W³oski, w³osy na brzuchu - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-22, 23:54   #241
fretka82
Raczkowanie
 
Avatar fretka82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: górny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety kilka zabiegów trzeba, ¿eby to co¶ da³o. Ja po prostu zdecydowa³am sie na bikini a Pani przy okazji (za darmo) robi³a mi ten pasek na brzuchu.
Ale je¶li sie decydujesz na sam brzuch to wyjdzie ko³o150z³ za zabieg, choæ wydaje mi sie ¿e mo¿na siê z nimi dogadaæ i potraktowac to jako fragment skóry za który siê p³aci 50z³. JA tak mia³am w przypadku ud (tylko fragment depilowa³am za 50z³ na dwóch nogach). Ale to trzeba siê dogadaæ w gabinecie

POZDRAWIAM!!
Ale przyznajê ¿e oko³o 4 miesiêcy przed zabiegiem musia³am leczyc ranki na brzuchu z powodu wro¶niêtych w³osków. Nie mo¿na i¶æ z tak± bardzo podra¿nion± skór± z zapaleniem oko³o mieszkowym czy jako¶ tak .
¶liczne dziêki za info my¶lê, ¿e za jaki¶ czas te¿ siê skuszê. ja w sumie nie mam problemu z wrastaj±cymi w³oskami ale czasem trafi siê jeden czy 2 ale to bardzo rzadko. na razie wypróbujê preparat s.hansen, który kupi³am w grudniu i mocy urzêdowej nabiera..
pozdrawiam
fretka82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 01:22   #242
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Yoriko Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie odno¶nie leczenia ranek. Czy przebarwienia po wro¶niêciu przeszkadzaj±, czy mo¿na to zaliczyæ do zagojonej skóry?? I czy jakim¶ preparatem leczy³a¶ ranki?
Ja mam problem nie tylko na brzuchu z w³oskami, ale na ca³ych nogach. Wrastaj± wszêdzie nawet po goleniu. Wczoraj ogoli³am bo wygl±dalam jak buszmen, a poza tym cienkich rajtop nie ma jak za³o¿yæ Za dzieñ lub dwa bêdzie mnie strasznie bola³a skóra nóg bo w³oski bêd± chcia³y rosn±æ, ale przebiæ siê nie bêd± mog³y.
Pozdrawiam wszystkich co maj± problem z w³oskami na brzuchu i nie tylko.
Je¶li chodzi o wrastaj±ce w³oski to najwa¿niejsze jest ¿eby codziennie masowaæ g±bk± i kremowaæ. Tylko komu siê chce :P Ja po pierwsze przesta³am u¿ywaæ pensety i smarowa³am alantanem lub innym kremem. No niestety jakie¶ przebarwienia zosta³y, ale na tyle s³abe ¿e mog³am przeprowadziæ depilacjê laserem. Ju¿ od pierwszej depilacji w³oski przesta³y mi wrastaæ choæ siê tego obawia³am. W sumie to nie wiem czemu nie wrasta³y. Przebarwienia te¿ zniknê³y, ale na pewno pomóg³ czas bo ju¿ rok mija od pierwszej depilacji
W razie pytañ pisz.
Ale szczerze mówi±c mi w³oski nigdy nie wrasta³y po goleniu zwyk³± maszynk±, ale jak raz spróbowa³am depilatora elektrycznego to pó¼niej pó³ roku leczy³am moje nogi, tak mi te w³oski wrasta³y :/
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 20:34   #243
Yoriko
Zadomowienie
 
