Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 16:17   #1111
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Oliwka dla dzieci jest świetna do demakijażu oczu.
Jak jestem leniwa i nie chce mi się balsamować ciała po kąpieli to dolewam odrobinę oliwki do wanny, skóra jest gładka i nawilżona.
Też tak robię i również z lenistwa
Najfajniejsze są aromatyzowane oliwki Johnsona (np. z lawendą) ale widziałam w drogeriach oliwki innych firm i też zachęcająco wyglądały.
Z balsamów bardzo cenię sobie Neutrogenę i czerwony Garnier, ale mam problem z systematycznym smarowaniem.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:25   #1112
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja jednak wolę czyste olejki, oliwki często zwierają parafinę itp., to mieszanina. chociaż mam jeden wyjątek oliwka Hipp - rewelacyjna. (zawiera olej z migdałów)
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:46   #1113
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
ja jednak wolę czyste olejki, oliwki często zwierają parafinę itp., to mieszanina. chociaż mam jeden wyjątek oliwka Hipp - rewelacyjna. (zawiera olej z migdałów)
to też mój typ kupiłam ostatnio do odmiany BD, którego wizażanki zachwalały, ale jednak hipp jest niezastąpiony
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:53   #1114
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy wiecie o tym, ale jeśli nie macie pod ręką żadnego balsamu do ciała, to możecie użyć właśnie oliwy z oliwek Nie wycierajcie ciała ręcznikiem i wysmarujcie się oliwą, a potem delikatnie wytrzyjcie całe ciało. Zetrzecie nadmiar, a skóra będzie gładziutka i świetnie nawilżona!
raz spróbowałam i nigdy więcej! okazało się, że mam uczulenie na oliwę, całe ciało miałam w czerwonych plamach
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:35   #1115
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Też tak robię i również z lenistwa
Najfajniejsze są aromatyzowane oliwki Johnsona (np. z lawendą) ale widziałam w drogeriach oliwki innych firm i też zachęcająco wyglądały.
Z balsamów bardzo cenię sobie Neutrogenę i czerwony Garnier, ale mam problem z systematycznym smarowaniem.
Mnie kiedyś zapchała kwiatowa oliwka Johnsona i od tej chwili trzymam się od nich z daleka, chociaż lawendowy balsam pachnie cudownie.
Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
ja jednak wolę czyste olejki, oliwki często zwierają parafinę itp., to mieszanina. chociaż mam jeden wyjątek oliwka Hipp - rewelacyjna. (zawiera olej z migdałów)
Na Wizażu polecany jest Hipp i Babydream, będę musiała w końcu spróbować, bo od dawna jestem wierna Bambino.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:59   #1116
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez renaa3 Pokaż wiadomość
raz spróbowałam i nigdy więcej! okazało się, że mam uczulenie na oliwę, całe ciało miałam w czerwonych plamach
Oj biedna U mnie ten sposób był wypróbowany przez kilka kobiet z rodziny i wszystkie byłyśmy zadowolone, dlatego o nim napisałam
Używałam kiedyś oliwki BD, byłam z niej zadowolona, potem zaczęłam stosować masło kakaowe i masło shea. Teraz dla odmiany spróbuję Hipp
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:36   #1117
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

nie polecam oliwej Jonsona :P wiele osob jest na nie uczulone
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 19:41   #1118
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny zaopatrzyłam sie w olejek rycynowy i wlasnie siedze z mieszanka olejku z cytryna o zioltkiem, bardzo jestem ciekawa efektow przyznam, ze aplikacja do najlatwiejszych nie nalezy, ale jezeli ma "zdzialac cuda" jak to wszyscy dookola mowia, to warto sie "pomeczyc"
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 08:32   #1119
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

cześć dziewczyny
pomyślałam, że może komuś się przyda to co napisze choć pewnie już większość próbowałyście tym bardziej, że zanim zaczęłam studiowałam dokładnie wątek o sposobach Japonek na piękną cerę ;p ale może będziecie pewne, że działa

więc.. zawsze miałam jakieś tam problemy z cerą (wągry na nosie to istna plaga była, poza tym typowo strefa T - niezdrowe świecenie twarzy, wałkowanie makijażu, jakieś grudki itd) od 2 miesięcy cieszę się gładką buzią, czystym nosem pozbawionych jakichkolwiek wągrów, a buzia świeci się takim przyjemnym dla oka blaskiem- wygląda poprostu na zdrową ! mnóstwo osób zauważyło tą zmianę, a ja zamiast chować sie pod makijażem - nakładam tylko puder i koniec!

