W³oski, w³osy na brzuchu - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-11, 19:08   #271
pyska127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Re: W³osy na brzuchu!!!

Cytat:
Napisane przez guest Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za odpowiedz Agnieszko. Do lekarza naprawde nie pojde bo to jest dla mnie krepuj±ce. Mam jednak kolejne pytanie czy wymieniony przez ciebie wosk mo¿na kupic w normalnych sklepach kosmetycznych , czy jaki¶ specialnych ? Ile kosztuje, oraz jak d³ugo skóra po nim zostaje g³adka? pozdrowniena dla wszystkich
Czesc ;] . aa ja mam podobny ale troche inny problem . ;/ mam dopiero 13 lat . ii na brzuchu . (Calym) mam male wloski .tzn byly male ale jestem gluupia ;/ bo raz je ogolilam maszynka i teraz sa gestsze i ciemniejsze ;/ ;((((

wstydliwe to jest ;/ zwlaszcza w lecie ;/ . a ty usunelas juz te wloski ? w jaki sposob? wlasnie slyszalam ze sa jakies takie kremy alboo leki ale nie pamietam nazwy a nie moge znalezc w internecie ;/ . proosze jakbys mogla too odpisz mi na maila pyska127@buziaczek.pl . i z gÓry dzieki . ;] ;*

pozdrawiam
pyska127 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-27, 12:19   #272
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 30
GG do Ailee17 Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Ailee17
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Mam ten sam problem. mam 17 lat i rosn± mi w³oski na brzuchu (ciemne wokó³ pêpka i pod nim no i mam tak± ¶cie¿kê od piersi ciemn±, no i jasny meszek na brzuchu), ale i do tego miêdzy piersiami i co gorsza na piersiach te¿ mam kilka ciemnych w³osków i troszkê wiêcej jasnych. Wybieram siê do endokrynologa, ale mogê siê spodziewaæ jego odpowiedzi i wyników badañ, bo mój tata jest bardzo ow³osionym cz³owiekiem i prawdopodobnie odziedziczy³am to w genach. Co zrobiæ. W³oski z piersi wyrywam pêsetk±, te ciemniejsze a te z brzucha golê. Bo co innego mi zostaje? Na laser mnie nie staæ.
Trzeba z tym jako¶ ¿yæ. Choæ jest ciê¿ko.
Ailee17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-15, 21:06   #273
daria991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

witam. te¿ mam w³osy na ca³ym brzuchu i nie tylko... próbowa³am ró¿nych sposobów... ten pasek pod pêpkiem od czasu do czasu depiluje, ale co mi to da skoro mam pozosta³± czê¶æ brzucha w takich w³osach...
próbowa³am je rozja¶niæ zwyk³ym rozja¶niaczem Joanny, ale od tego w³osy, które nie ros³y (te po bokach) zaczê³y rosn±æ! Normalnie bym je rozja¶nia³a dalej, ale one robi± siê coraz d³u¿sze... Tylko czekam, a¿ cofnê siê w rozwoju i zostanê ma³p± =D
o tych kremach z telewizji te¿ czyta³am... To cholerstwo kosztuje ponad stówê!
Je¿eli znacie jakie¶ sposoby, ¿eby siê pozbyæ tych w³osów to ja bardzo chêtnie pos³ucham
daria991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-10, 21:11   #274
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 014
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Witajcie,a ja mam w³osy nawet na piersiach ,nie mówie o tych kolo sutków... chcialabym usun±æ je woskiem,chocia¿ te z boku,ko³o rowka,jak my¶licie,to dobry pomys³? Jakie odrosn±? Mo¿e ktoras z was ju¿ usuwala je w tym miejscu...
patika098 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-11, 13:50   #275
elane8907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