Avatar Yoriko
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 1 363
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o wrastaj±ce w³oski to najwa¿niejsze jest ¿eby codziennie masowaæ g±bk± i kremowaæ. Tylko komu siê chce :P Ja po pierwsze przesta³am u¿ywaæ pensety i smarowa³am alantanem lub innym kremem. No niestety jakie¶ przebarwienia zosta³y, ale na tyle s³abe ¿e mog³am przeprowadziæ depilacjê laserem. Ju¿ od pierwszej depilacji w³oski przesta³y mi wrastaæ choæ siê tego obawia³am. W sumie to nie wiem czemu nie wrasta³y. Przebarwienia te¿ zniknê³y, ale na pewno pomóg³ czas bo ju¿ rok mija od pierwszej depilacji
W razie pytañ pisz.
Ale szczerze mówi±c mi w³oski nigdy nie wrasta³y po goleniu zwyk³± maszynk±, ale jak raz spróbowa³am depilatora elektrycznego to pó¼niej pó³ roku leczy³am moje nogi, tak mi te w³oski wrasta³y :/
Po ogoleniu staram sie przez tych pierwszych 5 dni robic codziennie peeling smarowac kremami, ale to nic nie daje Pó¼niej tak jak napisa³a¶ cz³owiekowi siê odechciewa. Zreszta wtedy peeling nie nalezy do przyjemno¶ci. Zazdroszcze, ¿e Ci nie wrastaj± po goleniu zwyk³a maszynk±. Najpierw wyrywa³am przez kilka lat depilatorem wiec od niego siê zaczê³o wrastanie. Chyba doprowadzi³am skórê do takiego stanu, ¿e teraz nawet je¶li nie wyrywam a tylko golê i tak wrastaj±. Ju¿ od kilku lat nie u¿ywam depilatora a problem pozosta³
W swojej wypowiedzi odpowiedzia³a¶ na moje pytanie które mia³am zadaæ odno¶nie wrastania po laserze - bardzo siê tego obawiam poniewa¿ teraz powiedzmy teraz wrasta mi 20% w³osów na nogach, a nie chcia³abym tej liczby zwiêkszyæ. Chyba, ¿e to te¿ zale¿y od skóry
A nasunê³o mi siê takie pytanie czy kosmetyczka robi³a depilacjê partiami czy nie? Czy mo¿na o to poprosiæ? A i jeszcze czy alantan pomaga³?? Mi Folisan nie pomaga (mo¿e powinnam czêsciej-ju¿ sama nie wiem)
Dziêkujê za odpowied¼
P.S. Odno¶nie przebarwieñ jedno zdanie. Mam taka skórê, ¿e bardzo d³ugo siê "goi" = znikaj± przebarwienia. W tamt± zimê (nie t±) nie zauwa¿y³am na chodniku takiej kamiennej donicy i uderzy³am siê, do tej pory mam ¶lad. Tak samo mam nadal ¶lady po w³osach które ju¿ jaki¶ czas temu wros³y.
__________________
"Amicus verus rara avis est"
Yoriko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 21:01   #244
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Je¶li chodzi o depilacjê paska na brzuchu to trwa naprawdê bardzo krótko. To wszystko zalezy od Ciebie. Niektóre kobiety robi± na raz depilacjê pach, bikini i nóg co mo¿e potrwaæ z 3-4godziny nawet.
Po depilacji skóra wygl±da kiepsko a alantan po prostu przy¶piesza gojenie

Lekarka sama zdecyduje czy skóra nadaje siê do depilacji czy musi jeszcze siê zagoiæ.
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 16:59   #245
czarny_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:51
czarny_motyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 17:09   #246
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Oj te w³oski,ja tam je golê maszynk± jednorazow± i tyle.Nie martwiê siê nimi zbytnio
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 19:07   #247
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja te¿ mam w³oski. Kiedy¶ mia³am ledwo widoczne, ale co¶ mi siê w g³owie umami³o i zaczê³am goliæ. Rok temu dodatkowo zaczê³o wyrastaæ ich wiêcej przez branie leków. To by³ mój wielki kompleks, wiêc teraz mam za sob± pierwszy zabieg laserem. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 19:56   #248
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 364
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez czarny_motyl Poka¿ wiadomo¶æ
kupilam wybielacz z sally hansen, wlasnie go uzylam i sie okazalo ze wybielil mi tylko skore na brzuhu zamiast wlosow!!!!
jestem wsiekla teraz mam wielka plame...
niewiem juz o zrobic
to normalne ¿e skóra jest ja¶niejsza, ale po paru godzinach wszystko wraca do normy
No i on jest raczej do cieñkich w³osków. Mi wybiela ciemne ale tylko te cieniutkie, delikatne.
Marynia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-25, 10:17   #249
czarny_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:51
czarny_motyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-30, 10:24   #250
panienka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5
Unhappy Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ja na poczatku mialam ma³e ciemne w³oski na brzuchu i je ogoli³am , a teraz mam ciemne i oko³o 1 cm w³oski . Jakis miesiac temu pojawi³y mi sie wloski na klatce piersiowej . Zastanawiam sie czy to nie jest hirsutyzm a nie chce isc do lekarza . Jak mogê sie ich pozbyæ ??
panienka12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 14:39   #251
peligrosa
Przyczajenie
 
Avatar peligrosa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Jeszcze odno¶nie wrastaj±cych w³osków, osoby które maja z tym problemy niech poczytaj± sobie o mieszkowym rogowaceniu skory. Wrastaj±ce w³osy to czêsto jeden z objawów (ale oczywi¶cie niekoniecznie). Jest sporo preparatów na wrastaj±ce w³osy. Ja traktuje nogi rêkawic± sizalowa, efekty ca³kiem niez³e, ale rewelacji nie ma. Chociaz sie skora ujêdrni i cellulit lekko zaniknie
peligrosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 20:28   #252
Synghoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Re: W³osy na brzuchu!!!