otóż więc i mój plan pielęgnacji twarzy:
codziennie:
1. wmasowuję mleczko ziaja nagietkowe, nadmiar ściągam płatkiem
2. przecieram twarz wodą mineralną żeby pozbyć się tłustych pozostałości mleczka (do wody dodaje dwie krople cytryny prawdziwej nie w płynie)
3. przecieram twarz w strefie T octaniseptem - płynem podobnym wody utlenionej ale znacznie delikatniejszym kupiłam w aptece
4. na koniec przecieram twarz płynem min. ziaja (tym niebieskim) bądź jesli mam więcej czasu i chcę później wykonać makijaż,a nie odrazu po pielegnacji stosuje jeszcze tonik actronik Nivea
Dwa razy w tygodniu:
1. nakładam maseczke z aspiryny (2 tabletki polopiryny + 2 łyżki jogurtu naturalnego)
2. po maseczce przecieram twarz wit C rozpuszczoną w łyżce wody (wcześniej pozbywam się otoczki - poporstu rozpuszczam otoczke w ciepłej wodzie)
Raz w tygodniu
1. myję twarz szczoteczką do zębów - wmasowując żel upiększający Nivea - aha i tutaj głównie skupiam sie na strefie T raczej nie męcze policzków bo to jednak mimo wszystko lekko podrażnia, ale i poprawia kondycje skóry - ukrwienie
2. wklepuję w twarz miód - prawdziwy nie sztuczny

ponad to za poradą znajomej - po uczelni zmywam makijaż mleczkiem ziaja, oraz zawsze stosuję krem z filtrem 50 bioderma i krem nivea taki różowy na dzień.
(na noc wklepuję w twarz jedynie oliwkę zamiennie z kremem ziaja seria apteczną - zielony na trądzik)

co prawda pielęgnacja zabiera znacznie więcej czasu niż kiedyś - ale dla efektów myślę, że warto.
__________________


Edytowane przez stubbornme
Czas edycji: 2010-03-29 o 08:34
stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 08:50   #1120
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś zapchała kwiatowa oliwka Johnsona i od tej chwili trzymam się od nich z daleka, chociaż lawendowy balsam pachnie cudownie.


Na Wizażu polecany jest Hipp i Babydream, będę musiała w końcu spróbować, bo od dawna jestem wierna Bambino.
oliwki Johnsona często zapychają i uczulają -nie mają najlepszego składu

Babydream jest ok, ale znacznie lepszy od tego dzieciakowego jest babydream dla mam - zarówno składowo, jak i pod względem działania jest fantastyczny
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:06   #1121
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
pomyślałam, że może komuś się przyda to co napisze choć pewnie już większość próbowałyście tym bardziej, że zanim zaczęłam studiowałam dokładnie wątek o sposobach Japonek na piękną cerę ;p ale może będziecie pewne, że działa

więc.. zawsze miałam jakieś tam problemy z cerą (wągry na nosie to istna plaga była, poza tym typowo strefa T - niezdrowe świecenie twarzy, wałkowanie makijażu, jakieś grudki itd) od 2 miesięcy cieszę się gładką buzią, czystym nosem pozbawionych jakichkolwiek wągrów, a buzia świeci się takim przyjemnym dla oka blaskiem- wygląda poprostu na zdrową ! mnóstwo osób zauważyło tą zmianę, a ja zamiast chować sie pod makijażem - nakładam tylko puder i koniec!