tez niestety mam problem z owlosieniem ale zastanawiam sie czy posiadanie wogole wloskow na brzuchu czy biuscie jest juz objawem nadmiernego owlosienia?? bo ja tez mam wloski pod pepkiem tyle ze jest to taka cieniutka sciezka i czy to ma kazda kobieta??z bliska troche widac ale tak to nie i zastanawiam sie czy to juz jest powod do niepokoju ? zwlaszcza ze na brzuchu tez mam wloski ale jasne natomisat najbardziej martwi mnie to ze czasem w okolicach sutkow wyrastaja mi takie wloski czarne ktore wyrywam bo wyglada to okropnie i pomiedzy piersiami tez mam takie troszke ciemniejsze wloski. Zazywam tabletki anty dopiero 2 miesiac po przerwie bo wczesniej tez zazywalam okolo rok czasu no ale jakos nie przypominam sobie zeby wloski mi zmalaly przez zazywanie tabletek....czy moze ktos cos doradzic?? czy powinnam zwrocic sie z tym do pani ginekolog?? boje sie ze powie ze te wloski to cos normalnego i mnie zbyje, zwlaszcza ze moja mama sie tym nawet nie przejela :/:/
elane8907 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-11, 16:55   #276
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 014
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja tak samo jak Ty dlatego nie poszlam z tym do ginekologa...
patika098 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-14, 21:56   #277
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Heh i ja mam ten nieszczêsny problem
Ciemne w³oski pod pêpkiem, które gole, bo strasznie mi to przeszkadza³o
Na ca³ym brzuchu i plecach meszek
I tak¿e na piersiach co wyrywam. I miêdzy piersiami, co mnie denerwuje.

Ogólem g³upia sprawa, ale nic sie nie da zrobiæ inaczej
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


D±¿ê do celów



Edytowane przez shane00
Czas edycji: 2011-04-27 o 23:41
shane00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 22:09   #278
magda96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: P³ock
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja raz ogoli³am kremem do depilacji w³oski pod pêpkiem, bo by³y ciemne a akurat musia³am ubraæ krótk± bluzkê, ale mi siê siê nie uda³o... trzyma³m krem na skórze kilka minut wiêcej ni¿ by³o napisane na opakowaniu jako ,,maksimum,,. Jak zaczê³am ¶ci±gaæ krem tym plastikowym czym¶ to prawie ¿aden w³osek nie zosta³ usuniêty! Mora³? Nastêpnym razem zrobie tak--na³o¿ê krem, ¶ci±gnê go rêk±, a potem usunê w³oski depilatorem. Po co ten krem? ¯eby zmiêkczyæ w³oski przed bolesnym depilowaniem, bo wtedy lepiej siê daj± wyrywaæ i jest mniej bólu
magda96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-13, 16:19   #279
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

hej dziewczyny ja to mam problem dopiero .. jak by³am m³odsza to jak siêgne³am po maszynke to jazda wszystko zaczelam golic takze wlosy kolo pepka i teraz mam tragedie odrastaj± takie ciemne , próbowa³am je depilowaæ ostatnio plastrami do depilacji twarzy ale nic z tego dalej odrastaj± ciemne, wyrywam pojedyncze pêset± i tez odrastaj± czarne a naturalnie jestem ciemna blodnynka ... wczoraj znowu je ogolilam maszynka bo juz nie wytrzyma³am no nie widze zadnego rozwiazania mojego problemu .. zeby uzyc tego wybielacza z sally hansen musialabym je zapuscic ale teraz przeciez jest lato i takie rozwiazanie tez odpada powiedzcie mi co robic
najgorsze jest to ze mam piekny pepek ale te wlosy ochydnie wygladaja
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-25, 21:37   #280
primarylady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

ja tez mam ten problem... jak by³am m³odsza równie¿ ogoli³am i teraz mam grubsze i ciemniejsze... jak by³am z tym u ginekologa to nawet hormonów nei sprawdzi³ stwierdzi³, ¿e taka moja natura, ale czy to cholera normalne?
dziewczyny z piersi nie wyrywajcie w³osków, bo wszystko wp³ywa na rozwój komórek nowotworowych, wiêc ostro¿nie.
primarylady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-01, 20:03   #281
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Je¶li chodzi o w³oski na brzuchu to polecam wosk w plastrach. W³oski s± cieñsze i mniej ich odrasta. Przed depilacj±, z jeden dzieñ, zróbcie wieczorem peeling, nastêpnego dnia mo¿na ju¿ przeprowadzaæ depilacjê. Plastry najlepiej poci±æ sobie na mniejsze kawa³ki, depilacja wtedy bêdzie ³atwiejsza. Potem nale¿y posmarowaæ siê g³êboko nawil¿aj±cym balsamem, kremem itp. Wa¿ne jest codzienne nawil¿anie, nawet 2 razy dziennie oraz peelingi 2-3 razy w tygodniu. Trzeba jedynie cierpliwo¶ci, sama wiem po sobie. Zapewne wiêkszo¶æ widzi jak w³os wychodzi i my¶li, ¿e ju¿ zacznie wrastaæ i go wyd³ubuje. Otó¿ nie! Nale¿y kilka dni poczekaæ i same zobaczycie ze ro¶nie on normalnie.

