyły. Za to cena wystrzałowa. Pokornie wróciłam do sprawdzonego duetu Phenome, peeling enzymatyczny + maska oczyszczająca.

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mi w ogole kolor nie pasowal... Ale mysle nad Eclatem chyba ze Burberry bedzie lepszy
Będziesz testować? 11, czy 12? Daj znać Sama jestem ciekawa i Fresh, i Cashmere.
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziekuje za opinie. To moze lepiej sie wstrzymam i poczekam, az trafi mi sie gdzies okazja na testy... ogolnie wiekszosc podkladow dobrze wyglada na mojej cerze i jestem zadowolona jesli chodzi o konsystencje, aplikacje, trwalosc, efekt... zawsze tylko z kolorem problemy :/

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Najlepiej przetestować
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pamiętam Z ostatnich odkryć to jest zdecydowanie najfajniejsze Bardzo dobry jest też Miracle City Cream Lancome, ale odcienie jak dla mulata, jedynkę używałam na urlopie, kiedy rzeczywiście byłam mocno opalona i musiałam jakoś do tego dopasować twarz



Balm, miałam oba, ale Teint Couture był jednak słabszy, Balm jest bardziej kremowy, dodatkowo pielęgnuje skórę, nawilża i generalnie bardzo się polubiliśmy Opakowanie ma brzydsze



Dobrze wiedzieć, dzięki
Ano brzydsze Ale faktycznie pięknie pielęgnuje skórę, po zmyciu była wypoczęta, nie umordowana, jak to czasem bywa Kliknęłam.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Diffused Light powinien być dla mnie dobry Pomyślę nad nim.

Fajnie, że Teint Couture Balm Ci odpowiada Na mnie też lepiej wyglądał niż Waterweight

Co powiesz o TM Laury?

Na jakim poziomie jest ta 12-tka? Jaśniejsza niż NC15?


True Match jest całkiem przyzwoity i nawet nienajgorzej się trzyma. Wiadomo, do MJ Remarcable nie ma nawet co porównywać
Oj, niestety nie powiem Ci, na jakim poziomie, bo mazałam się wszystkim, co wpadło mi w ręce z Burberry i aż tyle czasu nie poświęciłam na analizę odcienia podkładu Moją uwagę przykuł kremowy cień Mink (kliknięty już) i wet&dry 002 Nude Jakość tych kosmetyków rzuca się w oczy.
A Laura to taki typowy krem tonujący, krycie można budować, aczkolwiek jest małe. Mi pasował, bo ładnie, świeżo wyglądał calutki dzień, co rzadko się u mnie zdarza, poza tym dobrze pielęgnował, nie zapychał, kolor jak dla mnie na lato w sam raz, filtr 20. Wykończenie "dewy", takie lepkie trochę. Na codzienny "zdrowy", delikatny makijaż idealny, choć na pewno w użytku razem z korektorem.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-09-24 o 22:56
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 23:36   #2928
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład Givenchy, cień w kremie Burberry Mink i żel do brwi Benefit. Korcił mnie jeszcze kohl Burberry, kredka do brwi Sephory, podkład Burberry i coś tam jeszcze, ale się opanowałam i będzie dopisane do listy na przyszłość.
Sto lat nie kupowałam w Sephorze. Jakie próbki badziewne...żeby jeszcze chociaż damskie były, ale nie

Corii, neath, ten podkład Marca do w przyszłym miesiącu, co? I proponuję zaczekać na -20% na francuskiej stronie.

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------



Oj, niestety nie powiem Ci, na jakim poziomie, bo mazałam się wszystkim, co wpadło mi w ręce z Burberry i aż tyle czasu nie poświęciłam na analizę odcienia podkładu Moją uwagę przykuł kremowy cień Mink (kliknięty już) i wet&dry 002 Nude Jakość tych kosmetyków rzuca się w oczy.
A Laura to taki typowy krem tonujący, krycie można budować, aczkolwiek jest małe. Mi pasował, bo ładnie, świeżo wyglądał calutki dzień, co rzadko się u mnie zdarza, poza tym dobrze pielęgnował, nie zapychał, kolor jak dla mnie na lato w sam raz, filtr 20. Wykończenie "dewy", takie lepkie trochę. Na codzienny "zdrowy", delikatny makijaż idealny, choć na pewno w użytku razem z korektorem.