otóż więc i mój plan pielęgnacji twarzy:
codziennie:
1. wmasowuję mleczko ziaja nagietkowe, nadmiar ściągam płatkiem
2. przecieram twarz wodą mineralną żeby pozbyć się tłustych pozostałości mleczka (do wody dodaje dwie krople cytryny prawdziwej nie w płynie)
3. przecieram twarz w strefie T octaniseptem - płynem podobnym wody utlenionej ale znacznie delikatniejszym kupiłam w aptece
4. na koniec przecieram twarz płynem min. ziaja (tym niebieskim) bądź jesli mam więcej czasu i chcę później wykonać makijaż,a nie odrazu po pielegnacji stosuje jeszcze tonik actronik Nivea
Dwa razy w tygodniu:
1. nakładam maseczke z aspiryny (2 tabletki polopiryny + 2 łyżki jogurtu naturalnego)
2. po maseczce przecieram twarz wit C rozpuszczoną w łyżce wody (wcześniej pozbywam się otoczki - poporstu rozpuszczam otoczke w ciepłej wodzie)
Raz w tygodniu
1. myję twarz szczoteczką do zębów - wmasowując żel upiększający Nivea - aha i tutaj głównie skupiam sie na strefie T raczej nie męcze policzków bo to jednak mimo wszystko lekko podrażnia, ale i poprawia kondycje skóry - ukrwienie
2. wklepuję w twarz miód - prawdziwy nie sztuczny

ponad to za poradą znajomej - po uczelni zmywam makijaż mleczkiem ziaja, oraz zawsze stosuję krem z filtrem 50 bioderma i krem nivea taki różowy na dzień.
(na noc wklepuję w twarz jedynie oliwkę zamiennie z kremem ziaja seria apteczną - zielony na trądzik)

co prawda pielęgnacja zabiera znacznie więcej czasu niż kiedyś - ale dla efektów myślę, że warto.
Miód?

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
oliwki Johnsona często zapychają i uczulają -nie mają najlepszego składu

Babydream jest ok, ale znacznie lepszy od tego dzieciakowego jest babydream dla mam - zarówno składowo, jak i pod względem działania jest fantastyczny
Dlatego nie kupuję już Johnsona. Babydream dla mam przeciw rozstępom? Czy jest jeszcze inna oliwka? Bo akurat przeciwko rozstępom mam w domu.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 14:58   #1122
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

tak miód
nakładam go wacikiem na twarz omijając okolice oczu.
buzia później jest bardzo odżywiona - miodu najlepiej pozbyć się zimną wodą z twarzy ;p
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:01   #1123
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
tak miód
nakładam go wacikiem na twarz omijając okolice oczu.
buzia później jest bardzo odżywiona - miodu najlepiej pozbyć się zimną wodą z twarzy ;p
ale miód może podrażniać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:09   #1124
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale miód może podrażniać
A w stężeniu 100% wysuszać....
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:12   #1125
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja robię sobie czasem maseczkę z miodu i mnie nie podrażnia, ale proszę się mną nie sugerować, bo mam skórę jak nosorożec.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:16   #1126
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a miód nie zapcha przypadkiem?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:31   #1127
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mnie nie zapychał, ale to pewnie już kwestia osobnicza.
Z tego co pamiętam ma właściwości antyseptyczne, a moja buźka bardzo potrzebuje takich składników, bo ostatnio coś się zaczęło psuć. Przez rozdrapywanie oczywiście...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:07   #1128
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja też miód stosowałam ale do maseczek jako składnik jeden z kilku i niepożądanych efektów nie zauważyłam, za to jak już przypadkiem dopuścimy żeby nam skóra na ustach popękała to jest niezastąpiony nasmarować i chodzić po domu.. uwaga kusi żeby zlizać, ale szybko goi

Ja jak mam lenia i nie chce mi się smarować to używam do kąpieli właśnie masło shea i super efekt nawilżenia. Ale teraz uparcie (jak nigdy nie cierpiałam się smarować) zakupiłam sobie balsamy z eveline i daje się dwa razy dziennie... w sumie wątpiłam w efekty te antycelulitusowe, wygładzające itd. ale muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczona, ale po nasmarowaniu nie ma zmiłuj... chłodzący zamraża, a termoaktywny grzejący daje jak diabli i po tygodniu stosowania musze powiedzieć, że nawet taki różowy do piersi jest całkiem przyzwoity, nie powiem że sie jakoś tam wypełniły (jak pisali na opakowaniu) ale skóra jędrniejsza.. co teraz dla mnie ma ogromne znaczenie bom ja na diecie i próbuje się z kg rozprawić
buźka
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 23:03   #1129
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Ja też miód stosowałam ale do maseczek jako składnik jeden z kilku i niepożądanych efektów nie zauważyłam, za to jak już przypadkiem dopuścimy żeby nam skóra na ustach popękała to jest niezastąpiony nasmarować i chodzić po domu.. uwaga kusi żeby zlizać, ale szybko goi