Cytat:
Napisane przez Beata Poka¿ wiadomo¶æ
Rada Agnieszki jest bardzo dobra. Podpowiem Ci jeszcze ,¿e na depilacjê mo¿esz wybraæ siê do gabinetu kosmetycznego. Nie musisz siê krêpowaæ dla kosmetyczki depilacja brzucha to codzienno¶æ - panie przychodz± na depilacjê bikini i siê nie krêpuj± , wiêc Ty tym bardziej nie wstyd¼ siê tych kilku w³osków na brzuchu . Je¶li nie poradzisz sobie z depilacj± w domu to wybierz siê do gabinetu. Rozja¶nianie nie pomo¿e pozbyæ siê w³osów - nadal bêd± tyle ,¿e jasne . Je¶li w³osków jest kilka to mo¿esz wyskubaæ je pêsetk± (nie jest to przyjemne uczucie ). Po wosku w³oski bêd± odrasta³y wolno. Wizyta u endokrynologa jest konieczna je¶li zauwa¿y³a¶ wiêksz± ilo¶æ niepo¿±danych w³osków (np. na twarzy).
U mnie po wyrwaniu pêset± w³osków pod pêpkiem (zaledwie kilka 4,5) pó¼niej by³y tak s³abe, ¿e nie mog³y siê przebiæ przez skórê i powstawa³y ropiej±ce ranki. Jak mo¿na zwalczyæ takie w³oski?
Synghoy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-17, 19:36   #253
Yoriko
Zadomowienie
 
Avatar Yoriko
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 1 363
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o depilacjê paska na brzuchu to trwa naprawdê bardzo krótko. To wszystko zalezy od Ciebie. Niektóre kobiety robi± na raz depilacjê pach, bikini i nóg co mo¿e potrwaæ z 3-4godziny nawet.
Po depilacji skóra wygl±da kiepsko a alantan po prostu przy¶piesza gojenie

Lekarka sama zdecyduje czy skóra nadaje siê do depilacji czy musi jeszcze siê zagoiæ.
Dziêkujê za odpowied¼. Zale¿y mi w³asnie na tym, ¿eby zabieg roz³o¿yæ na kilka razy ze wzglêdu na zdrowie. Konsultowa³am siê z lekarzem czy nie ma przeciwskazañ, abym mog³a zrobiæ sobie laserow± depilacje. Powiedzia³, ¿e w sumie nie, ale lepiej ¿eby to by³o roz³o¿one na pare razy. Nawet same nogi nie na raz.
Wiadomo ¿e osoba wykonuj±ca zabieg i tak musi oceniæ, czy mo¿na go wykonaæ.

Cytat:
Napisane przez peligrosa Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze odno¶nie wrastaj±cych w³osków, osoby które maja z tym problemy niech poczytaj± sobie o mieszkowym rogowaceniu skory. Wrastaj±ce w³osy to czêsto jeden z objawów (ale oczywi¶cie niekoniecznie). Jest sporo preparatów na wrastaj±ce w³osy. Ja traktuje nogi rêkawic± sizalowa, efekty ca³kiem niez³e, ale rewelacji nie ma. Chociaz sie skora ujêdrni i cellulit lekko zaniknie
Trochê zacze³am o tym czytaæ, przyznajê niezbyt wiele. Szuka³am jaki¶ zdjêæ jak to wygl±da, ale nie moge nic znale¶æ. Mam nadziejê, ¿e moje wrastanie w³osów nie jest objawem kolejnej choroby, bo ju¿ nie chcê liczyæ ile ich mam
Co do rêkawicy to tez traktujê moje nogi ni±. Co prawda nie sizalow± tylko tak± - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...o-kapieli.html . Wed³ug mnie efekty s± marne. Mo¿e kilka w³osów wyjdzie na powierzchniê, ale kosztem jakiego bólu Ale peeling jest chocia¿
__________________
"Amicus verus rara avis est"
Yoriko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-10, 16:40   #254
karoliciaaa992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Mia³am kilka w³osków co¶ mnie podkusi³o i wzie³am no¿yczki i ciach!! teraz siê boje ze je bêdzie widaæ pod s³oñce;(;( mam je zgoliæ,depilowaæ czy nie robiæ nic mo¿e po obciêciu wyrosn± takie same,cienutkie,króciutkie ??
karoliciaaa992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-09, 17:34   #255
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 5 199
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ej, dziewczyny,
jak my¶licie, ludzie zwracaj± uwagê na takie cieniutkie, br±zowe w³oski na brzuchu?
Bo normalnie mam chyba na ca³ym... teraz siê trochê opali³am, to nie widaæ chyba a¿ tak bardzo (??)
no ale... nie wiem czy mogê i¶æ nad jezioro w stroju k±pielowym, czy mnie kole¿anki i koledzy wy¶miej±... :/
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-14, 10:45   #256
201801220933
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 2 690
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