Tak, poczekajmy na -20%



Super zakupy Ja dalej czekam do -30%



Na Burberry się nie napalam specjalnie, wolałabym sprawdzić na żywo, ale na razie nie mam okazji.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 04:59   #2929
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Zamowilam odlewke Burberry na allegro ale 20.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 06:24   #2930
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład Givenchy, cień w kremie Burberry Mink i żel do brwi Benefit. Korcił mnie jeszcze kohl Burberry, kredka do brwi Sephory, podkład Burberry i coś tam jeszcze, ale się opanowałam i będzie dopisane do listy na przyszłość.
Sto lat nie kupowałam w Sephorze. Jakie próbki badziewne...żeby jeszcze chociaż damskie były, ale nie
O, 2 produkty, które też uwielbiam
W Mink Burberry się zakochałam Taki niby dość typowy kolor, ale tak pięknie się toto rozprowadza na powiece i tak subtelnie wygląda, że jest miłość... Myślę też o Dusky Mauve, ale chyba jest to taka kremowa wersja cienia Rosewood, który mam (i uwielbiam), więc nie wiem, czy jest sens dublować. Choć pewnie przy okazji zniżek poświątecznych się i tak skuszę

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mam tą maskę. Witaj w klubie, już myślałam, że coś ze mną nie tak Wszędzie same zachwyty, a mnie ani ziębi, ani grzeje, choć trochę poużywałam. Wręcz mam wrażenie, że zaognia cerę - wiem, że to kwasy, ale bywają różne i w tym wydaniu mnie nie zauroczyły. Za to cena wystrzałowa. Pokornie wróciłam do sprawdzonego duetu Phenome, peeling enzymatyczny + maska oczyszczająca.
No ja właśnie też stwierdziłam wcześniej, że chyba mam jakieś lewe reakcje, bo przecież wszyscy się tak zachwycają Ale u mnie to może być też kwestia tego, że regularnie używam świetnego peelingu enzymatycznego Organique, więc efekt oczyszczania zapewniany przez tę maskę już tak nie powala. A głównym winowajcą może być tonik Liquid Gold, po którym już wszystko wydaje mi się kiepsko działające To, co on robił z moją twarzą, to poezja... Zużyłam całe opakowanie 200 ml, a teraz czekam na dostawę limitowanego trio z pojemnością 200 ml, 100 ml i 50 ml - będzie zapas na lata KOCHAM efekt tego toniku, po nim już jakiś tonik rozjaśniający Clarinsa np. nie robi dla mnie kompletnie nic. Może i z tą maską tak jest. A druga sprawa to regularność stosowania - kremy łatwo mi stosować regularnie, ale z maskami często mi się nie chce Więc trudno też oczekiwać efektów, jeśli stosuję taką maskę tylko wtedy, jak mi się przypomni. Jeszcze dam jej szansę, postosuję bardziej regularnie i zobaczymy
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 06:59   #2931
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, 2 produkty, które też uwielbiam

W Mink Burberry się zakochałam Taki niby dość typowy kolor, ale tak pięknie się toto rozprowadza na powiece i tak subtelnie wygląda, że jest miłość... Myślę też o Dusky Mauve, ale chyba jest to taka kremowa wersja cienia Rosewood, który mam (i uwielbiam), więc nie wiem, czy jest sens dublować. Choć pewnie przy okazji zniżek poświątecznych się i tak skuszę







No ja właśnie też stwierdziłam wcześniej, że chyba mam jakieś lewe reakcje, bo przecież wszyscy się tak zachwycają Ale u mnie to może być też kwestia tego, że regularnie używam świetnego peelingu enzymatycznego Organique, więc efekt oczyszczania zapewniany przez tę maskę już tak nie powala. A głównym winowajcą może być tonik Liquid Gold, po którym już wszystko wydaje mi się kiepsko działające To, co on robił z moją twarzą, to poezja... Zużyłam całe opakowanie 200 ml, a teraz czekam na dostawę limitowanego trio z pojemnością 200 ml, 100 ml i 50 ml - będzie zapas na lata KOCHAM efekt tego toniku, po nim już jakiś tonik rozjaśniający Clarinsa np. nie robi dla mnie kompletnie nic. Może i z tą maską tak jest. A druga sprawa to regularność stosowania - kremy łatwo mi stosować regularnie, ale z maskami często mi się nie chce Więc trudno też oczekiwać efektów, jeśli stosuję taką maskę tylko wtedy, jak mi się przypomni. Jeszcze dam jej szansę, postosuję bardziej regularnie i zobaczymy