Ja jak mam lenia i nie chce mi się smarować to używam do kąpieli właśnie masło shea i super efekt nawilżenia. Ale teraz uparcie (jak nigdy nie cierpiałam się smarować) zakupiłam sobie balsamy z eveline i daje się dwa razy dziennie... w sumie wątpiłam w efekty te antycelulitusowe, wygładzające itd. ale muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczona, ale po nasmarowaniu nie ma zmiłuj... chłodzący zamraża, a termoaktywny grzejący daje jak diabli i po tygodniu stosowania musze powiedzieć, że nawet taki różowy do piersi jest całkiem przyzwoity, nie powiem że sie jakoś tam wypełniły (jak pisali na opakowaniu) ale skóra jędrniejsza.. co teraz dla mnie ma ogromne znaczenie bom ja na diecie i próbuje się z kg rozprawić
buźka
Gdzie kupujesz masło shea? Też stosowałam miód na usta, ale od dwóch lat za sprawą Wizażu kupuję Tisane. Zawiódł mnie tylko raz, gdy okropnie popękały mi kąciki ust (mam do tego tendencję jesienią i zimą, ale to co działo się w tym roku to istne apogeum), ratowałam się malutką tubką maści za bagatela 30 zł.
Kupiłam termoaktywne serum właśnie na zimę, żeby nie odmrozić pośladków używając chłodzącego. Skóra dziwnie zaczęła na nie reagować, później sobie przypomniałam, że przecież mam problemy z naczynkami i kosmetyki rozgrzewające są niewskazane
Stosuj jeszcze regularny masaż podczas kąpieli (od dołu do góry), rób peelingi (np. ja preferuję kawowy) oraz naprzemienne prysznice i zobaczysz efekty. Ja niestety nie potrafię być systematyczna w walce o jędrne ciałko.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 09:11   #1130
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz masło shea? Też stosowałam miód na usta, ale od dwóch lat za sprawą Wizażu kupuję Tisane. Zawiódł mnie tylko raz, gdy okropnie popękały mi kąciki ust (mam do tego tendencję jesienią i zimą, ale to co działo się w tym roku to istne apogeum), ratowałam się malutką tubką maści za bagatela 30 zł.
Kupiłam termoaktywne serum właśnie na zimę, żeby nie odmrozić pośladków używając chłodzącego. Skóra dziwnie zaczęła na nie reagować, później sobie przypomniałam, że przecież mam problemy z naczynkami i kosmetyki rozgrzewające są niewskazane
Stosuj jeszcze regularny masaż podczas kąpieli (od dołu do góry), rób peelingi (np. ja preferuję kawowy) oraz naprzemienne prysznice i zobaczysz efekty. Ja niestety nie potrafię być systematyczna w walce o jędrne ciałko.
bardzo tanie rafinowane (nierafinowane też) masło shea jest na Naturalnym Pięknie, ja zamówiłam sobie 500ml za 27, 90 - teraz jest w promocji
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 12:54   #1131
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Zauważyłyście, że Japoneczki z yt wcale nie uzywają biochemicznych kosmetyków? A maja śliczne cery...Jedna Michelle Phan mówi o filtrach, maseczce aspirynowej itp. Uwielbiam ja, jest taka sliczna, a jej filmiki to czysta finezja!
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:25   #1132
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że Japoneczki z yt wcale nie uzywają biochemicznych kosmetyków? A maja śliczne cery...Jedna Michelle Phan mówi o filtrach, maseczce aspirynowej itp. Uwielbiam ja, jest taka sliczna, a jej filmiki to czysta finezja!
Mnie się bardzo podobają jej usta - takie pełne i jędrne Zastanawiam się też, czy jej białe ząbki, to efekt wybielania paskami czy może piaskowania. Akurat zęby mam nieciekawe i chciałabym sobie wybielić, ale mam nadwrażliwe dziąsła i nie wiem, czy mogę
Zastanawiam się też nad aparatem (dalej mam dość krzywe), ale to jest cholernie drogie
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:56   #1133
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja w liceum nosiłam aparat. To był koszamar. Wyglądałam jak zombie, miałam kompleksy. W sumie dwa lata mordęgi, a zęby i tak idealne nie są. Moja Mama wybielała ząbki efekt super, ale spustoszenie w portfelu też- 1200 zł. Efekt utrzymuje sie góra pół roku. Pytanie, czy warto?
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:58   #1134
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Moje zęby są okropnie krzywe, to jeden z moich największych kompleksów. Zdaję sobie sprawę z tego, że aparat nie sprawi, że zęby będą idealne, ale zawsze to lepiej by wyglądało niż teraz.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:22   #1135
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja tez mam kompleksy z powodu swoich zębów. Nie dość, że są małe, to w dodatku nie mam lewej czwórki (którą wyrwała mi jakaś walnięta dentysktka w podstawówce). Niestety, nie stać mnie na wstawienie implanta (min. 3000zł.). Po prostu staram się nie za dużo usmiechać, a to chore......
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:30   #1136
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja mam małe i jeszcze "królicze"
Dwójki wyłażą przed inne, a jedynki górne są dłuższe. Wyglądam jak wampir, albo królik. Jakby tego było mało, to mam za ciasno ułożone zęby i jak zacznie rosnąć ząb mądrości, to czeka mnie zabieg, bo nie ma na nie miejsca