ja ju¿ po prostu nie daje rady.
Mam du¿o ciemnych w³osów na CA£YM brzuchu, na piersiach ciemne i bardzo d³ugie, rosn± mi nawet na stopach(na palcach i na podbiciu), a tak¿e na dekolcie pomiedzy piersiami. Dodatkowo zauwazy³am ostatnio cieniutkie, prawie prze¼roczyste, bardzo d³ugie jakie¶ 2 centymetrowe w³oski na szyi.
Depiluje sobie brzuch wyrywaj±c pojedyñczo w³oski, ale nie nad±¿am.Poza tym one sa na ca³ym brzuchu, nie mówiac o tym wyra¼nie zaznaczaj±cym sie paseczku
Dodatkowo mam w±sik i okropnie zarastaj± mi brwi.

Ju¿ nie wyrabiam z depilacj± po prostu.

Nie wiem co robiæ? Proszê o pomoc. Nie chce wygl±daæ tak jak teraz.

Rozp³aka³am sie pisz±c to. Jak mo¿na tak wygl±daæ.
201801220933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-01, 23:32   #257
eleiale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

moje drogie, niestety mam ten sam problem,ale powiedzialam depilacji nie i zaczelam rozjasniac wloski, jednak nie ta farba sally hansen(jest ona zbyt droga jak na moj budzet). kupilam poprostu pierwszy lepszy rozjasniacz z drogerii, oczywiscie najtanszy jaki byl i taki ktory rozjasnia o 5-6 tonow,zaplacilam za niego ok 8 zl. to jest zwykly rozjasniacz taki jak do wlosow na glowie, pasemek itd, malo znanej firmy, zreszta na pewno wiele z Was baloby sie to nalozyc na glowe(ze wzgledu na niska cene), ale do brzuszka nadaje sie idealnie, przygotowalam mieszanke i nalozylam gruba warstwe na brzuch, troche pieklo, ale wytrzymalam 45 minut z nalozonym rozjasniaczem, a potem go zmylam,wloski sa jasniutkie i malo widoczne,jestem naprawde baaaaardzo zadowolona i szczesliwa, ze wreszcie udalo mi sie zwalczyc moj odwieczny problem!!!!!!skora byla lekko odbrawiona, jednak en efekt zniknal po chwili, a wloski nadal byly jasniutkie!!!teraz tylko sie troszke opale i juz wcale nie bedzie i ch widac!!!!!!!i po co kupowac takie drogie rozjasniacze z sh jak takie zwykle za pare groszy tez sa dobrze. zaznaczam jednak ze jeszcze nie uzywalam tego z sally hansen, moze wkrotce wyprobuje go w chwili przyplywu gotowki
eleiale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-09, 17:54   #258
joan99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez "niusia" Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po prostu nie daje rady.
Mam du¿o ciemnych w³osów na CA£YM brzuchu, na piersiach ciemne i bardzo d³ugie, rosn± mi nawet na stopach(na palcach i na podbiciu), a tak¿e na dekolcie pomiedzy piersiami. Poza tym one sa na ca³ym brzuchu, nie mówiac o tym wyra¼nie zaznaczaj±cym sie paseczku
niusia ja mam to samo nie wiem juz co robic wiekszosc z was pisze o tym ze maja 'pasek' w³oskow na brzuchu ja mam 100x gorzej brzuch mam CA£Y we wlosach (nie sa one dlugie ale jest ich strasznie duzo) nigdy ich nie golilam i nie mam zamiaru bo jeszcze sie pogorszy, mam tez takie wloski na piersiach chociaz duzo jasniejsze i krotsze i na rekach strasznie duzo i juz dluzsze, a najgorsze jest to ze mam tylko 16 lat i kiedy wyjde na plaze to mam ochote schowac glowe w ten piasek a nie na nim lezec, kiedy bylismy z paczka znajomych to patrzyli sie na mnie i gadali cos za plecami nie wiem co robic wstydze sie pójsc do lekarza az plakac mi sie chce jak patrze na gladkie brzuchy moich rowiesniczek POMÓZCIE
joan99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-09, 18:50   #259
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