Oooo, a propos Liquid Gold. Mam serum. I szału nie ma, mam po nim mega rozogniona buzie, a efektu wow nie widze. Testowałas je moze? Zastanawiam sie teraz wlasnie nad tonikiem, jak skoncze Clarinsa ;D
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:11   #2932
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Nalozylam dzis Remarkable od MJ. Ten podklad jest bardzo slaby. Gdyby kosztowal 5 zlotych to okej, tego sie spodziewam po takim podkladzie. Tutaj mamy jednak gornopolkowa cene i byle jaki podklad. To juz L'oreal wczoraj sprawowal sie lepiej. Jacobsa mam na sobie godzine i jestem bardzo niezadowolona. Poza kolorem (mam najjasniejszy, ktory idealnie pasuje) nie widze zadnych plusow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:12   #2933
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Oooo, a propos Liquid Gold. Mam serum. I szału nie ma, mam po nim mega rozogniona buzie, a efektu wow nie widze. Testowałas je moze? Zastanawiam sie teraz wlasnie nad tonikiem, jak skoncze Clarinsa ;D
Nie, z Alpha H miałam tylko tonik. Oczywiście reakcja skóry jest kwestią indywidualną, ale u mnie Liquid Gold to jeden z największych cudów kosmetycznych, jakie miałam okazję testować. Ma mało ekscytujące opakowanie, trochę śmierdzi, lekko piecze na twarzy na początku, a jak się skończył, to tęskniłam za nim masakrycznie Nie udało mi się znaleźć dla niego zastępstwa, choć próbowałam (choćby w postaci toniku Clarins, którego więcej nie kupię), głównie ze względów finansowych, bo Liquid Gold jest mega drogi. Ale nie ma dla mnie nic lepszego, więc teraz, po miesiącach przerwy, zamówiłam zestaw w tych 3 pojemnościach w cenie 1 dużej butelki (zapłaciłam ok. 250 zł w sumie za 350 ml, więc naprawdę ok jak na regularną cenę), więc starczy mi na baaaaardzo długo. Jakby co polecam kupować ten tonik na Beautybay - hqhair czy lookfantastic mają go dużo dużo drożej i nawet w promocjach się nie opłaca. Chyba że są jakieś inne, lepsze źródła, ale ja ich nie znam
Jeśli miałaś po serum ostre reakcje skóry, może i po toniku zdarzyć się podobnie... Nawet w opisie jest napisane, że przy wrażliwej skórze trzeba z tym kosmetykiem uważać. Ja stosowałam go po prostu ze 2 razy w tygodniu, tak co 3 dni, a nie co drugi dzień, jak zalecają na opakowaniu, i było wszystko dobrze. Lekko piekło na początku (to bardziej takie mrowienie), ale tonik nie podrażniał. A robił cacko ze skóry Najlepiej, gdybyś dorwała próbkę czy jakiś format podróżny w ramach testu...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:24   #2934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Corii, neath, ten podkład Marca do w przyszłym miesiącu, co? I proponuję zaczekać na -20% na francuskiej stronie.
Jestem na tak, bo i tak w tym już kasy nei skołuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:42   #2935
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie, z Alpha H miałam tylko tonik. Oczywiście reakcja skóry jest kwestią indywidualną, ale u mnie Liquid Gold to jeden z największych cudów kosmetycznych, jakie miałam okazję testować. Ma mało ekscytujące opakowanie, trochę śmierdzi, lekko piecze na twarzy na początku, a jak się skończył, to tęskniłam za nim masakrycznie Nie udało mi się znaleźć dla niego zastępstwa, choć próbowałam (choćby w postaci toniku Clarins, którego więcej nie kupię), głównie ze względów finansowych, bo Liquid Gold jest mega drogi. Ale nie ma dla mnie nic lepszego, więc teraz, po miesiącach przerwy, zamówiłam zestaw w tych 3 pojemnościach w cenie 1 dużej butelki (zapłaciłam ok. 250 zł w sumie za 350 ml, więc naprawdę ok jak na regularną cenę), więc starczy mi na baaaaardzo długo. Jakby co polecam kupować ten tonik na Beautybay - hqhair czy lookfantastic mają go dużo dużo drożej i nawet w promocjach się nie opłaca. Chyba że są jakieś inne, lepsze źródła, ale ja ich nie znam

Jeśli miałaś po serum ostre reakcje skóry, może i po toniku zdarzyć się podobnie... Nawet w opisie jest napisane, że przy wrażliwej skórze trzeba z tym kosmetykiem uważać. Ja stosowałam go po prostu ze 2 razy w tygodniu, tak co 3 dni, a nie co drugi dzień, jak zalecają na opakowaniu, i było wszystko dobrze. Lekko piekło na początku (to bardziej takie mrowienie), ale tonik nie podrażniał. A robił cacko ze skóry Najlepiej, gdybyś dorwała próbkę czy jakiś format podróżny w ramach testu...