Ja ze swojej strony mam pytanie odno¶nie rozja¶niania w³osków. Jakimi preparatami mo¿na to zrobiæ i czy one nie odbarwiaj± skóry? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziêkujê!

Edytowane przez edytalek
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:05
edytalek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 17:05   #282
Szazaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Witam dziewczyny,
otó¿ mam ten sam problem co wiêkszo¶æ z Was tutaj Ciemne w³oski na brzuchu - okolice pêpka odrastaj±ce w wyniku nie¶wiadomego usuniêcia ich za m³odu... :
Szazaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 17:40   #283
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 291
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja u¿ywam pêsety gdy¿ nie jest ich bardzo du¿o
agusia5144 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-06, 18:06   #284
Szazaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

No w³a¶nie. Jest wiele sposobów, by z tym walczyæ Pêseta, grzany wosk, rozja¶niacze... Nie ma siê co za³amywaæ
Szazaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-08, 22:11   #285
Synthia
Raczkowanie
 
Avatar Synthia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Dziewczyny!
Podejrzewam ¿e zrobi³am wodê utlenian± <9%...
Zauwa¿y³am, ¿e robi± mi siê bia³e plamy na brzuchu od smarowania w³osków ale co ciekawe po jakim¶ czasie znikaj± a w³oski jak by³y ciemne tak s±:/

Mo¿ecie mi zdradziæ ile czasu potrzeba ¿eby zobaczyæ jakie¶ efekty?
Synthia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-05, 20:48   #286
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 4 492
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

czy by³ kto¶ mo¿e z tym problemem u lekarza? Czy on daje skierowanie na jakie¶ badania czy jakie¶ leki przepisuje od razu?
lukrecja222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-06, 14:57   #287
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Wiele z Was pisze o tym problemie, moze jest to wiec ca³kiem naturalne?
W koncu nikt nie jest ca³kowicie gladki.
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 14:19   #288
jessica12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

mam problem ;/ jestem m³od± dziewczyna. mam 16 lat. mój problem polega na tym, ¿e mam owlosienie na brzuchu kiedys ogoli³am je i teraz sa jeszcze ciemniejsze ( wstydze sie pokazac mojemu ch³opakowi w stroju kompielowym... bardzo chciala bym sie pozbyc ow³osienia lub skutecznie i nie drogo je rozja¶nic... bardzo prosze o pomoc i z góry dziekuje
jessica12345 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-04, 02:27   #289
poesy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ach, jak ja dobrze znam problem w³osów - mój (chyba) najwiêkszy kompleks. Mam bardzo ciemne w³osy i bardzo jasn± skórê, tak wiêc na brzuchu mój "meszek" jest bardziej widoczny ni¿ u innych, szczególnie za¶ "¶cie¿ka mi³o¶ci" (ja bym j± raczej nazwa³a autostrad±...). W ka¿dym b±d¼ razie próbowa³am ju¿ golenia, smarowa³am brzuch wod± utlenion±, ostatnio pokusi³am siê nawet o wyrwanie w³osów. Niedawno kupi³am rozja¶niacz do w³osków na twarzy i ciele Sally Hansen i mam zamiar go wypróbowaæ (po cichu liczê, ¿e znalaz³am z³oty ¶rodek, zobaczymy...)