joan i inne dziewczyny z takim problemem. Albo macie naprawdê problem i bez lekarza siê nie obejdzie, albo przesadzacie? Tak czy inaczej warto, ¿eby lekarz oceni³ czy to macie to ow³osienie ponad normê. Je¶li lekarz powie, ¿e wszystko ok wtedy mo¿na szukaæ ratunku u kosmetyczek. Sama mam liniê od pêpka... wiecie dok±d , w³osy "na klacie" i d³ugie ciemne na piersiach. Czasami stosujê wosk, ale rzadko. Grube i mocne wyrywam pêset±. Jak do tej pory poza jedn± kole¿ank± nikt mnie nie wy¶mia³, pewnie wiêkszo¶æ ludzi ma ciekawsze sprawy ni¿ zagl±daæ mi pod bluzkê, zaden z facetów z którymi by³am te¿ nie narzeka³. Na pla¿ê chodzê i nie wywo³ujê pop³ochu. Gdybym zauwa¿y³a, ¿e tych w³osów przybywa to gna³abym do lekarza (okres dorastania mam ju¿ raczej za sob±). Poka¿cie do przy okazji wizyty u lekarza pierwszego kontaktu albo ginekologa.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 18:59   #260
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Ludzie mowia ze to jest tzw pasek milosci jesli ktos go przerwie (zgoli lub wydepiluje) to zazna prawdzwej milosci. Nie wiem do konca o co chodzi ale gdzies to slyszalam. Nie bierzcie tego soebie do serca i robcie irokezy, loczki i farbojcie wlosy na brzuchu! czego sie nie robi w dzisiejszym swiecie...
famra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-11, 12:22   #261
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 587
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Mam to samo to Wy dziewczyny i poki co wyrywam te wloski penseta niestetyO rozjasniaczu tez myslalam,ale wydaje mi sie beznadziejnym pomyslem. TEraz jest lato cieplutko isc w jakies ustronne miejsce i opalic brzuch naprawde pomoze.

MI tez bardzo wlosy rosna na udach i to jest problem,a ze jestem brunetka to juz wogole masakra((
majorka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-11, 17:04   #262
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Wyrywalam kiedys penseta, ale teraz uzywam wosku ktory podgrzewam chwile suszarka, po czym na brzuszek i ciach! nie ma sciezki milosci
cherry-lady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-09, 20:09   #263
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 351
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

a ja depiluje depilatorem. co prawda trzeba to robic ZAWSZE pod wieczor lub jak sie nie zamierza wychodzic gdzies z odslonietym brzuchem, poniewaz po depilacji mam caly brzuch w malutkich czerwonych krostkach (niestety CALY brzuch mam pokryty dlugimi, ciemnymi, gestymi wloskami)
no ale na jakis czas jest spokoj.
troche boli, no ale czego to sie nie robi
fajnie, ze nie jestem z tym problemem sama.
feniksica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-23, 16:58   #264
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Je¶li chodzi o mnie, to te¿ niestety mam taki problem. "Paseczek" od samych piersi do koñca W³oski ciemne, bardzo nie ³adne. Poza tym, ca³y brzuszek pokryty jasnym meszkiem. Ju¿ tam nie bêdê opowiada³a, gdzie jeszcze ja tych w³osów nie mam XD By³am u ginekologa, mia³am robione badania hormonalne. Wysz³o, ¿e wszystko w normie. Ale ja ju¿ po prostu nie mam si³y, walczyæ z tymi w³osami na ca³ym ciele Goliæ? - nie, bo odrastaj± ju¿ nastêpnego dnia, a samo usuwanie nie przynosi po¿±danych efektów (zostaj± czarne kropki, skóra jest po prostu nie³adna). Depilowaæ? - A³æ. Takie gêste i ciemne w³osy, to na prawdê boli i zajmuje mnóóóóóstwo czasu. Ale wracaj±c do w³osków na brzuchu To rozumiem was dziewczyny. Tak¿e nie chodzê na pla¿ê w bikini. Choæ w tym wypadku bardziej przeszkadzaj± mi w³osy na plecach I co tu pocz±æ :/
__________________
Szanse jedne na milion spe³niaj± siê w dziewiêciu przypadkach na dziesiêæ

Annabelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-24, 09:15   #265
czarny_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

...