Tylko serum nakładalam na cała noc, kilka pompek - wtedy efekt buraka rano gwarantowany :p
Natomiast wczoraj nałożyłam je tylko na kilka godzin i było ok. Dziwi mnie reakcja mojej skory, bo chodze na kwasy do kosmetyczki i wiadomo- jest pozniej ogień, ale to tez sa inne stężenia O.o

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Nie wiesz gdzie moge dostac wlasnie taka mniejsza pojemność? sprawdzałam na Allegro i najmniejsza to 100ml =="
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:52   #2936
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Tylko serum nakładalam na cała noc, kilka pompek - wtedy efekt buraka rano gwarantowany :p
Natomiast wczoraj nałożyłam je tylko na kilka godzin i było ok. Dziwi mnie reakcja mojej skory, bo chodze na kwasy do kosmetyczki i wiadomo- jest pozniej ogień, ale to tez sa inne stężenia O.o

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Nie wiesz gdzie moge dostac wlasnie taka mniejsza pojemność? sprawdzałam na Allegro i najmniejsza to 100ml =="
Najlepiej wszystko potestować w różny sposób, a nuż się uda
A co do toniku Liquid Gold to oczywiście nie ma gwarancji, że Cię nie "przypali" (choć jeśli miałaś już kontakt z kwasami, to nie powinien...), ale myślę, że warto go wypróbować, bo jeśli u Ciebie też zadziała, to wierz mi, będziesz zachwycona

Ze stron które znam i z których korzystałam Cult Beauty sprzedaje testową pojemność 50 ml: http://www.cultbeauty.co.uk/alpha-h-...y-me-50ml.html
Kupowałam u nich i wszystko było super.
15 GBP + 4,95 GBP wysyłka do Polski, więc w sumie ok. 120 zł (zależnie od tego jak teraz stoi funt brytyjski), nie jest źle jak na standardy cenowe Liquid Gold
Na allegro nigdy tego nie kupuj, bo przebijają ceny koszmarnie!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:56   #2937
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Najlepiej wszystko potestować w różny sposób, a nuż się uda
A co do toniku Liquid Gold to oczywiście nie ma gwarancji, że Cię nie "przypali" (choć jeśli miałaś już kontakt z kwasami, to nie powinien...), ale myślę, że warto go wypróbować, bo jeśli u Ciebie też zadziała, to wierz mi, będziesz zachwycona

Ze stron które znam i z których korzystałam Cult Beauty sprzedaje testową pojemność 50 ml: http://www.cultbeauty.co.uk/alpha-h-...y-me-50ml.html
Kupowałam u nich i wszystko było super.
15 GBP + 4,95 GBP wysyłka do Polski, więc w sumie ok. 120 zł (zależnie od tego jak teraz stoi funt brytyjski), nie jest źle jak na standardy cenowe Liquid Gold
Na allegro nigdy tego nie kupuj, bo przebijają ceny koszmarnie!

To juz bardziej sie opłaca 100ml za 160zl ^_^ ? Kurcze, chyba porksperymentuje z tym serum pierwsze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:11   #2938
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
To juz bardziej sie opłaca 100ml za 160zl ^_^ ? Kurcze, chyba porksperymentuje z tym serum pierwsze
A nawet nie patrzyłam, ile kosztuje 100 ml, bo brałam tylko tę największą pojemność
No drogie to cacko jest, ale moim zdaniem warte tych pieniędzy, tym bardziej, że starcza na wiele miesięcy.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:13   #2939
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

sms SEPHORA:
"W skrzynce pocztowej znajdziesz oferte -20% na caly asortyment, wazna do 4.10.2015. Korzystaj z oferty wiele razy. Regulamin w perfumerii. Kod e-skep: 915GS"




__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:49   #2940
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

James
mam pytanko odnosnie tej kredki do konturowania burberry
ktory masz kolor? zimny jest czy cieplak? i powiedz, ze absolutnie mi to niepotrzebne

edit: juz znalazlam, ze masz jasniejsza

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2015-09-25 o 08:54
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.