Z metod powy¿ej, pomijaj±c ogromny ból, poleci³abym wyrywanie w³osków, bo odros³y znacznie mniej widoczne i s± takie ju¿ d³u¿szy czas.
poesy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 23:19   #290
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice £odzi
Wiadomo¶ci: 370
GG do naiyah
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

a ja siê umówi³am na laserowe usuwanie w³osów z linii brzucha. Mêczy³am siê z tym 10 lat i mam do¶æ! Trochê kasy na to pójdzie, ale skoro ma mi to oszczêdziæ nerwów na ca³e ¿ycie to siê decyduje.
__________________
A6W - 42 dzieñ <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-07, 11:12   #291
daria991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

nie zapomnij powiedzieæ nam o efektach
daria991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-07, 12:26   #292
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice £odzi
Wiadomo¶ci: 370
GG do naiyah
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

powiem powiem ale pani w salonie powiedzia³a mi, ¿e zazwyczaj potrzebne s± 4-5 zabiegów, które wykonuje siê w odstêpach ok. 1,5 miesi±ca wiêc d³uuuugo.
__________________
A6W - 42 dzieñ <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-08, 12:42   #293
daria991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

i droooogo
daria991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 16:23   #294
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomo¶ci: 1 759
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

S³uchajcie ja te¿ mam gdzie¶ od dwóch lat mo¿e trochê wiêcej w³osy od pêpka w dó³- w³asnie taki pasek. Nie sa jako¶ przera¿aj±co gêste ale widoczne i takie do¶æ d³ugie szczególnie przy pêpku, ciemne. Ostatnio zauwazy³am, ¿e jest ich wiêcej i obejmuj± szerszy obszar ni¿ wcze¶niej. Ponad to mam lekki w±sik. W sumie zawsze taki mia³am i wydawa³ siê ca³kiem normalny ale teraz jest bardziej zauwa¿alny i w³oski szczególnie po bokach s± ciemniejsze. Poza tym ca³y czas walczê z tr±dzikiem. Dodam, ¿e mam 20 lat. Czy warto i¶æ z tym do endokrynologa? Czy to jednak normalne s± takie objawy?
Aredhel125 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 16:31   #295
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice £odzi
Wiadomo¶ci: 370
GG do naiyah
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

ja bym posz³a, zawsze lepiej sprawdziæ i dzia³aæ zawczasu
__________________
A6W - 42 dzieñ <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-27, 15:30   #296
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchajcie ja te¿ mam gdzie¶ od dwóch lat mo¿e trochê wiêcej w³osy od pêpka w dó³- w³asnie taki pasek. Nie sa jako¶ przera¿aj±co gêste ale widoczne i takie do¶æ d³ugie szczególnie przy pêpku, ciemne. Ostatnio zauwazy³am, ¿e jest ich wiêcej i obejmuj± szerszy obszar ni¿ wcze¶niej. Ponad to mam lekki w±sik. W sumie zawsze taki mia³am i wydawa³ siê ca³kiem normalny ale teraz jest bardziej zauwa¿alny i w³oski szczególnie po bokach s± ciemniejsze. Poza tym ca³y czas walczê z tr±dzikiem. Dodam, ¿e mam 20 lat. Czy warto i¶æ z tym do endokrynologa? Czy to jednak normalne s± takie objawy?
by³as u lekarza? ciekawa jestm ja przebiega wizyta u endokrynologa i jakie leczenie zaproponowa³...
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-17, 13:48   #297
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Hej
U mnie ciemne ow³osienie wystêpuje nie tylko wokó³ pêpka ale tak¿e tworzy cienk± liniê do po³owy brzucha i tak to okre¶lê na sam dó³ :/ Próbowa³am wyrywaæ pêset±, ale... Robi³y siê czerwone krostki, a pó¼niej okropnie wygl±daj±ce br±zowe(!) blizny (dodam, ¿e mam bardzo jasn± karnacjê :P). Depilacja odpada, wiêc zachêcona opiniami na temat wybielacza do w³osków Sally Hansen - zdecydujê siê na kupno