Edytowane przez czarny_motyl
Czas edycji: 2010-06-24 o 21:51
czarny_motyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-26, 17:56   #266
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Chcia³abym reaktywowaæ w±tek.

Potrzebujê pomocy w sprawie nadmiernego ow³osienia cia³a.
Mam spore, czarne, gêste ow³osienie nóg, bikini, brzucha, pach.. ostatnio pojedyncze wloski na szyi i nad górn± wark±. Jedno co wiem to to, ¿e muszê siê wybraæ do lekarza.. endokrynolog?
I tu pojawia siê kolejny problem. Mam 19 lat i obawiam siê, ¿e lekarz mo¿e mi zwróciæ uwagê, ¿e tak pó¼no zg³aszam ten problem.

Proszê o radê, co robiæ w tej sprawie? Lub jesli macie to za sob±, to jak efekty?
__________________
'strzelam s³owami jak morderca, pomêdzy my¶lami przedzieram siê do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-26, 19:04   #267
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice £odzi
Wiadomo¶ci: 370
GG do naiyah
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

masz dopiero 19 lat, zreszt± nawet je¶li zwróci uwagê to co? pogada sobie i tyle, ale nie powinien mieæ przecie¿ ¿adnych pretensji (choæ wiem, ¿e bywaj± tacy). Zrobi pewnie badanie na ilo¶æ hormonów je¶li to porz±dny lekarz (mi powiedzia³a pewna pani doktor, ¿e wymy¶lam sobie kompleksy a potem siê okaza³o ¿e oczywi¶cie nie jest to ¿adne widzi mi siê)
__________________
A6W - 42 dzieñ <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-14, 20:27   #268
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 351
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

wlosy na brzuchu...jedyny powod dla ktorego nie chce i nie mam odwagi sie opalac. to nie jest pasek czarnych grubych wloskow od piersi i ponizej, ale jeszcze po bokach. golilam- odrastaly. depilowalam-po dluzszym czasie zaczely wrastac i bylo duzo krostek. od jakiegos czasu przemywam je woda utleniona;D i musze przyznac- widac, ze sie rozjasnily!;o porownujac je z tymi czarnymi pod pepkiem to jest super;D

haha, dopiero teraz zauwazylam swoj post o gory ze stycznia. taaa, depilator- juz nigdy w zyciu!
feniksica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-14, 14:03   #269
Karatka
Przyczajenie
 
Avatar Karatka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Niestety ten problem te¿ dotyczy mnie dziewczyny nie u¿ywajcie przypadkiem pensety do usuwania tych czarnych w³osków, potem wrastaj± pod skóre i tylko ig³± mo¿na je wyci±gn±c a co za tym idzie okropne blizny! Ja niestety dowiedzia³am sie o tym za pó¼no i teraz mam okropne blizny, wiecie mo¿e czy da sie je jako¶ usun±c albo cokolwiek z nimi zrobiæ? POMÓ¯CIE! PROSZE!
Karatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-14, 17:02   #270
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: W³oski, w³osy na brzuchu

Cytat:
Napisane przez Karatka Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ten problem te¿ dotyczy mnie dziewczyny nie u¿ywajcie przypadkiem pensety do usuwania tych czarnych w³osków, potem wrastaj± pod skóre i tylko ig³± mo¿na je wyci±gn±c a co za tym idzie okropne blizny! Ja niestety dowiedzia³am sie o tym za pó¼no i teraz mam okropne blizny, wiecie mo¿e czy da sie je jako¶ usun±c albo cokolwiek z nimi zrobiæ? POMÓ¯CIE! PROSZE!
sproboj cepanem albo contratubexem-ale na efekty trzeba dlugo czekac i cierpliwe kilka razy dziennie smarowac te miejsca
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-07-05 11:41:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.