W ogóle z zębami, to już miałam spore przeboje. Nie lubię ich
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:31   #1137
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja tez mam krzywulce straszne :/ dlatego odkladam na parat poza nosem przerazliwa chudoscia i krzywym kregoslupem to moj najwiekszy kompleks
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:42   #1138
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mam małe i jeszcze "królicze"
Dwójki wyłażą przed inne, a jedynki górne są dłuższe. Wyglądam jak wampir, albo królik. Jakby tego było mało, to mam za ciasno ułożone zęby i jak zacznie rosnąć ząb mądrości, to czeka mnie zabieg, bo nie ma na nie miejsca

W ogóle z zębami, to już miałam spore przeboje. Nie lubię ich
ja uważam, że wampirze kiełki są słodkie - ale ja mam bzika na punkcie wampirów, więc to pewnie przez to
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:54   #1139
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Co do masła shea to ja również zamawiałam na Naturalnym Pięknie, skusiłam się również na masło kakaowe, ale nie spodobało mi się tak bardzo jak shea Miałam rafinowane. Podobno nierafinowane jest jeszcze lepsze.
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:03   #1140
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają jej usta - takie pełne i jędrne Zastanawiam się też, czy jej białe ząbki, to efekt wybielania paskami czy może piaskowania. Akurat zęby mam nieciekawe i chciałabym sobie wybielić, ale mam nadwrażliwe dziąsła i nie wiem, czy mogę
Zastanawiam się też nad aparatem (dalej mam dość krzywe), ale to jest cholernie drogie
Ale warto się szarpnąć, bo potem może z malutkiej wady zrobić się bardzo duża.

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Ja w liceum nosiłam aparat. To był koszamar. Wyglądałam jak zombie, miałam kompleksy. W sumie dwa lata mordęgi, a zęby i tak idealne nie są. Moja Mama wybielała ząbki efekt super, ale spustoszenie w portfelu też- 1200 zł. Efekt utrzymuje sie góra pół roku. Pytanie, czy warto?
Ja też nosiłam aparat, ale jakoś nie czułam się z tym źle Ale miałam też przezroczyste zamki na górnym łuku. Nosiłam 1,5 roku i teraz mam zęby jak sztuczna szczęka, jestem żywą reklamą ortodoncji
Jeśli Twoje zęby nie są idealne, to może za krótko nosiłaś A dostałaś potem aparat ruchomy?
Ale nawet jeśli zęby nie są idealne, to na pewno było warto. Moja ciocia nie miała dużej wady zgryzu nigdy, a teraz na starość całkowicie zdeformowała jej się twarz!
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.