My¶la³am, ¿e ten problem dotyczy ma³o osób (podobno ja mam to po tacie, chocia¿ i tak profilaktycznie pójdê na badania).
Trzymajcie siê dziewczyny
nanaa95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 02:09   #298
sajles17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

hej, mam taki sam problem, a w³a¶ciwie, to powoli siê go pozbywam. Próbowa³am ju¿chyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie pêset± - w³oski wtedy strasznie wrastaj±. Mój sposób - zapu¶ciæ je choæ trochê, a nastêpnie kupiæ najtañszy rozja¶niacz do w³osów ( ja kupuje za 6z³ do pasemek) byle NIE HENNÊ(po niej wyskoczy³y mi b±ble)! i zmieszaæ to z 12% wod± utlenion± w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo¿na dostaæ. Mieszamy proszek z rozja¶niacza z wod± 12%(mniej wiêcej proporcje 1:1), k³adziemy papkê gdzie trzeba i po jaki¶ 40 sekundach zbieramy papkê, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi³y siê pêcherzyki, czy co¶. Je¶li nie, dajemy papkê znów i po jakim¶ czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w koñcu oby³o siê bez golenia brzucha(fuj)!. Skóra po tym zabiegu jest trochê przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni± nie dawaæ, sama siê zregeneruje. Ja farbuje w³oski w ten sposób ju¿ ze 3 miesi±ce!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog³y. Sally Hansen, dla mnie by³ niestety za s³aby. A po rozja¶niaczu od razu s± efekty.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

hej, mam taki sam problem, a w³a¶ciwie, to powoli siê go pozbywam. Próbowa³am ju¿chyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie pêset± - w³oski wtedy strasznie wrastaj±. Mój sposób - zapu¶ciæ je choæ trochê, a nastêpnie kupiæ najtañszy rozja¶niacz do w³osów ( ja kupuje za 6z³ do pasemek) byle NIE HENNÊ(po niej wyskoczy³y mi b±ble)! i zmieszaæ to z 12% wod± utlenion± w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo¿na dostaæ. Mieszamy proszek z rozja¶niacza z wod± 12%(mniej wiêcej proporcje 1:1), k³adziemy papkê gdzie trzeba i po jaki¶ 40 sekundach zbieramy papkê, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi³y siê pêcherzyki, czy co¶. Je¶li nie, dajemy papkê znów i po jakim¶ czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w koñcu oby³o siê bez golenia brzucha(fuj)!. Skóra po tym zabiegu jest trochê przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni± nie dawaæ, sama siê zregeneruje. Ja farbuje w³oski w ten sposób ju¿ ze 3 miesi±ce!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog³y. Sally Hansen, dla mnie by³ niestety za s³aby. A po rozja¶niaczu od razu s± efekty.

---------- Dopisano o 02:09 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

hej, mam taki sam problem, a w³a¶ciwie, to powoli siê go pozbywam. Próbowa³am ju¿chyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie pêset± - w³oski wtedy strasznie wrastaj±. Mój sposób - zapu¶ciæ je choæ trochê, a nastêpnie kupiæ najtañszy rozja¶niacz do w³osów ( ja kupuje za 6z³ do pasemek) byle NIE HENNÊ(po niej wyskoczy³y mi b±ble)! i zmieszaæ to z 12% wod± utlenion± w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo¿na dostaæ. Mieszamy proszek z rozja¶niacza z wod± 12%(mniej wiêcej proporcje 1:1), k³adziemy papkê gdzie trzeba i po jaki¶ 40 sekundach zbieramy papkê, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi³y siê pêcherzyki, czy co¶. Je¶li nie, dajemy papkê znów i po jakim¶ czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w koñcu oby³o siê bez golenia brzucha(fuj)!. Skóra po tym zabiegu jest trochê przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni± nie dawaæ, sama siê zregeneruje. Ja farbuje w³oski w ten sposób ju¿ ze 3 miesi±ce!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog³y. Sally Hansen, dla mnie by³ niestety za s³aby. A po rozja¶niaczu od razu s± efekty.
sajles17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-07-05, 11:41   #299
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomo¶ci: 3 396
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez naiyah Poka¿ wiadomo¶æ
a ja siê umówi³am na laserowe usuwanie w³osów z linii brzucha. Mêczy³am siê z tym 10 lat i mam do¶æ! Trochê kasy na to pójdzie, ale skoro ma mi to oszczêdziæ nerwów na ca³e ¿ycie to siê decyduje.
I jak efekty?
Stary watek ale mo¿e jakim¶ cudem tu jeszcze zajrzysz

A mo¿e ,która¶ inna z was usuwa³a w³oski z brzucha laserem?Bo sama siê nad tym zastanawiam
__________________
Kiedy jeste¶ pewna siebie,zawsze wygl±dasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno siê baæ.
Wenus21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.